بهترین سایت‌های خرید بلیط چارتر هواپیما؛ بلیط ارزان چارتر هواپیما را از این سایت‌ها رزرو کنید

بهترین سایت‌های خرید بلیط چارتر هواپیما؛ بلیط ارزان چارتر هواپیما را از این سایت‌ها رزرو کنید
راهنمای مطالعه

  اگر پیچ و خم‌های سفر کردن را بشناسید، بیشتر و بهتر به مسافرت خواهید رفت. یکی از قلق‌های سفر ارزان رفتن، تهیه بلیت چارتر است. یعنی بلیتی که آژانس‌های مسافرتی به شکل عمده از شرکت‌های هوایی یا زمینی خریداری می‌کنند و بعد خودشان به طور مستقیم اقدام به فروش آنها به مشتریان و مسافران می‌کنند. البته بلیت چارتر فقط مختص هواپیما نیست و برای سفرهای دیگر و خدمات مختلف سفر مانند هتل‌ها هم کاربرد دارد. در ادامه از سایت‌هایی برای‌تان خواهیم گفت که می‌توان از میان آنها به بهترین سایت چارتر رسید.

  بهترین سایت چارتر و تدارک سفر به‌سادگی

  اگر بدانید که با برنامه‌ریزی و شناخت روش‌های مناسب به‌راحتی می‌توانید بی‌نگرانی و البته با هزینه‌ای مقرون به صرفه هم سفر کرد قطعا از همین فردا بار سفر را می‌بندید و پای‌تان را جای پای مارکوپلوی فقید می‌گذارید.

  خرید بلیت از وبسایت‌های مختلف، آن هم بلیت چارتر از جمله کارهایی است که سفرتان را ساده و ارزان‌تر می‌کند. به کمک وبسایت‌هایی که در ادامه معرفی می‌شود به سادگی می‌توانید اقدام به خرید بلیتی کنید که آژانس‌ها به طور عمده از شرکت‌های هوایی، سرویس‌های قطار و اتوبوس خریداری کرده‌اند و به همین خاطر با قیمتی ارزان‌تر به شما می‌فروشند.

  اگر به‌دنبال بهترین وبسایت چارتر هستید به موارد موجود در فهرست «درجه» دقت کنید. این وبسایت‌ها از میان وبسایت‌های مختلف انتخاب شده‌اند. چون جستجو در آنها برای یافتن مقصد آسان است، خرید بلیت برای شهرهای داخلی و خارجی متنوعی را پوشش می‌دهند، دارای نمادهای معتبر از سازمان‌های دولتی برای فعالیت هستند و می‌شود به آنها اعتماد کرد. داشتن اپلیکیشن هم به آسان‌تر خرید بلیت سفر کمک می‌کند. اگر قصد سفر دارید یا می‌خواهید درباره مسافرت و خرید بلیت چارتر بیشتر بدانید تا آخر مقاله را با دقت بخوانید.

  ۴. سیمرغ ۲۴

  بهترین سایت چارتر

  سیمرغ ۲۴، در فهرست بهترین سایت چارتر برای خود جایی پیدا کرده است. این حضور بی‌دلیل نیست. با مراجعه به این سایت به صفحه‌ای می‌رسید که برای‌تان در چهار طبقه‌بندی واضح و مشخص، امکان خرید بلیت برای پروازها داخلی و خارجی، خرید بلیت قسطی و بیمه مسافرتی را تدارک دیده است.

  با جعبه‌ای که در بالای صفحه نخست این وبسایت وجود دارد به راحتی می‌توانید زمان و مکان سفر خودتان را مشخص کنید و به صفجه نتایج بروید. در صفحه نتایج هم فیلترهایی براساس قیمت، شرکت‌های هوایی، ساعت پرواز و نوع بلیت تعبیه شده است. به همین خاطر به سادگی می‌توانید فهرست شرکت‌های مختلف را ببینید و از میان آنها اقدام به خرید بلیت مورد نظرتان کنید.

  سیمرغ ۲۴ با در نظر گرفتن امکان خرید قسطی بلیت، خدمات بسیار جالب‌توجهی را به کسانی ارائه می‌کند که قصد سفر خانوادگی دارند و جمعیت زیادشان باعث می‌شود تا هزینه‌های بلیت برای‌شان گران تمام شود. امکان پرداخت قسطی به خانواده‌ها کمک می‌کند تا سفرهای متنوعی برای خود ترتیب بدهند و نگران هزینه نباشند.

  این وبسایت با وجود داشتن نماد اعتماد الکترونیکی قابل اعتماد است و از اپلیکیشن آن هم می‌توانید برای ساده‌تر شدن گشت و گذار در سایت و پیدا کردن بلیت مناسب کمک بگیرید. دلیل اینکه سیمرغ ۲۴ در جایگاه چهارم از فهرست بهترین سایت چارتر نشسته است، نداشتن تنوع خدمات آن عنوان می‌شود. در مقایسه با موارد دیگر فهرست‌مان، امکان خرید بلیت چارتر وسایل نقلیه دیگر سفر با سیمرغ۲۴ نیست و به همین خاطر چهارم شده است.

  ۳. قاصدک۲۴

  بهترین سایت چارتر

  قاصدک ۲۴ هم می‌تواند از نامزدهای بهترین سایت چارتر باشد. این وبسایت برای پروازهای داخلی، خارجی، قطار، اتوبوس و رزرو هتل به شما امکان خرید چارتر می‌دهد. دسته‌بندی‌های خوب و منظمی برای رسیدن به بلیت مقصد موردنظرتان در قاصدک۲۴ تعریف شده است.

  بعد از انتخاب مبدأ و مقصد خود در صفحه نخست در یک جعبه جستجو که تاریخ سفر را هم از شما می‌پرسد، به نتایجی می‌رسید که به کمک فیلترهایی مانند قیمت، نوع بلیت، ساعت حرکت و شرکت‌های حمل و نقل هوایی و زمینی به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کند.

  ساختار قاصدک ۲۴ تا حد زیادی شبیه سیمرغ ۲۴ است. با این تفاوت که امکان خرید بلیت وسایل نقلیه دیگری به جز هواپیما هم در آن وجود دارد. به همین خاطر است که توانسته با یک پله صعود از سیمرغ۲۴ پیشی بگیرد. داشتن نماد الکترونیکی هم اعتبار فعالیت‌های این وبسایت را تایید می‌کند. اگر اهل نصب اپلیکیشن‌ها روی موبایل‌تان هستید و به سهولت کار با آنها واقفید حتما از اینکه قاصدک۲۴ دارای اپلیکیشن است هم استقبال خواهید کرد.

  ۲. علی‌بابا

  بهترین سایت چارتر

  علی‌بابا هم می‌تواند به عنوان بهترین سایت چارتر بررسی شود. این وبسایت هم ویژگی‌های خوبی دارد که قابل تأمل هستند. علی‌بابا در دسته‌بندی‌هایی منظم امکان خرید بلیت قطار، هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی و اتوبوس را برای کاربران فراهم می‌کند.

  در علی‌بابا هم می‌توانید بعد از وارد کردن مبدأ و مقصد به صفحه‌ای برسید که در آن امکان استفاده از فیلترها برای ساده‌تر شدن انتخاب‌تان وجود دارد. فیلترهای علی‌بابا شامل قیمت، نوع بلیت، شرکت حمل و نقل و زمان مناسب کاربر هستند.

  علی‌بابا هم مجهز به اپلیکیشن است و نمادهای فعالیت رسمی را از مراجع دولتی دارد. پس با خیال راحت می‌توانید به آن اعتماد کنید. چیزی که باعث می‌شود علی‌بابا، جایگاه دوم را از آن خود کند، اطلاعات کافی برای انجام عملیات مختلفی است که در سایت در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

  توضیحات هر بخش از این وبسایت باعث می‌شود که کاربر، دقیق و ساده به کار رزرو، خرید بلیت و... بپردازد. یعنی در هر بخش از انتخاب و خرید بلیت، تمام توضیحات لازم برای مخاطبان نوشته شده است و این نکته بسیار مهمی در انتخاب سایت چارتر است.

  ۱. فلایتیو

  بهترین سایت چارتر

  فلایتیو  در درجه‌بندی امروز «درجه» به عنوان بهترین سایت چارتر شناخته شده است. این وبسایت، خدمات بسیار خوبی به کاربران ارائه می‌دهد و ضمن اینکه ویژگی‌های موارد گفته شده در این فهرست را دارد، به طور تخصصی در حوزه فروش بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس کار می‌کند. این تخصصی بودن باعث می‌شود که در هنگام مراجعه به وبسایت فلایتیو، به عنوان یک کاربر از تمرکز بهتری برای بررسی بخش‌های مختلف سایت برخوردار باشید.

  اپلیکیشن فلایتیو از بسترهای مختلفی مانند گوگل‌پلی، اپ‌استور و... قابل دسترسی است و نمادها و صلاحیت‌های مختلفی از سوی نهادهای رسمی و دولتی دارد. کافی است، اطلاعات سفرتان را در بخش پرواز داخلی، خارجی، قطار یا اتوبوس وارد کنید و بعد با نتایجی رو به رو می‌شوید که مناسب‌ترین گزینه‌ها از نظر قیمت را در اختیارتان می‌گذارد.

  رزرو هتل‌های داخلی و خارجی هم با فلایتیو مقدور است. یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود به این مجموعه به عنوان بهترین سایت چارتر نگاه شود، امکان پس دادن بلیت از طریق اینترنت است. یعنی اگر بنا داشتید که بلیت‌تان را پس بدهید، بدون دردسر و از طریق مراجعه به این وبسایت یا اپلیکیشن به سادگی می‌توانید بلیت را پس بدهید.

  البته بدیهی است که یک ساعت مانده به سفر نمی‌توانید، چنین کاری کنید و حتما شرایطی برای این مورد وجود دارد که با تماس با مرکز خدمات مشتریان ۲۴ ساعته فلایتیو می‌توانید از چند و چون آن اطلاع کسب کنید.

  در آخر

  همان‌طور که می‌بینید، خرید بلیت با قیمتی مناسب با چند کلیک ساده برای‌‌تان مقدور شده است. اگر هم فردی باشید که بنا به دلایل شغلی یا...، مدام در سفر است با وجود اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌هایی که بلیت‌هایی با قیمت مناسب‌تر ارائه می‌دهند، سفرهایی مقرون به صرفه‌تر خواهید داشت. آشنایی با بهترین سایت چارتر و خرید اینترنتی بلیت، لذت زیادی دارد. اگر با رفاه و راحتی خرید بلیت اینترنتی به قیمت ارزان‌تر آشنا شوید، قطعا به عشاق سینه‌چاک‌ آن خواهید پیوست. از همین‌جا و همین حالا برای‌تان آرزوی سفری خوش و سلامت داریم دوست عزیز! [see_also]14933[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید