راهنمای خرید کاندوم به صورت اینترنتی؛ چطور با خیال راحت کاندوم بخریم؟

راهنمای خرید کاندوم به صورت اینترنتی؛ چطور با خیال راحت کاندوم بخریم؟
راهنمای مطالعه

  به دلایل مختلف فرهنگی، خرید کاندوم گاهی یکی از خریدهای نه‌چندان خوشایند برای مشتریان است. مراجعه به داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها برای خرید کاندوم برای بسیاری از افراد ساده نیست. اگر شما هم در این دسته از افراد قرار می‌گیرید، باید مژده دهیم که خرید اینترنتی کاندوم کارتان را خیلی خیلی راحت کرده است. پس این راهنمای خرید کامل را بخوانید و از این به بعد بدون دغدغه از راه اینترنت خریدتان را انجام بدهید.

  خرید کاندوم

  لزوم خرید کاندوم و اهمیت آن برای پیشگیری از بارداری را که همه می‌دانند. اما یادتان باشد که اگر از این وسیله به‌درستی استفاده شود، به‌راحتی می‌تواند از انتقال بیماری‌های مراقبتی مختلف هم جلوگیری کند. همین دو کارکرد مهم کاندوم‌ها یعنی جلوگیری از وقوع بارداری و ممانعت از انتقال بیماری‌های جنسی است که آنها را در دستهٔ وسایل بهداشت و سلامت ضروری قرار می‌دهد.

  انواع مختلفی از کاندوم‌ها در بازار وجود دارد. شاید به این موضوع دقت نکرده باشید. شاید هم تجربهٔ زیادی در زمینه خرید این وسیله مهم ندارید. در هر حال، نکاتی که در ادامه می‌خوانید به شما کمک می‌کند تا ضمن حفاظت از سلامت خود، پیشگیری از وقوع بارداری و حفظ لذت جنسی، مناسب‌ترین کاندوم را خریداری کنید.

  از کجا باید کاندوم بخرید؟

  پاسخ به این سؤال ساده و واضح است؛ فروشگاه‌های مختلف، داروخانه‌ها و بسیاری از سوپرمارکت‌ها کاندوم می‌فروشند. اما همهٔ اینها به کنار، انتخاب ایدئال این روزها را برای خرید کاندوم در نظر داشته باشید: خرید اینترنتی. وقتی می‌توانید خیلی راحت و با بررسی انواع کاندوم، قیمت‌ها و ویژگی‌های‌شان به‌سادگی از فروشگاه‌های اینترنتی محصول موردنظرتان را بخرید، چرا خودتان را به زحمت بیندازید؟

  خرید اینترنتی کاندوم به شما کمک می‌کند تا بادقت و توجه بیشتری، محصول مناسب‌تان را بخرید. معمولا در داروخانه‌ها و خرید حضوری، امکان بررسی کامل محصول وجود ندارد. فروشنده‌ها هم دقیق و واضح توضیح نمی‌دهند.

  پرفروش‌ترین انواع کاندوم را ببینید

  قیمت کاندوم چقدر است؟

  طیف قیمتی متنوعی برای این محصول وجود دارد ولی به‌طور کلی، لازم نیست هزینهٔ زیادی بابت آن بپردازید. اگر به سراغ برندهای خارجی بروید، قیمت این محصول تا ۳۰۰ هزار تومان هم می‌رسد ولی با بودجه‌ای در حدود ۲ تا ۵ هزارتومان هم می‌توان کاندوم خرید. هر چقدر ویژگی‌های خاص به‌کاررفته در ساخت این محصول بیشتر باشد، قیمتش هم افزایش پیدا می‌کند.

  برخی از کاندوم‌ها نازک ولی در عین‌حال از جنسی غیرقابل‌نفوذ و پارگی ساخته می‌شوند، برخی هم ویژگی‌هایی مانند خارداربودن یا طعم‌داربودن دارند که باعث می‌شود قیمت‌شان افزایش پیدا کند. اما ماجرا از این قرار است که نمی‌تواند دقیقا گفت چه کاندوم‌هایی بهتر از بقیه هستند و مثلا گران‌خریدن یک محصول نمی‌تواند بهتربودن آن را برای‌تان تضمین کند.

  مناسب‌بودن کاندوم‌ها به خواسته‌های مصرف‌کنندگان و شرایط‌شان وابسته است و از این رو باید ببینید که به دنبال چه ویژگی‌هایی هستید و بعد دست به خرید بزنید و فکر نکنید که هر چقدر قیمت محصولی بیشتر باشد، کارایی بهتری هم دارد.

  مشاهده لیست قیمت انواع کاندوم

  چطور باید کاندوم مناسب را انتخاب کرد؟

  خرید کاندوم

  همان‌طور که در بخش قبلی هم گفته شد، فرمولی برای رسیدن به بهترین گزینه در میان کاندوم‌ها وجود ندارد. باید شرایط شخصی را در این میان در نظر گرفت. اما عواملی کلی هستند که شاید در خرید کاندوم مناسب‌تر به کمک‌تان بیایند. این عوامل را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

  اندازه را در نظر بگیرید

  یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید در خرید کاندوم در نظر بگیرید، اندازه است. اگر کاندومی برای بدن‌تان مناسب نباشد، اصلا بهتر است که آن را استفاده نکنید. کاندوم‌ها در اندازه‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند: کوچک (s)، متوسط (m)، بزرگ (L) و ایکس‌لارج (XL) بنا به اندازهٔ بدن‌تان باید به دنبال گزینه‌ای باشید که کاملا ناحیه‌ٔ تناسلی‌تان را پوشش می‌دهد.

  انتخاب سایز مناسب کمی دشوار است. چون باید با آزمون و خطای برندهای مختلف به این نتیجه برسید که بهترین اندازه برای شما کدام است. به‌ویژه برای کسانی که تازه به مصرف کاندوم روی آورده‌اند، این انتخاب زمان‌برتر خواهد بود.

  [related]5159[/related]

  به مواد سازنده دقت کنید

  مورد بعدی که باید در خرید کاندوم بدانید، مادهٔ سازندهٔ آن است. یکی از اصلی‌ترین مواد سازندهٔ کاندوم‌ها لاتکس است. لاتکس ماده‌ای است که می‌تواند منجر به ایجاد حساسیت در بدن بعضی از افراد شود. از آنجا که این ماده آلرژی‌زاست، اگر سابقه‌‌ٔ استفاده از دستکش لاتکس و حساسیت ناشی از آن را داشته‌اید، بهتر است برای خرید کاندوم هم دور لاتکسی‌ها را خط بکشید و به سراغ جنس‌های دیگری مانند پلی‌اورتان یا پلی‌ایزوپرن بروید.

  این کاندوم‌ها سریع‌تر ارسال می‌شوند

  روان‌کننده‌ داشته باشد؟

  بیشتر انواع کاندوم همراه با پوششی از نوعی روان‌کننده همراه هستند که پایهٔ اصلی آنها آب است. اما یادتان باشد که امکان دارد، این روان‌کننده‌های همراه با کاندوم موجب بروز حساسیت در بدن شریک جنسی‌تان شود. پس دقت کنید و در این مواقع، به دنبال خرید کاندوم‌های ساده باشید و از لوبریکنت‌ها یا روان‌کننده‌های مناسب خودتان در کنار کاندوم ساده‌ای که می‌خرید، استفاده کنید.

  امنیت بیشتر یا لذت بیشتر؛ کدام را ترجیح می‌دهید؟

  خرید کاندوم

  نکتهٔ دیگری هم در خرید کاندوم وجود دارد. کاندوم‌ها یا امنیت خیلی خوبی دارند و مانع از بارداری می‌شوند یا طراحی‌شان به شکلی است که شاید کاملا جلوی بارداری را نگیرند اما لذت خوبی در برقراری رابطه به وجود می‌آورند. مثل هر چیز دیگری در دنیا، در این مورد هم با گزینه‌هایی روبه‌رو نخواهید بود که هم‌زمان، همه چیز را با هم در اختیارتان قرار بدهند. پس دیگر انتخاب با شماست که به دنبال چه باشید. لذت بیشتر یا امنیت بالاتر؟ این مورد هم با آزمون و خطا به دست‌تان می‌آید. در ادامه این موضوع را دقبق‌تر توضیح‌ داده‌ایم:

  کاندوم‌ها با امنیت بیشتر

  این کاندوم‌ها ضخیم‌تر از موارد دیگر هستند و بدیهی است که ضخامت زیادشان تاحدی مانع از ایجاد لذت بیشتر در رابطه می‌شود. اما این ضخامت باعث می‌شود تا کاندوم در حین عملیات جنسی پاره نشود.

  کاندوم‌ها با لذت بیشتر

  مورد اول: این دسته از کاندوم‌ها معروف به کاندوم نازک یا کاندوم‌های آلترا تین (ultra thin) حس بهتری در هنگام برقراری رابطهٔ جنسی به وجود می‌آورند چون اساسا بسیار نازکند و انگار پوششی روی بدن‌تان وجود ندارد.

  مورد دوم: کاندوم‌های خاردار نوعی از کاندوم‌ها هستند که نوعی برجستگی روی بدنه‌شان وجود دارد؛ مثلا برجستگی‌هایی به شکل حلقوی، شیاری یا دون‌دون‌بودن پوشش بدنه کاندوم. هدف از تولید این نوع کاندوم‌ها هم ایجاد لذت بیشتر است. چون وجود خار به شکل‌های مختلف برای شریک جنسی‌تان می‌تواند لذت‌بخش‌تر و تحریک‌کننده‌تر باشد.

  کاندوم‌های متفرقه

  دستهٔ دیگری از کاندوم‌ها هم وجود دارد که ما آنها را با عنوان متفرقه دسته‌بندی می‌کنیم. این کاندوم‌ها یا طعم خاصی دارند یا بوی خاصی می‌دهند، یا ویژگی‌های دیگری مانند شب‌رنگ‌بودن دارند. اینها دیگر به تصمیم‌گیری شما وابسته است که در سبد خریدتان جای بگیرند یا خیر.

  انواع دیگر کاندوم‌ها

  خرید کاندوم

  انواع مختلفی از کاندوم‌ها در بازار وجود دارد. برای مثال، کاندوم تأخیری یکی از مواردی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات رابطهٔ جنسی را حل کند. این نوع از کاندوم‌ها طوری طراحی می‌شوند تا انزال و رسیدن به لذت‌جنسی را به تأخیر بیندازند. در نتیجه زوج‌ها می‌توانند رابطه‌ٔ طولانی‌تر را تجربه کنند.

  نوع دیگری از کاندوم‌ها هم وجود دارد: کاندوم برقی. وقتی می‌گوییم کاندوم برقی منظورمان این نیست که با یک وسیلهٔ بزرگ و سیم برق و این‌جور چیزها روبه‌رو هستید. منظور کاندوم‌هایی است که در گردنهٔ وسیله مجهز به حلقه‌ای هستند که با یک باتری بسیار کوچک به لرزه درمی‌آید و لذت جنسی طرفین را افزایش می‌دهد.

  کاندوم‌هایی هم هستند که بدون مواد آسیب‌رسان به طبیعت تولید می‌شوند. یا محصولاتی مخصوص وگان‌ها هم در بازار وجود دارد. در ترکیبات این کاندوم‌ها از فراورده‌های حیوانی استفاده نمی‌شود. اگر وگان هستید و روی اصول‌تان حساسیت زیادی دارید، شاید برای‌تان وجود چنین کاندوم‌هایی هم جالب باشد و از آنها استقبال کنید.

  در آخر

  همان‌طور که خواندید، دنیای کاندوم‌ها بسیار متنوع است و خریدکردن از میان آنها کمی دقت می‌طلبد. با مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی مانند دیجی‌کالا با صبر و دقت می‌توانید به گزینهٔ موردنظرتان برسید. چه چیزی از این بهتر؟ ضمن اینکه فایده‌ٔ دیگری که خرید اینترنتی در اختیارتان قرار می‌دهد، امکان مرور نظرات کاربران دیگری است که تجربهٔ خرید محصولات را داشته‌اند.

  هر محصولی دارای بخشی با عنوان نظرات کاربران است که به شما اجازه می‌دهد از تجربهٔ دیگران در این زمینه هم کمک بگیرید. قطعا از خرید اینترنتی راضی خواهید بود. چرا؟ چون رفاه زیادی برای‌تان به همراه می‌آورد. پس آن را امتحان کنید.

  جدیدترین انواع کاندوم را ببینید

  [see_also]6752[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید