نکات کلیدی و مهم قبل از چاپ تراکت

نکات کلیدی و مهم قبل از چاپ تراکت
راهنمای مطالعه

  امروزه تراکت به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی موثر در معرفی کسب و کارهای گوناگون و خدماتی که ارائه می‌دهند نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. به همین سبب ما در این مقاله بررسی می‌کنیم که چه عواملی در طراحی و چاپ تراکت  تاثیر‌گذار است. و چه نکاتی باعث افزایش کارایی آن خواهد شد.

  سازماندهی و اولویت‌بندی اطلاعات

  پس از تصمیم‌گیری در مورد این که چه اطلاعاتی برای طراحی در نظر گرفته شده، وقت آن است که متن را به گونه‌ای سازمان‌دهی کنید که بسیار آسان، قابل خواندن باشند یکی از بزرگترین عوامل در دستیابی به یک طرح متعادل استفاده درست از فضای سفید است.

  از فضای خالی به عنوان یک نقشه راه برای حرکت بازدیدکنندگان استفاده کنید این کمک می کند تا چشم به نقطه کانونی و محتوای اصلی هدایت شود. با یک پس زمینه ساده می توانید مطالب خود را در مرکز قرار دهید از شلوغ کردن طرح و نکات غیر کلیدی در طرح خوداری کنید تمرکز اصلی را بروی مطالب اصلی قرار دهید.

  همخوانی تراکت  طراحی شده با حرفه و یا محصول شما

  باید توجه داشته باشیم که قرار است چه چیزی را در تراکت به مخاطب معرفی کنیم. تراکت چاپ شده به عنوان هویت برند شما در دست مخاطب خواهد بود. عدم تطابق تراکت با محصول از تاثیرگذاری آن می‌کاهد و حس نامطلوبی را به مخاطب انتقال می‌دهد.حتی رنگ بندی نیز باید با صنف کاری شما همخوانی داشته باشد. سپس تصمیم بگیریم که تراکت را در چه ابعاد، شکل و مدلی طراحی و چاپ کنیم.

  از تصاویر زیبا و جذاب استفاده کنید

  چاپ تراکت

  از تصویر به عنوان عنصر گرافیکی جهت ایجاد یک طراحی خلاق استفاده کنید. به طور مثال عکسی که به صورت وکتور است زیبایی تراکت را چندین برابر نشان می‌دهد.

  تصاویر نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب خواهد داشت سعی کنید عکس های انتخاب شده از استاندارد های لازم برخودار باشد. به عنوان مثال کیفت لازم را داشته باشد ، تار نباشد ، تیره نباشد و از نور پردازی مناسب برخودار باشد و  پس زمینه مناسبی داشته باشد.

  فونت‌ها را جدی بگیرید

  در طراحی یک تراکت  استفاده از فونت‌های خاص و زیبا می‌تواند جذابیت تراکت شما را متحول کند. فونت‌ها و نحوه‌ی چینش کلمات یکی از مهمترین مولفه‌های جلوه بخش به تراکت است. سعی کنید مطالب مهم مثل تخفیف ها ، خدمات ، بازه های زمانی و … با فونت و رنگی متفاوت در طراحی استفاده کنید.

  برای طراحی حتما از یک طراح گرافیک با تجربه و ماهر کمک بگیرید

  دوستان گرامی طراحی یک امر تخصصی و بسیار مهم می باشد و نیاز به تجربه ، دانش و مهارت کافی برای کار کردن ابزار های طراحی ماند کرل ، فتوشاپ و… دارد.

  شما باید حتما برای طراحی یک تراکت از یک طراح حرفه ای و با تجربه استفاده کنید زیرا فقط جنبه طراحی و زیبایی آن مطرح نیست طرح شما باید استاندارهای لازم برای چاپ را نیز داشته باشد سایز ها دقیق تنظیم شده باشد ، حفظ برش  ها رعایت شده باشد ، کد های رنگ به درستی انتخاب شده باشد تا شما بتوانید علاوه بر یک طراحی زیبا از کیفیت چاپ مناسب نیز بهرمند شوید.

  مرکز چاپ و طراحی دانا این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید علاوه بر سفارش چاپ تراکت از خدمات طراحی این مجموعه به صورت آنلاین نیز بهرمند شوید و از طراحان حرفه ای چاپ دانا به صورت آنلاین استفاده کنید

  نحوه سفارش طراحی در چاپ دانا

  شما به راحتی از طریق سیستم سفارش گیری آنلاین چاپ دانا می توانید سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین انجام دهید پس از آن طراحان حرفه ای این مجوعه با توجه به توضیحات شما پیش طرحی را برای شما ارسال خواهند کرد و با نظر شما طرح کامل شده و پس از تائید و رضایت شما طرح در نوبت چاپ قرار خواهد گرفت. در پایان ذکر این نکته نیز الزامی است که علاوه بر نحوه طراحی، کیفیت چاپ تراکت نیز جهت ارائه به مخاظب بسیار مهم بوده و در جذب مشتریان تاثیر به سزایی دارد. چاپ دانا  ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات چاپ در ایران  آماده ارائه خدمات چاپ و طراحی از جمله چاپ بروشور ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ ، چاپ فاکتور ، بسته بندی و … به شما مشتریان گرامی می باشد تمامی چاپ های این مرکز از لحاظ کیفیت چاپ گارانتی خواهد شد . ما با مجهزترین دستگاه های روز دنیا  آماده ارائه خدمات چاپ به شما سروان گرامی می باشیم برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. درضمن شما می توانید از کد تخفیف زیر از ۸ درصد تخفیف در زمان سفارش محصولات چاپی نیز از طرف ما بهرمند شوید. کد تخفیف : maghaleh

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید