پرفروش‌ترین مدل‌های فشارسنج دیجیتال در بازار ایران

پرفروش‌ترین مدل‌های فشارسنج دیجیتال در بازار ایران
راهنمای مطالعه

  فشارسنج دیجیتال باید دقت بالا، کاربری آسان، نمایشگر واضح و قیمت مناسبی داشته باشد. در این مطلب شما را با ۵ مدل از پرفروش‌ترین فشارسنج دیجیتال در بازار ایران آشنا می‌کنیم.

  پیشتر پرطرفدارترین فشارسنج‌های عقربه ای بازار را به شما معرفی کردیم اما اندازه گرفتن فشار خون با دستگاه‌های عقربه‌ای برای همه آسان نیست.

  خوشبختانه انتخاب دیگری هم وجود دارد و آن خرید فشارسنج دیجیتال است که با نصب روی بازو یا دور مچ به صورت دیجیتالی، فشار را اندازه می‌گیرند و نتیجه را روی صفحه نمایش خود ارائه می‌کنند. در این مقاله به سراغ معرفی بهترین فشارسنج دیجیتال رفته‌ایم و سعی کرده‌ایم که پربازدیدترین و پرفروش‌ترین محصولات بازار را به شما معرفی کنیم.

  معیارهای انتخاب بهترین فشارسنج دیجیتال

  در انتخاب موارد پیشنهادی به معیارهای زیر دقت کرده‌ایم:

  • دقت در اندازه‌گیری
  • سهولت در استفاده
  • امکانات و نظرات خریداران قبلی
  • قیمت مناسب

  ترتیب قرارگرفتن موارد مختلف در فهرست براساس قیمت است؛ فشارسنج‌های دیجیتالی را براساس گران‌ترین تا ارزان‌ترین گزینه مرتب کرده‌ایم.

  ۵. فشارسنج دیجیتال ریشتر مدل Ri-champion N

  بهترین فشارسنج های دیجیتالی

  یکی از برندهای پرفروش فشارسنج دیجیتال در بازار ایران، مارک ریشتر است. این دستگاه گران‌ترین گزینه فهرستمان هم هست و اگر مقوله هزینه برایتان مهم است، نگران نباشید چون گزینه‌های ارزان‌تری را هم در ادامه معرفی می‌کنیم.

  دقت در اندازه‌گیری

  دقت اندازه‌گیری این فشارسنج مطلوب است. خریداران قبلی‌اش گواهی می‌دهند که دستگاه کارش را در نمایش دقیق فشار، خوب انجام می‌دهد. البته خطای محاسباتی را نشان نمی‌دهد و مشخص نمی‌کند که تلورانس یا بازه خطای احتمالی اندازه‌گیری چقدر است. با این حال، تاحد زیادی می‌توان روی عملکردش حساب کرد.

  سهولت در استفاده

  استفاده از این فشارسنج دیجیتال کاری ندارد و ساده است. نمایشگر بزرگ و خوانای دستگاه در کنار روش ساده کارکردن با آن، باعث می‌شود که در بخش سهولت در استفاده نمره و امتیاز خوبی بگیرد. در ضمن، فشارسنج ریشتر با باتری کار می‌کند.

  امکانات و نظرات خریداران قبلی

  این فشارسنج  دیجیتال حافظه دارد و می‌توانید اعداد ثبت‌شده فشار خون را در بازه‌ای زمانی در دستگاه ذخیره کنید. کسانی که پیش‌تر آن را خریده و استفاده کرده‌اند از عملکردش رضایت دارند و ارزش خرید آن را مطلوب ارزیابی می‌کنند. البته باید بدانید که قیمت فشارسنج ریشتر در بهمن‌ماه ۱۴۰۰، حدود ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان است.

  ۴. فشارسنج دیجیتال سیتی زن مدل CH 456

  ption id="attachment_46967" align="aligncenter" width="850"]فشارسنج دیجیتال فشارسنج دیجیتال سیتی‌زن

  سیتی‌زن هم دیگر فشارسنج دیجیتال پرفروش و معروف بازار است. این دستگاه محصول کشور ژاپن است و امکانات خوبی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  دقت در اندازه‌گیری

  فشارسنج دیجیتال سیتی‌زن دقت خوبی دارد؛ این را خریداران قبلی‌اش هم مطرح کرده‌اند. وجود سنسور یا همان حس‌گری که می‌تواند خطای حرکت بدن در حین اندازه‌گیری را اعلام کند از جمله امکاناتی است که دقتش را بالا می‌برد.

  سهولت در استفاده

  کارکردن با فشارسنج سیتی‌زن کاری ندارد و با فشار دکمه‌ها به‌سادگی، اطلاعات لازم را دریافت می‌کنید. این وسیله با برق و باتری کار می‌کند و برای سنجش فشار با آن نیاز به سواد و تخصص خاصی ندارید.

  امکانات و نظرات خریداران قبلی

  این مدل از بهترین فشارسنج دیجیتال می‌تواند تعداد ضربان قلب را هم اندازه بگیرد و نشان بدهد که ضربان قلب نامتعارف است یا خیر. در واقع، شاخصی برای سنجش این موضوع در آن در نظر گرفته شده است. قابلیت میانگین‌گیری ۳ فشارخون اندازه‌گرفته شده هم از ویژگی‌های مطلوب فشارسنج سیتی‌زن است. در بهمن‌ماه ۱۴۰۰، برای خرید این وسیله باید حدود ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان هزینه کنید.

  [related]3377[/related]

  ۳. فشارسنج دیجیتال بیورر مدل BM28

  ption id="attachment_46979" align="aligncenter" width="850"]فشارسنج دیجیتال بیورر فشارسنج دیجیتال بیورر

  فشارسنج دیجیتال بیورر هم در بازار پرفروش و پرطرفدار است. قیمت این وسیله کماکان چندان ارزان نیست اما نسبت به دو گزینه قبلی، قیمت پایین‌تری دارد. بیورر از فشارسنج های دیجیتالی کارآمدی است که ارزش خرید دارد.

  دقت در اندازه‌گیری

  دقت این فشارسنج مطلوب است. برخی از خریدارانی که بیشتر از یک سال از آن استفاده کرده‌اند، گواه این ادعا هستند؛ پس می‌توان رویش حساب کرد. اگر خطا در دقت این وسیله وجود داشت، قطعاً درطول سالیان استفاده خریداران از آن مشخص می‌شد. قبول دارید؟

  سهولت در استفاده

  استفاده از فشارسنج دیجیتال بیورر کار دشواری نیست. صفحه مناسب آن هم به خوانش راحت اعداد اندازه‌گیری‌شده کمک می‌کند. فشارسنج بیورر با برق و باتری کار می‌کند و ۴ عدد باتری لازم دارد.

  امکانات و نظرات خریداران قبلی

  نتایج سنجش فشار خون و ضربان قلب هر کاربر این وسیله به‌طور جداگانه ذخیره می‌شود. جالب است، نه؟ بنابراین، اگر چندنفر از این فشارسنج دیجیتال استفاده می‌کنند، جای نگرانی برایشان وجود ندارد و هریک می‌توانند اطلاعات فشار و ضربانشان را به‌طور جداگانه در وسیله ذخیره و حفظ کنند.

  خریداران قبلی فشارسنج بیورر می‌گویند که دوام و دقت وسیله از نقاط مثبت آن است. اگر شما هم قصد خرید این فشارسنج را دارید، باید حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه کنید. البته یادتان باشد که این قیمت متعلق به زمستان ۱۴۰۰ است.

  خرید و قیمت فشارسنج  بیور BM28 در دیجی‌کالا

  ۲. فشارسنج دیجیتال ایزی لایف مدل KD-5917

  فشارسنج های دیجیتالی

  حتماً برند ایزی لایف را می‌شناسید اما شاید ندانید که یکی از بهترین مارک‌های فشارسنج دیجیتال در ایران است. یکی از پرفروش‌ترین فشارسنج‌های دیجیتالی بازار، فشارسنج ایزی لایف مدل KD-5917 است.

