۸ پیشنهاد جذاب برای داشتن یک استایل زنانه خنک و تابستانی

۸ پیشنهاد جذاب برای داشتن یک استایل زنانه خنک و تابستانی
راهنمای مطالعه

  با گرم شدن هوا، ذهن‌تان درگیر ست کردن استایل زنانه خنک می‌شود، چیزی که در طول روز شما را خنک نگه دارد و قشنگ هم باشد. در این مطلب «درجه» می‌توانید ۸ استایل متفاوت را پیدا کنید.‌ با ما همراه باشید.

  اگر شما هم گاهی جلوی درهای باز کمد با سوال «چی بپوشم» معطل می‌مانید، درست آمده‌اید. مهم نیست چند دست لباس و کفش در کمد دارید. انتخاب و هماهنگی آنها با هم کار وقت‌گیری‌ست، به‌خصوص که لباس‌های تابستانه رنگ‌های متنوع‌تری دارند و ست کردن‌شان سخت‌تر است.

  ممکن است به لباس نو نیاز داشته باشید تا با آن‌چه در کمدتان دارید، استایل تازه‌ای بسازید. ما این‌جاییم تا به شما ایده‌های جذابی بدهیم. از بین لباس‌های تابستانی چندتایی را بیرون کشیده‌ایم و کنار هم چیده‌ایم. ببینید کدام با سلیقه و نیاز شما جور است.

  ۱- ست لیمویی و آسمانی، خنک و تابستانیاستایل زنانه خنک

  وقتی گرما طاقت‌تان را طاق می‌کند، باید سراغ خنک‌ترین لباس‌ها بروید. خوبی مانتو آندیا این است که ۱۰۰ درصد از پنبه تهیه شده و خیلی سبک و نرم است. این مانتو لیمویی رنگ است و قدش به زانو می‌رسد. شاید برش آن ویژگی خاصی نداشته باشد، اما شما به استایل خنک سبک خودتان تبدیلش می‌کنید.

  مشاهده مانتوی لیمویی آندیا

  مشاهده پرفروش‌ترین مانتوهای برند آندیا

  کافی‌ست سراغ سرهمی آبی خوشگل بروید. یقه گرد آن هیچ بار اضافی برای‌تان ایجاد نمی‌کند. شلوار آن آزاد است و مدلش برای استفاده روزمره و مهمانی مناسب به‌نظر می‌رسد.

  مشاهده سرهمی یقه گرد آبی

  مشاهده انواع سرهمی‌های زیبای زنانه

  گیوه به خنک و راحت بودنش معروف است. نخ آن از پنبه و ابریشم است و می‌شود با خیال راحت آن را بشویید. این ترکیب را با شال آبی و زرد کامل کنید.

  مشاهده این شال جذاب

  مشاهده این گیوه خوشرنگ

  مشاهده پرفروش‌ترین انواع گیوه

  ۲- ترکیب آبی و طوسی، همه‌پسند و راحتاستایل زنانه

  مانتوی فصل گرما باید نرم و نخی باشد، مثل همین مدل مانتوی برند کالینز که خیلی سبک و خوش‌استیل است. شلوار طوسی اسپرینگ فیلد خوش‌رنگ و نخی‌ست. با پوشیدن این لباس‌ها اسپورت و راحت خواهید بود. شال رنگی نخی حس تابستانی را به این استایل تزریق می‌کند.

  مشاهده مانتوی زنانه کالینز

  آبی دلچسب این مانتو با یک تاپ یقه گرد خوشگل جلوه بیشتر پیدا می‌کند. این تاپ  به‌رنگ آبی‌ست و گل‌های قرمزی روی سینه‌اش می‌بینید. ردیف چین ریز زیرسینه‌اش، مدل آن را خاص کرده. با یک جفت کفش طوسی راحت ریباک کار را تمام کنید.

  مشاهده این تاپ خنک و خاص

  انواع تاپ و تونیک زنانه را این‌جا پیدا می‌کنید:

  مشاهده دقیق‌تر تاپ و تونیک

  و اما شلوار زنانه:

  مشاهده دقیق‌تر شلوار جین اسپرینگ فیلد

   

  مشاهده پرفروش‌ترین جین‌های زنانه

  مشاهده شال جذاب زنانه

  و اما کفش:

  مشاهده کفش زیبای ریباک

  مشاهده محبوب‌ترین کفش‌های ورزشی زنانه

  ۳- مانتوی باغ ایرانی، لوکس و ابریشمیاستایل زنانه تابستانه

  بعضی‌ها دوست دارند لباس‌شان تک باشد و استایل منحصربه‌فرد خودشان را به‌تن کنند. اگر شما هم چنین سلیقه‌ای دارید و بودجه‌تان محدود نیست، این مدل مانتو برند کلوتو از لاین کلوتو پریمیوم را بررسی کنید. قیمت بالای این لباس بی‌دلیل نیست؛ این مانتو از ترکیب نخ و ابریشم دوخته شده. رنگ گل‌های ابریشمی آن طبیعی‌ست و طراحی چشم‌نوازی دارد.

  طرح این مانتو در تعداد خیلی کمی تولید شده و احتمال این‌که در یک مهمانی کسی درست مثل شما لباس پوشیده باشد، به اندازه احتمال وجود یک روز بارانی خنک در دل تابستان است.

  مشاهده مانتو باغ ایرانی

  قد این مانتو بلند نیست و باتوجه به زمینه‌ سفیدش با شلوار کتان کش سفید ست می‌شود. این شلوار مدل راسته است و کیفیت خوبی دارد. به رنگ گل‌های روی مانتو، شال صورتی یا بنفش انتخاب کنید. صندل پاشنه‌ بلند زرشکی هم راحت است و هم شیک. امتحانش کنید و جذاب شوید.

  مشاهده شلوار کتان کش سفید

  مشاهده شال زنانه بنفش

  مشاهده صندل زنانه پاشنه‌دار

  ۴- مانتوی نخی، محبوب همیشگیاستایل زنانه تابستانی

  یک استایل زنانه خنک دیگر این‌جاست. مانتوی برند اسپرینگ فیلد با چند دکمه در بالاتنه بسته می‌شود و جلوبسته به‌حساب می‌آید. این مانتوی جمع‌وجور و اسپورت را با شلوار جین تیره هماهنگ کنید. یک استایل اسپورت تابستانی که کاربرد روزمره دارد.

  مشاهده مانتو زنانه اسپرینگ فیلد

  جین برند مل اند موژ فاق متوسط و استایل جذب دارد و کامل‌کننده‌ ترکیب سفید و آبی مانتوی شماست. کنارش صندل راحت بپوشید و تابستان را سخت نگیرید.

  مشاهده این شلوار جین جذاب

  مشاهده صندل زنانه هامتو

  حالا یک روسری ظریف و لطیف لازم دارید، چیزی مثل این روسری که ترکیبی از آبی سیر و روشن و بنفش است و اصلا سُر نمی‌خورد.

  مشاهده این روسری خوشرنگ

  مشاهده محبوب‌ترین انواع شال و روسری

  [related]24282[/related]

  ۵- استایل تابستانی رسمی، اما خنکست تابستانی

  مانتوی کتی می‌تواند در استایل رسمی تابستانه جایی داشته باشد. مانتوی جذب و کوتاه یاسی رنگ را کنار شلوار طوسی بگذارید. مانتوی شما از جنس کرپ است و جلوی آن با قزن بسته می‌شود. می‌توانید قزن را هم نادیده بگیرید و استایلی شبیه کت بلیزر با آن درست کنید.

  مشاهده مانتوی کتی

  زیر مانتو، شلواری می‌پوشید که جنس آن هماهنگ با کت و از جنس کرپ تهیه شده. برش آن راسته است و کمربند خوشگلی از رنگ خودش دارد. باوجود کمربند شلوار، بهتر است تاپ جذبی بپوشید که توی شلوار قرار بگیرد. ما تاپ طوسی به شما پیشنهاد می‌کنیم که هم‌رنگ شلوار و در تضاد با کت‌تان است.

  مشاهده دقیق‌تر شلوار طوسی کرپ

  مشاهده محبوب‌ترین شلوارهای جین زنانه

  مشاهده دقیق‌تر تاپ طوسی

  مشاهده محبوب‌ترین شومیزها و بلوزها

  روسری نخی گل‌داری که رنگ‌های طوسی، صورتی و سفید دارد، پالت رنگ شما را کامل می‌کند. نگاهی به این روسری بیندازید. پینشهاد آخر برای این استایل خنک، صندل شیک نوک‌تیز و پاشنه‌دار است.

  مشاهده روسری گلدار

  این صندل خاص را ببینید

  مشاهده محبوب‌ترین صندل‌های زنانه

  ۶- ست نیمه‌رسمی و جذاباستایل زنانه خنک

  قرار است به دورهمی بروید و می‌خواهید لباس‌تان نیمه‌رسمی، اما خنک و راحت باشد. نقش و نگار خال‌دار یکی از چیزهایی‌ست که همیشه طرفدار دارد. پیشنهاد ما تاپ خال‌دار، دامن و صندل راحت است. این تاپ یقه برگردان دارد و جنسش کرپ است.

  مشاهده تاپ خالدار

  مدل دامن خمره‌ای‌ست و با پوشیدنش می‌درخشید. جنس پارچه دامن ابریشم تافته است و با دکمه و زیپ بسته می‌شود.

  مشاهده دقیق‌تر دامن

  مشاهده محبوب‌ترین مدل‌های دامن

  صندل جلوباز گابور خیلی راحت و خوشگل است. بند صندل دور مچ پا می‌افتد و با سگک بسته می‌شود. استایل شما چیزی کم ندارد؟ یک ساعت هیجان‌انگیز معجزه می‌کند، آن را دست‌کم نگیرید.

  مشاهده صندل گابور

  مشاهده ساعت مچی عقربه‌ای

  مشاهده محبوب‌ترین ساعت‌های مچی زنانه

  ۷- لباس خانگی، لطیف و رویاییلباس خانه تابستانی

  وقتی بعد از یک روز طولانی به خانه برمی‌گردید و حسابی گرما کشیده‌اید، هیچ چیز جای یک لباس نرم و خنک را نمی‌گیرد. سرهمی گارودی جنس لطیفی دارد و پوشیدنش حس خوبی به شما می‌دهد. این سرهمی یقه گرد، در قسمت کمر کش دارد. دو تا جیب هم برایش طراحی شده.

  مشاهده سرهمی زنانه گارودی

  لباس راحت‌تان را با دمپایی گل‌دار تابستانی هماهنگ کنید. بعد به آشپزخانه بروید و با یک ظرف هندوانه خنک برگردید.

  مشاهده دمپایی لاانگشتی گلدار

  مشاهده محبوب‌ترین دمپایی‌های لاانگشتی

  مشاهده کش مو ارگانزا

  ۸- کم و مختصر، به کوتاهی تابستان

  ست لباس تابستانی

  مناسبت‌ها و فضاهای مختلف، استایل متفاوتی لازم دارد. اگر بخواهید سراغی از شلوارک بگیرید، پیشنهاد ما شلوارک رنگ روشنی است که حس‌وحال تابستانی دارد. این شلوارک از جنس لینن تهیه شده و می‌توانید استایل خنکی با آن درست کنید.

  مشاهده دقیق شلوارک مانگو

  شلوارک را با تاپ یقه رومی طوسی ست کنید. تاپ را توی شلوارک بگذارید و با تیپ ساده‌ای به رنگ خنثا ظاهر شوید.

  مشاهده دقیق‌تر تاپ یقه رومی

  استایل زنانه خنک‌تان را با صندل لژدار و راحت کامل کنید. این صندل از کناف و چرم مصنوعی درست شده و پای شما را خسته نمی‌کند. اگر می‌خواهید حسابی تابستانی به‌نظر برسید، از کیف حصیری غافل نشوید. جمع‌وجور و سبک و کاربردی‌ست.

  مشاهده دقیق‌تر صندل زنانه

  مشاهده دقیق‌تر کیف رودوشی حصیری

  مشاهده محبوب‌ترین کیف‌های زنانه

  [see_also]25000[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید