راهنمای خرید جاکفشی متناسب با دکوراسیون منزل

راهنمای خرید جاکفشی متناسب با دکوراسیون منزل
راهنمای مطالعه

  اگر می‌خواهید برای کفش‌هاتان خانه جدیدی تهیه کنید و جاکفشی بخرید، این مطلب برای شما جمع‌آوری شده. با ما باشید و نگاهی به انواع جاکفشی و مدل‌های موجود در بازار بیندازید.

  هر قدر وسایل خانه منظم‌تر باشند، ساکنان خانه آرامش بیشتری احساس می‌کنند. یکی از وسایل نظم‌دهنده در همه خانه‌ها، جاکفشی است. هیچ‌کس از منظره‌ کفش‌های به‌هم ریخته جلوی در خوشش نمی‌آید. اگر برای کفش‌های مهمان هم جای کافی وجود داشته باشد، دیگر عالی است.

  ما در این مطلب از «درجه» به انواع جاکفشی اشاره می‌کنیم و پیشنهادهایی برای خرید جاکفشی داریم. اگر تازگی‌ها در فکر عوض کردن و خرید جاکفشی بوده‌اید، این مطلب را تا آخر بخوانید و لینک‌هایش را بررسی کنید. قیمت‌ها مربوط به تابستان ۱۳۹۹ هستند.

  ۱- قبل از خرید جاکفشی چکار کنیم؟خرید جاکفشی

  قبل از این که به رنگ و مدل جاکفشی فکر کنید، بودجه‌تان را مشخص کنید. جاکفشی‌های کوچکی که بدون در هستند، به‌ویژه اگر جنس پلاستیک یا فلزی داشته باشند، از همه ارزان‌ترند. با بودجه‌ای بین ۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می‌توانید چنین جاکفشی‌ای را بخرید.

  جاکفشی‌های جمع‌وجور چوبی که دردار و جادار باشند، بسته به کیفیت‌شان از متوسط تا گران خواهند بود، یعنی از حدود ۴۰۰ هزار تا بالای ۲ میلیون تومان.

  گران‌ترین مدل‌های جاکفشی، جالباسی و آینه دارند و بزرگ طراحی شده‌اند. مثل بقیه‌ خریدها، هر قدر کیفیت کار از نظر جنس لولاها، کیفیت طبقه‌ها و استاندارد بودن اندازه‌ها بالاتر باشد، قیمت هم بالاتر است. به‌نظر می‌رسد این دسته از جاکفشی‌ها را از حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان پیدا کنید.

  لیست قیمت جاکفشی را ببینید

  ۲- گام اول برای خرید جاکفشی کدام است؟خرید جاکفشی

  مهم‌ترین نکته اندازه‌گیری ا‌ست. قبل از خرید هر وسیله نو، باید جایی برایش در خانه پیدا کنید. خوشبختانه جاکفشی در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. بنابراین، دست شما باز است که باتوجه به فضای خانه و تعداد کفش‌ها خرید کنید. اول جایی را که قرار است جاکفشی قرار گیرد، مشخص کنید. این مکان می‌تواند در ورودی خانه، راهرو، یا حتا اتاق خواب باشد. اندازه دیوار موردنظرتان را بگیرید و ببینید خوب است سایز جاکفشی چقدر باشد.

  فراموش نکنید قرار نیست با جاکفشی همه دیوار را بپوشانید. اگر یک سوم دیوار را اشغال کند، نمای بهتری دارد. عمق جاکفشی‌ها تفاوت زیادی با هم ندارد و اغلب حدود ۳۳ سانتی‌متر است.

  کسی دوست ندارد بزرگ‌ترین جاکفشی را به خانه بیاورد و فضای زیادی را پر کند. اما به‌هرحال باید برای جا دادن همه کفش‌ها فضا داشته باشد. دست به‌کار شوید و مجموع کفش‌های اهالی خانه را جمع بزنید. حدود پنج سانتی‌متر بین دو جفت کفش فاصله درنظر بگیرید.

  محبوب‌ترین جاکفشی‌ها اینجاست

  ۳- تعداد کفش شما خیلی زیاد است؟خرید جاکفشی

  چند راه دارید، اگر فضای خانه و بودجه شما محدود است، از ارگنایزرهای عمودی استفاده کنید. ارگنایزر یا نظم‌دهنده کفش را می‌توانید پشت در اتاق یا توی کمد آویزان کنید. گزینه بعدی برای زمانی ا‌ست که اتاق اضافی در خانه دارید تا آن را به کمدی بزرگ تبدیل کنید. می‌توانید با ساختن کمد بدون در، کفش‌های خوشگل‌تان را به‌نمایش بگذارید و لذتش را ببرید.

  راه بعدی به نقشه خانه شما بستگی دارد. در جایی که تورفتگی وجود دارد، می‌شود جاکفشی توکار برپا کرد. شاید هم بخواهید دو جاکفشی مشابه بخرید و با کمی خلاقیت چیدمان جذابی در راهرو ایجاد کنید.

  ارگانیزرهای کفش با قیمت مناسب را ببینید

  ۴- نظرتان درباره جاکفشی بدون در چیست؟انواع جاکفشی

  جاکفشی روباز کار را راحت می‌کند. مقابلش می‌ایستید، دست‌تان را دراز می‌کنید و هر کفشی را بخواهید برمی‌دارید. از طرف دیگر هوا بین کفش‌ها جریان دارد و کفش مرطوب باقی نمی‌ماند. بعضی از مدل‌های جاکفشی روباز قشنگند و با بقیه اثاث شما هماهنگ می‌شوند. اما واقعیت این است که بعضی‌ها دوست ندارند کفش بخشی از لوازم تزیینی خانه باشد. اگر جاکفشی در دل خانه قرار داشته باشد، منظره‌ خیلی قشنگی ایجاد نمی‌کند.

  این مدل جاکفشی قیمت خیلی پایینی دارد و برای کسی که دنبال جاکفشی بدون در و ارزان‌قیمت باشد، گزینه خوبی‌ به‌نظر می‌رسد.

  اینجا ببینید

  پیشنهاد بعدی جاکفشی بدون در، خیلی جمع‌وجور و باکیفیت است.

  این جاکفشی کمجا را ببینید

  ۵- جاکفشی دردار را ترجیح می‌دهید؟خرید جاکفشی

  انتخاب اغلب افراد جاکفشی دردار است. ضمن این‌که چشم‌ها از دیدن انبوه کفش‌ها درامان می‌مانند، می‌تواند خیلی شیک و قشنگ طراحی شده باشد. نقطه ضعف آن جریان نداشتن هواست که در بعضی‌ از مدل‌ها با ایجاد سوراخ‌هایی حل شده. دقت کنید جنس لولای در خوب باشد و اندازه‌هایش برای قرار دادن انواع کفش مجلسی یا کتانی استاندارد تهیه شده باشد. دیگر می‌ماند سلیقه شما که از ظاهر کدام مدل خوش‌تان بیاید.

  با انتخاب مدلی که جاکفشی و جالباسی باشد، خیال‌تان از مهمان‌داری راحت می‌شود. هم برای کفش‌های مهمان جا دارید و هم برای کت و مانتوی آنها.

  جاکفشی همراه با جالباسی را ببینید

  [related]26892[/related]

  ۶- بلندی جاکفشی چقدر باشد؟خرید جاکفشی

  اگر فضای زمینی محدودی دارید، سراغ مدل‌های عمودی بروید. به هر حال بلندی جاکفشی نمی‌تواند خیلی زیاد باشد، چراکه باید دسترسی راحتی به بالاترین طبقه داشته باشید. به این نکته توجه کنید که جاکفشی افقی جای زیادی می‌گیرد، اما از روی آن می‌‌توانید استفاده کنید و با چیدن وسایل دکوراتیو و کاربردی، ظاهر قشنگی به محوطه جاکفشی بدهید.

  جاکفشی داشبوردی یکی از مدل‌هایی‌ است که پهنای زیادی ندارد و چندان جاگیر نیست. همان‌طور که از اسمش پیداست، کشوها مدل داشبورد ماشین باز می‌شوند.

  جاکفشی داشبوردی را ببینید

  بد نیست به کفش‌های درون جاکفشی سروسامان بدهید. پیشنهاد ما نظم‌دهنده کفش است که کمک می‌کند بیشتر از فضا استفاده کنید.

   

  ۷- کدام جاکفشی برای دکوراسیون سبک صنعتی مناسب است؟خرید جاکفشی

  خانه‌هایی که دکوراسیون صنعتی دارند، سراغ جاکفشی فلزی می‌روند. در این سبک خانه‌ها وسایل فلزی زیاد است و فلزی که در جاکفشی به‌کار رفته باشد، با آن هماهنگ می‌شود. ما ترکیب فلز مشکی و چوب روشن را پیشنهاد می‌کنیم.

  ۸- برای خانه مدرن چه جاکفشی بخریم؟خرید جاکفشی

  بعضی‌ها طراحی کلاسیک برای جاکفشی نمی‌پسندند و ترجیح می‌دهند طرحی متناسب با دکوراسیون خانه مدرن‌شان انتخاب کنند. در این صورت می‌توانید سراغ مدل‌های جدیدتر بروید. پیشنهاد ما به شما جاکفشی مدل نیمکتی است. می‌توانید راحت بنشینید و کفش بپوشید. ضمن این‌که ظاهر خوشگلی هم به خانه می‌دهد.

  جاکفشی‌های نیمکتی را ببینید

  ۹- جاکفشی مناسب خانه رنگی کدام است؟خرید جاکفشی

  بهتر است جاکفشی خانه‌های رنگی مناسب با وسایل دیگر انتخاب شود. اگر مبل، پرده و وسایل دکوراتیو خانه‌تان رنگ شاد دارند، سراغ جاکفشی قهوه‌ای نروید. با انتخاب جاکفشی رنگی، تم خانه را حسابی رعایت کرده‌‌اید. در بعضی موارد می‌توانید به فروشنده رنگ پیشنهادی خودتان را سفارش دهید.

   

  ۱۰- برای خانه‌های کلاسیک چه جاکفشی مناسب‌تر است؟جاکفشی

  اگر چیدمان خانه شما کلاسیک است، بهتر است جاکفشی دردار انتخاب کنید. مدل‌هایی که چوب آنها کارشده است، جذاب‌تر به‌نظر می‌رسند. پیشنهاد می‌کنیم رنگ چوب جاکفشی را هماهنگ با وسایل چوبی خانه انتخاب کنید. [see_also]27050[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید