۱۰+۱ استایل زیبا که تنها با پوشیدن بوت‌های بلند کامل خواهند شد

۱۰+۱ استایل زیبا که تنها با پوشیدن بوت‌های بلند کامل خواهند شد
راهنمای مطالعه

  با توجه به اینکه در فصل زمستان قرار داریم، خیلی‌ها به دنبال این هستند که با بوت‌های خود چه چیزهایی را می‌توانند ست کنند. بوت ساق بلند یکی از جذاب‌ترین استایل‌های زمستانی است. در واقع یکی از اکسسوری‌های زمستانی است که اگر بدانید آن را چگونه باید با لباس‌‌های خود ست کنید، می‌توانید یک فرد بسیار خوش تیپ بنظر بیایید. ما در این مقاله ایده‌های بسیار جذابی را در رابطه با استفاده از بوت‌های ساق‌بلند جهت ساختن یک استایل بسیار شیک به شما معرفی خواهیم کرد.

  ۱. دامن بلند کمربنددار با بوت‌های ساق بلند

  یک دامن بلند که بر روی لباس پوشیده می‌شود و دارای کمربند شیک و پهن می‌باشد می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی جهت ست کردن با بوت‌های ساق بلند باشد. بخصوص اگر این دامن‌ها، دامن‌های کلوش و پرچین باشند، هر چند که دامن‌های راسته هم با بوت‌های ساق بلند بسیار شیک و زیبا جلوه می‌کنند. برای این استایل می‌توانید از انواع بوت‌ها با هر اندازه سایز پاشنه استفاده کنید. استفاده از دامن‌های چاک‌دار می‌تواند زیبایی استایل شما را دوچندان کند. انواع نیم بوت زنانه و دخترانه شیک با مدل های جدید در فروشگاه‌های اینترنتی موجود است که به صورت آنلاین از بین مدل‌های مختلف موجود می‌توانید بررسی و خریداری کنید.

  ۲. دامن کوتاه با بوت ساق بلند

  یکی از راه‌های ایجاد استایل زیبا برای پوشیدن بوت ساق بلند، پوشیدن آنها به همراه دامن‌هاي کوتاه اسـت، چـه این دامن‌ها خیلی کوتاه باشند، چـه دامن‌هایي کـه تا سر زانو می‌رسند می‌توانند استایل متفاوتی را برای شما رقم بزنند. برای افزودن انرژی و گرما بـه استایل خود بهتر اسـت از جوراب‌هاي طرحدار، جوراب‌هاي زنانه‌ی بلند و یا جوراب شلواری‌های تیره رنگ استفاده نمایید. اما اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید دامن‌های کوتاه خود را با بوت ساق بلند بدون جوراب و جوراب شلواری هم امتحان کنید.

  ۳. شلوار جین و بوت ساق بلند

  شلوارهای جینی که برای این نوع استایل انتخاب می‌شوند باید جذب باشند که بتوان آن‌ها را درون بوت قرار داد، چرا که در غیر اینصورت قرار دادن آن‌ها در بوت بسیار سخت و مشکل خواهد بود. بنابراین بهترین گزینه‌ی ممکن انتخاب شلوارهای جین جذب می‌باشد.

  لازم است بدانید که استفاده از شلوارهای  مدل بگی همراه با بوت‌های ساق بلند و قرار دادن آن‌ها بر روی بوت، باعث پف شلوار شما و ایجاد ظاهری ناخوشایند می‌گردد. بنابراین به هیچ عنوان شلوارهای پاچه گشاد را با یک بوت ساق بلند نپوشید. این استایل برای آقایان نیز کاربرد دارد و آنها نیز می‌توانند با خرید آنلاین یک مدل از کالکشن جدید نیم بوت های مردانه چرم در سال 2021 استایل شیک زمستانه‌ای را برای خود ایجاد کنند.

  ۴. استایل تک‌رنگ با بوت ساق بلند

  بوت ساق بلند

  ایجاد ظاهر تک‌رنگ روشی شیک برای پوشیدن بوت‌های ساق بلند است، پوشیدن یک جوراب شلواری مشکی و همرنگ با یک دامن راسته‌ی مشکی شما را بسیار خوش اندام‌تر جلوه می‌دهد. جهت جلوگیری از یک دست شدن ظاهرتان، بهتر است که از پیراهن‌های طرح‌دار استفاده کنید. جوراب شلواری‌های قهوه‌ای را به همان صورت با بوت قهواه‌ای، خاکستری را با خاکستری و.... بپوشید.

  ۵. استفاده از پالتوی بلند با بوت‌های بلند

  استفاده از بوت‌های بلند کلاسیک با پالتوهای بلند، بخصوص پالتوهای کمردار جلوباز استایل بسیار خاصی را برای شما بوجود می‌آورد، ترکیبی زیبا، شیک و در عین حال سنگین برای یک خانم خوش پوش در زمستان را رقم خواهد زد.

  ۶. استفاده از جوراب شلواری با بوت‌های بلند

  بوت‌های زمستانی زنانه و دخترانه ساق بلند را می‌توانید در زمستان با انواع لباس‌ها بپوشید. می‌توانید این بوت‌ها را با پیراهن، دامن و شلوارهای مختلف و متنوعی ست کرده و در زمستان استایل جذابی را برای خود ایجاد نمایید. اگر تصمیم گرفته اید از ترکیب بوت بلند و دامن یا پیراهن استفاده کنید حتماً جوراب شلواری مناسبی با رنگ بوت خود نیز تهیه نمایید.

  ۷. بوت بلند به همراه هودی

  پوشیدت بوت بلند همراه با هودی و تیپ‌های اسپرت، نه تنها هیچ تناقضی را ایجاد نمی‌کند بلکه می‌تواند استایل جذابی را برای شما ایجاد نماید. پس به راحتی می‌توانید بوت‌های بلند خود را با هودی مورد علاقه‌تان هماهنگ و ست کنید. اگر هودی‌های اور سایز و خیلی بلند می‌پوشید، می‌توانید به همراه آن، ساپورت بپوشید؛ اگر هم قصد دارید از هودی‌های کوتاه‌تری استفاده کنید، می‌توانید آن را با شلوار جین جذب ست نمایید.

  ۸. بوت بلند به همراه کت بلند

  استفاده از  یک کت بلند که از قسمت بالایی بوت‌های شما پایین‌تر قرار بگیرد، تضاد زیبایی را ایجاد می‌کند. همچنین ترکیب بوت‌ها و کت بلند، قد شما را کشیده‌تر و بلندتر نشان می‌دهد. این ایده برای خانم‌های کوتاه قد بسیار مناسب می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که کت شما بیش از اندازه بلند نباشد؛ بلکه فقط تا چند سانتی‌متر پایین‌تر از بوت بلندتان را بپوشاند.

  ۹. بوت بلند و کاپشن

  بوت بلند و کاپشن

  استایل یک خانم با بوت مشکی بلند و کاپشن و شلوار جین‌های چسبان یا ساپورت و لباس‌های اور سایز مثل کاپشن، سوئیشرت یا کت‌های گشاد بسیار شیک‌تر بنظر می‌رسد. پوشیدن یک کاپشن اور سایز یا کت بلیزر زنانه جذاب، روشی متفاوت و خاص اما شکیل برای یک استایل با پایین تنه تنگ و جذب می‌باشد.

  ۱۰. پیراهن با بوت بلند

  پوشیدن بوت‌های بلند با دامن‌های کوتاه یا بلند امری رایج اسـت، اما بـه دلایلی تعداد زیادی از خانم‌ها از پوشیدن بوت ساق بلند بـه همراه پیراهن سرباز می‌زنند اما بهتر اسـت این ترکیب را هم امتحان کنید، زیرا ظاهری فوق‌العاده متفاوت را برای شما ایجاد می‌نماید. پیراهن‌های بلندی کمربندخور هم گزینه خوبی برای این کار هستند.

  ۱۱. بوت بلند با ژاکت کوتاه و کت بلند

  ترکیبی از ژاکت‌ها و بافت‌هاي کوتاه و بوت‌هاي بلند بـه همراه کت بلندی کـه هردوی آنها را بپوشاند بسـیار چشمگیر خواهد بود. این سبک در عیـن زیبایی و سـادگی علاوه بر زمسـتان، در پاییز و اوایل بهار نیز پوشـش گـرم و مناسبی بنظر می‌رسد.

  با بوت ساق بلند چه چیزهایی نباید پوشید؟

  تا اینجا گفتیم که با بوت‌های ساق بلند چه چیزهایی را می‌توان پوشید تا شیک به نظر رسید، متقابلا مواردی هم وجود دارد که پوشیدن آن‌ها با بوت ساق بلند نه تنها می‌تواند استایل شما را شیک نکند، بلکه حتی می‌تواند باعث شود که تیپ ناخوشایندی را برای خود ایجاد کنید.

  شلوارهای بگی یا پیلی دار: پوشیدن این شلوارها به تنهایی بسیار جذاب به نظر می‌رسند ولی پوشیدن آن‌ها به همراه بوت‌های بلند و قرار دادن پایین اینگونه شلوارها درون بوت باعث می‌شود که پایین شلوار پف کند و این موضوع می‌تواند اعتماد به نفس هر خانمی ‌را تحت تأثیر قرار داده و زیر سوال ببرد. از این رو سعی کنید هرگز شلوارهای پاچه گشاد را با بوت ساق بلند نپوشید.

  شلوارک: ممکن است دیده باشید که ستارگان سینما و اشخاص معروف بوت ساق بلند را به همراه شلوارک می‌پوشند، اما پوشیدن شلوارک با بوت بلند برای دیگران این تصور را به وجود می‌آورد که شما سعی در تقلید از ستارگان دارید وگرنه از نظر همه افراد این ترکیب اصلاً زیبا و منحصر به فرد نمی‌باشد.

  شلوارهای دم پا گشاد: شاید با پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد به‌همراه نیم‌بوت‌های پاشنه بلند ظاهر متفاوتی از این ترکیب را برای شما بوجود آورد. اما اگر تمایل به پوشیدن این شلوار‌ها دارید دیگر نیازی به هدر دادن بوت بلند زنانه ندارید.

  در نظر گرفتن اندازه دامن: عدم رعایت انداز‌ه‌ی صحیح بلندی دامن شما می‌تواند ظاهر شیک شما را به یک ظاهر ناپسند تبدیل کند. بنابراین نکته‌های گفته شده در این مقاله در هنگام ست کردن دامن خود با بوت بلند در نظر بگیرید.

  سخن پایانی

  همانطور که گفته شد، بوت‌های بلند انتخاب بسیاری از خانم‌ها برای فصول سرد سال می‌باشد. اما اینکه بتوانید با این مدل کفش استایل‌های زیبا و خاصی را خلق کنید لازم به رعایت نکاتی است که در بالا ذکر کردیم، علاوه بر این برای گرفتن ایده‌های بیشتر برای ست کردن بوت دلخواه خود با سایر لباس‌ها کلیک کنید. امیدواریم که با به کارگیری این نکات این زمستان بتوانید استایل فوق‌العاده‌ای را با بوت ساق بلند برای خود رقم بزنید.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید