خرید لوازم التحریر کامل فقط با ۲۵۰ هزار تومان

خرید لوازم التحریر کامل فقط با ۲۵۰ هزار تومان
راهنمای مطالعه

  اگر هنوز برای خرید لوازم التحریر اقدام نکرده‌اید، پس حتما بسته‌های پیشنهادی «درجه» را ببینید. ما برای شما دو بسته عالی شامل اقلام ضروری با قیمت تمام‌شده حدود ۲۵۰ هزار تومان گلچین کرده‌ایم.

  خانواده‌های محصل‌دار خوب می‌دانند که برای خرید لوازم التحریر آن هم با بودجه محدود، چقدر باید چرتکه انداخت. خب ما چرتکه‌ها را برایتان انداخته‌‌ایم! بسته‌هایی را که در ادامه معرفی می‌کنیم از بین قیمت‌مناسب‌ترهای بازار انتخاب کرده‌ایم و به نظرمان برای دانش‌آموزان ابتدایی کارراه‌اندازند. همه محصولات را هم می‌توانید به‌صورت آنلاین از دیجی‌کالا سفارش دهید.

  • توجه: ممکن است در برخی موارد بین قیمت‌های ذکرشده در این مطلب با قیمت‌های دیجی‌کالا مغایرت اندکی وجود داشته باشد. این مغایرت به‌دلیل تغییر قیمت‌ها و نوسانات بازار است. اما امیدواریم در زمانی که شما خواننده این مطلب هستید، هنوز قیمت‌ها تغییر نکرده باشند یا اگر تغییری رخ‌داده در جهت کاهش قیمت‌ها بوده باشد.

  بسته اول؛ شاد و رنگی

  بسته اولی که برایتان گلچین کرده‌ایم مجموعه‌ای از نوشت‌افزارهای شاد و رنگی است. رنگ‌های شاد حتی ما بزرگ‌ترها را هم به وجد می‌آورند. چه برسد به بچه‌سال‌ها! پس بیایید در خرید لوازم التحریر فرصت رنگی‌رنگی‌بودن را از فرزندان‌مان دریغ نکنیم.

  کوله‌پشتی مدل 10055

  خرید لوازم التحریر - کوله‌پشتی مدل 10055

  اگر محصل‌تان به طرح‌های رنگی‌رنگی علاقه‌مند است، پس به احتمال زیاد از این کوله استقبال می‌کند. این کوله جذاب و دوست‌داشتنی از جنس پلی‌استر و بسیار جادار است. قیمتش هم ۱۲۵ هزار تومان است و به نظر می‌رسد به جنس خوب و طرح خوش‌رنگش می‌ارزد. اما هنگام خرید آنلاین حتما به ابعاد کوله در قسمت مشخصات محصول دقت کنید تا احیانا از سایز مناسب برای فرزند شما کوچک‌تر یا بزرگ‌تر نباشد.

  مشاهده دقیق‌تر این کوله‌پشتی

  جامدادی مدل D06

  جامدادی‌های فلزی، اگرچه به جاداری و بادوامی جامدادی‌های پارچه‌ای نیستند، اما از محبوبیت زیادی بین بچه‌ها برخوردارند. البته جامدادی‌های فلزی، درصورتی که باسلیقه نگهداری شوند، تا پایان سال تحصیلی و حتی بیشتر دوام خواهند داشت. این جامدادی بامزه یک طبقه داخلی هم دارد و با ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان از دیجی‌کالا قابل‌خریداری است. البته اگر این طرح را پسند نکردید، می‌توانید در قسمت محصولات مرتبط سایر طرح‌های همین جامدادی را ببینید.

  مشاهده این جامدادی

  دفتر مشق نهال مدل مکس کد 56119 مجموعه ۴ جلدی

  خرید لوازم التحریر - دفتر مشق نهال مدل مکس کد 56119 مجموعه ۴ جلدی

  این مجموعه شامل ۳ جلد دفتر ۶۰ برگ و ۱ جلد دفتر ۴۰ برگ است. همه دفاتر هم سیمی و با جلد نرم‌اند. در حال حاضر این مجموعه ۴ جلدی در دیجی‌کالا ۳۷ هزار تومان فروخته می‌شود. یعنی قیمت هر جلد ۹ هزار و ۲۵۰ تومان درمی‌آید. البته که با همین چند جلد نمی‌توانید سروته قضیه را سربیاورید. اما برای شروع سال تحصیلی گزینه نسبتا خوبی است.

  مشاهده دفتر مشق نهال

  دفتر نقاشی ایمان مدل 9016 طرح 13 + دفتر زبان سم طرح A21

  خرید لوازم التحریر - دفتر نقاشی ایمان مدل 9016 طرح 13 + دفتر زبان سم طرح A21

  در این بسته پیشنهادی، علاوه‌بر ۴ جلد دفتر مشق، ۱ جلد دفتر نقاشی و ۱ جلد دفتر زبان هم برای فرزند دلبندتان در نظر گرفته‌ایم. دفتر نقاشی انتخابی ما ۳۰ برگ و مدل سیم از بالاست. ۹ هزار تومان هم بیشتر قیمت ندارد. دفتر نقاشی‌های ایمان در طرح‌های متنوعی موجودند. منتها قیمت همه طرح‌ها یکسان نیست. برای درس زبان هم دفتر ۶۰ برگ دوخط سَم را پیشنهاد می‌کنیم که ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است. دفاتر سم کیفیت مرغوبی دارند و به دل می‌نشینند.

  مشاهده دفتر نقاشی ایمان

  مشاهده دفتر زبان سم

  مداد رنگی ۱۲ رنگ آدمیرال مدل MDF

  خرید لوازم التحریر - مداد رنگی ۱۲ رنگ آدمیرال مدل MDF

  وقتی پای دفتر نقاشی در میان باشد، مداد رنگی هم به دنبالش می‌آید. ما به شما خرید مداد رنگی ۱۲تایی آدمیرال را پیشنهاد می‌کنیم که در ۴ طرح متنوع و با جعبه مقوایی تولید و عرضه می‌شود. درجه سختی نوک این مدادرنگی‌ها HB و فرم سطح مقطع مدادها شش‌ضلعی است. هر بسته از این مدادرنگی‌ها فقط ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد. از لحاظ کیفیت هم، اگرچه حرفه‌ای نیستند، اما برای مصارف دانش‌آموزی از کیفیت قابل‌قبولی برخوردارند.

  مشاهده مدادرنگی آدمیرال

  مداد مشکی آدمیرال بسته ۱۲ عددی

  خرید لوازم التحریر - مداد مشکی آدمیرال بسته ۱۲ عددی

  علاوه‌بر مدادرنگی آدمیرال خرید بسته ۱۲ عددی مداد مشکی آدمیرال را هم پیشنهاد می‌کنیم. این برند تولید شرکت مداد دنیای فردا و از محصولات وطنیِ قیمت‌مناسب اما با کیفیت مطلوب است. مدادهای مشکی آدمیرال مانند مدادرنگی‌های این برند با نوک HB و سطح مقطع شش‌ضلعی تولید و عرضه می‌شوند. پایین‌ترین قیمت بسته ۱۲ عددی مداد مشکی آدمیرال هم در دیجی‌کالا ۹ هزار و ۹۰۰ تومان است.

  مشاهده مداد مشکی آدمیرال

  پاک کن فکتیس مدل 60RP بسته ۵ عددی + تراش سی بی اس مدل 693 بسته ۳ عددی

  خرید لوازم التحریر - پاک کن فکتیس مدل 60RP بسته ۵ عددی + تراش سی بی اس مدل 693 بسته ۳ عددی

  برای اینکه حداقل تا دو سه ماه خیال‌تان از خرید پاک‌کن راحت باشد، بسته‌های چندتایی بخرید که اتفاقا از لحاظ اقتصادی بسیار به‌صرفه‌ترند. پس در خرید بسته ۵ عددی پاک‌کن فَکتیس که ۵ هزار و ۵۰۰ تومان در دیجی‌کالا فروخته می‌شود تردید نکنید. علاوه‌بر این پاک‌کن‌های نرم و مرغوب، بسته ۳ عددی تراش سی‌بی‌اِس را هم که ۶ هزار تومان بیشتر نیست به سبد خریدتان اضافه کنید. این تراش‌ها تیغه تیزی دارند و در رنگ‌های مختلفی قابل‌سفارش‌اند.

  مشاهده پاک‌کن فکتیس

  مشاهده تراش سی بی اس

  خودکار کیان مدل قابدار بسته ۶ عددی

  خرید لوازم التحریر - خودکار کیان مدل قابدار بسته ۶ عددی

  البته که برای بچه‌های ابتدایی مداد مصرف بیشتری دارد تا خودکار. اما اگر لازم دید که چند خودکار رنگی هم برای سال تحصیلی جدید بخرید، برند کیان را به ذهن بسپارید. کیان ازجمله بهترین خودکارهای ایرانی است که هم نرم و روان می‌نویسد و هم جوهر پس نمی‌دهد. قیمت این بسته ۶ عددی قاب‌دار که در تصویر می‌بینید ۱۳ هزار و ۳۹۰ تومان است. بیش از ۸۰ نفر هم در دیجی‌کالا خرید این محصول را به‌دلیل کیفیت بالا پیشنهاد داده‌اند.

  مشاهده خودکار کیان بسته شش عددی

  [related]10724[/related]

  بسته دوم؛ شیک و برازنده

  این بسته شیک و برازنده را مختص بچه‌هایی تدارک دیده‌ایم که به سِت آبی و سرمه‌ای علاقه‌مندند. دختر یا پسر هم فرقی نمی‌کند! همین خرید لوازم التحریر فرصت خوبی است تا رنگ‌ها را از کلیشه‌های جنسیتی پاک کنیم.

  کوله پشتی کد 12-734

  خرید لوازم التحریر - کوله پشتی کد 12-734

  سرمه‌ای هرگز از مد نمی‌افتد. سن‌وسال هم نمی‌شناسد و برای همه سنین رنگ شیک و برازنده‌ای است. اما مهم‌ترین مزیت این کوله‌ سرمه‌ای قیمت مناسب و اقتصادی است. ۱۰۴ هزار و ۵۰۰ تومان برای کوله‌ای به این جاداری قیمت کاملا مشتری‌پسندی به نظر می‌رسد. جنس این کوله از برزنت و قابل‌شست‌وشوست و به‌نسبت قیمتش طراحی و کیفیت دوخت کمابیش خوبی هم دارد.

  مشاهده این کوله‌پشتی

  جامدادی کد 420

  خرید لوازم التحریر - جامدادی کد 420

  این جامدادی زیبا از جنس پلی‌استر و زیپی است. فقط و فقط هم ۱۱ هزار تومان قیمت دارد. خریداران این جامدادی در دیجی‌کالا معتقدند که به‌نسبت قیمتش می‌ارزد. مهم‌تر اینکه جامدادی جادار و خوش‌جنسی است و دوام خوبی هم دارد. جامدادی‌های پارچه‌ای با هر بار شست‌وشو نو می‌شوند و حتی می‌توانند تا سال‌های سال عمر کنند. اما حمل اجسام تیز مانند پرگار ممکن است به بافت‌شان آسیب بزند.

  مشاهده این محصول

  دفتر مشق کد DT41 بسته ۳ عددی

  خرید لوازم التحریر - دفتر مشق کد DT41 بسته ۴ عددی

  این مجموعه شامل ۴ جلد دفتر مشق سیمی با رنگ‌های شاد و طرح فانتزی است. بچه‌ها از دفاتر سیمی بیشتر از منگنه‌ای‌ها استقبال می‌کنند. چراکه ورق‌زدن و تازدن دفاتر سیمی برایشان لذت دیگری دارد. قیمت این ۴ جلد با هم در تخفیف ۲۸ درصدی دیجی‌کالا به ۳۶ هزار تومان رسیده است. پس اگر پسند کردید، همین حالا سفارش‌تان را ثبت کنید.

  مشاهده این محصول

  دفتر نقاشی سم طرح 8 + دفتر زبان سم طرح A20

  خرید لوازم التحریر - دفتر نقاشی سم طرح 8 + دفتر زبان سم طرح A20

  وقتی از دفاتر سَم خرید می‌کنید، خیال‌تان از بابت کیفیت کاغذ راحت باشد. برای این بسته پیشنهادی هر دو دفتر نقاشی و زبان را از برند سم انتخاب کرده‌ایم. دفتر نقاشی ۴۰ برگ سم با طرح هاپوی عینکی را می‌توانید به قیمت ۱۴ هزار تومان از دیجی‌کالا تهیه کنید. برای درس زبان هم یک جلد دفتر ۶۰ برگِ دوخط با طرحی شاد و رنگی در نظر گرفته‌ایم که ۱۶ هزار تومان قیمت خورده است.

  مشاهده دفتر نقاشی

  مشاهده دفتر زبان

  مداد رنگی ایمر ۱۲ رنگ مدل 012

  خرید لوازم التحریر - مداد رنگی ایمر ۱۲ رنگ مدل 012 هیچ خرید مدرسه‌ای برای بچه‌های ابتدایی بدون خرید مدادرنگی کامل نمی‌شود. برای این بسته خرید مدادرنگی ۱۲تایی ایمِر را پیشنهاد می‌کنیم که جعبه‌مقوایی است و طرح رنگی بامزه‌ای هم دارد. این مدادرنگی‌ها از درجه سختی HB و سطح مقطع شش‌ضلعی برخورداند. اگر طرح و رنگ این جعبه و کیفیت مدادهای ایمر را قبول دارید، می‌توانید این محصول را با قیمت ۱۴ هزار تومان از دیجی‌کالا سفارش دهید.

  مشاهده مدادرنگی ایمر

  مداد مشکی کوییلو کد 634000 بسته ۱۲ عددی

  خرید لوازم التحریر - مداد مشکی کوییلو کد 634000 بسته ۱۲ عددی

  مداد یکی از پرمصرف‌ترین نوشت‌افزارهای دانش‌آموزی است. پس پیشنهاد می‌کنیم ترجیحا بسته‌های ۱۲تایی بخرید تا حداقل برای مدتی نیازی به خرید مداد نداشته باشید. این بسته ۱۲ عددی مداد مشکی کوئیلو با درجه سختی HB تنها ۱۴ هزار تومان قیمت دارد. بسیاری از خریداران این محصول تأیید کرده‌اند که نرم و پررنگ می‌نویسد و به‌نسبت قیمتش از کیفیت مطلوبی برخوردارست.

  مشاهده مداد مشکی کوییلو

  پاک کن فکتیس مدل S 20 بسته ۲ عددی + تراش مدل UC-109

  خرید لوازم التحریر - پاک کن فکتیس مدل S 20 بسته ۲ عددی + تراش مدل UC-109

  قیمت بسته ۲ عددی پاک‌کن فکتیس ۶ هزار و ۸۰۰ تومان است. پاک‌کن‌های فکتیس نه‌تنها جزو خوش‌قیمت‌ترین‌ پاک‌کن‌های بازارند، بلکه از کیفیت خیلی خوبی هم برخوردارند و اشتباهات نوشتاری را بدون آسیب به کاغذ به‌راحتی پاک می‌کنند. اما فرزند دلبندتان قطعا به تراش هم نیاز دارد. قیمت این تراش دوقلوی مخزن‌دار آبی که رنگ بنفش هم دارد ۶ هزار تومان است.

  مشاهده پاک‌کن فکتیس

   

  مشاهده مدادتراش

  ست خط کش نشکن شابلونی مدل Flexible بسته ۲ عددی

  خرید لوازم التحریر - ست خط کش نشکن شابلونی مدل Flexible بسته ۲ عددی

  این ست خط‌کش با مجموعه‌ای از انواع اشکال هندسی می‌تواند برای بچه‌ها هم لازم و هم خیلی جذاب باشد. سمت دالبری هم دارد. جنس این خط‌کش‌ها از پلاستیک انعطاف‌پذیر است و به‌همین دلیل نشکن لقب گرفته‌اند. بنابراین به‌راحتی نمی‌شکنند و مجبور نیستید مدام خط‌کش بخرید. قیمت‌شان هم خیلی مناسب است. هر بسته ۲ عددی از این خط‌کش‌ها را می‌توانید با قیمت فقط ۵ هزار و ۳۰۰ تومان از دیجی‌کالا بخرید.

  مشاهده خط‌کش شابلونی

  جمع‌بندی

  همان طور که مشاهده کردید، در انتخاب اقلام این دو بسته برای خرید لوازم التحریر سعی کردیم بیشتر روی قیمت مناسب تمرکز کنیم. البته که کیفیت را هم دور از ذهن نداشتیم و بر آن بودیم تا لوازمی که معرفی می‌کنیم تاحدّامکان از کیفیتی قابل‌قبول برخوردار باشند. خلاصه اینکه کم‌وکاستی‌ها را به لطف خودتان ببخشید و درعوض اگر پیشنهادهای جایگزین بهتری می‌شناسید، حتما با ما و سایر مخاطبان در میان بگذارید. [see_also]12532[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید