خرید آبچکان؛ پرفروش‌ترین مدل‌ها در بازار ایران کدامند؟

خرید آبچکان؛ پرفروش‌ترین مدل‌ها در بازار ایران کدامند؟
راهنمای مطالعه

  خرید آبچکان یک تصمیم مهم برای آشپزخانه است. اغراق نمی‌کنیم؛ واقعا همین‌طور است. شاید به‌نظرتان مهم نیاید اما بخش مهمی از رفاهتان در هنگام ظرف‌‌شستن وابسته به وجود وسیله‌ای مناسب است. در این مقاله شما را با بهترین آبچکان‌ها آشنا می‌کنیم.

  معیارهای مهم در خرید آبچکان

  پیش از این شما را با انواع آبچکان و معیارهایی که حین خرید این ابزار باید در نظر بگیرید، آشنا کرده بودیم. در این مطلب به‌سراغ پرفروش‌ترین آبچکان‌های بازار ایرانی رفته‌ایم و مواردی را انتخاب کرده‌ایم که از نظر مشتریان قبلی‌شان مطلوب و راضی‌کننده بوده‌اند. معیارهایی هم برای بررسی هر مورد در نظر داشته‌ایم:

  • جنس
  • طراحی
  • ارزش خرید
  • نظرات کاربران

  ترتیب قرارگرفتن آبچکان‌ها در این مقاله، براساس قیمت است. گزینه‌های مختلف از بیشترین قیمت به کمترین مرتب شده‌اند.

  ۱. آبچکان مدل Hamertools

  خرید آبچکان

  این آبچکان از پرطرفدارهای بازار است. بسیاری از کسانی که آن را خریده‌اند از محصول رضایت داشته‌اند. شما می‌توانید، آبچکان همرتولز را در هرکجای آشپزخانه بگذارید که دوست دارید. برای نمونه، می‌توانید آن را طوری بگذارید که سینک و شیر آب زیرش قرار بگیرد یا حتی می‌توانید آن را کنار سینک یا هرجای دیگری بگذارید که فکر می‌کنید، مناسب‌تر است.

  جنس

  جنس این آبچکان از فلز است. رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای که روی آن زده شده، وسیله را ضدزنگ کرده است و اجازه ایجاد خط‌وخش به روی آن را هم نمی‌دهد. اگر قصد خرید آبچکان دارید و می‌خواهید که وسیله موردنظر مقاوم باشد، می‌توانید روی این محصول حساب کنید. وزن قابل‌تحمل برای آبچکان مدل همرتولز حدود ۵۰کیلوگرم است.

  طراحی

  طراحی این محصول بسیار جذاب و کاربردی است. آبچکان مذکور برای انواع ظروف جا دارد. چه‌چیزی از این بهتر؟ بخش‌های مختلفی که برایش در نظر گرفته شده، شامل این موارد است:

  • سبد جاظرفی مناسب بشقاب، پیش‌دستی، در قابلمه، دیس
  • دو سبد مربعی مناسب قابلمه، کاسه، میوه
  • سبد جای مایع و اسکاچ
  • استند لیوان برای نگهداری انواع لیوان با اندازه‌های مختلف
  •  استند جای سینی
  • سبد آویزان برای جای قاشق و چنگال

  ارزش خرید

  محصولی که زیباست، کارایی دارد، مشکل جای‌دادن ظروف شسته را حل می‌کند، ارزش خرید دارد. ندارد؟ برای منازلی که امکان نصب آبچکان بالای سینک ندارند، این وسیله رویایی خواهد بود.

  مشاهده تصاویر و قیمت این آبچکان

  [related]35288[/related]

  نظرات کاربران

  کاربرانی که سینک ظرفشویی آشپزخانه‌شان در کنار پنجره است و ردیف کابینتی بالای آن نصب نشده از سینک همرتولز رضایت زیادی داشته‌اند. به‌گفته آنها، این وسیله می‌تواند نظم و رفاه زیادی در زمینه شست‌وشو و نظم‌دادن به ظرف‌ها به‌وجود بیاورد.

  نِما و شکل ظاهری این آبچکان هم زیباست و همین باعث شده که بسیاری از خریداران قبلی‌اش نسبت به داشتن آن، ابراز رضایت و خوشحالی کنند. کیفیت و محکم‌بودن آبچکان در کنار ضدزنگ‌بودنش هم از دلایل دیگری است که خریداران قبلی را راضی نگه داشته است.

  ۲. آبچکان ایکیا مدل Rinnig

  خرید آبچکان

  ایکیا را که می‌شناسید؛ همان برند معروف لوازم خانگی مختلف و کاربردی که طراحی‌های زیبایی دارند. در خرید آبچکان هم می‌توانید روی ایکیا حساب کنید. آبچکان ایکیا بسیار زیبا طراحی شده و رنگ خاصی دارد. در ادامه از ویژگی‌هایش بیشتر می‌خوانید.

  جنس

  جنس آبچکان ایکیا از پلاستیک است و همین باعث شده که گزینه‌ای نسبتا سبک باشد و با توجه به ابعادش، جمع‌و‌جور است. باید دقت کنید که این آبچکان زیبا چندان بزرگ نیست.

  طراحی

  طراحی آبچکان ایکیا یکی از برگ‌های برنده آن در ربودن دل مشتریان است. رنگ مشکی و ساختاری که برای قراردادن ظرف‌ها در آن در نظر گرفته شده، از این وسیله موردی محبوب و مطلوب می‌سازد. این آبچکان را می‌توان کنار سینک گذاشت و انواع ظرف‌وظروف شسته را در آن جای داد.

  ارزش خرید

  خرید آبچکان ایکیا  البته ارزان تمام نمی‌شود. باید یادتان باشد که با محصولی خارجی روبه‌رو هستید که اساسا قیمت‌های چندان پایینی هم برای محصولاتش در ایران وجود ندارد. در نتیجه، اینکه آبچکان ایکیا با ابعاد کوچک ارزش خرید دارد یا خیر، به سلیقه و جیب شما وابسته است. نظرتان چیست؟

  مشاهده تصاویر و قیمت این آبچکان

  نظرات کاربران

  بعضی از خریداران قبلی آبچکان ایکیا از ابعادش ناراضی بوده‌اند. البته آنها هم منکر زیبایی این وسیله در طراحی نمی‌شوند اما ابعادش به دردشان نمی‌خورده است. پس اگر شما هم دغدغه جا و ظرفیت برای خرید آبچکان دارید، حتما این مورد را در نظر داشته باشید و بعد اقدام به خرید کنید.

  جذابیت ظاهری آبچکان ایکیا از عمده‌ترین دلایل انتخابش از سوی مشتریان قبلی بوده است. اگر شما چندان در قید ظاهر نیستید، حتما به بخش‌های مختلف این وسیله، قبل از خرید بیشتر دقت کنید و با نگاهی غیرظاهربینانه برای خریدتان تصمیم بگیرید.

  ۳. آبچکان مدل اطلس

  خرید آبچکان

  گزینه دیگری که در اینجا معرفی می‌کنیم و در دسته پرفروش‌ها و محبوب‌هاست، آبچکان مدل اطلس است. این آبچکان طرح متداول و رایجی دارد. یعنی مشابه آن را زیاد دیده‌اید. برای قراردادن در کنار سینک مناسب است و گزینه‌ای نیست که شما را سر دوراهی خرید قرار بدهد؛ چون ساده و کاربردی است.

  جنس

  جنس آبچکان اطلس از آلومینیوم است. البته بخش‌هایی از آن هم از جنس پلاستیک تولید شده‌اند. به‌عبارت دقیق‌تر، جنس سینی کفه و جاقاشقی‌اش از پلاستیک است و باقی بخش‌ها از آلومینیوم درست شده‌اند.

  طراحی

  طراحی آبچکان اطلس ساده است؛ در آن جایی برای قاشق، چاقو، ظروف مختلف و لیوان در نظر گرفته شده است. وجود سینی آب‌گیر در این وسیله برای ریختن و چکیدن آب ظرف‌های شسته‌شده هم باعث می‌شود که از ریختن آب در کنار سینک و روی کابینت جلوگیری شود.

  [related]11491[/related]

  ارزش خرید

  این کالا از آن مواردی است که مشتریان قبلی‌اش را حسابی راضی کرده و آنها را به تعریف و تمجید از خود واداشته است. بنابراین، شاخک‌های خریدمان کمی تیز می‌شود و متوجه می‌شویم که ارزش خرید آن نسبت به قیمتش بالاست.

  مشاهده تصاویر و قیمت این آبچکان

  نظرات کاربران

  کاربرانی که این کالا را خریده‌اند از آن راضی بوده و از سبُکی، زنگ‌نزدن و ابعادش رضایت داشته‌اند. سینی زیر وسیله هم یکی از دلایل رضایت مشتریان از آن است. البته بعضی گفته‌اند که بهتر بود، سینی آبچکان به‌طور کشویی طراحی می‌شد تا تخلیه آبش راحت انجام می‌گرفت. در هر صورت، نظر عموم خریداران قبلی آبچکان مثبت است.

  ۴. آبچکان مدل 8077

  خرید آبچکان

  آبچکان دیگری که در اینجا معرفی می‌کنیم، طراحی ساده و جذابی دارد. رنگ خاص این وسیله در کنار امکاناتی مانند سینی آب‌گیر باعث می‌شود که خریداران زیادی به سمتش جلب و جذب شوند.

  جنس

  جنس این آبچکان فلزی و روی آن رنگی برای محافظت از زنگ‌زدگی و خط‌وخش خورده شده است. جنس آبچکان خوب است و این را به گواه نظر مشتریان قبلی آن می‌گوییم.

  طراحی

  طراحی این آبچکان هم قابل‌قبول است. البته برخی از مشتریان قبلی‌اش اعلام کرده‌اند که باید روی طراحی شیب سینی زیر آن دقت بیشتری می‌شد تا آب در آن جمع نشود. اما درکل، طراحی این محصول رضایت‌بخش است.

  ارزش خرید

  قیمت این آبچکان چندان بالا نیست و نسبت به کارایی و طراحی خوبی که دارد، ارزش خرید مطلوبی هم می‌توان برایش در نظر گرفت. نظر شما چیست؟

  مشاهده تصاویر و قیمت این آبچکان

  نظرات کاربران

  کاربران از زیبایی، سبکی، مقاومت و البته بخش‌بندی‌های متنوع و مناسب این آبچکان رضایت داشته و از آن تعریف و تمجید کرده‌اند. گوش‌دادن به حرف کسانی که تجربه استفاده از یک وسیله را دارند، بهترین راه برای رسیدن به انتخاب مناسب در خرید است.

  ۵.آبچکان روی سینک مدل MNF

  خرید آبچکان

  اگر قصد خرید آبچکان دارید و از مدل‌های خلاقانه استقبال می‌کنید، حتما نگاهی به این مدل داشته باشید. آبچکان MNF روی سینک کشیده می‌شود و برای کسانی مناسب است که جای کافی برای گذاشتن آبچکان در کنار سینک یا حوالی آن ندارند.

  جنس

  جنس آبچکان MNF از آلومینیوم است و مقاومت خوبی دارد. این وسیله در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود و بنا به دکوراسیون آشپزخانه و کابینت‌ها می‌توانید گزینه موردنظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

  طراحی

  طراحی این آبچکان بسیار جذاب و متنوع است. آبچکان‌هایی وجود دارد که روی سینک قرار می‌گیرند اما ظاهری مانند مدل‌های معمول و رایج دارند. ولی طراحی این آبچکان کاملا متفاوت است و به‌طور رولی و جمع‌کننده درست شده تا بعد از استفاده رول شود و در گوشه‌ای قرار بگیرد.

  ارزش خرید

  قیمت این آبچکان گران نیست. البته چندان هم ارزان نیست.

  مشاهده تصاویر و قیمت این آبچکان

  اجازه بدهید که درباره نظرات کاربران هم برایتان بگوییم تا بهتر تصمیم‌گیری کنید.

  نظرات کاربران

  کسانی که با کمبود جا و فضا در آشپزخانه مواجه هستند، از این آبچکان استقبال زیادی کرده‌اند. یکی دیگر از نکات قابل‌توجهی که درباره‌اش گفته شده، این است که برای شست‌وشوی میوه‌ها هم کاربرد دارد.

  بعضی از خریداران به ابعاد آن اشاره کرده و گفته‌اند که باید قبل از خرید، حتما دقت کنید که این ابعاد برایتان مناسب است یا خیر. برخی هم معتقدند که قیمت این محصول نسبت به ابعادش کمی بالاست. اگر قصد خرید دارید، این موارد را به خاطر بسپارید. اگر خرید اینترنتی می‌کنید، توجه به ابعاد محصول، همیشه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام بدهید.

  در آخر

  برای خرید آبچکان با مدل‌های محبوب و پرفروش آشنا شدید. درست است؟ حالا راحت‌تر می‌توانید انتخاب کنید و می‌دانید که در بازار این محصول چه‌خبر است. از میان مدل‌هایی که معرفی شد، کدام‌مورد برایتان ایده‌آل است و از آن استقبال می‌کنید؟ به نظرتان، کدام مورد گزینه بهتری برای آشپزخانه است؟

  [see_also]4014[/see_also]
  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید