بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی در ایران؛ قدرتمند و مقرون به صرفه

به راحتی سرویس‌بهداشتی و حمام را برق بیندازید

نظافت سرویس بهداشتی یعنی توالت و حمام اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. اگر تمیزی و بهداشت این بخش‌ها در نظر گرفته نشود، امکان رشد باکتری و میکروب‌های فراوان پیش می‌آید. پس لازم است که بهترین شوینده سرویس بهداشتی را بشناسیم.

بهترین شوینده سرویس بهداشتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر قرار باشد که بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام را شناسایی کنیم، باید معیارها و استانداردهایی هم در نظر بگیریم. با بررسی نظرات مشتریان بازار ایرانی در وبسایتی مانند دیجی‌کالا می‌توان معیارهای انتخاب و گزینه‌هایی را که محبوب‌ترین در فروش شده‌اند در اینجا فهرست کرد:

  • میزان تمیزکنندگی
  • حجم مایع
  • ارزش خرید نسبت به قیمت
  • نظرات کاربران درباره شوینده

در ادامه محبوب‌ترین گزینه‌ها در میان محصولات نظافت و جرم‌گیری را به‌ترتیب از بیشترین به کمترین قیمت معرفی کرده‌ایم. دقت کنید که قیمت‌ها مربوط به اسفندماه ۱۴۰۰ است.

۱. مایع چند منظوره ایکو مویست مدل Tub And Tile حجم 3750 میلی لیتر

بهترین شوینده سرویس بهداشتی
بهترین شوینده سرویس بهداشتی اکومویست
ایکومویست یکی از بهترین شوینده‌های چند منظوره ایرانی است که خاصیت ضدعفونی‌ کردن، براق‌کنندگی، لکه‌زدایی و سفیدکنندگی دارد. برای تمیزکاری حمام، وان، روشویی، شیرآلات و انواع سطوح می‌توانید از آن استفاده کنید.

میزان تمیزکنندگی

جرم و رسوب‌های دست‌شویی و حمام در سطوح مختلف با این مایع چندمنظوره به‌خوبی از بین می‌روند. از آنجا که مایع ایکومویست در فهرست محبوب‌ترین و بهترین شوینده سرویس بهداشتی حضور دارد، باید به آن نیم‌نگاهی داشته باشید. شاید محصول موردعلاقه شما هم باشد.

شرایط بسته‌بندی

بسته‌بندی این محصول زیباست و با توجه به حجم زیادش، وجود دسته‌ای برای جابه‌جایی آن هم طراحی هوشمندانه و مطلوبی بوده است.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حجم مایع اکومویست حدود ۴لیتر است و با قیمت حدودی ۶۲ هزار تومان به فروش می‌رسد. بنابراین، باتوجه به اینکه قدرت پاک‌کنندگی مطلوبی هم دارد، خریدش به‌صرفه به نظر می‌رسد. نظرتان چیست؟

نظرات کاربران درباره شوینده

پاک‌کنندگی بالای این محصول و نداشتن بویی ناخوشایند باعث شده که مشتریان قبلی از آن راضی باشند و حتی خریدش را به دیگران هم توصیه کنند. با توجه به نزدیک بودن نوروز و احتمال برپایی مهمانی‌ها بهتر است برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در خانه تکانی عید نوروز از شوینده سرویس بهداشتی بدون بو استفاده کنید.

۲. جرم گیر دوسی مدل NJ4 حجم 4000 میلی لیتر
 

جرم گیر دوسی

دوسی هم یکی از بهترین مواد برای جرم گیری سرویس بهداشتی است و می‌تواند سطوح مختلف را پاک، تمیز و ضدعفونی کند. لکه‌ها هم با وجود آن از بین می‌روند و به همین خاطر جزو فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

میزان تمیزکنندگی

بو و گاز بهترین شوینده سرویس بهداشتی دوسی کمتر از موارد مشابه است ولی کماکان قدرت پاک‌کنندگی خوبی دارد. شرکت سازنده جرم‌گیر دوسی مدعی است که بخارهای جوهرنمک تاحد ممکن در این محلول خنثی شده‌اند و حتی بیماران مبتلا به آسم هم امکان استفاده از آن را دارند. البته این ادعای سازندگان است و شاید نتوان تمام‌وکمال به آن اعتماد کرد؛ حواستان را جمع کنید.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی و جنس درِ محصول از سوی مشتریان قدیمی آن مطلوب اعلام شده است. اگر در و بطری محصولاتی مانند جرم‌گیر خوب و باکیفیت طراحی نشود، مصرف‌کننده به دردسر می‌افتد. ظاهرا درباره دوسی باید خیالتان راحت باشد.


حتما بخوانید: ۹ شوینده چند منظوره ارزان و کارآمد که همه چیز را برق می‌اندازند

ارزش خرید نسبت به قیمت

قیمت این محصول ۴ لیتری حدود ۴۴ هزارتومان است. باتوجه به اینکه شرکت سازنده و برخی مشتریان قبلی آن درباره پاک‌کنندگی زیاد آن نظرات مثبتی مطرح می‌کنند، ارزش خرید خوبی دارد. شما تجربه استفاده از آن را داشته‌اید؟

نظرات کاربران در مورد شوینده

برخی از مشتریان قبلی محصول معتقدند که بوی نامطبوع و تندی ندارد و برخی هم آن را کاملا بی‌بو و مطابق ادعاهای سازندگان نمی‌دانند. پس دقت کنید و با خیال کاملا راحت به بی‌بو-بودن محصول تکیه نداشته باشید.

۳. مایع جرم گیر گلرنگ سری Dream House مقدار 4000 گرم

بهترین شوینده دست شویی
بهترین شوینده سرویس بهداشتی گلرنگ

گلرنگ نام آشنایی در حوزه محصولات بهداشتی است. تبلیغ معروف «سرتو با چی می‌شوری؟ با شامپو گلرنگ» را به یاد دارید؟ جرم‌گیرهای گلرنگ هم در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی قرار دارند. این محصول ایرانی رایحه خوشی دارد و بعد از مصرف باعث می‌شود که بوی خوبی در محیط بپیچد.

میزان تمیزکنندگی

این محصول می‌تواند لکه‌بری کند و باعث تمیزی سطوح حمام و دست‌شویی شود. در کنار این‌ها امکان از بین‌بردن لکه‌ها و رسوبات خشک را هم فراهم می‌کند. میزان تمیزکنندگی این محصول مطلوب است.


حتما بخوانید: بهترین مواد شوینده برای شستشوی آسان و سریع مبلمان

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی و نگه‌داری مایع جرم‌گیر گلرنگ هم مطلوب است و مشکلی ندارد. حجم این محصول نسبتا زیاد است و وجود بسته‌ای که دسته‌ای برای حمل آن دارد هم شرایط استفاده و نگه‌داری‌اش را آسان می‌کند.

ارزش خرید نسبت به قیمت

حدود ۴ کیلوگرم مایع جرم‌گیر در هر بسته از این محصول وجود دارد. قیمت آن هم حدود ۳۴ هزار تومان است. باتوجه به کیفیت جرم‌گیر و حجمی که ارائه می‌دهد، خریدش ارزشمند خواهد بود. تجربه استفاده از این جرم‌گیر گلرنگ را داشته‌اید؟

نظرات کاربران درباره جرم گیری سرویس بهداشتی

مشتریان قبلی جرم‌گیری گلرنگ از خاصیت پاک‌کنندگی و بوی مطبوعش تعریف کرده‌اند. آنها از میزان جرم‌زدایی محصول راضی بوده‌اند و معتقدند که غلظت مایع هم برای نظافت سطوح مختلف کافی است.

۴. مایع سفیدکننده غلیظ سطوح دامستوس مدل Lemon

بهترین شوینده توالت
بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس

دامستوس از برندهای معتبر و معروف است. از این محصول هم می‌توانید برای لکه‌زدایی، سفیدکنندگی، براق‌کنندگی و ضدعفونی بخش‌های مختلف آشپزخانه، حمام و دست‌شویی کمک بگیرید.

میزان تمیزکنندگی

بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس برای شست‌وشوی بخش‌های مختلف خانه کاربرد دارد. کافی است، کمی از آن را روی سطوح یا ظروف مختلف خود بریزید، با برس آن را پخش و سطح را تمیز کنید و بعد از ۵ دقیقه آب‌کشی انجام بدهید. دامستوس هم تمیزکننده است و هم خاصیت ضدعفونی دارد.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی این محصول بسیار مطلوب است، درِ آن هم طوری طراحی شده که می‌توان از وسیله به عنوان پیمانه‌ای جهت اندازه‌گیری مقدار ماده دلخواه شست‌وشو کمک گرفت.

ارزش خرید نسبت به قیمت

دامستوس حدود ۷۵۰ میلی‌لیتر است و قیمتی حدود ۲۸هزار تومان دارد. مشتریان قبلی‌اش از آن راضی‌اند و برخی گفته‌اند که سال‌هاست از دامستوس استفاده می‌کنند. پس ارزش خرید نسبت به قیمت آن بالاست. نیست؟

نظرات کاربران در مورد شوینده

مشتریان قبلی دامستوس از غلظتش راضی‌اند و می‌گویند که بوی تند و ناخوشایندی ندارد. چه چیزی از این بهتر؟

مایع سفیدکننده غلیظ سطوح دامستوس مدل Lemon حجم 750 میلی لیتر

۵. مایع سفید کننده غلیظ سطوح اکتیو مدل White

شوینده سطوح
شوینده سرویس بهداشتی اکتیو

اگر به دنبال بهترین شوینده سرویس بهداشتی هستید، نگاهی به برند اکتیو هم داشته باشید. این برند محصولات باکیفیتی تولید می‌کند. جرم‌گیر غلیظ اکتیو هم گزینه‌ای مناسب برای تمیزکردن، براق‌کنندگی، لکه‌زدایی و البته ضدعفونی‌کردن سطوح مختلف دست‌شویی و حمام است.

میزان تمیزکنندگی

این جرم‌گیر هم بوی خوشی دارد و هنگام تمیزکاری و بعد از آن، بوی مواد شیمیایی مختلف را در هوا پراکنده نمی‌کند. اگر شیرآلات و سطوح استیل یا بحش‌های دیگر سرویس بهداشتی‌تان کثیف و رنگ‌گرفته است، روی اکتیو حساب کنید. رسوبات سخت و زردشدگی‌های ناخوشایند موجود در سرویس بهداشتی با اکتیو از بین می‌رود.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی این محصول هم قابل‌قبول است. در ناحیه درِ آن، درپوشی وجود دارد و بخشی که مایع از آن خارج می‌شود هم کاملا قابل‌کنترل است و باعث به‌هدررفتن مایع در هنگام خروج نمی‌شود.

ارزش خرید نسبت به قیمت

این محصول حدود ۷۵۰گرم وزن دارد و قیمتش هم تقریبا ۲۴ هزار تومان است. با توجه به کیفیتی که ارائه می‌کند، ارزش خرید خوبی نسبت به قیمت دارد و در میان بهترین‌ها برای نظافت و جرم‌گیری جای می‌گیرد.

نظرات کاربران در مورد شوینده

مشتریان قبلی این محصول از بویش راضی بوده‌اند. منظور چیست؟ برخلاف بسیاری از محصولات تمیزکننده، اکتیو بوی تند و آزاردهنده‌ای ندارد. سرعت‌عمل جرم‌گیر اکتیو در سفیدکردن سطوح هم از نکات مثبت دیگر این محصول است و در میان نظرات کاربران به آن زیاد اشاره می‌شود.

مایع سفید کننده غلیظ سطوح اکتیو مدل White مقدار 750 گرم

۶. مایع تمیز کننده من مدل A2

بهترین شوینده سرویس بهداشتی - من

مایع جرم‌گیر من هم از معروف‌ها و محبوب‌های بازار است. برای کسانی که به‌دنبال خرید ماده‌ای قوی برای پاک‌سازی کاشی، سرامیک و کاسه دست‌شویی هستند، این محصول گزینه خوبی خواهد بود. یادتان باشد که مایع جرم‌گیر من را نباید با هیچ ماده تمیزکننده دیگری ترکیب کنید. البته رقیق‌کردن آن با آب مشکلی ندارد.

میزان تمیزکنندگی

پاک‌کنندگی جرم‌گیر من بسیار بالاست و مایع ضدعفونی‌کننده قوی و قدرت‌مندی هم به‌حساب می‌آید. اگر سرویس بهداشتی و سطوحی حساس دارید که چندان جرم و آلودگی بر آنها ننشسته است، شاید باید به گزینه دیگری با قدرت کمتر فکر کنید.

شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

بسته‌بندی این محصول هم معقول است. نکته خاص و ویژه‌ای ندارد اما بی‌کیفیت و نامطلوب هم نیست. در هر حال، گزینه خوبی در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی به‌شمار می‌رود.

ارزش خرید نسبت به قیمت

جرم‌گیر من حدود هزار میلی‌لیتر است و با قیمت تقریبی ۱۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد. قیمت و حجم در کنار کارایی از جرم‌گیر من گزینه‌ای با ارزش خرید بالا می‌سازند.

نظرات کاربران در مورد شوینده

به گفته مشتریان قبلی این محصول، جرم‌های قدیمی دست‌شویی و کاشی‌ها هم با آن پاک می‌شوند. اگر به ضد عفونی کننده سرویس بهداشتی یا جرم گیری کاشی و سرامیک نیاز دارید، به این گزینه هم فکر کنید.

جمع بندی بهترین شوینده سرویس بهداشتی

در خرید جرم‌گیر و موادی مشابه باید دقت زیادی به خرج بدهید. توجه داشته باشید که مواد جرم‌گیر نباید بوی تند و آزاردهنده‌ای داشته باشند و به سطوح و شیرآلات آسیب بزنند. در هنگام استفاده از آنها هم حتما به دستورات مصرفی که روی بسته‌هایشان درج می‌شود، دقت و توجه داشته باشید.

اگر بیش از حد لازم از ماده‌ای استفاده کنید یا دستورات مصرف را در نظر نگیرید، به مشکلات سلامتی جدی از نقطه‌نظر تنفس برخواهید خورد. در میان محصولاتی که معرفی شد، گزینه‌ای وجود دارد که قبلا امتحان کرده باشید؟ توصیه‌ای برای خرید بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام دارید؟

حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این‌روزها که نوبت به خانه تکانی عید نوروز رسیده، هم‌فکری‌ ما و شما می‌تواند راه‌گشای نظافتی درجه‌یک باشد. البته نظافت امسال رسم هرساله تمیزکاری برای عید است و با توجه به شرایط کرونا بهتر است کسی به خانه‌هایمان مهمان نشود. هنوز هم کرونا هست و ابتلا به بیماری مشکلات زیادی ایجاد می‌کند. کمی صبر کنیم تا بیماری کاملاً از بین برود و بعد دوباره بساط مهمانی‌ها به خانه‌ها را راه بیاندازیم. موافقید؟


در ادامه بخوانید: همه وسایل لازم برای یک خانه‌تکانی اساسی
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.