بهترین سایت‌های سمینار آنلاین؛ برگزاری آنلاین و ارزان کنفرانس‌ها و همایش‌ها

بهترین سایت‌های سمینار آنلاین؛ برگزاری آنلاین و ارزان کنفرانس‌ها و همایش‌ها
راهنمای مطالعه

  در این مطلب به‌سراغ بهترین سایت های سمینار آنلاین رفته‌ایم و یک لیست چهار‌تایی برای شما آماده کرده‌ایم. با درجه همراه شوید.

  همایش‌ها و سمینارها، بهترین فرصت برای یادگیری و استفاده از دانش افرادی است که معنی موفقیت را درک کرده‌اند. استفاده از این موقعیت به لطف اینترنت، متحول شده و امروزه می‌توانید به جای حضور در سالن‌های نمایش، پشت میزتان با تماشای صفحه مانیتور، از دانش این افراد استفاده کنید. سمینار آنلاین یا همان وبینار، برگزاری رویدادها و همایش‌های اینترنتی در سراسر جهان برای جمعیت نامحدود است. سمینار آنلاین از طریق صفحه چت، مثل یک همایش واقعی، امکان تعامل و پرسش و پاسخ دارد.

  معیارهای سایت موفق سمینار آنلاین، زیر ذره‌بین درجه

  در این مطلب معیارهایی برای سنجش سایت‌های سمینار آنلاین در نظر گرفته‌ایم و ۴ تا از بهترین آن‌ها را در صفحات برتر گوگل به شما معرفی ‌می‌کنیم. با هم این معیارها را بررسی می‌کنیم.

  ۱. برگزار کردن وبینارهایی با موضوعات روز

  یکی از معیارهای بهترین سایت‌های سمینار آنلاین، پوشش مطالب به‌روز و پرجستجو در گوگل است. وبینارهایی که در مورد موضوعات مهم و مختلف آموزشی، کسب‌وکار، مهارت‌ها فردی و... بحث می‌کند و متناسب با نیاز روز پیش می‌رود.

  ۲. پوشش دادن کتگوری‌های مختلف

  یک سایت موفق سمینار آنلاین، کتگوری جامع‌تری نسبت به سایر سایت‌ها دارد و سعی می‌کند از هر شاخه‌ای حرفی برای گفتن داشته باشد. این مزیت سبب می‌شود تا جامعه بزرگ‌تری مخاطب سایت شوند.

  ۳. طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر

  یک کاربر مخاطب سمینار آنلاین، نباید در سایت سردرگم شود بلکه باید با یک نظم منطقی و گرافیکی زیبا، به صفحه وبینار مدنظرش هدایت شود.

  ۴. اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها

  مخاطب سمینار آنلاین باید اطلاعات خوب و کاملی از رویدادهای اخیر داشته باشد تا در زمان مناسب وارد سایت شود و ثبت‌نام کند. یک سایت موفق این پارامتر را مدنظر قرار می‌دهد و از طریق صفحه اصلی سایت، ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، کاربر را در جریان برنامه رویدادها و تخفیف‌ها قرار می‌دهد.

  ۵. استفاده از آرشیو

  یک سایت برتر سمینار آنلاین، باید امکان دانلود و خرید وبینار را بعد از برگزاری نیز در اختیار کاربر قرار دهد. این ویژگی سبب می‌شود تا کسانی که موفق به شرکت در سمینار در زمان مقرر نشده‌اند، با مراجعه به سایت و خرید و ثبت‌نام، از ویدئوهای آرشیو استفاده کنند.

  بهترین سایت‌های سمینار آنلاین

  حالا وقت آن رسیده که درجه مثل یک مخاطب علاقه‌مند به سمینار آنلاین، در گوگل شروع به جستجو کند. در این جستجو، بهترین پیشنهادهای گوگل را براساس معیارهای معرفی شده، سنجیده و نتیجه را در اختیار شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید تا ۴ سایت برتر سمینار آنلاین را از آخر به اول به شما معرفی کنیم.

  رتبه چهارم: سایت وبینار (webynar.ir)

  وبینار-بهترین سایت های سمینار آنلاین

   

  رتبه چهارم این دسته‌بندی به سایت وبینار تعلق میگیرد. در این سایت امکان برگزاری جلسات مختلف کاری و آموزشی با امکانات روز سمینار آنلاین وجود دارد. از لحاظ صفحات میان‌بر خوب عمل کرده و در همان ابتدا راهنمای برقراری ارتباط با سمینار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در بخش اخبار، کاربر را از ویژگی‌ها و امکانات روز برای برگزاری سمینار آنلاین مطلع می‌کند؛ اما در زمینه استفاده از آرشیو، صفحه‌ای برای هدایت کاربر وجود نداشت.

  معیارنمره از ۵نمره درجه به سایت وبینار در برگزاری سمینار آنلاین
  وبینارهایی با موضوعات روز۲

  ۲

  پوشش کتگوری‌های مختلف۲
  طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر۳
  اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها۲
  استفاده از آرشیو۱

   

  [related]15925[/related]

  رتبه سوم: سایت اسکای روم (skyroom.online)

  اسکای روم- بهترین سایت های سمینار آنلاین

  در فهرست بهترین سایت‌های سمینار آنلاین، سایت اسکای روم در رتبه سوم قرار می‌گیرد. اسکای روم تا به امروز توانسته در موضوعات مختلف آموزشی، جلسات آنلاین پرمخاطبی برگزار کند. طراحی این سایت چندان هدایت‌کننده نیست و کاربر تاحدودی در آن سردرگم می‌شود. بازدید بهتری نسبت به رتبه چهارم این فهرست دارد، اما در این سایت هم امکانی برای استفاده از آرشیو دیده نشد. امتیازهای آن به شرح زیر است.

  معیارنمره از ۵نمره درجه به سایت اسکای روم در برگزاری سمینار آنلاین
  وبینارهایی با موضوعات روز۳

  ۲.۲

  پوشش کتگوری‌های مختلف۳
  طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر۲
  اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها۲
  استفاده از آرشیو۱

   

  رتبه دوم: سایت ایوند (evand.com)

  ایوند - بهترین سایت های سمینار آنلاین

  سایت ایوند یکی از بهترین سایت‌های سمینار آنلاین است که در جدول معیارهای درجه نیز امتیاز خوبی دریافت کرده است. این سایت در دسته‌بندی مطالب مختلف، برگزاری وبینارهایی با موضوعات روز، استفاده از آرشیو و اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها، بسیار موفق عمل کرده است. بنابراین ایوند یکی از سایت‌هایی است که در آن به راحتی می‌توانید به سمینارهای آنلاین مختلفی دسترسی داشته باشید.

  معیارنمره از ۵نمره درجه به سایت ایوند در برگزاری سمینار آنلاین
  وبینارهایی با موضوعات روز۵

  ۴.۶

  پوشش کتگوری‌های مختلف۴
  طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر۴
  اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها۵
  استفاده از آرشیو۵

   

  رتبه اول: سایت ایسمینار (eseminar.tv)

  ایسمینار - بهترین سایت های سمینار آنلاین

  سایت ایسمینار از برترین‌ها در برگزاری سمینار آنلاین است و از دیدگاه درجه رتبه اول را به خود اختصاص داده است. اهمیت به موضوعات روز، پوشش انواع دسته‌بندی‌های موضوعی، امکان استفاده از آرشیو و طراحی هدایت‌کننده سایت، از امتیازات برتر ایسمینار است. این سایت به خوبی کاربر را هدایت می‌کند تا موضوع مورد نظر خود را انتخاب کند و دچار سردرگمی نشود.

  معیارنمره از ۵نمره درجه به سایت ایسمینار در برگزاری سمینار آنلاین
  وبینارهایی با موضوعات روز۵

  ۴.۸

  پوشش کتگوری‌های مختلف۴
  طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر۵
  اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها۵
  استفاده از آرشیو۵

   

  کدام سایت سمینار آنلاین را انتخاب کنیم؟

  برای پاسخ به این سوال باید امکانات مدنظر خود و کیفیت اجرایی سایت را بررسی کنید. در این لیست ما سعی کردیم که سطح نرمال درخواست‌های یک کاربر را در نظر بگیرم و سپس به بررسی هر سایت بپردازیم. در بین بهترین سایت‌های برگزار کننده سمینار آنلاین، سایت ایوند و ایسمینار را به شما پیشنهاد می‌کنیم که تقریباً اختلاف امتیاز کمی با هم داشتند و هر دو به خوبی پاسخگوی نیاز کاربر بودند. برای آشنایی با بهترین سایت‌های دیگر خدمات آنلاین، با درجه همراه بمانید. [see_also]16498[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید