بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی در ایران؛ قدرتمند و مقرون به صرفه

به راحتی سرویس‌بهداشتی و حمام را برق بیندازید

نظافت سرویس بهداشتی یعنی توالت و حمام اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. اگر تمیزی و بهداشت این بخش‌ها در نظر گرفته نشود، امکان رشد باکتری و میکروب‌های فراوان پیش می‌آید. پس لازم است که بهترین شوینده سرویس بهداشتی را بشناسیم.

بهترین شوینده سرویس بهداشتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر قرار باشد که بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام را شناسایی کنیم، باید معیارها و استانداردهایی هم در نظر بگیریم. با بررسی نظرات مشتریان بازار ایرانی در وبسایتی مانند دیجی‌کالا می‌توان معیارهای انتخاب و گزینه‌هایی را که محبوب‌ترین در فروش شده‌اند در اینجا فهرست کرد:

  • میزان تمیزکنندگی
  • حجم مایع
  • ارزش خرید نسبت به قیمت
  • نظرات کاربران درباره شوینده

در ادامه محبوب‌ترین گزینه‌ها در میان محصولات نظافت و جرم‌گیری را به‌ترتیب از بیشترین به کمترین قیمت معرفی کرده‌ایم. دقت کنید که قیمت‌ها مربوط به اسفندماه ۱۴۰۱ است.

۱. مایع چند منظوره ایکو مویست مدل Tub And Tile حجم 3750 میلی لیتر

بهترین شوینده سرویس بهداشتی
بهترین شوینده سرویس بهداشتی اکومویست
ایکومویست یکی از بهترین شوینده‌های چند منظوره ایرانی است که خاصیت ضدعفونی‌ کردن، براق‌کنندگی، لکه‌زدایی و سفیدکنندگی دارد. برای تمیزکاری حمام، وان، روشویی، شیرآلات و انواع سطوح می‌توانید از آن استفاده کنید.

میزان تمیزکنندگی

جرم و رسوب‌های دست‌شویی و حمام در سطوح مختلف با این مایع چندمنظوره به‌خوبی از بین می‌روند. از آنجا که مایع ایکومویست در فهرست محبوب‌ترین و بهترین شوینده سرویس بهداشتی حضور دارد، باید به آن نیم‌نگاهی داشته باشید. شاید محصول موردعلاقه شما هم باشد.

شرایط بسته‌بندی

بسته‌بندی این محصول زیباست و با توجه به حجم زیادش، وجود دسته‌ای برای جابه‌جایی آن هم طراحی هوشمندانه و مطلوبی بوده است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حجم مایع اکومویست حدود ۴لیتر است و با قیمت حدودی ۹۷ هزار تومان به فروش می‌رسد. بنابراین، باتوجه به اینکه قدرت پاک‌کنندگی مطلوبی هم دارد، خریدش به‌صرفه به نظر می‌رسد. نظرتان چیست؟

نظرات کاربران درباره شوینده

پاک‌کنندگی بالای این محصول و نداشتن بویی ناخوشایند باعث شده که مشتریان قبلی از آن راضی باشند و حتی خریدش را به دیگران هم توصیه کنند. با توجه به نزدیک بودن نوروز و احتمال برپایی مهمانی‌ها بهتر است برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در خانه تکانی عید نوروز از شوینده سرویس بهداشتی بدون بو استفاده کنید.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۱ ستاره دریافت کرده است.

۲. مایع جرم گیر گلرنگ سری Dream House مقدار 4000 گرم

بهترین شوینده دست شویی
بهترین شوینده سرویس بهداشتی گلرنگ

گلرنگ نام آشنایی در حوزه محصولات بهداشتی است. تبلیغ معروف «سرتو با چی می‌شوری؟ با شامپو گلرنگ» را به یاد دارید؟ جرم‌گیرهای گلرنگ هم در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی قرار دارند. این محصول ایرانی رایحه خوشی دارد و بعد از مصرف باعث می‌شود که بوی خوبی در محیط بپیچد.

میزان تمیزکنندگی

این محصول می‌تواند لکه‌بری کند و باعث تمیزی سطوح حمام و دست‌شویی شود. در کنار این‌ها امکان از بین‌بردن لکه‌ها و رسوبات خشک را هم فراهم می‌کند. میزان تمیزکنندگی این محصول مطلوب است.


حتما بخوانید: بهترین مواد شوینده برای شستشوی آسان و سریع مبلمان

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی و نگه‌داری مایع جرم‌گیر گلرنگ هم مطلوب است و مشکلی ندارد. حجم این محصول نسبتا زیاد است و وجود بسته‌ای که دسته‌ای برای حمل آن دارد هم شرایط استفاده و نگه‌داری‌اش را آسان می‌کند.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حدود ۴ کیلوگرم مایع جرم‌گیر در هر بسته از این محصول وجود دارد. قیمت آن هم حدود ۴۰ هزار تومان است. باتوجه به کیفیت جرم‌گیر و حجمی که ارائه می‌دهد، خریدش ارزشمند خواهد بود. تجربه استفاده از این جرم‌گیر گلرنگ را داشته‌اید؟

نظرات کاربران درباره جرم گیری سرویس بهداشتی

مشتریان قبلی جرم‌گیری گلرنگ از خاصیت پاک‌کنندگی و بوی مطبوعش تعریف کرده‌اند. آنها از میزان جرم‌زدایی محصول راضی بوده‌اند و معتقدند که غلظت مایع هم برای نظافت سطوح مختلف کافی است.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره دریافت کرده‌ است.

۳. مایع سفیدکننده غلیظ سطوح دامستوس مدل Lemon

بهترین شوینده توالت
بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس

دامستوس از برندهای معتبر و معروف است. از این محصول هم می‌توانید برای لکه‌زدایی، سفیدکنندگی، براق‌کنندگی و ضدعفونی بخش‌های مختلف آشپزخانه، حمام و دست‌شویی کمک بگیرید.

میزان تمیزکنندگی

بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس برای شست‌وشوی بخش‌های مختلف خانه کاربرد دارد. کافی است، کمی از آن را روی سطوح یا ظروف مختلف خود بریزید، با برس آن را پخش و سطح را تمیز کنید و بعد از ۵ دقیقه آب‌کشی انجام بدهید. دامستوس هم تمیزکننده است و هم خاصیت ضدعفونی دارد.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی این محصول بسیار مطلوب است، درِ آن هم طوری طراحی شده که می‌توان از وسیله به عنوان پیمانه‌ای جهت اندازه‌گیری مقدار ماده دلخواه شست‌وشو کمک گرفت.

ارزش خرید نسبت به قیمت

دامستوس حدود ۷۵۰ میلی‌لیتر است و قیمتی حدود ۳۳ هزار تومان دارد. مشتریان قبلی‌اش از آن راضی‌اند و برخی گفته‌اند که سال‌هاست از دامستوس استفاده می‌کنند. پس ارزش خرید نسبت به قیمت آن بالاست. نیست؟

نظرات کاربران در مورد شوینده

مشتریان قبلی دامستوس از غلظتش راضی‌اند و می‌گویند که بوی تند و ناخوشایندی ندارد. چه چیزی از این بهتر؟

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

مایع سفیدکننده غلیظ سطوح دامستوس مدل Lemon حجم 750 میلی لیتر

۴. مایع تمیز کننده من مدل A2

بهترین شوینده سرویس بهداشتی - من

مایع جرم‌گیر من هم از معروف‌ها و محبوب‌های بازار است. برای کسانی که به‌دنبال خرید ماده‌ای قوی برای پاک‌سازی کاشی، سرامیک و کاسه دست‌شویی هستند، این محصول گزینه خوبی خواهد بود. یادتان باشد که مایع جرم‌گیر من را نباید با هیچ ماده تمیزکننده دیگری ترکیب کنید. البته رقیق‌کردن آن با آب مشکلی ندارد.

میزان تمیزکنندگی

پاک‌کنندگی جرم‌گیر من بسیار بالاست و مایع ضدعفونی‌کننده قوی و قدرت‌مندی هم به‌حساب می‌آید. اگر سرویس بهداشتی و سطوحی حساس دارید که چندان جرم و آلودگی بر آنها ننشسته است، شاید باید به گزینه دیگری با قدرت کمتر فکر کنید.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی این محصول هم معقول است. نکته خاص و ویژه‌ای ندارد اما بی‌کیفیت و نامطلوب هم نیست. در هر حال، گزینه خوبی در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی به‌شمار می‌رود.

ارزش خرید نسبت به قیمت

جرم‌گیر من حدود هزار میلی‌لیتر است و با قیمت تقریبی ۱۳ هزار تومان به‌فروش می‌رسد. قیمت و حجم در کنار کارایی از جرم‌گیر من گزینه‌ای با ارزش خرید بالا می‌سازند. البته نوع ۴۰۰۰ میلی‌لیتری این مایع تمیزکننده که با مدل A4 شناخته می‌شود هم در بازار وجود دارد که با قیمت ۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران در مورد شوینده

به گفته مشتریان قبلی این محصول، جرم‌های قدیمی دست‌شویی و کاشی‌ها هم با آن پاک می‌شوند. اگر به ضد عفونی کننده سرویس بهداشتی یا جرم گیری کاشی و سرامیک نیاز دارید، به این گزینه هم فکر کنید.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

۵. مایع جرمگیر مهرتاش مدل بدون بو

شوینده مهرتاش

مایع‌ جرمگیر بدون بو و بخار مهرتاش در شرکت کیمیاشیمی سهند تولید شده است و برخلاف سایر جرمگیرها بخارهای خطرناک ندارد و برای افرادی که به مشکلات حساسیتی و تنفسی مبتلا هستند، مناسب است.

میزان تمیزکنندگی

این جرمگیر برای تمیز، سفید و براق کردن سطوح مختلف از جمله سرویس بهداشتی و کف اتاق‌ها و آشپزخانه طراحی شده است. درضمن با استفاده از این ماده شوینده می‌توانید تمام لکه‌های سرویس بهداشتی‌تان را تمیز کنید. این جرمگیر، ضدعفونی‌کننده خوبی هم است.

شرایط بسته‌بندی

مایع جرمگیر مهرتاش در بطری‌های بزرگ نگه‌داری می‌شود. دسته این بطری، استفاده از مایع را راحت و بی‌دردسر می‌کند.

ارزش خرید نسبت به قیمت

با توجه به حجم بالایی که این جرمگیر دارد و ۳۷۵۰ میلی‌لیتر است، قیمت  حدود ۵۴ هزار تومان آن به نظر مناسب می‌آید و ارزش خرید دارد. البته برخی از خریداران معتقدند که این محصول وقتی در تخفیف قرار می‌گیرد، بهتر است.

نظرات کاربران درباره شوینده مهرتاش

بسیاری از کاربران از کیفیت و کارایی این محصول راضی هستند و حتی برخی از خریداران بارها این محصول را سفارش داده‌اند. بیشتر خریداران این محصول را بی‌بو یا بسیار کم‌بو می‌دانند اما از پاک‌کنندگی بالای این جرمگیر رضایت دارند.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۴ ستاره دریافت کرده است.

۶. مایع جرمگیر سطوح آلوکس مدل Fragrant

آلووکس

مایع جرمگیر سطوح آلوکس یکی از بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی است که نه‌تنها بوی بد ندارد، بلکه خوشبو و با رایحه‌ کاج سوزنی است. همچنین برخی از مدل‌های این مایع، دارای رایحه و عطر لیموست.

میزان تمیزکنندگی

این مایع ویژگی پاک‌کنندگی بالایی دارد و می‌تواند به‌خوبی جرم‌های داخل کاسه توالت، وان حمام و روشویی را تمیز و ضدعفونی کند. درضمن لکه‌ها را هم پاک و سطوح را سفید می‌کند.

شرایط بسته‌بندی

بطری نگهدارنده این مایع جرمگیر معمولی است و وجود دسته آن، استفاده از جرمگیر را آسان می‌کند.

ارزش خرید نسبت به قیمت

با توجه به حجم بالای این مایع شوینده و جرمگیر سرویس بهداشتی که ۴۰۰۰ میلی‌لیتر است، قیمت ۵۹ هزار تومان آن به نظر مناسب می‌رسد.

نظرات کاربران درباره شوینده آلوکس

کاربران کیفیت و کارایی و حجم این مایع را عالی می‌دانند و می‌گویند، لکه‌ها و جرم‌های موجود در سرویس بهداشتی را با سرعت و عالی برطرف می‌کند.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴ ستاره دریافت کرده است.

۷. مایع رسوب‌بر یوسان مدل Extra power 3X

یوسان

مایع رسوب‌بر یوسان، برای برطرف کردن رسوب‌های تمام سطوح، از جمله شیرآلات و سینک سرویس بهداشتی، عالی است.

میزان تمیزکنندگی

این مایع رسوب‌بر  ۳ برابر بیشتر از محصولات مشابه دیگر می‌تواند سطوح را تمیز کند. در واقع وسایلی که به‌دلیل رسوب آب روی آنها، کدر یا سولفاته شدند، با استفاده از این شوینده کاملا تمیز و مانند روز اول‌شان می‌شوند.

شرایط بسته‌بندی

ظرفی که برای نگهداری این شوینده استفاده شده است مانند بسیاری از مواد شوینده دیگر مجهز به پیمانه‌ای کوچک برای استفاده از مایع آن است و کار با آن راحت است. البته نداشتن دسته برای جابه‌جایی، این ظرف را به یک بطری کاملا معمولی تبدیل کرده است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حجم این مایع شوینده ۷۵۰ میلی‌لیتر است که باعث می‌شود قیمت آن به نظر گران بیاید. اما کارایی و کیفیت بسیار بالای آن، خرید این شوینده را توجیه می‌کند. این محصول در بازار با قیمت حدود ۴۷ هزار تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران درباره شوینده یوسان

بیشتر خریداران این محصول، از کیفیت این رسوب‌بر بسیار راضی‌اند و می‌گویند، تمام رسوب‌ها را در مدت زمان بسیار کم از بین می برد و عکس‌العمل سریع آن را عالی می‌دانند. کاربران این محصول، این شوینده را برای تمیز کردن سینک مناسب می‌دانند. این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۵ ستاره دریافت کرده است.

۸. جرمگیر نویتکس مدل A05

نویتکس

جرمگیر نویتکس یکی از شوینده‌های انواع سطوح و سرویس بهداشتی است و برای لکه‌زدایی و ضدعفونی کاربرد دارد.

میزان تمیزکنندگی

این محصول از کیفیت و کارایی مطلوبی برخوردارست و می‌تواند انواع سطوح و کف سرویس بهداشتی را کاملا تمیز، لکه‌زدایی و ضدعفونی کند. درضمن علاوه‌بر اینکه قدرت لکه‌بری بالایی دارد، به کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی صدمه نمی‌زند.

شرایط بسته‌بندی

ظرف مورد استفاده و نگهداری از این مایع شوینده، محکم و بادوام است و در عین حال دسته‌ای برای جابه‌جایی راحت و بی‌دردسر دارد.

ارزش خرید نسبت به قیمت

با توجه به حجم این جرمگیر که ۴۰۰۰ میلی‌لیتر است، قیمت آن مناسب به نظر می‌رسد. این شوینده سرویس بهداشتی در بازار با قیمت حدود ۴۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران درباره شوینده

کیفیت و قدرت پاک‌کنندگی این محصول از نگاه کاربران عالی است و بی‌بو بودن این شوینده رضایت آنها را جلب کرده است. این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۱ ستاره دریافت کرده است.

۹. جرمگیر آب‌ث پلاس پلاس مدل TC01

پلاس پلاس

جرمگیر آب‌ث پلاس پلاس، دارای قابلیت‌های تمیزکنندگی و لکه‌زدایی برای تمیز کردن سرویس‌ بهداشتی و حمام است. این محصول ویژگی‌های رسوب‌زدایی و ضدعفونی‌کنندگی هم دارد.

میزان تمیزکنندگی

این محصول قدرت بالایی در تمیز کردن و لکه‌بری سطوح مختلف و کف دارد. در واقع با نفوذ کردن در رسوبات قدیمی روی سطوح مختلف، تمام رسوب‌ها را از بین می‌برد و سطوح را برق انداخته و شفاف می‌کند.

شرایط بسته‌بندی

این محصول مانند بیشتر مواد شوینده در بطری‌های دسته‌دار نگهداری می‌شود. جابه‌جایی این محصول با وجود دسته‌ای که دارد، آسان است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

این محصول با توجه به کیفیت و حجم بالایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردارست. در واقع حجم بالای ۴۰۰۰ میلی‌لیتر مایع شوینده، این محصول را مقرون‌به‌صرفه می‌کند. این جرمگیر در بازار با قیمت حدود ۴۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران جرمگیر آب‌ث پلاس پلاس مدل TC01

بیشتر کاربران این محصول، آن را مقرون‌به‌صرفه می‌دانند و از کیفیت و کارایی این محصول راضی هستند. همچنین ویژگی بی‌بو بودن این محصول هم نظر خریداران آن را جلب کرده است. این جرمگیر از کاربران خود، از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

۱۰. اسپری تمیزکننده سطوح حمام و دستشویی سیف

سیف

محصولات شوینده، سفید‌کننده و لکه‌بر سیف در بازار معروف‌اند و طرفداران بسیاری دارند. این اسپری از شوینده‌های سیف، مناسب تمیز کردن سطوح حمام و دستشویی است.

میزان تمیزکنندگی

این اسپری با استفاده از فرمولاسیون منحصربه‌فرد به عمق لکه‌ها نفوذ کرده و سطح مورد نظر را کاملا تمیز می‌کند. درضمن این محصول قدرت بالایی در پاک کردن رسوبات آهکی دارد و سطوح را براق و شفاف می‌کند. البته بهتر است از این اسپری روی سنگ مرمر یا دیگر سنگ‌های طبیعی استفاده نشود.

شرایط بسته‌بندی

این شوینده به‌شکل اسپری تولید شده و استفاده از آن بسیار راحت است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

این محصول حجمی معادل ۷۵۰ میلی‌لیتر دارد و اگرچه قیمت آن در برابر محصولات دیگر که حجم بالاتری دارند، گران به نظر می‌رسد، اما به‌دلیل کارایی و کیفیت بالای آن، این محصول ارزش خرید دارد. این محصول در بازار با قیمت ۵۶ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران درباره سیف

کاربران از قدرت بالای این شوینده بسیار راضی هستند و کمتر خریداری هست که از این کالا ناراضی باشد. فقط برخی از کاربران می‌گویند، به‌تازگی بوی آن کمی تند شده است، چیزی که در گذشته شاهد آن نبوده‌اند.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

۱۱.  پاک کننده اسیدی سرویس بهداشتی اکتیو مدل Blue

اکتیو

تولیدکننده محصولات شوینده اکتیو معمولا از موادی باکیفیت و کارایی بالا استفاده می‌کند. این محصول خوش‌رایحه که بوی پرتقال می‌دهد برای کاشی، سرامیک، وان و سرویس‌های بهداشتی ایده‌آل است.

میزان تمیزکنندگی

قدرت این محصول در تمیز کردن سرویس بهداشتی عالی است و با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید سرویس بهداشتی را تمیز کرده و برق بیندازید. این محصول با داشتن ترکیبات ضدباکتری، محیط را ضدعفونی هم می‌کند.

شرایط بسته‌بندی

ظرف این محصول، برخلاف کیفیت بالای ماده شوینده‌ داخل آن، بسیار معمولی است. با اینحال دسته‌ای برای جابه‌جایی آسان و راحت این شوینده دارد.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حجم این محصول ۱۰۰۰ میلی‌لیتر است و با توجه به حجم آن و کیفیت بالای پاک‌کنندگی‌اش، قیمت خوبی دارد. این محصول حدود ۱۲ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

نظرات کاربران درباره شوینده اکتیو

کاربران این محصول از قدرت بالای شویندگی اکتیو بسیار راضی هستند و کار با آن را راحت می‌دانند. کیفیت این کالا از نظر بیشتر خریداران بالاست. اما برخلاف رایحه پرتقالی آن، برخی می‌گویند بوی آن بسیار تند است و موقع کار با این محصول، بهتر است ماسک داشته باشید. این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره دریافت کرده است.

۱۲. مایع جرمگیر یوکلین مدل UC

یوکلین

مایع جرمگیر یوکلین با فرمولاسیون عالی خود ذرات آهکی و رسوبات سخت ایجاد شده روی سطوح سرویس‌های بهداشتی را که معمولا ناشی از رسوبات آب یا مواد شوینده‌ای چون صابون هستند، به‌راحتی تمیز و درخشان می‌کند.

میزان تمیزکنندگی

این محصول علاوه‌بر قدرت تمیزکنندگی، سفیدکنندگی و لکه‌زدایی، به کاشی، سنگ، سرامیک و سطوح دیگر صدمه‌ای نمی‌زند. این جرمگیر مناسب استفاده روزانه است و به‌راحتی لکه‌های زرد قدیمی را محو می‌کند. این محصول علاوه‌بر تمیزکننندگی، ضدعفونی‌کننده هم هست و می‌تواند با ویژگی سورفکتانت غیریونی، چرک‌ها و چربی‌های غیررسوبی را هم تمیز کند.

شرایط بسته‌بندی

طراحی بطری این مایع جرمگیر ساده اما زیباست و دسته زاویه‌دار آن، جابه‌جایی این بطری را راحت کرده است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

این مایع جرمگیر حجمی معادل ۱۰۰۰ میلی‌لیتر دارد و در بازار با قیمت حدود ۱۴هزار تومان فروخته می‌شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول، آن را رضایت‌بخش کرده است.

نظرات کاربران درباره شوینده یوکلین

بیشتر خریداران از این محصول بسیار راضی هستند و آن را باکیفیت و کارایی بالا می دانند. همچنین بی‌بو بودن این محصول، مطلوب آنها بود. این جرمگیر از خریداران از ۵ امتیاز، ۴.۲ امتیاز به دست آورده است.

۱۳. پاک کننده سطوح سرویس بهداشتی رافونه

رافونه۲

 

برند رافونه یکی از قدیمی‌ترین برند در زمینه محصولات شوینده و یکبار مصرف است و طرفدارهای بسیاری دارد.

میزان تمیزکنندگی

پاک‌کننده سطوح سرویس بهداشتی رافونه توانایی تمیز کردن سطوح سنگ و سرامیک و قابلیت‌های ضدعفونی‌کننده دارد. این مایع می‌تواند باکتری‌های بیماری‌زا را از بین ببرد. با استفاده از این محصول خیال‌تان از لکه‌ها و تیرگی‌های روی سطوح راحت خواهد شد. چراکه با این محصول می‌توانید سطوح را سفید کرده و برق بیندازد.

شرایط بسته‌بندی

طراحی بطری رافونه به‌گونه‌ای است که بتوانید مایع را به‌راحتی روی مکانی که می‌خواهید بریزید. اما دسته‌ای برای گرفتن راحت بطری ندارد.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حجم این محصول از شوینده‌های رافونه ۸۰۰ میلی‌لیترست و قیمت ۳۵ هزار و ۶۳۰ تومان در مقایسه با برندهای دیگر به نظر زیاد می‌آید. با این‌حال توانایی این محصول در تمیز کردن و از بین بردن رسوبات، این هزینه را بی‌اهمیت کرده است.

نظرات کاربران درباره شوینده رافونه

بیشتر خریداران این محصول از آن راضی هستند و حتی این شوینده را قابل مقایسه با برندهای خارجی می‌دانند. مصرف‌کنندگان می‌گویند، جرم‌های قدیمی‌های روی سطوح سرویس بهداشتی را هم توانسته‌اند به‌راحتی پاک کنند. کم‌بو بودن این محصول هم نظر بسیاری‌ها را به خود جلب کرده است.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره دریافت کرده است.

۱۴. مایع جرمگیر وایتکس مدل L4

جرمگیر وایتکس

مایع جرمگیر وایتکس، یکی از بهترین محصولات برند وایتکس است که برای شستشوی سطوح مختلف همچون شیرآلات و کف سرویس بهداشتی عالی است.

میزان تمیزکنندگی

جرمگیر وایتکس  لکه و رسوبات خشک و سخت ناشی از آب یا مواد شوینده را به‌خوبی پاک می‌کند. این شوینده، جرمگیر و لکه‌زدای بسیار قوی و باکیفیتی است.

شرایط بسته‌بندی

این مایع دربطری‌های ساده و دسته‌دار نگه‌داری می‌شود. دسته این بطری به‌طوری ساخته شده است که خوش‌دست باشد و کاربر به‌راحتی بتواند از آن استفاده کند.

ارزش خرید نسبت به قیمت

این محصول با وجود حجم ۴۰۰۰ میلی‌لیتری و کیفیتی که دارد، از نظر قیمت مناسب به نظر می‌آید و در بازار با قیمت حدود ۴۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

نظرات کاربران درباره شوینده

خریداران این محصول از کیفیت و کارایی و سرعت لکه‌زدایی آن راضی‌اند. البته برخی از خریداران از بوی تند و تیز آن شکایت دارند. این جرمگیر از خریداران خود  از ۵ ستاره، ۴ ستاره گرفته است.

جمع بندی بهترین شوینده سرویس بهداشتی

در خرید جرم‌گیر و موادی مشابه باید دقت زیادی به خرج بدهید. توجه داشته باشید که مواد جرم‌گیر نباید بوی تند و آزاردهنده‌ای داشته باشند و به سطوح و شیرآلات آسیب بزنند. در هنگام استفاده از آنها هم حتما به دستورات مصرفی که روی بسته‌هایشان درج می‌شود، دقت و توجه داشته باشید.

اگر بیش از حد لازم از ماده‌ای استفاده کنید یا دستورات مصرف را در نظر نگیرید، به مشکلات سلامتی جدی از نقطه‌نظر تنفس برخواهید خورد. در میان محصولاتی که معرفی شد، گزینه‌ای وجود دارد که قبلا امتحان کرده باشید؟ توصیه‌ای برای خرید بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام دارید؟

حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این‌روزها که نوبت به خانه تکانی عید نوروز رسیده، هم‌فکری‌ ما و شما می‌تواند راه‌گشای نظافتی درجه‌یک باشد. البته نظافت امسال رسم هرساله تمیزکاری برای عید است و با توجه به شرایط کرونا بهتر است کسی به خانه‌هایمان مهمان نشود. هنوز هم کرونا هست و ابتلا به بیماری مشکلات زیادی ایجاد می‌کند. کمی صبر کنیم تا بیماری کاملاً از بین برود و بعد دوباره بساط مهمانی‌ها به خانه‌ها را راه بیاندازیم. موافقید؟


در ادامه بخوانید: خانه تکانی عید نوروز؛ از لیست کارها تا وسایل ضروری
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.