۱۰ پیشنهاد عطر برای خرید هدیه روز مادر با قیمت زیر ۳۵۰ هزار تومان

۲۶ بهمن، همین شنبه آینده، ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیهاست و البته روز مادر! چنانچه هنوز تدارکی ندیده‌اید، ما اهالی «درجه» ۱۰ پیشنهاد عطر با قیمت زیر ۳۵۰ هزار تومان برای خرید هدیه روز مادر آماده کرده‌ایم که امیدواریم بپسندید.

بگذارید همین اول کاری خیال‌تان را راحت کنیم: سفارش هر عطری که از این فهرست پسند کنید، تنها چند کلیک بیشتر وقت‌تان را نمی‌گیرد. این شما و این فهرست پیشنهادی ما از گران‌ترین به ارزان‌ترین عطرها برای خرید هدیه روز مادر

۱۰. ادوتویلت جیزِز دِل پوزو مدل هالوین (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۳۱۵ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوتویلت جیزِز دِل پوزو مدل هالوین

جیزِز دِل پوزو هالوین (Jesus Del Pozo Halloween) نخستین بار بیش از ۲۰ سال پیش به بازار معرفی شد؛ عطری به رنگ بنفش یاسی که با فرمولاسیون پیچیده و مرموز مَکس گاواری، عطرساز بنام فرانسوی، به شهرت رسید و هنوز باوجود گذشت سال‌ها عطری شامه‌نواز و خواستنی است. رایحه غالب هالوین را می‌توان میوه‌ای-پودری و البته تا حدودی ادویه‌ای توصیف کرد.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ میانگین نظرات خریداران قبلی نشان می‌دهد که هالوین عطر تقریبا همه‌پسندی است و بااینکه جزو ادوتویلت‌ها و پایین‌تر از ادوپرفیوم محسوب می‌شود، رایحه نسبتا ماندگاری دارد.

۹. ادوپرفیوم لیلا حاتمی مدل تهران (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۲۷۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم لیلا حاتمی مدل تهران

لیلا حاتمی از معدود بازیگران ایرانی‌ای است که به صنعت عطر وارد شد. تهران لیلا حاتمی ساخت فرانسه و دارای ترکیبی از روایح میوه‌ای-گلی با ته‌مایه شکلات و وانیل است؛ در نت‌های آغازی و میانی رایحه‌هایی چون گریپ‌فروت، هلو، بنفشه و شکلات به مشام می‌رسند و در نت‌های پایانی با ترکیب رایحه کارامل، نعناع هندی و وانیل مواجه خواهید شد. نسخه مردانه تهران را هم می‌توانید برای روز پدر هدیه بخرید.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ اکثریت قریب‌به‌اتفاق خریداران قبلی با شیرینی مطبوع و دلنشین این عطر سلبریتی‌نشان موافق‌اند. البته، ناگفته نماند که ازلحاظ ماندگاری و پخش بو در بازخوردهای متعددی به نظرات منفی برخوردیم.

۸. ادوپرفیوم لوشامو مدل اِسپادا اورو (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۲۵۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم لوشامو مدل اِسپادا اورو
تصویر برگرفته از دیجی‌کالا

لوشامو اِسپادا اورو (Le Chameau Espada Oro) به خنجری لوکس می‌ماند و در جعبه‌ای همان‌قدر شکیل عرضه می‌شود. آغاز رایحه اِسپادا اورو با نت‌های میوه‌‌، اسطوخدوس و ماگنولیاست، در نت‌های میانی به ترکیبی از رایحه‌های گلی و چوبی می‌رسد و در پایان به رایحه مشک و عنبر ختم می‌شود. درمجموع، عطری با ته‌مایه گرم و شیرین و به‌خصوص مناسب پاییز و زمستان است.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ اکثر خریداران قبلی از خوش‌قیافگی و بسته‌بندی شیک اِسپادا اورو تعریف کرده‌اند. دو سه نفری هم در توصیف رایحه این عطر به بوی پاساژهای کشورهای عربی اشاره کرده‌اند!

۷. ادوپرفیوم لوشامو مدل قو (۸۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۲۰۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم لوشامو مدل قو

لوشامو سوانو (Le Chameau Swano Eau De Parfum)، معروف به مدل قو، طراحی انصافا دلبرانه‌ای دارد! قو نماد پاکی و زیبایی است. پس، شک نکنید؛ سوانو ازلحاظ ظاهری عطر زیبنده و درخوری برای هدیه روز مادر است. چنانچه مادر محترم شامه شیرین‌پسندی هم داشته باشد که دیگر فبها! سوانو ازلحاظ نوع رایحه جزو عطرهای گلی‌-میوه‌ای است و به گرمی و شیرینی می‌زند. 

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ اکثر خریداران قبلی متفق‌القول‌اند که سوانو به‌دلیل بسته‌بندی شیک می‌تواند گزینه کاملا مناسبی برای هدیه باشد و رایحه مطبوع و ملایمی هم دارد؛ اگرچه ازلحاظ ماندگاری و پخش بو عالی نیست.

۶. ادوپرفیوم اِمپِر مدل فاسیو (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۸۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم اِمپِر مدل فاسیو

اِمپِر (Emper) یک برند معروف اماراتی است؛ عطرهای اماراتی معمولا به خوش‌قیمتی معروف‌اند و در بازار ایران هم بسیار پرطرفدارند. ازجمله عطرهای بنام اِمپِر می‌توان به فاسیو (Fasio) اشاره کرد که در جعبه‌ای روبان‌زده و آماده هدیه عرضه می‌شود. این عطر صورتی دارای رایحه‌ای میوه‌ای-گلی با ته‌مایه گرم و عطر وانیل در نت‌های پایانی است و می‌توان حدس زد که به دل سلیقه‌های شیرین‌پسند می‌نشیند.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ بنا به‌گفته برخی خریداران قبلی، فاسیو ابتدا به تندی می‌زند و رفته‌رفته رایحه ملایم‌تری پیدا می‌کند. میانگین بازخوردها نشان می‌دهد که ازلحاظ ماندگاری و پخش بو عطر نسبتا خوبی است. ضمن اینکه اغلب معتقدند بسته‌بندی شیکی برای هدیه دارد.


حتما بخوانید: خرید کادو ولنتاین برای خانم‌ها؛ ۱۰ پیشنهاد طلایی برای همه بودجه‌ها

۵. ادوپرفیوم اِمپِر مدل کوبیسم (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۷۵ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم اِمپِر مدل کوبیسم

اِمپِر کوبیسم (Emper Qubism) علاوه‌بر اسم ازلحاظ شکل ظاهری نیز تداعی‌گر سبک هنری کوبیسم یا همان حجم‌گرایی است. این عطر مکعبی‌شکل را می‌توان جزو عطرهای دارای رایحه‌ گلی-چوبی طبقه‌بندی کرد؛ در نت‌های آغازی و میانی با رایحه‌هایی چون پرتقال، رز و چوب صندل روبه‌رو خواهید شد و به‌تدریج ترکیب رایحه ماندگار وانیل و مشک غالب می‌شود.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ برخی خریداران قبلی معتقدند که کوبیسم دارای رایحه خوشبو و دلنشینی است و برخی دیگر به نظرشان شیرینی زیادی تندی دارد، اگرچه رفته‌رفته ملایم‌تر می‌شود. ازلحاظ جذابیت ظاهری هم کوبیسم به چشم خیلی‌ها خوش‌ساخت آمده است. 

۴. ادوپرفیوم اِمپِر مدل شیفون (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۶۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم اِمپِر مدل شیفون

اِمپِر شیفون (Emper Chifon) با جعبه و پاپیون گل‌گلی عطری با طراحی کاملا خانمانه‌پسند و دارای دکوری‌خور عالی است. شیفون را بیشتر برای بهار و تابستان پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید ترکیبی از رایحه مرکبات و گل‌های معطر را برای نت‌های آغازی و میانی تصور کنید؛ البته، درنهایت رایحه وانیل و مشک به مشام می‌رسد. خلاصه که ترکیبی از رایحه‌های خنک و شیرین را در شیفون ملایم و ملیح خواهید یافت.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ از حجم بالای بازخوردهای مثبت می‌توان حدس زد که شیفون جزو عطرهای تقریبا همه‌پسند محسوب می‌شود. منتها ناگفته نماند که برخی هم به بوی صابونی و نقاط ضعفی چون ماندگاری و پخش بوی پایین اشاره کرده‌اند.

