بهترین شیشه‌پاک‌کن‌ها در ایران از نظر مصرف‌کنندگان کدامند؟

بهترین شیشه‌پاک‌کن‌ها در ایران از نظر مصرف‌کنندگان کدامند؟
راهنمای مطالعه

  در راهنمای خرید شیشه پاک کن بهترین مایع‌ها، اسپری‌ها و ابزارهای نظافت شیشه‌ها بر اساس کارایی و کیفیت بالا، مقرون به صرفه بودن و نظر خریداران قبلی انتخاب شده‌اند.

  چند هفته‌ای بیشتر تا پایان اسفندماه باقی نمانده است و طبق روال هر سال، بیشتر مردم به سراغ خانه‌تکانی عید نوروز و تمیز کردن خانه می‌روند. شیشه‌پاک‌کردن یکی از کارهای سخت خانه‌تکانی است اما اگر با ابزارهای مناسب آن را انجام دهید، کاری ساده و بی‌دردسر می‌شود. در این راهنمای خرید شیشه پاک کن بهترین مدل‌ها را از نگاه خریداران معرفی کرده‌ایم.

  معیار‌های انتخاب بهترین شیشه‌پاک‌کن‌های بازار

  مدل‌هایی زیر بر اساس کارایی و کیفیت بالا، مقرون‌به‌صرفه بودن و همچنین شکل بسته‌بندی و شرایط نگهداری برای راهنمای خرید شیشه پاک کن انتخاب شده‌اند. خریداران بسیاری از این محصولات راضی بوده و آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده‌اند. در ضمن تمام محصولات معرفی‌شده در این مقاله، مجوز سازمان غذا و دارو را دارند.

  ۱. مایع شیشه‌شوی ایکومویست مدل آبی

  بهترین شیشه‌پاک‌کن‌، اکومویست

   

  مایع شیشه‌شوی ایکومویست، مدل آبی که در حجم ۵۰۰ میلی‌لیتر و ۱ لیتری به فروش می‌رسد، قدرت تمیزکنندگی مطلوبی دارد.کارایی بالا، قدرت بالای تمیزکنندگی و مقرون‌به صرفه بودن، از ویژگی‌های این محصول است که بسیاری از خریدارانش را راضی نگهداشته است.

  رایحه و بوی این محصول بسیار ملایم است و موجب حساسیت در مصرف‌کننده نمی‌شود. در این محصول از مواد مضری چون آمونیاک، الکل و فرمالین استفاده نشده است.

  این مایع شیشه‌شوی از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۱ ستاره دریافت کرده است و با قیمت ۲۳هزار و ۶۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) به فروش می‌رسد.

  این محصول در رنگ‌های مختلف دیگر مانند نارنجی و سبز هم به‌فروش می‌رسد.

  [table id=500 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۲. شیشه‌پاک‌کن آبی گلرنگ

  بهترین شیشه‌پاک‌کن، گلرنگ

  مایع شیشه‌پاک‌کن گلرنگ یکی از بهترین مواد برای برطرف کردن لکه‌های چربی و آلودگی‌های روی سطوح شیشه‌ای است. قدرت تمیزکنندگی این مایع بسیار بالاست و می‌تواند سطوح کار را کاملا برق بیندازد.

  [related]33065[/related]

  از مزایایی که باعث ورود اسپری گلرنگ به فهرست خرید شیشه پاک کن ما شده باید به رایحه مطبوع، اصطکاک کمتر و ویژگی آب‌گریزی اشاره کرد که باعث می‌شود شیشه سریع خشک شده و اثری از لکه و رگه‌های مواد روی آن باقی نماند.

  این مایع شیشه‌پاک‌کن که در رنگ‌های سبز و قرمز تولید می‌شود، از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره گرفته است و در بازار با قیمت ۱۶‌هزار و ۳۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=501 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۳. شیشه‌پاک‌کن دیاموند‌پلاسG501

  شیشه‌پاک‌کن، دیاموند

  شیشه‌پاک‌کن دیاموند‌پلاس کد G501 خاصیت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد و می‌تواند به‌راحتی لکه‌ها و غبار روی سطوح شیشه‌ای را پاک کند. این مایع پس از پایان کار، هیچ ردی از خود باقی نمی‌گذارد و شیشه را کاملا برق می‌اندازد.

  رایحه این محصول، ملایم و خوشایند است و برای استفاده در فضاهای داخلی، مانند فضاهای خارجی، مناسب است.

  دیاموندپلاس، سطوح شیشه‌ای مانند آینه، پنجره، شیشه روی میزها و دیگر شیشه‌ها را به‌راحتی تمیز می‌کند و به‌دلیل خاصیت آب‌گریزی بالا، بدون اینکه ردی از خود به‌جا بگذارد، خشک می‌شود.

  این محصول از خریداران خود، از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۲۸هزار و ۹۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) به فروش می‌رسد.

  [table id=502 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۴. شیشه‌پاک‌کن اتک مدل ارغوانی

  بهترین شیشه پاک‌کن، اتک

  شیشه‌پاک‌کن اتک مدل ارغوانی به‌‌شکل اسپری در بازار وجود دارد. این اسپری بسیار خوشبوست و بوی مطبوعی در فضای داخلی منتشر می‌کند.

  شیشه‌پاک‌کن اتک قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد و می‌تواند بدون اینکه لکه یا ردی از آلودگی روی سطوح شیشه‌ای باقی بگذارد، این سطوح را کاملا تمیز کرده و برق بیندازد.

  این محصول ویژگی آب‌گریزی دارد و به همین دلیل پس از استفاده روی سطوح، به سرعت خشک می‌شود.

  شیشه‌پاک‌کن اتک از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت حدود ۲۶هزار تومان (اسفند۱۴۰۰) به فروش می‌رسد. البته از این محصول نوع ۱ لیتری آن هم در بازار وجود دارد.

  [table id=503 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۵. شیشه‌پاک‌کن آبی اکتیو

  بهترین شیشه پاک‌کن، اکتیو

  این شیشه‌پاک‌کن بدون اینکه ردی از لکه و چربی به‌جا بگذارد، تمام سطوح شیشه‌ای را به‌خوبی تمیز می‌کند. از این مایع شیشه‌شوی می‌توان برای تمیز کردن آینه، شیشه ماشین و عینک استفاده کرد.

  این مایع شیشه‌پاک‌کن با استفاده از مواد روان‌کننده‌ای که در آن است می‌تواند تمام آلودگی‌ها را پاک کند. این مدل هم به سرعت از روی سطوح خشک شده و با رایحه‌ای خوشایند فضای داخلی را بسیار خوش‌بو می‌کند.

  مایع شیشه‌پاک‌کن اکتیو، از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده است و قیمت آن ۱۶۰۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) است.

  [table id=504 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۶. شیشه‌پاک‌کن تاژ با رایحه سیب سبز

   

  بهترین شیشه پاک‌کن، تاژ

  این شیشه‌پاک‌کن به‌صورت اسپری و در حجم ۵۰۰ لیتری در بازار به‌فروش می‌رسد. قدرت تمیز‌کنندگی و کیفیت آن بسیار بالاست و خریداران خود را راضی نگهداشته است. این شیشه‌پاک‌کن به‌راحتی جرم و لکه‌های روی شیشه‌ها را پاک می‌کند و برق می اندازد. ظرف نگهداری مایع شیشه‌شوی پلاستیکی و با مدل سه‌گوش خود بسیار خوش‌دست است.

  [related]11491[/related]

  اسپری شیشه‌شوی تاژ در سه رنگ سبز، آبی و بنفش موجود است و با توجه به قیمت مناسب آن که در بازار ۱۶هزار و ۹۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) است، خریداران بسیاری دارد.

  این محصول از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره از مشتریان خود دریافت کرده است.

  [table id=506 /]

  لینک خرید این شیشه‌پاک‌کن از دیجی‌کالا

  ۷. شیشه‌پاک‌کن کنسانتره راپیدو مدل بنفش

  شیشه پاک‌کن راپیدو

  شیشه‌پاک‌کن کنسانتره راپیدو دارای پلیمرهای براق‌کننده با خاصیت خشک شدن سریع بر روی شیشه و کریستال است. با استفاده از بهترین شیشه پاک کن راپیدو می‌توانید بدون اینکه اثری از لکه‌ای روی شیشه‌ها باقی بماند، آنها را کاملا تمیز کنید و به‌سرعت آلودگی و چربی‌ها را از بین ببرید.

  این شیشه‌پاک‌کن دارای یک ساشه کنسانتره است که پس از اتمام محصول می‌توانید محلول درون ساشه را درون بطری به همراه آب بریزید و دوباره استفاده کنید.

  این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۳ ستاره دریافت کرده و در بازار با قیمت ۲۴هزار و۵۵۰ تومان (اسفند ۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1097 /]

  ۸. شیشه‌پاک‌کن هگزان مدل آبی

   

  شیشه‌ پاک‌کن هگزان

  این شیشه‌پاک‌کن که در بسته‌های دو عددی با دو نوع محفظه‌ نگهدارنده معمولی و اسپری تولید شده است، قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد و می‌تواند سطوح شیشه‌ای را کاملا برق بیندازد. مایع آن در حجم ۸۰۰ میلی‌لیتر عرضه شده که در مقایسه با بیشتر شیشه‌پاک‌کن‌ها که ۵۰۰ میلی‌لیتری هستند، حجم بیشتری دارد. هترین شیشه پاک کن هگزان در کنار کیفیت بالا بسیار خوشبو است.

  شیشه‌شوی هگزان با ویژگی خشک‌شوندگی سریع بر روی شیشه، هیچ رد و لکه‌ای روی سطوح باقی نمی‌گذارد و برای تمیزکردن تمام شیشه‌ها و همچنین آینه‌ها عالی است. این شیشه‌پاک‌کن در بسته‌های صورتی و ارغوانی (و همچنین در بسته‌های ۲عددی صورتی) هم در بازار فروخته می‌شود.

  شیشه‌پاک‌کن هگزان از خریداران خود، از ۵ ستاره، ۴,۱ ستاره به‌دست آورده و با قیمت ۴۶هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود.

  [table id=511 /]

  ۹. شیشه‌پاک‌کن هوم پلاس مدل Spring Flowers

  شیشه‌پاک‌کن هوم‌پلاس

  شیشه‌پاک‌کن هوم پلاس، ضدبخار و ضدگردوغبار است و می‌توند تمام سطوح شیشه‌‌ای و آینه‌ها را به‌خوبی تمیز کرده و مانع از تشکیل بخار و نشست گردوغبار زودهنگام روی آنها شود.

  این ویژگی، بهترین شیشه پاک کن هوم‌پلاس را مناسب تمیز کردن شیشه‌های خودرو کرده است. این محصول فاقد آمونیاک بوده و کاملا بی‌خطر است. کیفیت بسیار خوب این محصول باعث شده مصرف کمی داشته و مقرون‌به‌صرفه باشد.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده و در بازار با قیمت ۲۵هزارتومان (اسفند۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1110 /]

  ۱۰. شیشه‌پاک‌کن اکو واش مدل شفاف

  شیشه‌پاک‌کن اکوواش

  این شیشه‌پاک‌کن به‌گونه‌ای تولید شده است که علاوه‌بر پاک و تمیز کردن سطوح شیشه‌ای، به محیط‌زیست هم صدمه نزند. در واقع با این محصول که ویژگی‌های پایدار دارد و تجدید‌پذیر است می‌توانید به محیط‌زیست کمک کنید.  این شیشه‌پاک‌کن چندمنظوره است و از آن می‌توان در تمیزکردن و حذف لکه‌ها، چربی‌ها و گردوغبار استفاده کرد.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده و در بازار با قیمت ۲۵هزار و ۹۰۰ تومان (اسفند۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1111 /]

  ۱۱. شیشه‌پاک‌کن رافونه مدل BLU کد ۱۲

  شیشه‌پاک‌کن رافونه

  این مدل از شیشه‌پاک‌کن‌های رافونه با استفاده از فرمولاسیون ویژه برای حذف لکه‌های ناشی از باران، گردوغبار، دوده و آلودگی تولید شده است. با استفاده از این شیشه‌پاک‌کن، نه‌تنها هیچ ردی از آلودگی روی شیشه باقی نمی‌ماند، بلکه سطوح شیشه‌ای کاملا براق و درخشان می‌شوند.

  از بهترین شیشه پاک کن رافونه می‌توان برای تمیز کردن شیشه‌های خودرو، پنجره منازل، ادارات، آینه‌ها و کلیه سطوح شیشه‌ای و البته استیل استفاده کرد. این شیشه‌پاک‌کن در مدل‌های دیگر مانند مدل zed هم در بازار وجود دارد.

  این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴ ستاره دریافت کرده و با قیمت ۳۳ هزار تومان (اسفند۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1112 /]

  ۱۲. شیشه پاک‌کن من مدل رایت

  شیشه‌پاک‌کن رایت

  شیشه‌پاک‌کن من با نام رایت، از اولین شیشه‌پاک‌کن‌های ایرانی است که قدرت بالایی در تمیز و شفاف کردن سطوح شیشه‌ای دارد. این شیشه پاک‌کن بدون اینکه ردی روی شیشه باقی بگذارد یا آن را کدر کند، شیشه‌ها را برق می‌اندازد.

  این محصول توانایی تمیز کردن تمام لکه‌های چربی یا گرد و غبار را دارد و ویژگی‌های ضدبوی آن، کار با آن را آسان‌تر می‌کند.

  این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۹ ستاره دریافت کرده است و نوع ۴ لیتری آن با قیمت ۵۵هزار تومان (اسفند ۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1113 /]

  ۱۳. شیشه‌پاک‌کن دلینا کد کد zz59

  شیشه‌پاک‌ک دلینا

  این شیشه‌پاک‌کن که به صورت بسته ۲ عددی فروخته می‌شود، کیفیتی عالی در تمیز کردن شیشه‌ها دارد. شیشه‌پاک‌کن دلینا فاقد فسفر و آمونیاک مضر برای تنفس است. قدرت سفید و درخشان‌کنندگی این شیشه‌پاک‌ک برای سطوح شیشه‌ای بسیار بالاست و علاوه‌بر شیشه‌ها می‌تواند سطوح شیرآلات را هم به‌خوبی تمیز کند.

  از این شیشه‌پاک‌کن می‌توان قدری در مخزن شیشه‌پاک‌کن خودرو ریخت و شیشه‌های خودرو را هم تمیز و بدون لکه و آلودگی نگهداشت.

  این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۳ ستاره دریافت کرده و با قیمت ۵۷ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1114 /]

  ۱۴. شیشه‌پاک‌کن اتوسل مدل Glass Cleaner Extra Strong

  شیشه‌پاک‌کن اتوسل

  این مدل از شیشه‌پاک‌کن‌های اتوسل قدرت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارد و می‌تواند هرگونه لکه، چربی، دوده، غبار، روغن و رسوبات آهکی را از روی شیشه و آینه پاک کند. پس از تمیز کردن هیچ رد و خطی روی سطوح شیشه‌ای باقی نمی‌گذارد.

  بهترین شیشه پاک کن اتوسل توانایی بالایی در پاک کردن فضولات پرندگان دارد و به قطعات پلاستیکی خودرو صدمه‌ای نمی‌زند. فناوری پیشرفته در ساخت این شیشه‌پاک‌کن، باعث قدرت بسیار آن در جذب آلودگی، چربی، گردوغبار و پاک‌کردن اثر انگشت بر روی سطوح می‌شود.

  این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۸ ستاره به‌دست آورده و در بازار با قیمت ۱۵۴ هزار تومان (اسفند۱۴۰۰) فروخته می‌شود.

  [table id=1115 /]

  ابزارهای لازم برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای

  بهترین شیشه پاک‌کن، انواع تیغه

  هنگام تمیز کردن سطوح شیشه‌ای مانند پنجره‌ها یا شیشه‌های خودرو، علاوه‌بر مایع‌ شیشه‌پاک‌کن، به ابزارهایی برای این کار نیاز دارید. از این ابزارها می‌توان به تیغه شیشه‌پاک‌کن، شیشه پاک کن مغناطیسی و رباتیک اشاره کرد که در انواع و قیمت‌های متفاوت در بازار وجود دارد.

  برخی از تیغه شیشه‌پاک‌کن‌ها، ابر و اسپری دارند و در همان حال که با ابر مشغول تمیز کردن شیشه هستید، می‌توانید محلول شیشه‌پاک‌کن را هم اسپری کنید. برخی از تیغه‌های شیشه‌پاک‌کن‌ها، ساده و معمولی‌اند و برخی دیگر تا ۳۶۰ درجه قابلیت چرخش دارد.

  شیشه پاک‌کن‌های رباتیک قیمت نسبتا بالایی دارند اما کار را برای افرادی مثل ساکنین برج بسیار راحت می‌کنند. مدل‌های مغناطیسی هم برای پاکسازی سطح بیرونی شیشه به شکلی آسان و ایمن کاربرد دارند.

  شیشه پاک کن مغناطیسی

  شیشه پاک کن مغناطیسی

  یکی از کارآمدترین ابزارها برای پاک کردن شیشه‌‌ پنجره به ویژه در مدل‌های دو جداره شیشه پاک کن مغناطیسی است. در مواردی که ضخامت پنجره‌ها زیاد است و دسترسی به سطح بیرونی چندان آسان نیست، می‌توان از شیشه پاک کن مغناطیسی استفاده کرد.

  این محصول از دو بخش تشکیل شده که یکی از آنها روی لایه داخلی و دیگری روی لایه بیرونی قرار می‌گیرد. با توجه به وجود نیروی مغناطیسی قوی بین این دو لایه، کافی است شما محلول تمیزکننده را در دو طرف پنجره اسپرى کنید، سپس بخش اول را روی سطح داخلی پنجره بکشید تا بخش دیگر هم هماهنگ با آن حرکت کرده و سطح بیرونی پنجره را تمیز کند.

  پرفروش‌ترین مدل‌های شیشه‌پاک‌کن را ببینید

  جمع‌بندی راهنمای خرید بهترین شیشه پاک کن

  با استفاده از ابزارها و بهترین شیشه پاک‌کن‌هایی که در این مقاله معرفی شده، می‌توانید سطوح شیشه‌ای را بدون دردسر تمیز نگهدارید. اگر شما هم درباره شیشه‌پاک‌کن‌ها تجربه‌ای دارید، خوشحال می‌شویم با دیگر مخاطبان درجه در میان بگذارید. [see_also]22225[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید