۱۰ سایت برتر برای دانلود فیلم و سریال

آرشیو قدرتمند، محتوای به روز، دانلود سریع

در این مطلب «درجه» به معرفی بهترین سایت دانلود فیلم و سریال می‌پردازیم و تعدادی از سایت‌های رایگان و اشتراکی با آرشیو غنی و سرعت دانلود بالا را معرفی خواهیم کرد.

تماشای فیلم و سریال همیشه یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه ما ایرانی‌ها بوده که با شیوع کرونا به اوج خود هم رسیده است . بااین‌حال همچنان عده زیادی نمی‌دانند که کدام سایت‌ها آرشیو بهتری دارند و می‌تواند تمام خواسته‌هایشان از یک سایت دانلود فیلم و سریال را برآورده کند. بر همین اساس در این مقاله سراغ معرفی بهترین سایت دانلود فیلم و سریال رفته‌ایم.

پیش از این بهترین سایت‌های تماشای آنلاین فیلم و سریال مثل فیلیمو و نماوا را به شما معرفی کرده بودیم اما چون دانلود در این سایت‌ها با محدودیت‌هایی همراه است، در این مطلب سراغ معرفی سایت‌های دانلود رفته‌ایم. در بخش اول این مقاله، ۵ سایت برتر را که نیازمند خرید اشتراک هستند و در بخش دوم ۵ مورد از بهترین سایت دانلود فیلم و سریال رایگان را معرفی می‌کنیم.

معیارهای درجه برای بهترین سایت دانلود فیلم و سریال

 • آرشیو قوی و به‌روز
 • دسته‌بندی مناسب
 • دانلود سریع
 • حداقل سانسور
 • دسترسی به زیرنویس فارسی

بهترین سایت‌ دانلود فیلم و سریال پولی

۱. سایت وارز wir26.site

بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریالسایت «وارز»، یکی از بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریال است و علاوه بر داشتن فیلم‌های روز، آرشیوی از فیلم‌های قدیمی و کمترشناخته شده را نیز با کیفیت‌های متفاوت در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. وارز همچنین فیلم‌ها را براساس ژانر، دسته‌بندی کرده است. این سایت غیر رایگان، علاوه بر آرشیو دانلود قوی برای فیلم و سریال، اطلاعاتی از برنامه پخش سریال‌ها را نیز در اختیار مخاطبان می‌گذارد. همچنین برنامه‌های تلویزیونی و تاک‌شوها را نیز می‌توانید از این سایت دانلود کنید.

سایت وارز بخشی هم برای دانلود موزیک دارد و در آن موزیک‌های روز و موسیقی متن فیلم و سریال‌های مختلف را قرار می‌دهد. کاربران سایت همچنین اگر به دنبال فیلم و سریالی هستند که در سایت نیست، می‌توانند از طریق پشتیبانی سایت، لینک IMDb فیلم موردنظر را ارسال کنند تا در سایت قرار بگیرد. دسترسی به آدرس این سایت، بدون فیلترشکن انجام می‌شود.

۲. سایت ۳۰نما 30nama.com

بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریالسایت «سینما»، دسته‌بندی‌های مختلفی برای دانلود فیلم، سریال، مینی‌سریال، انیمه، انیمیشن، مستند و مراسم‌های مختلف دارد و با ورود به هر بخش به آرشیوی قوی و بی‌انتها وارد می‌شوید. این سایت همچنین اخبار سینمایی درباره‌ سینمای جهان و نقد و بررسی و مصاحبه‌های مختلف را نیز در سایت خود قرار می‌دهد. از طریق سایت سینما همچنین می‌توانید از فروش فیلم‌ها در باکس آفیس ایران و جهان مطلع شوید.

یکی از بهترین ویژگی‌های سایت این است که کاربران در صورت داشتن اینترنت قوی و پرسرعت، امکان تماشای آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس فارسی یا انگلیسی را دارند. دسترسی به آدرس این سایت تنها با فیلترشکن امکان‌پذیر است اما پس از دانلود اپلیکیشن و نصب آن روی در ویندوز می‌توانید بدون فیلترشکن به لینک‌های سایت و آرشیو بسیار قوی آن دسترسی داشته باشید.

۳. سایت آی‌مووی imovies-dl.shop

بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریالسایت «آی موویز»، علاوه بر دسته‌بندی فیلم‌ها در ژانرهای مختلف، آرشیوی از ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ imdb را نیز در دسترس کاربران قرار داده است. همچنین ۲۵۰ سریال برتر سایت imdb نیز از سایت آی موویز دانلود قابل دسترس و دانلود است.

این سایت یک آرشیو قوی از معرفی بازیگران مرد و زن، نویسندگان و کارگردانان نیز دارد و علاوه بر معرفی هرکدام به اختصار، مجموعه آثار آن‌ها را نیز برای دانلود در اختیار کاربران گذاشته است.

یکی دیگر از ویژگی‌های آی موویز که باعث راهیابی آن به فهرست بهترین سایت دانلود فیلم و سریال شده، بخش ویژه‌ای است که به معرفی و دانلود آثار نامزدها و برندگان جشنواره‌های معتبری مانند گلدن گلوب، امی، اسکار و بفتا اختصاص دارد.

۴. سایت دانلود روز

بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریالدسترسی به سایت «دانلود روز» که یکی از قدرتمندترین سایت‌ها از لحاظ آرشیو قوی فیلم و سریال است، تنها از طریق فرستادن دعوتنامه از یکی از اعضای فعلی این سایت امکان‌پذیر است. دانلود روز نیز مانند سایت‌های دیگر، فیلم‌ها را براساس ژانر دسته‌بندی کرده و نامزدها و برندگان جوایز مختلفی مانند اسکار، گلدن گلوب، کن، بفتا، امی، جشنواره فیلم فجر، ونیز، ساندنس و برلین را پوشش می‌دهد.

این سایت همچنین لیستی از برترین کارگردان‌ها و صد بازیگر برتر مرد و زن و آثار آن‌ها برای دانلود تهیه کرده است. سایت دانلود روز بسیاری از فیلم‌ها را به صورت دوبله نیز برای دانلود در دسترس کاربران قرار داده است.

۵. سایت هایلی موویز hymvz.co

سایت دانلود فیلم و سریال هایلیسایت «هایلی موویز» نیز مانند دیگر سایت‌های اشتراکی که معرفی کردیم، آرشیو سینمایی و سریالی قوی دارد. این سایت نیز ۲۵۰ فیلم و سریال برتر سایت imdb را برای دانلود در دسترس کاربران خود قرار داده است و همچنین از آرشیوی از برترین دیالوگ‌های فیلم و سریال و انکود اختصاصی برخوردار است. از نکات قابل توجه این سایت، دسته‌بندی فیلم‌ها براساس کشور سازنده و دسته‌بندی سریال براساس شبکه سازنده است.

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال رایگان

۱. سایت دیجی مووی digimoviez.com

سایت دانلود فیلم و سریال دیجی موویسایت «دیجی مووی»، از بهترین ‌سایت‌های رایگان برای دانلود فیلم و سریال است. یکی از مزایای این سایت، قرار دادن فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده فارسی است که کار را برای کاربران بسیار راحت‌تر می‌کند و دیگر لازم نیست زمانی را هم به جست‌وجو برای پیدا کردن زیرنویس هماهنگ با آن فیلم یا سریال اختصاص دهند.

دیجی مووی همچنین تعدادی از فیلم‌ها و سریال‌ها را به صورت دوبله فارسی نیز در اختیار کاربران گذاشته است و منبع خوبی نیز برای دانلود سریال‌های پرطرفدار کره‌ای است.

۲. سایت موبو مووی mobomovieez.buzz

بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریال

«موبو مووی» یکی از بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریال است. یکی از مزیت‌های سایت موبو مووی این است که علاوه بر دسته‌بندی فیلم و سریال براساس ژانر، این آثار را براساس سال تولید نیز دسته‌بندی کرده است.

این سایت نیز فیلم و سریال را با زیرنویس فارسی چسبیده در اختیار کاربران می‌گذارد و امکان جست‌وجوی پیشرفته فیلم و سریال را از طریق سال تولید، ژانر دلخواه، کشور سازنده و امتیاز ‌IMDb دارد.

۳. سایت هستی‌دی‌ال 1hastidl.fun

سایت دانلود فیلم و سریال فیلمسایت «هستی دانلود»، یکی از سایت‌های قدیمی و پای ثبات فهرست بهترین سایت دانلود فیلم و سریال است. این سایت آرشیو نسبتا خوبی از فیلم‌ها و سریال‌های خارجی در اختیار دارد و لینک دانلود بسیاری از مراسم‌ها را نیز در اختیار کاربران گذاشته است.

علاوه بر این، بخشی را نیز به دانلود مستند‌ها اختصاص داده و انتشار فیلم و سریال به صورت دوبله فارسی را نیز فراموش نکرده است. این سایت همچنین فیلم و سریال‌های ایرانی را نیز به صورت قانونی قرار داده و برای استفاده از لینک این دسته از فیلم و سریال‌ها لازم است که مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و سپس به سادگی آن‌ها را دانلود و تماشا کنید.

۴. سایت فیلم تو مدیا film2media.ws

سایت دانلود فیلم و سریال فیلم تو مدیا

سایت «فیلم تو مدیا» نیز یکی از سایت‌های قدیمی و قدرتمند برای دانلود فیلم و سریال است. این سایت نیز فیلم‌ها و سریال‌ها را در دسته‌بندی‌های مختلفی گذاشته است و همین موضوع می‌تواند کار افراد را برای پیدا کردن فیلم یا سریال در ژانر موردعلاقه‌‌شان، راحت‌تر کند.

این سایت در کنار قرار دادن فیلم‌ و سریال به زبان اصلی، بخشی را نیز به قرار دادن دوبله با کیفیت از فیلم‌های کلاسیک و جدید اختصاص داده است. این سایت در کنار لینک‌های دانلود برای فیلم و سریال، لینک دانلود زیرنویس فارسی آن‌ها را نیز قرار می‌دهد تا کار کاربران را راحت‌تر کند.

۵. سایت الماس مووی almasmovie5.pw

سایت دانلود فیلم و سریالسایت «الماس مووی» از بهترین سایت ها برای دانلود فیلم و سریال به صورت رایگان است. دسترسی رایگان کاربران به هزاران فیلم و سریال در ژانرهای متفاوت، این سایت را به یکی از پرطرفدارترین سایت‌های رایگان تبدیل کرده است.

الماس مووی سریال‌ها را براساس شبکه‌ سازنده آن‌ها و فیلم‌ها را نیز براساس ژانر موردنظرشان دسته‌بندی کرده است و امکان جست‌وجوی پیشرفته فیلم یا سریال را بر اساس ژانر، امتیاز imdb، کشور سازنده و سال ساخت دارد.

سوالات متداول

– بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی کدام است؟

سایت‌های آوا مووی، فیلم تو مدیا و دیجی موویز بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی هستند.

– سایت های دانلود فیلم بدون سانسور کدام است؟

سایت های دیجی موویز، دیبا موویز، 30nama و bia2movies

– سایت دانلود فیلم بدون سانسور با زیرنویس فارسی؟

سایت‌های زرفیلم، 30nama، آوا مووی، فیلم تو مدیا و دیجی موویز.

– بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال رایگان کدام است؟

برای دانلود رایگان فیلم و سریال از سایت‌های فیلم تو مدیا، موبو مووی و هستی‌دی‌ال استفاده کنید.

28 دیدگاه
 1. سعید می‌گوید

  یه سایت خوب باید اول به روز باشه
  دوم از همون صفحه اصلیش مشخصه که سایت ارشیوش کامل هست یا نه
  سوم سرچ درستی داشته باشه
  و بدون تبلیغات باشه
  برای پیدا کردن یه سایت خوب اینارو در نظر بگیرید دوستان

 2. رایا پروژه می‌گوید

  سلام

  بسیار عالی

 3. علی می‌گوید

  هنوزم یه عده دنبال سایتهای ایرانی برا دانلود فیلم و سریال هستند آخه مگه داریم ؟؟
  سریالهای روز را انتخاب کن بزن هیچ کدومش ندارن چرا؟ منتظرن ببینن بصرفه هست؟ طرفدارداره؟یعنی باید از سایتهای خارجی ببینیم بعد اینا واسه ما بزارن😐بیخیال بابا

 4. رایا پروژه می‌گوید

  سلام و درود

  تشکر از مقاله خوبتون

  1. یونس مرادی می‌گوید

   سلام ممنون

 5. امیر می‌گوید

  تب دانلود بهترین سایت اشتراکی که دیدم واقعا عالی هست و دی دانلود یک سایت بسیار خوب رایگان هست با امکان پخش آنلاین و غیره ، حتما این دو تا سایت رو برسی کنید ارزش داره بیاد تو لیست

 6. م.ف می‌گوید

  موبوفیلم سانسور میکنه؟:{ این همه دانلود کردم حالا فهمیدم :»

 7. امیر می‌گوید

  لطفاً تب دانلود و دی دانلود رو اضافه کنید
  واقعا عالی هستن ، همه امکانات یک سایت فیلم و سریال رو دارند

 8. علیرضا می‌گوید

  سایت رایا تی وی،موزیانه،ویپو فیلم هم فیلم و سریال های بروزی رو میزارن و به نظرم آپدیت ترین هان

 9. تیدینو می‌گوید

  عالی بود!

 10. فرید می‌گوید

  فیلم تو سریال ، همتامووی ، تک مووی ، مووی لند ، کول دانلود هم سایت های دانلود فیلم خوبی هستند

  1. امیرحسین برجی می‌گوید

   اینا بدون سانسورن ؟؟

 11. نازی می‌گوید

  میشه راهنکایی کنید که چه جوری از سایت دانلود روز استفاده کرد؟ عضو شد قبلا مشترکشون بودم الان نمیتوانم وارد سایتشون بشم

 12. رضا محمدیان می‌گوید

  یو مووی که فعلا خوب بوده امیدوارم بهتره بشه

 13. صالح می‌گوید

  آپ تی وی بهترین سایته
  هم دوبله هم سانسور شده.

  1. محمد می‌گوید

   آپ تی وی مزخرف ترین سایته . دوبله مزخرف، زیرنویس مزخرف، سانسورهای مزخرف.

 14. سارینا می‌گوید

  سایت dlfars.pw کاملا رایگان هست
  پخش آنلاین داره
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی
  از دست ندیددددد

  1. farshad می‌گوید

   این سایت اشتراکی شده

   1. سارینا می‌گوید

    نه دانلودش رایگانه

 15. you movies می‌گوید

  سایت خیلی خوبی دارید
  امیدوارم موفق باشید

 16. ملیکا می‌گوید

  سلام.دوستان کسی دعوت نامه سایت دانلود روز میتونه برام بفرسته؟
  ممنون
  melikabahal2000@yahoo.com

  1. hossine می‌گوید

   سلام ببینید دوستان تموم این سایت ها رو گشتم اشغالی هستن فقط همون فیلم تو مدیا بهتیرنه فیلم تو مویی هم سانسور میکنه فیلم هارو جدید ولی فیلم تو مدیا هم یه بدی داره ک بیشتر وقتا ای دی ام قبول نمیکنه همین باعث پایین اومدن سرعت دانلود میشه

   1. سینا می‌گوید

    فیلم تو موی دوبله هم دان میکنی دوزبانه است ولی زبان اصلی خودش بیشتر میچسبه تا دوبله نگاه کنی والا یجور دوبله مبکنن انگار داری انیمیشن میبینی🤷‍♂️

 17. احسان می‌گوید

  سایت uptv.com رو ترجیح میدونم
  چون سانسورها به دقت انجام میشن و کیفیت رو کاهش نمیده و دوبله های اختصاصی هم دارن.

 18. فریاد می‌گوید

  سایت دانلود روز برای من باز نمیشه. فکر کنم فیلتر شده دوباره. کسی آدرس جدید رو داره برام بفرسته؟

 19. مسعود می‌گوید

  دوستان عزیزم من اکثریت سایت‌های دانلود فیلم و سریال چه تو این لیست چه خارج از این لیست رو تست کردم
  شک نکنید در مجموع هیچ‌کدوم به پای سایت 30nama.com نمیرسه.
  واقعا بی‌نظیره.

  1. مر می‌گوید

   بیاتوموویز با قیمت خیلی کمتر آرشیو بهتری ارائه میده و طراحی سایت شون هم دلنوازتره

 20. نیما می‌گوید

  میدونی چرا my-film.pw رو دوست دارم؟ چون تماما همه زیر نویس ها همه کیفیت ها و صوت های دوبله رو جدا داره. و اذیتم نمی‌کنه برای اینکه یه چیزیو بخوام دانلود کنم. میدونی چرا anime list رو دوست دارم؟ چون همه اینها هارو داره و بدون سانسوره و آدم لذت میبره یه چیزیو با کیفیت دان می‌کنه. از این مقاله خوشم نیومد چون باور دارم مای فیلم و انیمه لیست دوتا از بهترین ها هستن و توی این مقاله نیستن!!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.