۳. ادوپرفیوم اِمپِر مدل دِلِگِیت (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۲۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم اِمپِر مدل دِلِگِیت

اِمپِر دِلِگِیت (Emper Delegate) به خوش‌ظاهری شیفون نیست و ازلحاظ جلوه ظاهری معمولی‌تر به نظر می‌رسد، اما ازلحاظ نوع رایحه به دل اکثریت خریدارانش می‌نشیند. دِلِگِیت در نت‌های آغازی از رایحه هلو و آناناس تشکیل شده است، در نت‌های میانی به ترکیبی از رایحه رز، تمشک، یاس و چوب صندل متمایل می‌شود و درنهایت با رایحه دلپذیر وانیل و مشک به پایان می‌رسد.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ برخی خریداران قبلی به نوع رایحه دِلِگیت علاقه‌مندند و برخی دیگر برعکس معتقدند که دارای رایحه سردردآوری است. ازلحاظ ماندگاری و پخش بو هم که حتما می‌دانید عمده عطرهای این قیمتی در سطح رو به متوسطی قرار دارند. 

۲. ادوپرفیوم فِرَگرِنس وُرلد مدل گِلَمورِس گِرل (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۰۵ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم فِرَگرِنس وُرلد مدل گِلَمورِس گِرل

گِلَمورِس گِرل (Glamorous Girl) محصول برند اماراتی فِرَگرِنس وُرلد (Fragrance World ) و از پرفروش‌ترین عطرهای قیمت‌مناسبی است که این روزها در بازار پیدا می‌شود. ازجمله رایحه‌های به‌کاررفته در این عطر گیرا می‌توان به قهوه، گل مریم و کاکائو اشاره کرد؛ بنابراین، ازلحاظ نوع رایحه در دسته عطرهای شکلاتی-گلی قابل‌طبقه‌بندی است و به‌طور خاص برای هدیه به شامه‌های شیرین‌پسند پیشنهاد می‌کنیم.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ بالای ۳۰۰ نفر از کاربران دیجی‌کالا با خرید گِلَمورِس گِرل موافق‌اند؛ چراکه به نظرشان، علی‌رغم رنج قیمتی پایین، عطر شیک و باکیفیتی است و به‌خصوص می‌تواند برای هدیه یا استفاده روزمره گزینه مناسبی است.

۱. ادوپرفیوم فِرَگرِنس وُرلد مدل لا ویدا اِس بِلا (۱۰۰ میلی‌لیتر)

قیمت: حدود ۱۰۰ هزار تومان

خرید هدیه روز مادر - ادوپرفیوم فِرَگرِنس وُرلد مدل لا ویدا اِس بِلا

فِرَگرِنس وُرلد لا ویدا اِس بِلا (Fragrance World La Vida Es Bella) از دیگر عطرهای اماراتی خوش‌قیمتی است که برای خرید هدیه روز مادر پیشنهاد می‌کنیم. لا ویدا اِس بِلا ازلحاظ طراحی شیشه و بسته‌بندی، همان طور که در تصویر هم پیداست، دارای کیفیت مقبولی برای هدیه به نظر می‌رسد. منتها، به‌دلیل داربودن رایحه‌های چون میوه و گل در نت‌های آغازی و میانی و رایحه فندق و خامه در نت‌های پایانی، بیشتر به مذاق سلیقه‌های گرم خوش می‌آید.

خریداران قبلی چه می‌گویند؟ اغلب خریداران قبلی در توصیف نقاط قوت لا ویدا اِس بِلا به مزیت اقتصادی اشاره کرده‌اند و معتقدند که ازلحاظ کیفیت برای استفاده روزمره عطر قابل‌قبولی است؛ اگرچه از میانگین بازخوردها برمی‌آید که نباید انتظار ماندگاری و پخش بوی آن‌چنانی داشته باشید.

انتخاب شما کدام‌یکی است؟

خب، کدام عطر برای خرید هدیه روز مادر مقبول افتاد؟ اصلا چیزی انتخاب کردید؟ برایمان جالب است که انتخاب‌تان را بدانیم؛ پس، برایمان در قسمت دیدگاه‌های همین مطلب بنویسید. درضمن، تا فرصت باقی است، این مطلب را از طریق کلیدهای اشتراک‌گذاری (کلیدهای اشتراک‌گذاری در ابتدا و انتهای هر مطلب در دسترس‌ هستند) با دوستان‌تان هم به اشتراک بگذارید.


در ادامه بخوانید: ۱۰ عطر زنانه پرطرفدار با قیمت زیر ۵۰۰ هزار تومان

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.