معرفی آژانس‌های تبلیغاتی مجری اینفلوئنسر مارکتینگ ایران

معرفی آژانس‌های تبلیغاتی مجری اینفلوئنسر مارکتینگ ایران
راهنمای مطالعه

  اگر قصد اجرای کمپین اینفوئنسر مارکتینگ دارید و همچنین در نظر دارید که برنامه ریزی یا اجرای این کمپین را به آژانس های تبلیغاتی بسپارید، به شما تبریک میگوییم! راهتان را درست آمده اید.

  ما در این مقاله قصد داریم به معرفی چند آژانس تبلیغاتی معتبر و شناخته شده که البته در برنامه ریزی و اجرای کمپین های اینفلوئنسر مارکتینگ تخصص دارند، بپردازیم. همراه ما باشید.

  کار را به کاردان پسپارید!

  امروزه اکثر سازمان ها برای برنامه ریزی های تبلیغاتی خود و به خصوص برای اجرای کمپین های تبلیغاتیشان، از آژانس های تبلیغاتی کمک میگیرند. برون سپاری این موضوع میتواند از همه جهات برای سازمان مفید بوده و علاوه بر صرفه اقتصادی که دارد، میتواند خیالشان را راحت کند که همه این مجموعه های تبلیغاتی به عنوان نماینده و عضوی از سازمان خودشان بوده و تمام فرآیندها به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن صورت میپزیرد.

  البته این اتفاق مسرت بخش، تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما کارتان را دست کاردان بسپارید!

   

  معرفی آژانس های تبلیغاتی کاردان!

  اگر به اشخاص و یا مجموعه های ناشناخته و غیرمعتبر «که اغلبا شعارشان ارائه خدمات بیشتر در ازای مبالغ مشابه کمتر است» اطمینان کنید، این موضوع میتواند به از بین رفتن زمان و هزینه ای که صرف کردید منجر شود و حتی کمترین بازدهی و اثربخشی ممکن را نداشته باشد.

  خوب در حال حاضر سراغ اصل مطلب رفته و به معرفی آژانس های تبلیغاتی که قولش را دادیم می‌پردازیم:

   

  نشانت

  نشانت از مجموعه های نوظهور و البته معتبر است که چند سال از زمان فعالیتش میگذرد و در این مدت توانسته کمپین های موفقی را برنامه ریزی و اجرا کند. تخصص و تمرکز اصلی نشانت تبلیغات در شبکه های اجتماعی میباشد.

  نشانت بیشتر بر روی توسعه پلتفرم آنلاین تبلیغ خود تمرکز کرده و از این توسعه دو هدف اصلی در سر دارد:

  1. از این طریق بتواند لیست کامل تری به صاحبان کسب و کار ارائه دهد.
  2. برای اینفلوئنسرها و صفحاتی که تبلیغ منتشر میکنند درآمد ایجاد کند.
  3. شما میتوانید با مراجعه به سایت نشانت، به این پلتفرم دسترسی داشته و همچنین از دیگیر خدمات این مجموعه معتبر بهره مند شوید.

    

   آژانس تبلیغات دیجیتال دیما

   دیما هم از معدود مجموعه های تبلیغاتی است که از ابتدای فعالیت خود، تمرکزش را بر روی تبلیغات دیجیتال و به خصوص تبلیغات در شبکه های مجازی و همچنین اینفلوئنسر مارکتینگ گذاشته است.

   در رزومه دیما برنامه ریزی و اجرای کمپین های موفقی ثبت شده و شما میتوانید روی کمک آن ها جهت برون سپاری فرآیند های تبلیغاتی خود، حساب ویژه ای باز کنید.

   آژانس تبلیغاتی دیما همانند آژانس تبلیغاتی نشانت، پلتفرم آنلاینی برای انتخاب ناشران تبلیغ شما داشته و شما میتوانید با ورود به سایت این شرکت، با این مجموعه و خدماتش بیشتر آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

    

   آژانس تبلیغاتی رسا

   شروع فعالیت آژانس تبلیغاتی رسا به اردیبهشت ماه سال 1395 برمیگردد. درست زمانی که نمودار ثبت نام و حضور کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی، به سرعت در حال افزایش بود و همچنین تبلیغات در شبکه های اجتماعی، به موضوع داغ و مهمی برای کسب و کار ها تبدیل شده بود.

   آژانس تبلیغاتی رسا با استفاده از تیمی جوان، خلاق و خستگی ناپذیر توانست در زمان کوتاهی بسترهای گوناگون تبلیغات در شبکه های اجتماعی را فراهم کرده تا بتواند نیاز تبلیغاتی کسب و کارها را در این حوزه، پوشش دهد.

   حضور پر قدرت در همان ابتدای شروع فعالیت، سبب شد تا بتواند بیش از 150 میلیون بازدید از تبلیغات در فضای دیجیتال را رقم بزند. این مجموعه توانسته اطمینان بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده و تبدیل به مجری انحصاری تبلیغات آن ها شود.

   آژانس تبلیغاتی رسا تا کنون بیش از 8,000 کمپین تبلیغاتی دیجیتال را طراحی و اجرا نموده و کمک به دیده شدن برندهایی چون فلایتیو، بانک تجارت، بانک ملی، اُکالا، بیمیتو، شیپور، ابزارمالت و... نموده است.

    

   مزیت‌های همکاری با آژانس تبلیغاتی رسا:

    

   ۱. تبلیغات هدفمند

   مهم ترین موضوعی که رسا در شروع همکاری به شما متعهد می‌شود، این است که برنامه ریزی و اجرای تبلیغات شما به صورت کاملا هدفمند باشد.

   به بیان ساده تر، تبلیغات شما را درست اشخاصی خواهند دید که مخاطبین هدف شما باشند. برنامه ریزی و اجرای هدفمند تبلیغات، نیازمند ارائه رسانه و ناشرین مطابق با مخاطبین هدف کسب و کار ها میباشد. به عنوان مثال وقتی مخاطبین هدف کسب و کار و کار ما قشر هنرمند جامعه میباشد، تبلیغات ما باید تنها توسط رسانه های هنری انتشار یابد!

   موضوعی که رسا به خوبی از پس آن برآمده و توانسته با توسعه پیوسته رسانه و ناشرینش، 30 دسته بندی متفاوت برای مخاطبین هدف کسب و کار ها فراهم کند.

    

   ۲ .پوشش ۸۵درصدی از رسانه های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی

   محال است در تمامی شبکه های اجتماعی پتانسیل تبلیغاتی وجود داشته باشد و رسا سراغ آن نرفته باشد. همچنین غیر ممکن است شما رسانه یا اینفلوئنسر خاصی در نظر داشته باشید و آژانس تبلیغاتی رسا با آن همکاری نداشته باشد!

   همکاری با برترین و پر بازدید ترین کانال های تلگرامی، صفحات و اینفلوئنسر های اینستاگرامی جهت انتشار تبلیغات هدفمند، جزو مزیت های همیشگی و جدانشدنی آژانس تبلیغاتی رسا از همان ابتدا، تا به همین امروز میباشد.

   به صورتی که در حال حاضر تعداد ناشرینی که آژانس تبلیغاتی رسا برای انتشار کمپین هایش با آن ها همکاری میکند، بالغ بر 1,200 کانال تلگرام، صفحه و اینفلوئنسر اینستاگرامی میباشد.

    

   ۳. ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان

   از دیگر مزیت های فوق العاده آژانس تبلیغاتی رسا، ارائه خدمات مشاوره ای آن هم به صورت رایگان، جهت برنامه ریزی و اجرای کمیپن تبلیغاتی شماست. فرقی نمیکند در کدام مرحله از فرآیند بازاریابی خود هستید، در هر لحظه میتوانید روی کمک آژانس تبلیغات رسا برای برندینگ و تدوین استراتژی برند خود، تولید محتوا، طراحی پوستر تبلیغاتی، برنامه ریزی و اجرای کمپین تلگرام، اینستاگرام، توییتر و همچنین اینفلوئنسر مارکتینگ حساب ویژه ای باز کنید. از دیگر مزیت های همکاری با آژانس تبلیغاتی رسا، که البته جزو فرهنگ سازمانی این شرکت می‌باشد میتوان به موارد زیر اشاره کرد: استقرار یک نماینده برای هر مشتری، کمال گرایی در سرویس ارائه شده به مشتری، به کارگیری نیروهای کارآزموده، یادگیرنده و خلاق، راز داری اطلاعات و اسرار مالی و شخصی مشتریان، ایجاد ارتباط صمیمی و نزدیک با مشتریان در هر شرایط و همچنین رسیدگی به مشکلات مشتریان در سریع ترین زمان و ارائه گزارش. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسا به آدرس www.rasaads.com/ مراجعه کنید.  

   تهیه شده در: درجه
   {{totalCount}} دیدگاه‌
   {{name.error}}
   {{email.error}}
   {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
   {{commentMessage.error}}

   ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید