با بهترین کرم‌های دور چشم ایرانی آشنا شوید

بهترین‌ها از نظر مصرف‌کنندگان، اثرگذاری و ارزش خرید

کرم دور چشم استفاده می‌کنید یا به فکر استفاده از آن افتاده‌اید؟ فکر خوبی کرده‌اید. مراقبت از پوست و رسیدگی به آن به‌ویژه در نواحی حساسی مانند دور چشم باعث می‌شود که شاداب‌تر بمانید و پوستتان از اثرات افزایش سن تاحدی دور بماند.

هرچند کرم‌های دور چشم خارجی طالب بیشتری دارند اما در میان محصولات وطنی هم کرم‌های خوبی وجود دارد. در این مقاله می‌خواهیم به شما در پیداکردن بهترین کرم دور چشم ایرانی کمک کنیم.

معیارهای انتخاب بهترین کرم دور چشم ایرانی

برای اینکه ببینیم کدام‌یک از محصولات بازار ایرانی بهتراند، به سراغ دیجی‌کالا رفته‌ایم و محبوب‌ترین‌ها از نظر کاربران و مشتریان قبلی کرم‌های ایرانی را بررسی کرده‌ایم. البته متر و معیاری هم برای این کار داشته‌ایم. در این مقاله سعی کرده‌ایم که محصولاتی را معرفی و از نقطه‌نظرهای زیر بررسی کنیم:

  • میزان و سرعت تأثیرگذاری
  • کیفیت و بسته‌بندی
  • نظرات کاربران
  • ارزش خرید

محصولاتی که معرفی شده‌اند، به‌ترتیب بیشترین به کمترین قیمت را دارند.

۱. ژل کرم سفت کننده دور چشم پریم 

بهترین کرم دور چشم ایرانی

کرم دور چشم پریم از محصولات ایرانی بازار است. این کرم در قالب تیوپ‌ تولید می‌شود و ویتامین C در آن به کار رفته است. ژل کرم سفت‌کننده پریم را می‌توانید در روز و شب استفاده کنید و باید بدانید که SPF ندارد و نمی‌تواند حکم ضدآفتاب را پیدا کند. در ادامه از معیارهای منتخبمان درباره انتخاب بهترین کرم دور چشم ایرانی درباره کرم پریم می‌گوییم.


حتما بخوانید: خرید ضدآفتاب ایرانی؛ از کدام برندها با خیال راحت خرید کنیم؟

میزان و سرعت تأثیرگذاری

این کرم با هدف از بین‌بردن خطوط یا چروک پنجه‌کلاغی دور چشم تولید می‌شود. سازندگانش مدعی‌اند که می‌تواند پلک بالا را بالاتر ببرد و از پف و سیاهی دور چشم هم کم کند.

آنها ادعای دیگری هم دارند و می‌گویند که با مصرف این کرم به‌طور مداوم می‌توانید نتایج مثبتش را زود و سریع ببینید. برای تأیید صحت این ادعا باید در بخش‌های بعدی، نظرات کاربران را هم بررسی کنیم و ببینیم که مشتریان قبلی کرم پریم درباره اثرگذاری کرم چه گفته‌اند.

کیفیت و بسته‌بندی

بسته‌بندی این کرم در تیوپی پلاستیکی و قابل‌قبول است. سازمان غذا و دارو هم آن را تأیید کرده و می‌توانید با خیال راحت به سراغ مصرفش بروید. البته اپلیکاتوری هم در بسته آن قرار دارد که مصرفش را آسان‌تر می‌کند.

نظرات کاربران درباره کرم پریم

مصرف‌کنندگان قبلی این کرم از میزان اثرگذاری‌اش در رفع چروک‌ها راضی بوده‌اند. وجود اپلیکاتور در بسته‌بندی برای استفاده از کرم و خشک‌نکردن پوست دور چشم از مزیت‌های دیگری است که در میان نظرات کاربران درباره این کرم پریم دیده می‌شود.

به گفته برخی از مصرف‌کنندگان قبلی کرم پریم، سرعت اثرگذاری مثبت این محصول در بالابردن پلک بالای چشم مطلوب است. پس می‌توان به آن به چشم یکی از بهترین کرم‌های دور چشم ایرانی نگاهی داشت.

ارزش خرید

این کرم حدود ۲۰ میلی‌لیتر است. با توجه به اینکه بیشتر خریداران قبلی‌اش از آن رضایت داشته‌اند، قراردادن آن در فهرست گزینه‌های مطلوب برای خرید کار عاقلانه‌ای است و به نظر می‌رسد که ارزش خرید خوبی دارد.

۲. کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

مورد بعدی که به شما معرفی می‌کنیم، کرمی از برند معروف سینره است. سینره سال‌های طولانی در عرصه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت کرده و خوش‌نام است. به نظر می‌رسد که کرم دور چشم بالای ۴۰ سال آن هم می‌تواند گزینه خوبی برای مصرف‌کننده‌های داخلی باشد.

اگر سنتان در همین حوالی است، مراقبت‌های پوستی را فراموش نکنید. البته هر سنی زیبایی‌های خود را دارد و نمی‌توان در مقابل گذر زمان ایستاد. با این حال، رسیدگی به زیبایی و سلامتی خود همیشه خوشایند است و احساس شیرینی به ما می‌دهد. نظرتان چیست؟

میزان و سرعت تأثیرگذاری

اثرگذاری این کرم مطلوب است. سازندگانش مدعی‌اند که کرم می‌تواند چروک‌ها را کم‌رنگ و از به‌ وجودآمدن چروک‌های تازه برای افراد بالای ۴۰سال جلوگیری کند. رفع سیاهی و پف چشم‌ها هم از دستاوردهای آن است.

البته اثرگذاری مصرف این کرم و باقی محصولات پوستی در بلندمدت بیشتر خود را نشان می‌دهد و بعد از یک‌هفته و چند روز نمی‌توانید انتظار داشته باشید که پوست‌تان به لطافت پوست یک نوزاد شود.

کیفیت و بسته‌بندی

این کرم هم در قالب تیوپی پلاستیکی عرضه می‌شود و استفاده از آن، هر صبح‌وشب بعد از تمیزکردن پوست با پاک‌کننده مناسب می‌تواند راه مناسبی برای مراقبت از پوست نازک و حساس دور چشم‌ها باشد.

نظرات کاربران در مورد کرم دور چشم سینره

تحریک‌نکردن پوست دور چشم و سفت‌کردن پوست آن از مزایایی است که کاربران درباره کرم سینره مطرح کرده‌اند. نداشتن بو و رایحه خاص هم از دیگر نکاتی است که به نظر مصرف‌کنندگان قبلی کرم مطلوب به نظر می‌رسد. به گواه مصرف‌کنندگان قبلی این کرم، کمی زمان نیاز است که آثار مثبتش روی پوست دور چشم دیده شود.

ارزش خرید

حجم این کرم ۳۰ میلی‌لیتر است، اثرگذاری خوبی دارد و حتی به گفته برخی از مشتریان و مصرف‌کنندگان قبلی‌اش توانایی رقابت با محصولات معتبر خارجی را هم دارد. پس اضافه‌کردن نام آن به فهرست برای یافتن بهترین کرم دور چشم ایرانی کار معقولی به نظر می‌رسد.

۳. کرم دور چشم درمالاین 

بهترین کرم دور چشم ایرانی

کرم دور چشم درمالاین هم یکی دیگر از محصولات ایرانی است و در میان محبوب‌ترین‌های بازار دیده می‌شود. این کرم با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو مدعیِ بازسازی عمیق پوست است. بگذارید که نگاهی دقیق به آن داشته باشیم و ببینیم که معیارهایمان درباره یک کرم دور چشم خوب درباره این محصول چگونه‌اند.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

گفته می‌شود که این کرم ضدپف و تیرگی چشم است و می‌تواند چروک‌ها را کم‌رنگ کند و افتادگی پوست را هم کاهش بدهد. برخی از کسانی که این کرم را مصرف کرده‌اند از میزان اثرگذاری زودهنگامش خبر داده‌اند. روشن‌شدن پوست دور چشم بعد از مصرف هم در میان نظرات کاربران دیده می‌شود.

کیفیت و بسته‌بندی

این کرم هم به شکل تیوپی پلاستیکی روانه بازار می‌شود و فاقد ویتامین و SPF است. برای مصرف آن هم باید روزی یک یا دوبار با ضربه‌های آرام دور چشم پخش شود.

نظرات کاربران در مورد کرم درمالاین

مصرف‌کنندگان کرم درمالاین معتقدند که بیشتر برای پیشگیری از بروز چروک‌های تازه باید به سراغ این کرم رفت تا برای رفع چروک‌های عمیق و گسترده. رفع تیرگی زیر چشم هم از دستاوردهای استفاده از این کرم برای مصرف‌کنندگان بوده است.

ارزش خرید

این کرم ۲۰ میلی‌لیتر است اما نتایج خوبی در رفع تیرگی و سیاهی زیر چشم از خود نشان می‌دهد. رضایت مصرف‌کنندگان قبلی هم باعث می‌شود که امتحان‌کردن آن بی‌ضرر به نظر برسد.

۴. کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب سان سیف

بهترین کرم دور چشم ایرانی

برای رفع چروک و پف دور چشم گزینه دیگری هم میان کرم‌های ایرانی برایتان وجود دارد: کرم دور چشم سان‌سِیف. تفاوت این محصول با موارد دیگر مقاله در وجود SPF در آن است؛ یعنی این کرم می‌تواند حکم ضدآفتاب هم داشته باشد. مراقبت از پوستِ حساس چشم در محیط بیرون با استفاده از کرم‌های ضدآفتاب و عینک دودی را فراموش نکنید.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

این کرم دور چشم اثر محافظتی ۴ساعته دارد ولی برای دیدن آثارش به جز خاصیت مرقبت از پوست در مقابل آفتاب به کمی زمان نیاز خواهید داشت. کرم سان‌سیف می‌تواند لک‌های تیره ناشی از افزایش سن را از بین ببرد و کم‌رنگ کند. از تیرگی‌های دور چشم هم کم می‌کند.

کیفیت و بسته‌بندی

این کرم هم در بسته‌های پلاستیکی و به شکل تیوپی راهی بازار می‌شود و تُن رنگ بِژ طبیعی دارد. کرم سان‌سیف در مقابل تعریق و شست‌وشو مقاوم است و با هر نوع پوستی می‌توانید به‌سادگی از آن استفاده کنید.

نظرات کاربران

مشتریان قبلی کرم سان‌سیف از سبکی آن راضی بوده‌اند. برخی هم از آن به جای کانسیلر استفاده می‌کنند و کرم را جایگزین خوبی برای مواد پوشش‌دهنده آرایشی پوست می‌دانند. باید دقت کنید که این کرم کمی براق است و این براق‌بودن روی پوست جلوه می‌کند. پس اگر چنین چیزی را دوست ندارید، باید به سراغ کرم‌های دیگر بروید.


حتما بخوانید: پیش از خرید خط چشم این نکات را بدانید

ارزش خرید کرم سان سیف

رنگ مناسب، کیفیت در کاهش تیرگی و چروک دور چشم و سبُکی این کرم که در قالب تیوپ‌های ۲۰ میلی‌لیتری به فروش می‌رسد از آن گزینه‌ای خوب برای کرم‌های دور چشم می‌سازد که ارزش خرید دارد. شما چه فکر می‌کنید؟

۵. کرم دور چشم سی گل سری Agepro 

بهترین کرم دور چشم ایرانی

یکی دیگر از محصولات داخلی که می‌تواند حکم بهترین کرم دور چشم ایرانی را داشته باشد، کرم سی‌گل است. سی‌گل هم برند معروفی در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی است. در این محصول ویتامین‌های C، A و E وجود دارد، به تأیید سازمان غذا و دارو رسیده و کار محافظت و نوسازی پوست دور چشم را به عهده دارد.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

این کرم با آب‌رسانی به پوست می‌تواند مانع از شکل‌گیری چروک‌های جدید دور پوست حساس چشم شود و قبلی‌ها را هم کم‌رنگ می‌کند و جلوه‌شان روی صورت را از بین می‌برد. هرچند محصولاتی مانند کرم دور چشم، در بلندمدت آثار خود را نشان می‌دهند اما به گفته مصرف‌کنندگان این کرم، انگار بعد از چندساعت هم می‌توان شاهد تأثیرگذاری مطلوب این محصول روی پوست دور چشم بود.

کیفیت و بسته‌بندی

بسته‌بندی این محصول هم در قالب تیوپی پلاستیکی است اما ظاهر خوبی دارد و برای قسمت سر آن هم در مناسبی در نظر گرفته شده است. برای رفع چروک و سیاهی‌های دور چشم هم می‌توان روی آن حساب کرد و کیفیت قابل‌قبولی دارد.

نظرات کاربران

کاربران از آن راضی‌اند و می‌گویند که دور چشم را مرطوب نگه می‌دارد و همین می‌تواند مانع از شکل‌گیری چروک‌های تازه شود. جذب آن در پوست هم مطلوب است و نیاز به ماساژ زیاد ندارد. کمترشدن تیرگی دور چشم هم از آثار مهم این کرم سی‌گل است.

ارزش خرید کرم سی‌گل

این کرم هم حدود ۲۰ میلی‌لیتر است و با توجه به مزایایی که به همراه دارد، امکان حضور خود در میان گزینه‌های باارزش برای خرید را فراهم می‌کند.

 ۶. کرم دور چشم نئودرم

بهترین کرم دور چشم ایرانی 

این کرم دور چشم هم مدعی است که با افزایش کلاژن پوست می‌تواند بافت‌های دور چشمی را ترمیم کند که دچار چروک‌اند. کرم دور چشم نئودرم به گردش خون در مویرگ‌های اطراف چشم کمک می‌کند و جلوه‌ای جوان به پوست می‌دهد.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

مصرف‌کنندگان قبلی این کرم معتقدند که در همان چند روز نخست استفاده، تغییراتی مثبت در اطراف چشمشان دیده‌اند. آب‌رسانی این کرم می‌تواند برای کسانی که هنوز پوستی بی‌چروک و صاف دارند، بسیار مفید باشد و از بروز چروک‌های دیگر پیشگیری کند.

کیفیت و بسته‌بندی

بسته‌بندی کرم نئودرم هم نکته خاصی ندارد و قابل‌قبول است. این کرم پارابن ندارد و می‌تواند برای انواع پوست مزایایی مانند سفت‌کنندگی پوست دور چشم به همراه بیاورد.

نظرات کاربران

کرم نئودرم در از بین‌بردن سیاهی دور چشم نقش خوبی دارد. البته یادتان باشد که استفاده از هر محصول بهداشتی و آرایشی باید با دقت همراه باشد. برای مثال، ابتدا کمی از آن را در گوشه‌ای از پوست دور چشم امتحان کنید و اگر عارضه یا حساسیتی ندیدید، مصرفش را شروع کنید. بیشتر کاربران دیجی‌کالا که قبلا از این کرم استفاده کرده‌اند، نظرات مثبتی درباره‌اش نوشته‌اند.

ارزش خرید کرم نئودرم

حجم کرم نئودرم فقط ۱۵ میلی‌لیتر و نسبت به موارد دیگر کمتر است. البته قیمت آن با گزینه قبلی تفاوت چندانی ندارد. پس اگر به قیمت در مقابل حجمِ محصول حساس هستید، شاید باید به گزینه‌های دیگر به عنوان بهترین کرم دور چشم ایرانی فکر کنید.

۷. کرم دور چشم دکتر ژیلا 

بهترین کرم دور چشم ایرانی

حتما نام برند دکتر ژیلا را شنیده‌اید. این برند قدیمی سال‌های طولانی در عرصه تولید محصولات بهداشتی و آرایشی در بازار بوده و خوش‌نام است. کرم دور چشم آن هم در دسته محبوب‌ها میان مشتریان ایرانی قرار می‌گیرد.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

این کرم دور چشم حاوی ویتامین‌های E، C و ویتامین B5 است، قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد و کبودی‌ها و سیاهی‌های دور چشم را هم کم می‌کند. کسانی که ۲۵ساله به بالا هستند، با مصرف این کرم می‌توانند از پوست نازک دور چشم‌هایشان محافظت کنند. البته برای اینکه آثار عمیق آن را ببینید باید ماه‌ها آن را به‌طور مرتب مصرف کنید.

کیفیت و بسته‌بندی

بسته‌بندی این کرم هم معمولی و قابل‌قبول است و کیفیت آن خود را با مصرف مرتب و منظم نشان می‌دهد. اثرگذاری این کرم روی رفع تیرگی، بیشتر از ناپدیدکردن چروک‌های ریز و درشت دور چشم است.


حتما بخوانید: پیش از خرید مژه مصنوعی حتما این نکات را بدانید

نظرات کاربران

این کرم از نظر خریداران قبلی‌اش به‌خوبی دور چشم را مرطوب می‌کند و از خشکی درمی‌آورد. چنین چیزی بسیار مطلوب است و مانع از شکل‌گیری چروک‌های جدید و عمیق‌ترشدن چروک‌های قبلی می‌شود. بهبود چروک‌های ظریف دور چشم هم از آثار قابل‌اعتنای کرم دور چشم دکتر ژیلاست.

ارزش خرید کرم دکتر ژیلا

این محصول حدود ۲۵ گرم است و نسبت به نمونه‌های خارجی بسیار مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد. امتحان‌کردن آن ضرری ندارد. شما چه فکر می‌کنید؟

۸. کرم دور چشم و ضد چروک مرو

بهترین کرم دور چشم ایرانی

مرو هم گزینه‌ای دیگر از میان محصولات وطنی است که می‌تواند برایتان به بهترین کرم دور چشم ایرانی تبدیل شود. اجازه بدهید که ویژگی‌های این گزینه را هم بررسی و به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک کنیم.

میزان و سرعت تأثیرگذاری

این کرم حاوی خیار است. خیار از مواد بسیار مطلوب برای مراقبت و رسیدگی به پوست است. عصاره طبیعی و ارگانیک خیار در کرم مرو از پیری زودرس و بروز چروک‌های ریز و درشت جلوگیری می‌کند. آب‌رسانی این کرم مطلوب است و می‌تواند در بلندمدت آثار خوبی از خود روی پوست به جای بگذارد.

کیفیت و بسته‌بندی

کرم مرو رایحه خوشی دارد و بسته‌بندی‌اش هم معقول و مناسب است. وجود خیار در آن باعث می‌شود که خنک‌کنندگی جذابی هم داشته باشد و پوست دور چشم و صورت را خنک کند. نرمی پوست نتیجه مصرف مرتب این کرم خواهد بود.

نظرات کاربران

مصرف‌کنندگان قبلی کرم مرو با عصاره خیار معتقدند که کیفیت خوبی دارد، سیاهی دور چشم را از بین می‌برد و آب‌رسانی قوی است. یادتان باشد که این کرم را هم ابتدا در گوشه‌ای کوچک از پوست دور چشم امتحان کنید و بعد از اینکه مطمئن شدید، مشکلی نیست، مصرف کامل آن را شروع کنید.

ارزش خرید کرم مرو

حجم این کرم نسبت به تمام مواردی که در این مقاله معرفی شد، بیشتر است. این کرم ۶۰میلی‌لیتر است و با قیمتی کمتر از گزینه‌های دیگر این مقاله به فروش می‌رسد. اگر از عطر و خنک‌کنندگی خیار خوشتان می‌آید، شاید این کرم دور چشم بتواند نظرتان را به خود جلب کند.

جمع‌بندی بهترین کرم دور چشم ایرانی

رسیدگی به پوست می‌تواند شما را زیباتر و سالم‌تر کند. البته پیری فرایندی است که دیر یا زود برای همه رخ می‌دهد اما اگر مراقبت‌های پوستی خوبی داشته باشیم، می‌توانیم از شکل‌گیری چروک‌های عمیق دور چشم و پوستمان جلوگیری کنیم.

از نظر شما در بین میان مواردی که گفته شد، بهترین کرم دور چشم ایرانی کدام مورد بود؟ با توجه به اینکه محصولات خارجی بسیار گران شده‌اند، تمایل به استفاده از محصولات مطلوب داخلی دارید؟ به نظرتان وطنی‌ها قابلیت رقابت با هم‌تایان خارجی‌شان را دارند؟


در ادامه بخوانید: بهترین برندهای لوازم آرایشی ایرانی کدامند؟
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.