بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

۱۰ پیشنهاد فوق‌العاده برای خرید اپیلاتور

در این مطلب برایتان از بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ گفته‌ایم. همه مواردی که در ادامه می‌خوانید هم برای بدن و هم برای صورت استفاده می‌شوند. این شما و این ۱۰ مدل از بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ بر اساس تحقیقات «درجه»؛ با ما همراه شوید.

مبنای انتخاب بهترین‌ اپیلاتور ها

بهترین اپیلاتور ۲۰۱۹، اپیلاتور

برای انتخاب بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹، پیش از هر چیز به دقت و درستی عملکرد آنها توجه شده است. از دلایل دیگر انتخاب این اپیلاتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این اپیلاتورها می‌توانند ریزترین موهای بدن‌ و همچنین صورت‌تان را هم اصلاح کنند.
 • سیستم لایه‌برداری و تیغه‌های متحرک اپیلاتورهاست که سازوکار اصلی برداشتن موها را انجام می‌دهد و به همین دلیل ما روی این بخش هم بسیار متمرکز شدیم.
 • در ضمن معمولا خانم‌ها از اپیلاتورها استفاده می‌کنند و این مساله ما را بر آن داشت تا به عامل نوع پوست و انتخاب مناسب‌ترین اپیلاتور برای هر نوع پوست هم توجه کنیم.
 • از آنجایی‌که ماشین‌های اپیلاتور چندان گران نیستند، بنابراین قیمت آنها را در انتخاب ایپلاتورها لحاظ نکردیم. اما اگر مجبور به صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان هستید، برخی از محصولات را هم بر مبنای قیمت به فهرست‌مان اضافه کردیم.
 • همچنین مواد مورد استفاده در ساخت این ایپلاتورها از دیگر عواملی بود که بیش از هر ویژگی دیگری اهمیت دارد. زیرا کیفیت مواد، توان و دوام اپیلاتورها را مشخص می‌کند. بنابراین در معرفی بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹، به مواد به‌کار رفته در این اپیلاتورها و جنس آنها توجه کرده‌ایم.

بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹

۱. اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۹ سری e۹۶۱

اپیلاتور، براون مدل۹

اپیلاتور براون انتخاب افرادی است که همیشه در خریدشان سخت‌گیر هستند و به زیبایی‌شان بسیار اهمیت می‌دهند. از برخی از ویژگی‌های این اپیلاتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجهز به سیستم ایپلاتور ۴ کاره که دو بخش بالایی آن سیستم لایه‌بردار هستند.
 • عملکرد خوب برای تراشیدن موی سر
 • دارای قسمتی برای اصلاح موهای زیربغل و دیگر بخش‌های خصوصی بدن
 • اصلاح خوب حتی روی پوست خیس

تیغه‌های این اپیلاتور از جنس استیل بادوام هستند و می‌توانند با تغییر زاویه سر دستگاه، به راحتی حتی ریزترین موها را هم از ریشه بکنند. این دقیقا چیزی است که خریداران اپیلاتورها از آنها انتظار دارند و به همین دلیل این اپیلاتور در این فهرست، مکان اول را به خود اختصاص داده است. در ضمن پد ماساژ به آن اضافه شده و می‌تواند با افزایش جریان خون در رگ‌های پوست، موجب طراوت آن شود. در ضمن این اپیلاتور مناسب پوست‌های خشک و مرطوب است.

مزایامعایب
از بهترین اپیلاتورهای براون استهنگام شارژ نمی‌توان از دستگاه استفاده کرد
دارای توان و کارایی بالاستقیمت آن بسیار گران است
ریزترین موها را از ریشه می‌کند بخش‌های آسیب‌پذیر اپیلاتور، درپوش ندارد
زیر دوش آب، قابل استفاده است

نظر مشتریان

این اپیلاتور از نظر خریداران، ۴ از ۵ ستاره گرفته است. منتقدان این اپیلاتور می‌گویند که استفاده از این وسیله مانند موم، دردناک است و برخی از قطعات جانبی آن، مانند سیستم لایه‌بردارش، چندان کارآمد نیست.

۲. اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۷، سری ۵۶۱-۷ اپیلاتور، براون ۵۶۱

یکی دیگر از بهترین اپیلاتور های ۲۰۱۹، اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۷ است. این اپیلاتور برای اصلاح صورت و دیگر بخش‌های بدن که موهای ریز و کوتاهی دارند، مناسب است. از طرفی این دستگاه برای افرادی که دچار مشکلات پوستی هستند هم عالی است و به پوست آنها صدمه‌ای نمی‌زند. در واقع مناسب افراد با انواع پوست‌‌هاست.

اپیلاتورهای سری ۷ براون کمی قدیمی‌ هستند، اما می‌توانند کار خود را به خوبی انجام دهند. موارد زیر از ویژگی‌های خوب این مدل اپیلاتور است:

 • موهای کوتاه را به خوبی از ریشه درمی‌آورد.
 • استفاده مرتب از آن، باعث می‌شود درد کمتری حس شود.
 • برای تراشیدن سر و تمام قسمت‌های بدن خوب است.
 • مقرون به صرفه است.

این اپیلاتور برای پوست‌‌های خشک و مرطوب مناسب است و پس از اصلاح، پوست‌تان کاملا صاف و نرم می‌شود. در ضمن کاری به جوش‌های احتمالی روی پوست‌تان ندارد و موجب درد نمی‌شود. این اپیلاتور برای تمیز کردن خط بکینی عالی است. همچنین سر چرخشی اپیلاتور باعث می‌شود که موها را به خوبی بچیند.

چند وسیله جانبی متفاوت و مفید، از جمله شیور، شانه‌ قابل نصب روی شیور، موکن مخصوص صورت، پوشش باریک برای بیشترین تماس با پوست و پیرایشگر مخصوص خط بیکینی دارد.

مزایامعایب
این اپیلاتور پرسروصدا نیستاصلاح با این اپیلاتور کمی دردناک است
جنس آن سبک و از مواد باکیفیت است
بهترین اپیلاتور برای موهای پاهاست
طول عمر باتری بالاتری دارد

نظر مشتریان

این اپیلاتور هم مانند قبلی از طرف مشتریان از ۵ ستاره، ۴ ستاره دریافت کرده است و مشتریان بسیاری از آن راضی هستند. اما برخی از دردناک بودن استفاده از آن اعتراض دارند و برخی هم می‌گویند که بخشی از موها کاملا از ریشه در نمی‌آیند. 

۳. فیلیپس سنت‌پرفکت دولوکس مدل 6581/03 HP

اپیلاتور، فیلیپس

رقبای زیادی در زمینه اپیلاتور در بازار وجود دارد. اما وقتی از یک رقیب سرسخت بخواهیم بگوییم، باید از برند فیلیپس حرف بزنیم. از میان بهترین اپیلاتور های فیلیپس می‌توان به سنت‌پرفکت دولوکس مدل 6581/03 HP، اشاره کرد. از ویژگی‌های کلی این اپیلاتور باید موارد زیر را نام برد:

 • به موتورهای قوی و بهترین وسیله برای تراشیدن موهای سر با هر نوع استحکامی مجهز است.
 • با هر بار شارژ، ۴۰ دقیقه کار می‌کند.
 • دارای لوازم جانبی موچین، بخش نگهداری موهای اصلاح شده و وسیله ماساژ صورت است.

این اپیلاتور برای پوست‌‌های خشک و مرطوب عالی است. موها را می‌تواند از ریشه بکند و با آن می‌توانید نقاط مختلف پوست را اصلاح کنید. زیر دوش آب هم قابل استفاده است. موچین این اپیلاتور از استیل ضد زنگ است. درپوش آن برای تماس با پوست عالی است و می‌تواند با هر حرکت، موهای زیادی را بچیند. از نظر ارگونومیک هم عالی و بسیار خوش‌دست است.

مزایامعایب
وزن آن بسیار سبک استاگر مرتب تمیز نشود، اصلاح با آن سخت می‌شود
مجهز به لامپ LED که نشان دهنده شارژ کامل دستگاه استروی پوست تر به خوبی زمانی که خشک است، کار نمی‌کند
زیر دوش آب قابل استفاده است

نظر مشتریان

این محصول هم، از سوی مشتریان، از ۵ ستاره، ۴ ستاره دریافت کرده است و بیشتر کاربران از آن راضی هستند. اما برخی از افراد نمی‌توانند درد ناشی از آن را تحمل کنند و احساس می‌کنند کار با این اپیلاتور مثل یک شکنجه است. یا برخی دیگر هم می‌گویند موها را از ریشه نمی‌کند.

۴. فیلیپس سنت‌پرفکت دولوکس مدل HP6581/00

اپیلاتور فیلیپس

این اپیلاتور فرق چندانی با اپیلاتور قبلی ندارد و فقط چند ویژگی دیگر به آن اضافه شده و قیمت آن را نسبتا گران کرده است. البته باید گفت کیفیت این اپیلاتور به نسبت اپیلاتور قبلی، بیشتر است و ارزش پرداخت پول بیشتر را دارد. همچنین این محصول ویژگی‌های خوب دیگری هم دارد:

 • سرعت اصلاح آن بالاست.
 • مجهز به دو نوع سرعت مختلف اصلاح است.
 • قسمت سر اپیلاتور از جنس فلزی قابل شستشو که مناسب پوست‌های خشک و مرطوب است.
 • پس از یک ساعت شارژ می‌توان به مدت ۴۵ دقیقه بی‌وقفه از آن استفاده کرد.

این اپیلاتور به دو سرعت کند و تند مجهز است. در حالت کند کارش را دقیق‌تر انجام می‌دهد. اما وقتی عجله دارید می‌توانید از حالت تند آن استفاده کرده و اصلاح‌تان را انجام دهید. همچنین این محصول مناسب افراد با پوست‌های خشک یا مرطوب است.

مزایامعایب
این اپیلاتور برای خانم‌ها و آقایان مناسب استخیلی گران است
دو سرعت تند و کند داردفقط وقتی موها خشک باشد، خوب کار می‌کند
دقیق و تمیز اصلاح می‌کند
خلاف جهت موها هم به خوبی کارش را انجام می‌دهد

نظر مشتریان

این از مشتریان از ۵ ستاره، ۲,۵ ستاره گرفته است. برخی از مشتری‌ها از کیفیت این محصول راضی نبودند.

۵. اپیلاتور براون بی‌سیم سیلک اپیل مدل ۹، سری ۵۶۱

اپیلاتور، بروان سیلک

 

باید گفت اصلاح با این اپیلاتور می‌تواند تجربه کاربری خوبی به شما بدهد. از برخی از ویژگی‌های برتر این اپیلاتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دقت و سرعت بالای اصلاح
 • با یک حرکت می‌تواند ۴۰ درصد موهای سر را بتراشد.
 • حاوی چند وسیله جانبی مانند پوشش اصلاح، سر مجزا مناسب تراشیدن سر و درپوش مناسب برای تماس با پوست است.
 • این وسیله از نظر نرم و لطیف کردن پوست، سرآمد باقی اپیلاتورهای این فهرست است.

از این اپیلاتور می‌توان به صورت خشک و مرطوب استفاده کرد. در ضمن این دستگاه را می‌توان روی حالت سرعت بالا قرار داد و در عین حال موها با دقت و بسیار تمیز اصلاح شوند. پوست‌تان با استفاده از این اپیلاتور نرم و لطیف می‌شود. اما دستگاه‌های دیگر این فهرست، وقتی روی سرعت بالا قرار می‌گیرند، با این دقت کار نمی‌کنند. این دستگاه مناسب پوست‌های خشک و مرطوب است. 

مزایامعایب
در پایان اصلاح، پوست بدن کاملا صاف و نرم می‌شودهنگام شارژ شدن کار نمی‌کند
در هر بار شارژ، ۴۰ دقیقه بی‌وقفه کار می‌کند و کارایی بالایی داردقیمت آن خیلی گران است
موها را از ریشه می‌کند

نظر مشتریان

این اپیلاتور از مشتریان از ۵ ستاره، ۴ ستاره گرفته است. بیشتر خریداران از آن راضی بوده‌اند. اما برخی هم معتقد بودند موها را به خوبی از ریشه در نمی‌آورد و هر هفته مجبورند از اپیلاتور استفاده کنند.


حتما بخوانید: راهنمای خرید اپیلاتور و تمام چیزهایی که باید بدانید

۶. اپیلاتور براون سیلک اپیل، مدل۳، سری ۳۲۷۰

اپیلاتور، براون ۳۲۷۰

اپیلاتور براون سیلک اپیل، مدل ۳ سری ۳۲۷۰، یکی از مدل‌های عالی از برند براون است که هم برای صورت و هم برای بدن کاربرد دارد. این اپیلاتور:

 • توانایی کندن ریزترین موها را دارد.
 • دارای لوازم جانبی بیشتر مانند سر شیور، ماساژور و درپوش تریمر برای اصلاح راحت پوست است.
 • یکی از ارزان‌ترین اپیلاتورهایی است که خرید آن مقرون به صرفه است.

اگر به‌دنبال اپیلاتوری هستید که بتواند تمام موهای بدن، به ویژه‌ پاها را اصلاح کند، این مدل جزو بهترین اپیلاتور ها است. با این اپیلاتور نه تنها موهای بدن‌تان به خوبی اصلاح می‌شوند، بلکه در پایان کار پوستی نرم و صاف هم خواهید داشت. غلتک‌های ماساژ را می‌توانید روی آن قسمت از بدن که تیغه‌های اپیلاتور عبور کرده‌اند، بگذرانید و احساس درد ناشی از کنده شدن موها را تسکین دهید. درضمن این اپیلاتور برای پوست‌های خشک، مرطوب و حساس مناسب است.

مزایامعایب
مجهز به دو نوع سرعت کند و تند استفقط چند وسیله جانبی مختصر دارد
از منبع برق ۱۲ ولت استفاده می‌کندتقریبا به طور مرتب (هر هفته) باید تمیز شود و به مراقبت نیاز دارد
بسیار سبک وزن است
در رنگ‌های تمشکی و سفید تولید شده‌اند

نظر مشتریان

خریداران به این اپیلاتور از ۵ ستاره، ۴,۱ ستاره دادند و بیشتر کاربران، حتی کسانی که برای اولین بار از اپیلاتور استفاده می‌کردند از این دستگاه راضی بودند. اما برخی از افراد به طول عمر کوتاه دستگاه و اینکه خیلی زود آسیب می‌بیند، اعتراض داشتند. این اپیلاتور با قیمتی مناسب به فروش می‌رسد.

۷. اپیلاتور دوکاره براون سیلک اپیل، مدل ۷، سری۱ ۷۸۷‌

اپیلاتور، براون ۷۸۷۱

وقتی اپیلاتوری پیشرفته‌تر می‌خواهید، پس باید پول بیشتری هم بابت آن بپردازید. اپیلاتور دیگری که جای خود را در فهرست بهترین اپیلاتور ها پیدا کرده است، اپیلاتور براون سیلک اپیل- مدل ۷، سری ۷۸۷۱ است. این اپیلاتور مناسب پوست‌های مرطوب و خشک است. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این اپیلاتور دو کاره است و می‌توانید یا موهایتان را بچینید یا با استفاده از شیور، آنها را بتراشید.
 • موجب می‌شود پوستی صاف و نرم داشته باشید.
 • چند وسیله جانبی محدود مانند سر شیور و ماساژور دارد.
 • دارای درپوش صاف و سر چرخشی است.

این اپیلاتور بیش از مدل‌های مطرح شده در این فهرست، می‌تواند در پایان کار موجب صاف و نرم شدن پوست‌تان شود. همچنین با وجود سرچرخشی، با دقت بیشتری کار می‌کند. همین امکانات باعث شده که قیمت این محصول هم نسبتا گران باشد. دوام و استحکام این اپیلاتور هم چیزی است که قیمت آن را توجیه می‌کند.

مزایامعایب
سر چرخشی برای اصلاح بهتر داردبرای اصلاح صورت مناسب نیست
مجهز به درپوش مناسب تماس با پوست برای کندن موهای قسمت‌های حساس بدن استبرای داشتن لوازم جانبی بیشتر باید هزینه بیشتری بپردازید
بسیار دقیق‌تر از برند فیلیپس کار می‌کند

نظر مشتریان

این محصول هم توانسته رضایت بسیاری را جلب و از خریداران از ۵ ستاره، ۴,۱ ستاره دریافت کند. اما برخی از مشتری‌ها معتقدند که این اپیلاتور پوست‌های حساس را تحریک می‌کند

۸. اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۵، سری ۵۱۱

اپیلاتور، براون ۵۱۱

اگر به دنبال اپیلاتوری هستید که از نظر قیمت مناسب و مقرون به صرف باشد، این اپیلاتور پیشنهاد می‌شود. از برخی از ویژگی‌های خوب آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس از استفاده، به مدت ۴ هفته، پوست‌تان صاف می‌ماند.
 • با استفاده از پوشش تماس ویژه مناسب پوست، می‌توانید ایپلاتور را کاملا به پوست‌تان نزدیک کرده و موهای قسمت‌های مختلف بدن را به راحتی تمیز کنید.
 • از این اپیلاتور می‌توانید برای تراشیدن سر و همچنین نقاط حساس بدن استفاده کنید.

اگر تاکنون نتوانسته‌اید برای تمیز کردن خط بیکینی، راه حل مناسبی پیدا کنید، این اپیلاتور پیشنهاد می‌شود. با یک بار تمیز کردن موهای بدن‌تان، حداقل تا ۴ هفته راحت هستید. سرپوش اضافی برای تماس راحت اپیلاتور با پوست، همراه با این دستگاه عرضه می‌شود که با آن می‌توانید تمام موهای قسمت‌های مخنلف بدن‌تان را به راحتی تمیز کنید. این اپیلاتور برای تراشیدن سر و نقاط حساس پوست، عالی است.

مزایامعایب
پوست به مدت ۴ هفته، تمیز و نرم می‌مانداستفاده از آن برای افرادی که برای اولین بار از آن استفاده می‌کنند چندان خوشایند نیست و دردناک است
برای نقاط حساس بدن، مناسب است
بدون سیم هم به خوبی کار می‌کند
به سرعت شارژ می‌شود
مناسب پوست‌های خشک و مرطوب است

نظر مشتریان

مشتریان به این محصول، از ۵ ستاره، ۳,۵ ستاره داده‌اند و بیشتر کاربران از آن رضایت داشتند. اما برخی از دردناک بودن آن و اینکه موها را به خوبی از ریشه در نمی‌آورد، شکایت داشتند.

۹. اپیلاتور اصلاح صورت براون ۸۱۰، مدل Face

اپیلاتور، بروان ۸۱۰

بگذارید در مورد مدلی از اپیلاتور صحبت کنیم که نسبتا منحصر به فرد است. اپیلاتور اصلاح صورت براون ۸۱۰، مدل Face، بهترین نمونه برای افرادی است که محدودیت مالی دارند و نمی‌توانند مدل‌های گران‌تر اپیلاتور را خریداری کنند. این دستگاه می‌تواند به خوبی دستگاه‌های دیگر کار کند. از بهترین ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این اپیلاتور دارای برس تمیزکننده هم هست.
 • کندن موها را ۴ برابر بهتر از موم انجام می‌دهد.
 • ۱۰۰درصد ضد آب است و هم به صورت خشک و هم زیر دوش آب می‌توان از آن استفاده کرد.
 • منبع انرژی خود را از یک عدد باتری‌ مدل AA می‌گیرد.

برس تمیزکننده این اپیلاتور ۶ برابر از هر شستشوی دستی می‌تواند دستگاه را تمیز کند. در واقع این اپیلاتور اولین دستگاهی است که به این نوع سیستم برس مجهز شده است. استفاده از این اپیلاتور بسیار ساده و بی‌دردسر است. موها را با دقت بسیار از ریشه می‌کند و می‌تواند حتی ریزترین موها با قطر ۰,۲ میلی‌متر را بچیند. این دستگاه فقط برای افرادی که پوست مرطوب دارند، مناسب است.

مزایامعایب
۴ برابر بهتر از موم، موها را می‌چینددردناک است
در هر دو شرایط خشکی و زیر دوش آب قابل استفاده استبرای تمیز کردن ابروها مناسب نیست

نظر مشتریان

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۵ ستاره گرفته است. اگرچه بسیاری از مشتریان از خرید خود راضی هستند، برخی معتقدند خیلی کند کار می‌کند و بخشی از موها را جا می‌اندازد و کامل همه را نمی‌چیند همچنین گاهی اوقات مجبور می‌شوید با موچین آنها را بردارید. برخی هم می‌گویند در حین کار ممکن است ناگهان از حرکت بایستد و به اندازه کافی توان و قدرت ندارد. این اپیلاتور که بیشتر مناسب اصلاح صورت است، قیمت بسیار مناسبی دارد.

۱۰. اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۷ سری اسکین اسپا

اپیلاتور، اسکین اسپا

اپیلاتور بی‌سیم براون سیلک اپیل مدل ۷ سری اسکین اسپا یکی دیگر از بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ است. این اپیلاتور چندان فرقی با اپیلاتورهای دیگر ندارد، فقط اینکه چند ویژگی دیگر به آن اضافه شده است:

 • این دستگاه پس از اصلاح، پوستی صاف و نرم برایتان به جا می‌گذارد.
 • مناسب پوست‌های خشک و مرطوب است.
 • این اپیلاتور مجهز به سرچرخشی عالی و درپوش تماس با پوست، برای برداشتن بی‌دردسر موهاست.
 • نسبت به تمام اپیلاتورهای این فهرست، دقیق‌تر و تمیزتر کار می‌کند.

این دستگاه موهای ریز را هم به خوبی می‌چیند و حداقل ۴ هفته از دست موهای زائد راحت هستید. در واقع با استفاده از سیستم لایه‌برداری موهای ریز در حال رشد را هم تمیز می‌کند. این اپیلاتور به سیستم ماساژ هم مجهز است. از این دستگاه می‌توانید هم در محیط خشک و هم زیر دوش آب استفاده کنید.

مزایامعایب
توانایی اصلاح پوست خشک و خیس را دارددردناک است
هیچ نوع حساسیتی را تحریک نمی‌کند
دارای طرح ارگونومیک و خوش‌دست است

نظر مشتریان

این اپیلاتور از ۵ ستاره، ۴ ستاره گرفته و نظر خریداران بسیاری را به خود جلب کرده است. فقط برخی نسبت به دردی که مانند نیشگون است یا کند بودن سرعت اصلاح آن اعتراض دارند. اپیلاتور اسپا، ۱۷۶ دلار قیمت دارد.

امیدواریم حالا که بهترین اپیلاتور های سال ۲۰۱۹ را می‌شناسید توانسته باشیم کمک کنیم اپیلاتور مناسب و مرغوبی بخرید.


در ادامه بخوانید: آیا دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ارزش خریدن دارد؟
منبع 10bolt.com amazon.com

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.