  دقت در اندازه‌گیری

  فشارسنج دیجیتال ایزی لایف هم دقت خوبی دارد و خریداران را راضی نگه داشته است. بعضی از خریداران گفته‌‌اند که بیشتر از ۵ سال است که از این وسیله استفاده کرده و همچنان از کیفیت و دقتش رضایت دارند.

  سهولت در استفاده

  استفاده از فشارسنج ایزی لایف کار دشواری نیست و هم با برق و هم با باتری کار می‌کند. با بستن بازوبند دستگاه و فشردن دکمه استارت(شروع)، فشار خون به‌طور خودکار اندازه‌گیری و روی صفحه نمایش داده می‌شود. آسان است، نیست؟

  امکانات و نظرات خریداران قبلی

  فشارسنج ایزی‌لایف مجهز به حافظه ذخیره نتایج است و تاریخ و ساعت را هم نمایش می‌دهد. این دستگاه می‌تواند به‌طور خودکار خاموش شود. تعداد ضربان قلب هم با آن قابل‌اندازه‌گیری است. خریداران قبلی این وسیله از دقت، کیفیت و دوامش رضایت دارند. قیمت آن هم در حوالی زمستان ۱۴۰۰ در حدود ۷۶۰ هزار تومان است.

  خرید و قیمت فشارسنج  ایزی‌لایف

  ۱. فشارسنج دیجیتال میکرولایف مدل BP B1 Classic

  فشارسنج دیجیتالی

  آخرین و ارزان‌ترین مورد این مقاله، فشارسنج دیجیتال میکرولایف است. اگر به‌دنبال گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر هستید، نگاهی به این پیشنهادمان هم داشته باشید.

  دقت در اندازه‌گیری

  دقت اندازه‌گیری فشارسنج میکرولایف هم مطلوب است. این فشارسنج دیجیتال ارزان در محدوده قیمتی‌اش عملکرد و دقت خوبی دارد و توانسته خریداران را راضی نگه دارد.

  سهولت در استفاده

  فشارسنج دیجیتال میکرولایف ساختار ساده‌ای دارد. صفحه نمایش آن هم تقریبا بزرگ است و خوانش اعداد را ساده می‌کند. منبع انرژی تأمینی وسیله باتری است و البته دفترچه راهنمایی هم دارد که اگر متوجه شیوه استفاده از آن نشوید، همه‌چیز را برایتان توضیح می‌دهد.

  امکانات و نظرات خریداران قبلی

  خریداران قبلی محصول از امکاناتش نظیر تشخیص ضربان قلب نامنظم، طبقه‌بندی فشار در سه سطح نشانگر ضربان قلب و فشار خون سیستولیک و دیاستولیک ابراز رضایت کرده‌اند. در ضمن، فشارسنج میکرولایف مجهز به تاریخچه اندازه‌گیری هم هست و برای خریدش باید حدود ۶۵۰ هزار تومان هزینه کنید(بهمن ۱۴۰۰).

  خرید و قیمت فشارسنج  میکرولایف

  جمع‌بندی فهرست بهترین فشارسنج دیجیتال

  ۵ مدل از پرفروش‌ترین فشارسنج دیجیتال را معرفی کردیم که کیفیت و دقت بالایی دارند و خریدارانشان را راضی نگه داشته‌اند. طیف قیمتی موارد پیشنهادی‌مان چندان ارزان نیست و قیمت‌ها از ۶۰۰ هزار تومان به بالا شروع می‌شود. اگر به‌دنبال خرید فشارسنج دیجیتال هستید، حتما به دقت و کیفیت وسیله دقت داشته باشید.  صحت عددی که دستگاه نشان می‌دهد برای سلامتی‌تان مهم است. تجربه استفاده از فشارسنج‌های دیجیتالی را داشته‌اید؟ از میان پیشنهاداتمان گزینه‌ای چشمتان را گرفته است؟ انتخابتان کدام خواهد بود؟ [see_also]3530[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید