خرید جارو شارژی؛ بررسی ۴ مدل پرفروش موجود در بازار ایران

خرید جارو شارژی؛ بررسی ۴ مدل پرفروش موجود در بازار ایران
راهنمای مطالعه

  اگر اهل نظافت و مرتب کردن منزل هستید و دوست دارید که در فاصله میان تمیزکاری‌های اساسی که از جاروبرقی و تشکیلاتش استفاده می‌کنید، همه جا تمیز باشد، خرید جارو شارژی بهترین انتخاب برای‌تان خواهد بود. اما کدام برند و کدام مدل از جاروهای شارژی، گزینه‌ای بهتر برای خرید هستند؟ در این مقاله، چند مدل از جاروهای پرفروش و محبوب در بازار ایران که خریداران وبسایت‌هایی مانند دیجی کالا و آمازون از آنها راضی بوده‌اند، برای‌تان معرفی شده‌اند. راستی، هیچ اولویتی در این فهرست وجود ندارد.

  ۱. خرید جارو شارژی بوش مدل BBH Move 6

  خرید جارو شارژی

  اگر دقت کرده باشید، برخی از برندها فقط شهرت دارند و نمی‌توان صد در صد از کیفیت تمام محصولات‌شان مطمئن شد. اما بوش از آن برندهایی است که کیفیت لازم در بیشتر محصولاتش دیده می‌شود. خرید جارو شارژی بوش هم مزایای زیادی برای‌تان دارد. این وسیله مجهز به فیلتر قابل شست و شوست و  فقط سه کیلوگرم وزن دارد. از آن می‌توان هم با دسته و هم بدون دسته استفاده کرد. طراحی آن به شکلی است که در محیط‌هایی که فضای کافی برای مانور جارو وجود ندارد یعنی جارو در آن فضا جا نمی‌شود و  محدودیت‌هایی در کار است، به شکل بدون دست و تاشو درمی‌آید. ارتفاع این وسیله در حالت تاشو، حدود ۷۰ سانتی‌متر است.

  ویژگی‌های دیگر و قیمت

  بیشتر جاروهای شارژی فاقد کیسه هستند. این مدل از جاروهای بوش هم کیسه ندارد. گنجایش مخزن آن حدود ۰.۳ لیتر است و تا ۳۶ دقیقه برای‌تان کار می‌کند. زمانی که شارژ دستگاه تمام می‌شود باید آن را در حدود ۱۲ تا ۱۶ ساعت به برق بزنید تا کاملا شارژ شود. با این جارو نمی‌توانید مایعات را جمع کنید. ضمن اینکه نشانگر شارژ باتری هم ندارد و دقیقا متوجه نمی‌شوید که چه زمانی باتری رو به اتمام است. قابلیت تنظیم قدرت این وسیله در دو حالت وجود دارد و باید یادتان باشد که هر چقدر، قدرت بیشتر شود، شارژ دستگاه هم زودتر تخلیه خواهد شد.

  نظرات خریداران قبلی

  خریداران قبلی این محصول از آن راضی هستند و معتقدند اگرچه جای جاروبرقی را نمی‌گیرد ولی برای تمیز کردن نه چندان جدی منزل مفید است. مکش و قدرت تمیزکنندگی جاروی بوش زیاد است و این ویژگی مطلوبی عنوان می‌شود که بیشتر خریداران قبلی به آن اشاره می‌کنند. البته از قدیم گفته‌اند گل بی‌خار کجاست! ظاهرا دسته این جارو کمی سنگین است. به همین خاطر شاید برای افراد مسن یا کسانی که ضعف جسمانی دارند، استفاده از آن چندان راحت نباشد. برای خرید جارو شارژی بوش باید حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان هزینه کنید.

  جارو شارژی بوش

  ۲. جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

  خرید جارو شارژی

  این جارو، دسته بلندی ندارد اما با این وجود مانند بسیاری از مدل‌های جاروی شارژی، نمی‌توانید آن را روی دیوار نصب کنید. وزن این جارو کم و در حدود ۱.۵ کیلوگرم است. این مدل از جارو شارژی هم قابلیت جذب مایعات ندارد. باتری به کار رفته در آن از نوع لیتیومی است که یکی از بهترین انواع باتری برای جارو شناخته می‌شود.

  ویژگی‌های دیگر و قیمت

  مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل جارو شارژی بلک اند دکر، چهار ساعت است. میزان شارژدهی باتری هم ۱۰ دقیقه است. نشانگر شارژ هم در آن وجود دارد. یعنی زمانی که شارژ باتری کم می‌شود، متوجه این موضوع خواهید شد. فیلتر جاروی بلک اند دکر قابلیت شست و شو دارد. این مدل از جارو هم فاقد کیسه و پاکت داخلی برای جمع کردن آشغال‌هاست و همه چیز در محفظه آن ذخیره می‌شود. برای خرید این جارو باید حدود ۸۶۰ هزار تومان هزینه کنید.

  نظرات خریداران قبلی

  قدرت و باتری جارو شارژی بلک اند دکر قوی است. طراحی آن هم در کنار مکش زیاد آن از نکاتی است که از سوی خریداران قبلی محصول به آنها اشاره می‌شود. البته قدرت مکش قوی وسیله باعث بروز یک مشکل هم شده و آن صدای بلند است. تعدادی از خریداران قبلی جاروی بلک اند دکر به صدای بلند وسیله اشاره داشته‌اند و از آن گلایه کرده‌اند. البته با توجه به قدرت وسیله و اینکه ۱۰ دقیقه از آن استفاده می‌شود و بعد باید دوباره به شارژ زده باشد، احتمالا این صدا برای مدتی کوتاه، قابل تحمل است.

  جارو شارژی بلک اند دکر

  [related]16077[/related]

  ۳. جارو شارژی فیلیپس مدل FC6148

  خرید جارو شارژی

  یکی دیگر از برندهایی که در خرید جارو شارژی می‌توانید در نظر بگیرید، فیلیپس است. این مدل از جاروی فیلیپس، پاکت ندارد و می‌توانید آن را روی دیوار هم نصب کنید. وزن دستگاه بسیار اندک و کمتر از یک کیلوگرم (حدود ۰.۸ کیلو) است. جاروی فیلیپس، باتری لیتیومی دارد و برای اینکه کاملا شارژ شود به هشت ساعت زمان نیاز است. میزان شارژدهی باتری ۹ دقیقه است. نشانگر شارژ باتری هم به شما کمک می‌کند تا زمان‌بندی بهتری برای کار نظافت‌تان داشته باشید.

  ویژگی‌های دیگر و قیمت

  گردش هوا در فیلتر جارو شارژی فیلیپس در دو مرحله صورت می‌گیرد. در مرحله نخست، ضایعات درشت از فیلتر اولیه جدا می‌شوند و در مرحله بعدی، ضایعات ریز فیلتر می‌شوند. برای فضاهایی که چندان بزرگ نیستند و امکان حرکت راحت جاروبرقی معمولی در آنها وجود ندارد، استفاده از جاروی جمع و جور فیلیپس بسیار مفید خواهد بود. سبکی و کم سر و صدا بودن آن هم از مزایایی است که قطعا ارزش زیادی دارند. برای خرید جارو شارژی فیلیپس باید ۹۵۰ هزار تومان هزینه کنید.

  نظرات خریداران قبلی

  در میان نظرات کاربران مختلف داخلی و خارجی، ۹۰ درصد نظرات درباره خرید جارو شارژی فیلیپس مثبت است. چنین چیزی بسیار دلگرم‌کننده خواهد بود و به شما اجازه می‌دهد که بعد از بررسی ویژگی‌های این مدل از جاروهای شارژی با خیال راحت خرید کنید. شاید یکی از معدود نکات منفی که درباره این وسیله از سوی خریداران قبلی مطرح می‌شود، این باشد که باتری آن قابل تعویض نیست. البته باتری به کار رفته در این جارو از نوع لیتیومی است و کارایی و کیفیت بسیار بالایی دارد. خریداران قبلی این محصول در وبسایت آمازون و دیجی‌کالا از ظاهر و طراحی زیبا و کاربردی جاروی فیلیپس هم تعریف و تمجید کرده‌اند.

  جارو شارژی فیلیپس

  ۴. جارو آریته مدل 2711

  خرید جارو شارژی

  این مدل از جاروی شارژی با گزینه‌های دیگر این مقاله کمی فرق دارد. از نظر طراحی و عملکرد، جاروی آریته کمی متفاوت با جارو شارژی‌های معمولی است. این جارو برای اینکه کاملا شارژ شود به سه ساعت و نیم زمان نیاز دارد و شارژدهی آن هم ۹۰ دقیقه است که عدد قابل توجهی به نظر می‌رسد. جاروی آریته دارای نشانگر شارژ باتری است و زمانی که شارژ باتری کم و رو به اتمام است به شما این موضوع را اعلام می‌کند.

  ویژگی‌های دیگر و قیمت

  به همراه جاروی آریته، ریموت کنترل و برس تمیزکننده هم ارائه می‌شود. دو پره چرخان هم همراه با این اقلام در جعبه جارو وجود دارد. این دستگاه به یک فیلتر قابل شست و شو هم مجهز است. برای خرید جارو شارژی آریته باید دو میلیون و پانصد هزار تومان هزینه کنید. یادتان باشد که با جاروی مذکور، امکان جذب مایعات وجود ندارد.

  نظرات خریداران قبلی

  خریداران قبلی این دستگاه از امکان جارو کردن زیر مبل و تخت و... با آن بسیار راضی هستند. البته اگر با کنترل از راه دور، مسیر آن را به درستی تعیین نکنید، امکان دارد که به در و دیوار یا پایه میز و لبه فرش گیر کند. خریداران این محصول از کیفیت آن در تمیز کردن فرش و سرامیک راضی هستند. اگر به دنبال محصولی با طراحی جالب و متفاوت هستید، این جارو گزینه خوبی خواهد بود. بررسی آن قبل از خرید ضرری ندارد.

  جارو شارژی آریته

  در آخر

  برای خرید جارو شارژی عجله نکنید. ابتدا موارد مناسب موجود در بازار را به خوبی بررسی کنید و به این فهرست هم نگاهی داشته باشید. مدل‌های مختلف و نکاتی که درباره ویژگی‌های‌شان مطرح می‌شود به وسیع‌تر شدن درک‌تان از این محصول کمک شایانی خواهد کرد و خریدی هوشمندانه‌تر خواهید داشت. به طور کلی، سبکی، صدای کم، قدرت مکش مناسب و باتری جارو شارژی از جمله موارد مهمی است که باید در بررسی هر مدل در نظر گرفته شود. [see_also]2540[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید