بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی در ایران؛ قدرتمند و مقرون به صرفه

بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی در ایران؛ قدرتمند و مقرون به صرفه
راهنمای مطالعه

  اکتیو

  نظافت سرویس بهداشتی یعنی توالت و حمام اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. اگر تمیزی و بهداشت این بخش‌ها در نظر گرفته نشود، امکان رشد باکتری و میکروب‌های فراوان پیش می‌آید. پس لازم است که بهترین شوینده سرویس بهداشتی را بشناسیم.

  بهترین شوینده سرویس بهداشتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

  اگر قرار باشد که بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام را شناسایی کنیم، باید معیارها و استانداردهایی هم در نظر بگیریم. با بررسی نظرات مشتریان بازار ایرانی در وبسایتی مانند دیجی‌کالا می‌توان معیارهای انتخاب و گزینه‌هایی را که محبوب‌ترین در فروش شده‌اند در اینجا فهرست کرد:

  • میزان تمیزکنندگی
  • حجم مایع
  • ارزش خرید نسبت به قیمت
  • نظرات کاربران درباره شوینده

  در ادامه محبوب‌ترین گزینه‌ها در میان محصولات نظافت و جرم‌گیری را به‌ترتیب از بیشترین به کمترین قیمت معرفی کرده‌ایم. دقت کنید که قیمت‌ها مربوط به اسفندماه ۱۴۰۱ است.

  ۱. اسپری تمیز کننده هپی وایت

  هپی‌وایت

  اسپری تمیزکننده چندمنظوره هپی‌وایت، مدل All Purpose دارای ویژگی‌های براق‌کنندگی، تمیزکنندگی، لکه‌زدایی و سفیدکنندگی سطوح مختلف، از جمله سرویس بهداشتی است.

  میزان تمیزکنندگی

  این اسپری برای تمیز کردن انواع سطوح مانند سرویس بهداشتی، سرامیک، کاشی، سینک ظرفشویی،‌ اجاق گاز، قطعات استیل، سطوح مختلف چوبی و سطوح دیگر قابلیت استفاده دارد. با استفاده از این مدل اسپری، پس از تمیز کردن سطوح هیچ رد و لکه‌ای به جا نمی‌ماند.

  شرایط بسته‌بندی

  این محصول به‌شکل اسپری در اختیار خریداران قرار گرفته است. افشانه این اسپری در سه حالت تنظیم می‌شود که کاربری آن را راحت‌تر می‌کند.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  عملکرد این محصول در تمیز کردن سطوح، به‌ویژه قسمت‌های آلوده سرویس بهداشتی عالی است و به‌دلیل حجم نسبتا خوب آن (۶۵۰ میلی‌لیتر) ارزش خرید دارد. این محصول در بازار (اسفند ۱۴۰۲) با قیمت ۴۰هزار و ۳۲۰ تومان فروخته می‌شود. 

  نظر کاربران

  خریداران این محصول از کیفیت بالا و ویژگی براق‌کنندگی‌اش راضی هستند و رایحه آن را هم آزاردهنده نمی‌دانند و حتی آن را خوب توصیف کرده‌اند. این محصول از خریداران خود از ۵، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

  ۲. مایع جرم گیر گلرنگ سری Dream House مقدار 4000 گرم

  بهترین شوینده دست شویی بهترین شوینده سرویس بهداشتی گلرنگ

  گلرنگ نام آشنایی در حوزه محصولات بهداشتی است. تبلیغ معروف «سرتو با چی می‌شوری؟ با شامپو گلرنگ» را به یاد دارید؟ جرم‌گیرهای گلرنگ هم در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی قرار دارند. این محصول ایرانی رایحه خوشی دارد و بعد از مصرف باعث می‌شود که بوی خوبی در محیط بپیچد.

  میزان تمیزکنندگی

  این محصول می‌تواند لکه‌بری کند و باعث تمیزی سطوح حمام و دست‌شویی شود. در کنار این‌ها امکان از بین‌بردن لکه‌ها و رسوبات خشک را هم فراهم می‌کند. میزان تمیزکنندگی این محصول مطلوب است.

  شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

  بسته‌بندی و نگه‌داری مایع جرم‌گیر گلرنگ هم مطلوب است و مشکلی ندارد. حجم این محصول نسبتا زیاد است و وجود بسته‌ای که دسته‌ای برای حمل آن دارد هم شرایط استفاده و نگه‌داری‌اش را آسان می‌کند.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  حدود ۴ کیلوگرم مایع جرم‌گیر در هر بسته از این محصول وجود دارد. قیمت آن هم حدود ۶۱ هزار تومان (اسفند ۱۴۲۰) است. باتوجه به کیفیت جرم‌گیر و حجمی که ارائه می‌دهد، خریدش ارزشمند خواهد بود. تجربه استفاده از این جرم‌گیر گلرنگ را داشته‌اید؟

  نظرات کاربران درباره جرم گیری سرویس بهداشتی

  مشتریان قبلی جرم‌گیری گلرنگ از خاصیت پاک‌کنندگی و بوی مطبوعش تعریف کرده‌اند. آنها از میزان جرم‌زدایی محصول راضی بوده‌اند و معتقدند که غلظت مایع هم برای نظافت سطوح مختلف کافی است.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره دریافت کرده‌ است.

  لینک خرید این شوینده از دیجی‌کالا

  ۳. مایع سفیدکننده غلیظ سطوح دامستوس مدل Lemon

  بهترین شوینده توالت بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس
  دامستوس از برندهای معتبر و معروف است. از این محصول هم می‌توانید برای لکه‌زدایی، سفیدکنندگی، براق‌کنندگی و ضدعفونی بخش‌های مختلف آشپزخانه، حمام و دست‌شویی کمک بگیرید.

  میزان تمیزکنندگی

  بهترین شوینده سرویس بهداشتی دامستوس برای شست‌وشوی بخش‌های مختلف خانه کاربرد دارد. کافی است، کمی از آن را روی سطوح یا ظروف مختلف خود بریزید، با برس آن را پخش و سطح را تمیز کنید و بعد از ۵ دقیقه آب‌کشی انجام بدهید. دامستوس هم تمیزکننده است و هم خاصیت ضدعفونی دارد.

  شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

  بسته‌بندی این محصول بسیار مطلوب است، درِ آن هم طوری طراحی شده که می‌توان از وسیله به عنوان پیمانه‌ای جهت اندازه‌گیری مقدار ماده دلخواه شست‌وشو کمک گرفت.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  دامستوس حدود ۷۵۰ میلی‌لیتر است و قیمتی حدود ۴۶ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۲) دارد. مشتریان قبلی‌اش از آن راضی‌اند و برخی گفته‌اند که سال‌هاست از دامستوس استفاده می‌کنند. پس ارزش خرید نسبت به قیمت آن بالاست. نیست؟

  نظرات کاربران در مورد شوینده

  مشتریان قبلی دامستوس از غلظتش راضی‌اند و می‌گویند که بوی تند و ناخوشایندی ندارد. چه چیزی از این بهتر؟ این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۴ ستاره دریافت کرده است.

  ۴. مایع تمیز کننده من مدل A2

  بهترین شوینده سرویس بهداشتی - من

  مایع جرم‌گیر من هم از معروف‌ها و محبوب‌های بازار است. برای کسانی که به‌دنبال خرید ماده‌ای قوی برای پاک‌سازی کاشی، سرامیک و کاسه دست‌شویی هستند، این محصول گزینه خوبی خواهد بود. یادتان باشد که مایع جرم‌گیر من را نباید با هیچ ماده تمیزکننده دیگری ترکیب کنید. البته رقیق‌کردن آن با آب مشکلی ندارد.

  میزان تمیزکنندگی

  پاک‌کنندگی جرم‌گیر من بسیار بالاست و مایع ضدعفونی‌کننده قوی و قدرت‌مندی هم به‌حساب می‌آید. اگر سرویس بهداشتی و سطوحی حساس دارید که چندان جرم و آلودگی بر آنها ننشسته است، شاید باید به گزینه دیگری با قدرت کمتر فکر کنید.

  شرایط بسته‌بندی و نگه‌داری

  بسته‌بندی این محصول هم معقول است. نکته خاص و ویژه‌ای ندارد اما بی‌کیفیت و نامطلوب هم نیست. در هر حال، گزینه خوبی در فهرست بهترین شوینده سرویس بهداشتی به‌شمار می‌رود.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  جرم‌گیر من حدود هزار میلی‌لیتر است و با قیمت با قیمت ۱۸ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۲) به‌فروش می‌رسد. قیمت و حجم در کنار کارایی از جرم‌گیر من گزینه‌ای با ارزش خرید بالا می‌سازند. البته نوع ۴۰۰۰ میلی‌لیتری این مایع تمیزکننده که با مدل A4 شناخته می‌شود هم در بازار وجود دارد که با قیمت ۵۹ هزار و ۱۰۰ تومان (اسفند ۱۴۰۲) فروخته می‌شود.

  نظرات کاربران در مورد شوینده

  به گفته مشتریان قبلی این محصول، جرم‌های قدیمی دست‌شویی و کاشی‌ها هم با آن پاک می‌شوند. اگر به ضد عفونی کننده سرویس بهداشتی یا جرم گیری کاشی و سرامیک نیاز دارید، به این گزینه هم فکر کنید.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

  لینک خرید این شوینده از دیجی‌کالا

  ۵. جرم زدا کاشی و سرامیک اتک

  اتک

  جرم زدای کاشی و سرامیک اتک، مدل (A _ JER_M)، یکی از محصولات مناسب تمیز، براق و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی است که به بازار معرفی شده است.

  میزان تمیزکنندگی

  قدرت پاک‌کنندگی این محصول بالاست و می‌تواند در مدت زمان کم سطوحی چون کاشی و سرامیک و همچنین تمام متعلقات سرویس بهداشتی را کاملا تمیز کند.

  شرایط بسته‌بندی

  این محلول شوینده در ظروف اسپری در اختیار کاربران قرار گرفته است.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد و با وجود اینکه فقط ۳۷۵ میلی‌لیتر حجم دارد، می‌توان گفت به‌دلیل کیفیت بالا ارزش خرید دارد. این محصول در بازار (اسفند ۱۴۰۲) حدود ۵۰‌ هزار تومان فروخته می‌شود.

  نظر کاربران

  کاربران از قدرت پاک‌کنندگی این محصول راضی هستند و آن را مناسبِ از بین بردن تمام جرم‌های موجود در سرویس بهداشتی می‌دانند. فقط برخی از خریداران از بوی تند این محصول گله داشتند. این محصول از خریداران خود از ۵، ۴ ستاره دریافت کرده است.

  ۶. مایع جرمگیر سطوح آلوکس مدل Fragrant

  آلووکس

  مایع جرمگیر سطوح آلوکس یکی از بهترین شوینده‌های سرویس بهداشتی است که نه‌تنها بوی بد ندارد، بلکه خوشبو و با رایحه‌ کاج سوزنی است. همچنین برخی از مدل‌های این مایع، دارای رایحه و عطر لیموست.

  میزان تمیزکنندگی

  این مایع ویژگی پاک‌کنندگی بالایی دارد و می‌تواند به‌خوبی جرم‌های داخل کاسه توالت، وان حمام و روشویی را تمیز و ضدعفونی کند. درضمن لکه‌ها را هم پاک و سطوح را سفید می‌کند.

  شرایط بسته‌بندی

  بطری نگهدارنده این مایع جرمگیر معمولی است و وجود دسته آن، استفاده از جرمگیر را آسان می‌کند.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  با توجه به حجم بالای این مایع شوینده و جرمگیر سرویس بهداشتی که ۴۰۰۰ میلی‌لیتر است، قیمت ۶۵ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۲) آن به نظر مناسب می‌رسد.

  نظرات کاربران درباره شوینده آلوکس

  کاربران کیفیت و کارایی و حجم این مایع را عالی می‌دانند و می‌گویند، لکه‌ها و جرم‌های موجود در سرویس بهداشتی را با سرعت و عالی برطرف می‌کند.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۱ ستاره دریافت کرده است.

  ۷. اسپری تمیز کننده شیرآلات آریدان 

  آریدان

  اسپری تمیزکننده آریدان، مدل limover، بهترین شوینده سرویس بهداشتی مخصوص شیرآلات است. این اسپری مجهز به فناوری نانو است و می‌تواند به‌راحتی رسوب‌های روی شیرآلات سرویس بهداشتی و همینطور آشپزخانه را از بین ببرد و این وسایل را مانند روز اول تمیز و درخشان کند.

  قدرت تمیز‌کنندگی

  قدرت تمیزکنندگی این اسپری بالاست. فقط کافی است این مایع شوینده را روی سطوح کثیف و تیره اسپری کرده و ۳ تا ۴ دقیقه صبر کنید. سپس با فرچه مسواکی یا اسکاچ، روی آن را کمی بکشید و آبکشی کنید. شیرآلات تمیز و براق می‌شوند.

  درضمن این اسپری بدون بو و بخارات سمی است و هیچ‌گونه ماده شیمیایی خطرناک ندارد. از این محصول علاوه‌بر شیرآلات می‌توان برای تمیز کردن شیلنگ‌های فلزی فنری، سردوش حمام، کاشی و سرامیک، در سرویس بهداشتی آلومینیومی استفاده کرد.

  توجه: این اسپری مناسب سطوح چرم، چوب، آهکی و سنگ مرمر نیست.

  شرایط بسته بندی

  این محصول به‌صورت اسپری در اختیار کاربر قرار گرفته و استفاده از آن راحت و بی‌دردسر است.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول کارایی بسیار بالایی در از بین بردن رسوبات دارد و با توجه به قیمت آن در بازار می‌توان گفت ارزش خرید نسبتا خوبی هم دارد. این محصول در بازار (اسفند ۱۴۰۲) حدود ۸۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

  نظر کاربران

  بیشتر کاربران این محصول از خریدشان راضی هستند و از حجم، بدون بو بودن، پاک‌کنندگی و قیمت آن رضایت دارند. این محصول از خریداران خود از ۵، ۴.۲ ستاره دریافت کرده است.

  ۸. اسپری جرمگیر سطوح پورچوز مدل Ekstra Guclu

  پورچوز

  اسپری جرمگیر سطوح پورچوز برای از بین بردن رسوبات آهکی و جرم‌های موجود روی سطوح کاشی و سرامیک، وان حمام و سطوح شیشه‌ای و هر وسیله‌ای که در سرویس بهداشتی وجود دارد، ایده‌آل است.

  میزان تمیزکنندگی

  فرمولاسیون این محصول بسیار قدرتمند است و می‌تواند به‌راحتی انواع جرم‌های آهکی و زنگ‌زدگی روی سطوح را از بین ببرد و کمک‌کننده خوبی برای رهایی از لایه‌های آهکی ضخیم در قسمت‌های مختلف سرویس بهداشتی است. حتی با استفاده از این مایع شوینده، می‌توانید رسوب کتری، قوری و کتری برقی را هم برطرف کنید.

  شرایط بسته‌بندی

  این محصول به شکل اسپری در بازار ارائه شده است و قوس موجود روی ظرف آن کمک می‌کند، آن را به‌راحتی به دست گرفته و استفاده کنید.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول کارایی بالایی دارد و با استفاده از آن می‌توان تمیزکاری را راحت و بی‌دردسر انجام داد. اما قیمت این اسپری آنقدر زیاد است که ارزش خرید آن را مورد تردید قرار می‌دهد. این اسپری در بازار (اسفند ۱۴۰۲) حدود ۱۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

  نظر کاربران

  بیشتر کاربران از تمیز شدن سریع جرم‌های موجود در سرویس بهداشتی رضایت داشتند و این محصول را بهترین شوینده سرویس بهداشتی می‌دانستند. البته بنابه گفته برخی از خریداران، این اسپری نمی‌تواند جرم‌های کهنه و برخی از زردی‌های داخل توالت را برطرف کند.

  این محصول از خریداران خود از ۵، ۴.۱ ستاره دریافت کرده است.

  ۹. اسپری تمیز کننده سطوح اسپروکس مدل اولترا

  اسپروکس

  این محصول مخصوص سطوح گچی و زنگ‌زده تولید شده است اما برای پاکسازی سطوح دیگر مانند شیشه، سرامیک، کاشی، سطوح پلاستیکی و باقیمانده آهک و صابون هم مناسب است.

  میزان تمیزکنندگی

  قدرت تمیز‌کنندگی این اسپری بالاست و نه‌تنها لکه‌های آهک و زنگ را از کاسه توالت و سینک پاک می‌کند، بلکه موجب درخشندگی بیشتری روی سطوح می‌شود. این اسپری روی سطوحی مانند کروم، فولاد ضدزنگ و اینوکس است. درضمن موقع کار با این اسپری تنفس مختل نمی‌شود.

  شرایط بسته‌بندی

  این مایع شوینده به‌صورت اسپری در اختیار کاربر قرار گرفته است. کار با آن بسیار راحت است.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  با توجه به اینکه در بازار شوینده‌های خوبی برای تمیز کردن سرویس بهداشتی با قیمت بسیار پایین‌تر وجود دارد، نمی‌توان قیمت این محصول را مناسب دانست. درواقع در نظر بسیاری از افراد این محصول نسبت به قیمت ارزش خرید ندارد. این محصول در بازار (اسفند ۱۴۰۲) با قیمت حدود ۱۴۹هزار تومان فروخته می‌شود.

  نظر کاربران

  بیشتر خریداران این محصول، از بی‌بو بودن این اسپری و اینکه تنفس را دچار مشکل نمی‌کند و در عین‌حال جرمگیر خوبی است، راضی هستند. البته برخی از کاربران این محصول را بیشتر مناسب تمیز کردن شیرآلات می‌دانند. با این‌حال خریداران دیگر از آن برای از بین بردن انواع لکه‌ها استفاده کرده‌اند.

  این محصول از خریداران خود از ۵، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

  ۱۰. اسپری تمیزکننده سطوح حمام و دستشویی سیف

  سیف

  محصولات شوینده، سفید‌کننده و لکه‌بر سیف در بازار معروف‌اند و طرفداران بسیاری دارند. این اسپری از شوینده‌های سیف، مناسب تمیز کردن سطوح حمام و دستشویی است.

  میزان تمیزکنندگی

  این اسپری با استفاده از فرمولاسیون منحصربه‌فرد به عمق لکه‌ها نفوذ کرده و سطح مورد نظر را کاملا تمیز می‌کند. درضمن این محصول قدرت بالایی در پاک کردن رسوبات آهکی دارد و سطوح را براق و شفاف می‌کند. البته بهتر است از این اسپری روی سنگ مرمر یا دیگر سنگ‌های طبیعی استفاده نشود.

  شرایط بسته‌بندی

  این شوینده به‌شکل اسپری تولید شده و استفاده از آن بسیار راحت است.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول حجمی معادل ۷۵۰ میلی‌لیتر دارد و اگرچه قیمت آن در برابر محصولات دیگر که حجم بالاتری دارند، گران به نظر می‌رسد، اما به‌دلیل کارایی و کیفیت بالای آن، این محصول ارزش خرید دارد. این محصول در بازار با قیمت ۷۸ هزار و ۴۰۰ تومان (اسفند ۱۴۰۲) فروخته می‌شود.

  نظرات کاربران درباره سیف

  کاربران از قدرت بالای این شوینده بسیار راضی هستند و کمتر خریداری هست که از این کالا ناراضی باشد. فقط برخی از کاربران می‌گویند، به‌تازگی بوی آن کمی تند شده است، چیزی که در گذشته شاهد آن نبوده‌اند. 

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۳ ستاره دریافت کرده است.

  ۱۱.  پاک کننده اسیدی سرویس بهداشتی اکتیو مدل Blue

  اکتیو

  تولیدکننده محصولات شوینده اکتیو معمولا از موادی باکیفیت و کارایی بالا استفاده می‌کند. این محصول خوش‌رایحه که بوی پرتقال می‌دهد برای کاشی، سرامیک، وان و سرویس‌های بهداشتی ایده‌آل است.

  میزان تمیزکنندگی

  قدرت این محصول در تمیز کردن سرویس بهداشتی عالی است و با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید سرویس بهداشتی را تمیز کرده و برق بیندازید. این محصول با داشتن ترکیبات ضدباکتری، محیط را ضدعفونی هم می‌کند.

  شرایط بسته‌بندی

  ظرف این محصول، برخلاف کیفیت بالای ماده شوینده‌ داخل آن، بسیار معمولی است. با اینحال دسته‌ای برای جابه‌جایی آسان و راحت این شوینده دارد.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  حجم این محصول ۱۰۰۰ میلی‌لیتر است و با توجه به حجم آن و کیفیت بالای پاک‌کنندگی‌اش، قیمت خوبی دارد. این محصول حدود ۱۹ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۲) در بازار فروخته می‌شود.

  نظرات کاربران درباره شوینده اکتیو

  کاربران این محصول از قدرت بالای شویندگی اکتیو بسیار راضی هستند و کار با آن را راحت می‌دانند. کیفیت این کالا از نظر بیشتر خریداران بالاست. اما برخلاف رایحه پرتقالی آن، برخی می‌گویند بوی آن بسیار تند است و موقع کار با این محصول، بهتر است ماسک داشته باشید. این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره دریافت کرده است.

  ۱۲. اسپری تمیزکننده سطوح سرویس بهداشتی استونیش

  استونیش

  این مدل از اسپری‌های تمیزکننده استونیش، مدل Ultra Fast ،پاک‌کننده و جرم‌گیر قوی بدون خورندگی، گندزدا و براق‌کننده است که برای شستشوی سطوح توالت، روشویی، سرامیک، وان حمام و دوش معرفی شده است.

  میزان تمیزکنندگی

  این محصول نه‌تنها قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد، بلکه بیش از ۹۹درصد میکروب‌های ویروسی، باکتریایی یا قارچی را از بین می‌برد. همچنین این اسپری دارای فناوری لایه محافظ ضدلک برای جلا دادن و کاهش لکه‌های سطوح است.

  شرایط بسته‌بندی

  این شوینده مانند بسیاری از شوینده‌های بازار به‌شکل اسپری تولید شده است و به همین دلیل به‌راحتی قابل استفاده است. البته برخی از خریداران موقع دریافت این محصول متوجه شدند که در اسپری خراب بوده و مقداری از شوینده در جعبه ریخته بوده است.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول حجمی معادل ۷۵۰ میلی‌لیتر دارد و قدرت پاک‌کنندگی‌اش آنقدر بالاست که با وجود قیمت نسبتا بالا باز هم ارزش خرید دارد. این محصول در بازار ( اسفند ۱۴۰۲) با قیمت ۷۸ هزار و ۵۸۰ تومان فروخته می‌شود.

  نظر کاربران

  بیشتر خریداران از این محصول بسیار راضی بودند و آن را شوینده و جرم‌گیر قوی و موثری معرفی کردند و تنها عده کمی از کاربران این ماده شوینده، آن را معمولی می‌دانستند. این محصول از خریداران خود از ۵، ۴.۲ ستاره دریافت کرده است.

  ۱۳. پاک کننده سطوح سرویس بهداشتی رافونه

  رافونه۲

  برند رافونه یکی از قدیمی‌ترین برند در زمینه محصولات شوینده و یکبار مصرف است و طرفدارهای بسیاری دارد.

  میزان تمیزکنندگی

  پاک‌کننده سطوح سرویس بهداشتی رافونه توانایی تمیز کردن سطوح سنگ و سرامیک و قابلیت‌های ضدعفونی‌کننده دارد. این مایع می‌تواند باکتری‌های بیماری‌زا را از بین ببرد. با استفاده از این محصول خیال‌تان از لکه‌ها و تیرگی‌های روی سطوح راحت خواهد شد. چراکه با این محصول می‌توانید سطوح را سفید کرده و برق بیندازد.

  شرایط بسته‌بندی

  طراحی بطری رافونه به‌گونه‌ای است که بتوانید مایع را به‌راحتی روی مکانی که می‌خواهید بریزید. اما دسته‌ای برای گرفتن راحت بطری ندارد.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  حجم این محصول از شوینده‌های رافونه ۸۰۲ میلی‌لیترست و قیمت ۲۵ هزار و ۷۴۰ تومان (اسفند ۱۴۰۲) در مقایسه با برندهای دیگر به نظر زیاد می‌آید. با این‌حال توانایی این محصول در تمیز کردن و از بین بردن رسوبات، این هزینه را بی‌اهمیت کرده است.

  نظرات کاربران درباره شوینده رافونه

  بیشتر خریداران این محصول از آن راضی هستند و حتی این شوینده را قابل مقایسه با برندهای خارجی می‌دانند. مصرف‌کنندگان می‌گویند، جرم‌های قدیمی‌های روی سطوح سرویس بهداشتی را هم توانسته‌اند به‌راحتی پاک کنند. کم‌بو بودن این محصول هم نظر بسیاری‌ها را به خود جلب کرده است.

  این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳.۹ ستاره دریافت کرده است.

  ۱۴. مایع جرمگیر وایتکس مدل L4

  جرمگیر وایتکس

  مایع جرمگیر وایتکس، یکی از بهترین محصولات برند وایتکس است که برای شستشوی سطوح مختلف همچون شیرآلات و کف سرویس بهداشتی عالی است.

  میزان تمیزکنندگی

  جرمگیر وایتکس  لکه و رسوبات خشک و سخت ناشی از آب یا مواد شوینده را به‌خوبی پاک می‌کند. این شوینده، جرمگیر و لکه‌زدای بسیار قوی و باکیفیتی است.

  شرایط بسته‌بندی

  این مایع دربطری‌های ساده و دسته‌دار نگه‌داری می‌شود. دسته این بطری به‌طوری ساخته شده است که خوش‌دست باشد و کاربر به‌راحتی بتواند از آن استفاده کند.

  ارزش خرید نسبت به قیمت

  این محصول با وجود حجم ۴۰۰۰ میلی‌لیتری و کیفیتی که دارد، از نظر قیمت مناسب به نظر می‌آید و در بازار با قیمت حدود ۸۲ هزار تومان (اسفند ۱۴۰۲) فروخته می‌شود.

  نظرات کاربران درباره شوینده

  خریداران این محصول از کیفیت و کارایی و سرعت لکه‌زدایی آن راضی‌اند. البته برخی از خریداران از بوی تند و تیز آن شکایت دارند. این جرمگیر از خریداران خود  از ۵ ستاره، ۴.۲ ستاره گرفته است.

  جمع بندی بهترین شوینده سرویس بهداشتی

  در خرید جرم‌گیر و موادی مشابه باید دقت زیادی به خرج بدهید. توجه داشته باشید که مواد جرم‌گیر نباید بوی تند و آزاردهنده‌ای داشته باشند و به سطوح و شیرآلات آسیب بزنند. در هنگام استفاده از آنها هم حتما به دستورات مصرفی که روی بسته‌هایشان درج می‌شود، دقت و توجه داشته باشید. اگر بیش از حد لازم از ماده‌ای استفاده کنید یا دستورات مصرف را در نظر نگیرید، به مشکلات سلامتی جدی از نقطه‌نظر تنفس برخواهید خورد. در میان محصولاتی که معرفی شد، گزینه‌ای وجود دارد که قبلا امتحان کرده باشید؟ توصیه‌ای برای خرید بهترین شوینده سرویس بهداشتی و حمام دارید؟ حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این‌روزها که نوبت به خانه تکانی عید نوروز رسیده، هم‌فکری‌ ما و شما می‌تواند راه‌گشای نظافتی درجه‌یک باشد. 

  منبع:
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید