بهترین برندهای ترشیجات در بازار ایران کدامند؟

بهترین برندهای ترشیجات در بازار ایران کدامند؟
راهنمای مطالعه

  ترشیجات پای ثابت سفره‌های ایرانی بوده و هستند. هرچند که باید در خوردن آنها کمی بیشتر دقت کنیم و هوای دندان‌ها و معده و... را بیشتر داشته باشیم. اما گاهی، لذت خوردن آب‌گوشت و ترشی لیته یا سیرترش با کشک‌بادمجان را نمی‌شود نادیده گرفت. برای این مواقع باید با بهترین برندهای ترشیجات در بازار آشنا باشیم.

  بهترین برندهای ترشیجات؛ تکمیل‌کننده سفره‌های ایرانی

  ترشی خوشمزه مامان‌بزرگ‌ها مدتی است که سر سفره‌ها دیده نمی‌شود. اما این تصویر، دست‌کم از نظر ما غم‌انگیز نیست. چرا؟ چون با سبک زندگی امروزی، زحمت مامان‌بزرگ‌های شیرین کم شده و از سوی دیگر، باوجود انواع شرکت‌های تولید محصولات غذایی جای ترشی هم در سفره‌ها خالی نیست. در این مقاله به سراغ بهترین برندهای ترشیجات ایرانی رفته‌ایم. بهترین‌ها را چطور انتخاب کرده‌ایم؟

  به سراغ پرفروش‌ترین محصولات ترشی در دیجی‌کالا رفته‌ایم و با مرور نظر مصرف‌کنندگان، ۵ برند را برای‌تان از گزینه پنجم تا یکم یعنی به‌ترتیب به سمت پرفروش‌ترین که از نظرمان محبوب‌ترین هم هست، مرتب کرده‌ایم. پس می‌خواهیم از ۵مورد از پرفروش‌ترین برندهای ترشی برای‌تان بگوییم. با این حساب، شماره ۱، پرفروش‌ترین گزینه ما در این مقاله است.

  برای معرفی بهترین ترشی‌ها معیارهایی هم در نظر داشته‌ایم:

  • تنوع محصول؛
  • بسته‌بندی؛
  • طعم و ترکیب مواد.

  در انتهای مقاله با جدولی کلی، این معیارها را در برندهای مختلف موجود در این متن مقایسه می‌کنیم.

  ۵. سوئیت‌لایف؛ کیفیتی که به دل می‌نشیند

  بهترین برندهای ترشیجات

  سوئیت‌لایف از برندهای پرفروش ترشی است. انواع مدل‌های ترشی از سوی این شرکت تولید می‌شود. تنوع محصولا سوئیت‌لایف زیاد است: ترشی بندری، ترشی موسیر، ترشی مخلوط، ترشی لیته و... . ترشی‌های سوئیت‌لایف در موارد ترکیبی یعنی لیته و مخلوط بسیار پُروپیمان است؛ مواد متنوعی برای تهیه ترشی به کار می‌رود و طعم خوبی هم دارد.

  بسته‌بندی شیشه‌های محصولات سوئیت‌لایف هم مطلوب است و ظاهرا توانسته نظر مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند. ترشی از آن دست موادی است که اگر خوب درست نشده باشد و کیفیت در آن دیده نشود، اصلا پرفروش نمی‌شود و خیلی سریع مشتریان آن را پس می‌زنند. حضور سوئیت‌لایف در میان پرفروش‌ترین‌ها نشان می‌دهد که باید به آن دقیق‌تر دقت کرد و دانست که کیفیت در کارش وجود دارد.

  مشاهده خوشمزه‌ترین ترشیجات سویت لایف + لینک خرید

  ۴. سحر؛ مدل‌های مختلف را امتحان کنید

  بهترین برندهای ترشیجات

  سحر از آن برندهای قدیمی است که نزدیک به ۳۰ سال در عرصه تولید مواد غذایی مختلف فعالیت می‌کند. ترشی‌های آن هم معروف‌اند. تنوع ترشی‌های سحر زیاد است و این هم دلیلی برای قرارگرفتن نامش در میان بهترین برندهای ترشیجات به‌شمار می‌رود. مثلا ترشی انگور، فلفل، بندری، سیر، هالوپینو و... از تولیدات سحر هستند.

  دقت در تولید از ویژگی‌های شاخص ترشی‌های سحر است. برای مثال، در ترشی مخلوط می‌توان شاهد قطعات یک‌دست و به‌اندازه‌ای از هر ماده در شیشه ترشی بود. تردبودن و جاافتادگی مواد ترشی‌های مختلف سحر هم از آن محصولی پرفروش ساخته است که در میان برندهای برتر جای می‌گیرد.

  مشاهده خوشمزه‌ترین ترشیجات سحر + لینک خرید

  ۳. کامبیز؛ طعم ترشی خانه را بچشید

  بهترین برندهای ترشیجات

  کامبیز هم از قدیمی‌های محصولات غذایی است. احتمالا کامبیز را با کشک این برند می‌شناسید. این شرکت در تولید محصولات شور و ترش هم دستی توانا دارد. انواع ترشی بادمجان، سیر، مخلوط، بندری، معجون فلفل و... از تولیدات کامبیز هستند. محصولات این برند طعم خوبی دارند و به دل مصرف‌کنندگان نشسته‌اند.

  بسیاری از ترشیجات بازار فقط مزه سرکه می‌دهند و بَس. اما این موضوع درباره کامبیز صدق نمی‌کند. ترشی‌های این برند خوش‌طعم‌اند و شاید دقیقا مزه ترشی‌های خانگی را ندهند اما می‌توانند نمره قابل‌قبولی بگیرند.

  خوشمزه‌ترین ترشیجات کامبیز + لینک خرید

  ۲. بیژن؛ ترشی‌هایی باب دندان ایرانی‌ها

  بهترین برندهای ترشیجات

  بیژن و سُس‌هایش را که می‌شناسید. باید بدانید که این برند پُرتبلیغ، محصولات دیگری مانند ترشیجات و شوریجات هم عرضه می‌کند. بیژن هم در میان بهترین برندهای ترشیجات جای می‌گیرد. نکته مهمی که در تولید محصولات ترش بیژن در نظر گرفته می‌شود، همه‌پسندبودن ترکیب ترشی‌هاست.

  بعضی از آدم‌ها ترشی را تند دوست دارند و برخی از سرکه بسیار زیاد استقبال می‌کنند و خلاصه، هرکسی نظری دارد. اما بیژن سعی می‌کند با رعایت تعادل، محصولاتی استاندارد و باب‌ طبع عموم روانه بازار کند.

  خوشمزه‌ترین ترشیجات بیژن + لینک خرید

  ۱. اصالت؛ خلاقیت از نوع ترش

  بهترین برندهای ترشیجات

  اصالت هم از آن تولیدکننده‌های همه‌فن‌حریف مواد خوراکی است. علاوه بر ترشیجات، این برند مواد دیگری مانند انواع مربا را هم تولید و عرضه می‌کند. ترشی‌های اصالت خلاقانه درست می‌شوند.

  مثلا در بسیاری از برندها ذائقه‌های خاص در نظر گرفته نمی‌شوند اما اصالت ترشی‌هایی با طرفداران کمتر هم تولید می‌کند. نمونه آن، ترشی با رب گوجه‌فرنگی است. طعم ترشی‌های اصالت موردپسند مصرف‌کننده ایرانی قرار گرفته و اغلب از ادویه‌های موجود در آن هم استقبال می‌کنند.

  اگر به‌دنبال این هستید که گاهی با غذای خود کمی ترشی میل کنید، محصولات بهداشتی و متنوع اصالت می‌توانند گزینه‌های مطلوبی باشند. طرفدار سیرترش هستید یا لیته و مخلوط را می‌پسندید؟ اصالت از همه انواع ترشی برای‌تان محصولی آماده کرده و دستور تهیه آنها هم مخصوص به خودش است و طعم خوبی که می‌سازد از سوی بیشتر مصرف‌کنندگان پسندیده می‌شود.

  خوشمزه‌ترین ترشیجات اصالت را ببینید

  در آخر

  با بهترین برندهای ترشیجات آشنا شدید. لذت خوردن ترشی به همراه غذاهای سنتی ایرانی باعث می‌شود که وعده‌های مختلف ناهار و شام خوش‌تر سپری شوند. اصلا همین حالا هم که از ترشی‌ها می‌گوییم و شما از آنها می‌خوانید، بزاق‌مان ترشح شده است. قبول دارید؟ جدول زیر را هم نگاه کنید و ببینید که معیارهایی که برای انتخاب و معرفی برندهای ترشی در نظر داشته‌ایم، در هر مورد به چه ترتیب هستند:

  معیارها/نام برندتنوع محصولاتبسته‌بندیطعم و ترکیب مواد
  اصالتعالیخوبعالی
  بیژنخوبعالیخوب
  کامبیزخوبمتوسطعالی
  سحرعالیمتوسطخوب
  سوئیت‌لایفخوبخوبخوب

  از میان محصولاتی که معرفی شد، موردی را امتحان کرده‌اید؟ اگر برند دیگری به جز این موارد رضایت‌تان را جلب کرده، حتما نامش را به ما هم بگویید. سایر ترشی‌خوری‌های پرفروش را ببینید [see_also]30772[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید