بهترین سایت‌های سفارش گل برای ارسال هدیه کدامند؟

بهترین سایت‌های سفارش گل برای ارسال هدیه کدامند؟
راهنمای مطالعه

  این روزها امکان سفارش و خرید تقریبا هر چیزی به‌صورت آنلاین وجود دارد. حتی گل! در این مطلب «درجه» می‌خواهیم شما را با بهترین سایت های سفارش گل آشنا کنیم. از ما می‌شنوید، این مطلب را ذخیره کنید که در زمان مناسبت‌های خاص احتمالا به دردتان خواهد خورد.

  این روزها که اغلب‌مان زندگی شلوغ‌پلوغی داریم خرید آنلاین امکانی بس ارزشمند و ستودنی است. بسیاری از ما برای انتخاب و سفارش گل در مواقع نیاز فرصت گشت‌زنی حضوری در گل‌فروشی‌ها را نداریم. ازطرفی هم حیف است عزیزان‌مان را با بهانه سرشلوغی از لذت هدیه‌ای به این پراحساسی محروم کنیم. البته که گل‌خریدن تنها برای هدیه‌دادن نیست. کافی است عاشق گل‌وگیاه باشید تا هرازگاهی خریدی از جنس طبیعت هوس کنید.

  اینجاست که آشنایی با بهترین سایت های سفارش گل به کارتان می‌آید. با این قبیل سایت‌ها برای سفارش گل چند کلیک بیشتر وقت‌ لازم نیست. تازه می‌توانید مقایسه قیمتی بهتری هم داشته باشید و چه‌بسا حتی سود کنید. 

  سایت‌های سفارش گل که زیادند و تعدادشان هم در حال افزایش است. اما علی‌الحساب چندتایی را که به‌نظرمان خوب‌تر از بقیه ظاهر شده‌اند برایتان دست‌چین کرده‌ایم و در ادامه معرفی می‌کنیم. حالا ببینیم کدام سایت‌ها و چرا به لیست ترین‌های «درجه» راه یافتند.

  گُل‌سِتان؛ سفارش تراریوم‌های لاکچری و خوش‌ساخت

  ption id="attachment_15387" align="aligncenter" width="850"]بهترین سایت های سفارش گل - گل‌ستان اسکرین‌شات از صفحه فروش تراریوم‌ها در سایت گل‌ستان

  گل‌ستانی‌ها تیمی کوچک با رؤیاهای بزرگ‌اند و می‌گویند سعی دارند با حذف واسطه‌های غیرضروری بتوانند حس گرمی دست‌ باغبانان سرزمین‌مان را به دست من و شما نزدیک‌تر کنند. عوامل این برند ارادت ویژه‌ای هم به حیوانات دارند و طبق گفته‌های خودشان گیاه‌خوارند. درضمن گل‌ستان یعنی گیرنده گل.

  عرضه‌کننده تراریوم‌های لاکچری

  در سایت گل‌ستان به مجموعه‌ای لاکچری از تراریوم‌های بسته و باز با گیاهان ماندگار دسترسی خواهید داشت. تراریوم‌های گل‌ستان اغلب‌شان در شیشه‌های چندوجهی دکوراتیو با جوش مشکی یا طلایی عرضه می‌شوند و ازلحاظ آرایش گیاهی هم چیدمان دلنشین و جلوه مقبولی دارند. اما همان طور که گفتیم، تراریوم‌های خوش‌ساخت گل‌ستان لاکچری‌اند. قیمت این تراریوم‌ها عمدتا از ۲۰۰ هزار تومان بیشتر است. البته تراریوم‌های قیمت‌پایین‌تری هم در سایت موجودند که ساخت معمولی‌تری دارند و به شیکی تراریوم‌های چندوجهی نیستند.

  این را هم بگوییم که ارسال سفارش‌ها، اعم از تراریوم یا هر محصول موجود دیگری در گل‌ستان، تنها به آدرس‌های محدوده شهری تهران صورت می‌پذیرد. بنابراین تا اطلاع ثانوی گیرنده گل‌های گل‌ستانی باید ساکن تهران باشد. اما امیدواریم این مجموعه به‌زودی امکان تحویل سفارش‌ها در شهرستان‌ها را هم برای دوست‌داران گل‌وگیاه فراهم کند.

  سایر امکانات گل‌ستان

  در گل‌ستان علاوه‌بر تراریوم امکان سفارش گل‌های شاخه‌ای و گلدانی هم وجود دارد. تازه در کنار سفارش گل می‌توانید کارت‌پستال، باکس شکلات یا عروسک کادویی هم سفارش دهید. جالب‌تر اینکه گل‌ستان تضمین می‌دهد درصورت نارضایتی گیرنده از دریافت گل‌ وجه سفارش را به شما برمی‌گرداند. امکان اشتراک ماهانه گل و سفارش گل از خارج از کشور را هم به سایر امکانات گل‌ستان اضافه کنید.

  فلوریا؛ عرضه‌کننده رزهای جاودان با عمر چندساله

  ption id="attachment_15389" align="aligncenter" width="850"]بهترین سایت های سفارش گل - فلوریا تصویر برگرفته از سایت فلوریا

  تیم فلوریا در تلاش‌ است با عرضه گل‌های درجه یک از بهترین نژادها خیال مشتریانش را حداقل از بابت کیفیت راحت کند تا بتوانیم همیشه با خیال راحت برای عزیزان‌مان گل هدیه بفرستیم. این مجموعه ادعا دارد تیم‌شان برای مطابقت سفارش هر مشتری با ویژگی‌های وعده داده‌شده از سوی فلوریا حساسیت و دقتی وافر به خرج می‌دهد.

  سفارش رزهای ماندگار با باکس شیشه‌ای دست‌ساز

  شاید برایتان سؤال باشد رز جاودان یا ماندگار چیست. طبق توضیحات خود فلوریا، رز جاودان گلی کاملا طبیعی است که با استفاده از فرایندی ویژه دارای طول عمری چندساله شده است و در دمای اتاق و بدون نیاز به آب بین ۳ تا ۵ سال عمر خواهد کرد. کافی است به دور از نور مستقیم خورشید و گردوخاک نگهداری شود. ازاین‌رو فلوریا رزهای جاودانش را در باکس‌های شیشه‌ای دست‌ساز عرضه می‌کند تا هم از آسیب‌های محیطی در امان باشند و هم جلوه لاکچری‌تری پیدا کنند.

  رزهای جاودان در حال حاضر در رنگ‌های صورتی، سرخابی، بنفش و رنگین‌کمانی در سایت فلوریا قابل‌سفارش‌اند. درمورد قیمت هم باید بگوییم هر یک شاخه رز جاودان تقریبا ۳۰۰ هزار تومانی آب می‌خورد. ولی درصورتی‌که جنبه مالی برایتان مطرح نیست، مطمئن باشید روی هدیه‌ای خیلی خاص دست گذاشته‌اید. منتها باید اضافه کنیم که فلوریا تنها سایت عرضه‌کننده رزهای جاودان نیست.

  سایر امکانات فلوریا

  در سایت فلوریا به تنوع خوبی از انواع سبد گل و همچنین گل‌های جعبه‌ای دسترسی خواهید داشت. علاوه‌بر چند مدل محدود گل‌وگیاه آپارتمانی امکان سفارش دسته‌گل و تاج گل هم از بین مدل‌های موجود مهیاست. اما دقت داشته باشید تحویل سفارش‌ها تنها در استان‌های تهران و البرز صورت می‌پذیرد. مهم‌تر اینکه درصورت نارضایتی گیرنده وجه سفارش‌ به‌طور کامل برگشت داده خواهد شد.

  هر سؤالی هم داشتید از تیم پشتیبانی آنلاین بپرسید. 

  [related]14323[/related]

  گُلیتال؛ ارسال هدیه‌ای گل‌گلی با صدای ضبط‌شده خودتان

  ption id="attachment_15391" align="aligncenter" width="850"]بهترین سایت های سفارش گل - گلیتال اسکرین‌شات از سایت گلیتال

  گلیتال هم یکی دیگر از گل‌فروشی‌های آنلاینی است که می‌توانید برای سفارش و خرید اینترنتی گل به خاطر بسپارید. این مجموعه حتی با ارائه مشاوره‌های تخصصی کمک می‌کند گلی انتخاب کنیم که درخور پیام و مناسبت مدنظرمان باشد. گلیتال همچنین متعهد شده است سفارش‌ها را درصورت بروز هرگونه مشکلی مرجوع و وجه پرداخت‌شده را مسترد کند.

  ارسال گل همراه با پیام صوتی

  گلیتال برای رقابت با کسب‌وکارهای رقیب دست به ایجاد امکانی جدید زده است. در سایت گلیتال پس از ثبت سفارش و پرداخت می‌توانید برای مخاطب خاص‌تان پیام صوتی ضبط کنید. طبق صحبت کوتاهی که با تیم پشتیبانی داشتیم، صدای ضبط‌شده شما در قالب کد کیوآر برای مخاطب خاص‌تان ارسال می‌شود. این کد روی یک کارت چاپ می‌شود و گیرنده باید از طریق نرم‌افزار کدخوان برای رمزگشایی پیام اقدام کند. هروقت هم که مخاطب‌تان صدای ارسالی را دریافت و بشنود، پیامکی از سوی گلیتال مبنی بر شنیده‌شدن پیام‌تان به شما ارسال خواهد شد. با این کار می‌توانید لذت هدیه‌ای را که می‌فرستید ماندگارتر کنید.

  سایر امکانات گلیتال

  در گلیتال به مجموعه نسبتا متنوعی شامل سبد گل، تاج گل و باکس گل دسترسی خواهید داشت. گلیتال در دسته‌بندی گیاهان گلدانی هم تنوع مقبولی دارد. جالب‌تر اینکه در گلیتال می‌توانید محصولات‌شان را براساس فیلتر مناسبت‌ها جست‌وجو کنید تا احیانا گلی را که معمولا برای مراسم ختم می‌برند برای مناسبت‌های جشن و شادی انتخاب نکنید. از دیگر امکانات جذاب گلیتال می‌توان به سرویس اشتراک گل اشاره کرد. اما این را هم بگوییم که گلیتال تنها برای ساکنان تهران قابل‌استفاده است.

  گل آنلاین؛ مرجع متنوع‌ترین باکس‌های گل طبیعی

  ption id="attachment_15394" align="aligncenter" width="850"]بهترین سایت سفارش گل - گل آنلاین اسکرین‌شات از سایت گل آنلاین

  گل آنلاین مانند بسیاری دیگر از گل‌فروشی‌های این سبکی با هدف حذف واسطه‌ها و تلاش برای بهبود روند ارسال گل به وجود آمد. این تیم به‌طور خاص سعی دارد با شناخت هرچه بهتر نیاز بازار طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها و بودجه‌ها را پوشش دهد و همچنین گزینه‌های هیجان‌انگیزتری برای سورپرایزکردن عزیزان‌مان تدارک ببیند.

  مجموعه‌ای متنوع از انواع باکس‌ گل

  سایت گل آنلاین را برای سفارش باکس گل به خاطر بسپارید. در این مجموعه به تنوع بالایی از انواع باکس‌های گل طبیعی و رز جاودان دسترسی خواهید داشت. تنوع باکس‌ها در گل آنلاین احتمالا نظر مثبت‌تان را جلب خواهد کرد. ازجمله خوش‌ساخت‌ترین مدل‌های موجود می‌توان به باکس‌های شیشه‌ای حاوی رز هلندی اشاره کرد که البته جزو قیمت‌بالاترین محصولات گل آنلاین به شمار می‌روند. اما باکس‌های چوبی و نماچرمی قیمت‌مناسب‌ترند. اطلاعات کامل محصولات را هم می‌توانید با دانلود کاتالوگ موجود در سایت مطالعه کنید. خلاصه که در گل آنلاین برای سفارش و خرید باکس گل گزینه‌های خوبی برای انتخاب خواهید داشت.

  سایر امکانات گل آنلاین

  در گل آنلاین امکان سفارش هم‌زمان کیک و بادکنک و سایر سوروسات جشن و شادی هم مهیاست. همچنین با پرداخت مبلغی اضافه‌تر می‌توانید از امکان سفارش کارت‌پستال ویدئویی استفاده کنید. منتها ناگفته نماند که تحویل سفارش‌ها تنها در محدوده تهران صورت می‌پذیرد. اما برای ساکنان سایر شهرستان‌ها در حال حاضر فقط سفارش باکس‌های رز جاودانِ بدون ساقه امکان‌پذیر است.

  گل بازار؛ سفارش و ارسال گل به سراسر ایران و جهان

  ption id="attachment_15396" align="aligncenter" width="850"]بهترین سایت های سفارش گل - گل بازار اسکرین‌شات از سایت گل بازار

  گل بازار یک شرکت ثبت‌شده در سوئد است که علاوه‌بر ایرانیان خارج‌نشین به هم‌وطنان داخلی هم درزمینه ارسال گل و هدیه خدمات می‌دهد. این مجموعه، آن‌طور که خودش ادعا می‌کند، در حال حاضر به شبکه عظیمی متشکل از ۵۰ گل‌فروشی در ایران و ۹۵ گل‌فروشی در سایر کشورها متصل است و می‌تواند در هرکجا و هرزمان پیام‌رسان عشق و محبت شما برای عزیزان‌تان باشد.

  سفارش از هرکجا و هرزمان

  اغلب گل‌فروشی‌های آنلاین در حال حاضر تنها روی تحویل سفارش‌ها در محدوده تهران متمرکزند. اما گل بازار از طریق برقراری ارتباط با گل‌فروشی‌ها در نقاط مختلف ایران و جهان امکان تحویل سفارش‌ها را در شمار گسترده‌تری از شهرهای داخلی و خارجی فراهم کرده است. فهرست نقاط تحت پوشش را می‌توانید در سایت گل بازار ببینید. ازلحاظ تنوع محصول هم خیال‌تان راحت. انواع گل در قالب دسته‌گل، تاج گل، باکس و گلدان برای سفارش موجودند و در کنار هر سفارشی هم می‌توانید هدایای دیگری ازجمله بادکنک یا عروسک سفارش دهید.

  سایر امکانات گل بازار

  در گل بازار علاوه‌بر سفارش گل، امکان سفارش هدایایی چون کیک و خوراکی، صنایع دستی، زیورآلات و ادکلن هم وجود دارد. گل بازار سرویس عکس از لحظه تحویل هم دارد. اما دقت داشته باشید این سرویس تنها ویژه سفارش‌هایی است که در تهران تحویل داده می‌شوند. البته اگر گیرنده تمایلی به گرفتن عکس نداشته باشد پول‌تان بابت این سرویس ویژه برگشت داده نخواهد شد.

  سخن پایانی

  ما در تلاشیم که با معرفی بهترین‌ها بتوانیم خوانندگان‌مان را برای خریدی بهتر و آگاهانه‌تر کمک کنیم. نظرمان را هم درمورد بهترین سایت های سفارش گل با شما در میان گذاشتیم. اینهایی که انتخاب کردیم یا محصول به‌خصوصی برای عرضه دارند یا ارزش افزوده خاصی برای مشتری خلق کرده‌اند. منتظریم تجربه خریدتان را از این قبیل سایت‌ها بشنویم و از میزان رضایت‌تان مطلع شویم. اگر هم صاحب گل‌فروشی آنلاین هستید و جای کسب‌وکارتان را در این مطلب خالی می‌بینید، حتما با ما مطرح کنید. تیم «درجه»، درصورت تأیید، گل‌فروشی آنلاین شما را هم به‌صورت رایگان در بین بهترین سایت های سفارش گل معرفی خواهد کرد. [see_also]14878[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید