بهترین مشعل و شعله‌افکن‌ها تا ۲۰۰ هزار تومان

بهترین مشعل و شعله‌افکن‌ها تا ۲۰۰ هزار تومان
راهنمای مطالعه

  دنبال خرید شعله افکن هستید اما نمی‌دانید کدام مدل را انتخاب کنید؟ در این مقاله به شما کمک می‌کنیم با بهترین شعله‌افکن‌های خوش قیمت بازار ایران آشنا شوید.

  معیارهای خرید شعله افکن درجه

  شعله‌افکن‌ها برای کارهای مختلفی استفاده می‌شوند.: از آتش روشن کردن سریع در طبیعت تا آشپزی و امور فنی و خرده‌کارهای فنی متنوع. اما در میان موارد متعددی که در بازار به فروش می‌رسد، کدام گزینه‌ را انتخاب کنیم؟

  ما با جست‌وجو در فروشگاه‌های آنلاین مانند دیجی‌کالا، موارد پربازدید را بر اساس معیارهای زیر برایتان مشخص کرده‌ایم:

  • کارایی
  • کیفیت ساخت
  • نظرات کاربران
  • ارزش خرید

  ترتیب قرارگرفتن شعله‌افکن‌ها در این متن از گران‌ترین به ارزان‌ترین است و بر اساس اولویت‌ها و نیازتان می‌توانید اقدام به خرید شعله افکن کنید.

  ۱.شعله افکن مدل CAMPO7015

  بهترین شعله افکن

  شعله‌افکن سبک و کوچک مدل CAMPO7015 با گاز بوتان کار می‌کند و مخزن گازی خارجی هم دارد که به آن متصل می‌شود.

  کارایی و کیفیت ساخت

  کاربردهای این محصول بسیار زیاد و متنوع است. برای مثال، می‌توانید با آن به سرعت زغال آماده کنید، قیر را ذوب کنید درزها را بچسبانید، به فلزات شکل بدهید، پلاستیک را آب کنید، فلزاتی مانند آلومینیوم را جوش بدهید و غیره.

  این محصول قفل ایمنی هم دارد اما فاقد فندک سر خود است.

  با خرید شعله افکن مدل CAMPO7015 وسیله‌ای در اختیار خواهید داشت که حرارت حداکثری ۱۳۰۰ سانتی‌گراد دارد و مخزن خارجی‌ آن به‌سادگی به سر شعله‌افکن متصل می‌شود. پیچی هم برای تنظیم شعله این مشعل وجود دارد که کار با آن را ساده‌تر می‌کند.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  خریداران قبلی این محصول از کیفیت و کارایی‌اش راضی بوده‌اند. برای نمونه، برخی به ارگونومیک بودن آن اشاره و از محصول در کارهای ظریف و دقیقی مانند جواهرسازی استفاده کرده‌اند.

  قدرت شعله هم از مزایایی است که در میان نظرات خریداران قبلی به چشم می‌خورد. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۲.سرپیک شعله افکن مدل 1300

  خرید شعله افکن اگر به‌دنبال خرید شعله افکن هستید و می‌خواهید که محصول موردنظرتان قفل ایمنی و فندک سرخود داشته باشد، سرپیک شعله افکن مدل ۱۳۰۰ هم گزینه بدی نخواهد بود.

  کارایی و کیفیت ساخت

  پیچ کنترل حرارت موجود در این شعله افکن از مزایایش به‌شمار می‌رود. این محصول هم سبک است و فقط ۱۷۰ گرم وزن دارد. اگر قصد خرید شعله‌افکنی مطلوب با قیمتی نسبتا مناسب دارید، نگاهی به سرپیک شعله‌افکن مدل ۱۳۰۰ داشته باشید. [related]31734[/related]

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  به‌گواه خریداران قبلی این محصول، قدرت شعله‌اش مطلوب و قابل‌اعتناست. جرقه و تنظیم شعله آن هم سخت و آزاردهنده نیست. البته باید قبول کرد که کیفیت ساخت بدنه این شعله‌افکن چندان بالا نیست اما برای سفر یا انجام خرده‌ریزهای فنی می‌توان رویش حساب کرد. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۳.سری شعله افکن کمل کد YPZ-AP015

  خرید شعله افکن یکی دیگر از محصولاتی که برای خرید شعله افکن توصیه می‌شود، شعله افکن کمل است. این شعله‌افکن هم مخزن گاز خارجی دارد و فندک سرخودی برای آن در نظر گرفته شده است.

  کارایی و کیفیت ساخت

  وزن این سری شعله‌افکن ۱۰۵ گرم است. قفل ایمنی دارد و برای به‌کارگیری در زمینه‌هایی مانند پزشکی، طلاسازی و آشپزی قابل‌استفاده است. اگر اهل پختن غذاهای مختلف باشید، حتما می‌دانید که این سری‌های شعله‌افکن می‌توانند در برشته‌کردن و حرارت‌دادن به سطح غذاهایی مانند سوشی یا کرم بروله به شما کمک کنند.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  خریداران قبلی شعله‌افکن کمل به آن در مواردی مانند کیفیت ساخت نمره‌ای در حدود ۳ از ۵ داده‌اند. حرارت و قدرت شعله آن هم مطلوب است.

  مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۴. شعله افکن تورچ کد 2020

  خرید شعله افکن در میان بهترین گزینه‌ها برای خرید شعله افکن به گزینه دیگری هم برخورد کردیم: شعله‌افکن تورچ. این وسیله مخزن گاز خارجی دارد، فندکش سرخود است و برای آن قفل ایمنی هم قرار داده‌اند.

  کارایی و کیفیت ساخت

  این شعله‌افکن سبک است و فقط ۱۴۵ گرم وزن دارد. با پیچ کنترل شعله‌اش می‌توانید درجه حرارت را به‌سادگی کنترل کنید. اگر به‌دنبال گزینه‌ای هستید که قیمت مناسبی دارد و کارایی‌اش مطلوب است، به خرید شعله افکن تورچ هم نیم‌نگاهی داشته باشید.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  خریداران قبلی این شعله‌افکن از ایمنی بالایش رضایت دارند. تعداد زیادی از آنها خرید این محصول را توصیه می‌کنند و معتقدند که برای کارهای فنی و در مسافرت بسیار به‌کار می‌آید. خوش‌دست‌بودن و ارگونومی مناسب وسیله هم از مزایای دیگری است که از سوی مشتریان قبلی به آن اشاره شده است.

  ۵.سرپیک شعله افکن ترچ کد 503 Torch

  مشعل گازی پی آر کد NS-500 مشعل گازی پی آر کد NS-500 هم ویژگی موارد دیگر را دارد: مخزن گازش خارجی است، فندک سرخود دارد، برای آن قفل ایمنی تعبیه شده است و پیچ کنترل حجم شعله هم دارد.

  کارایی و کیفیت ساخت

  این مشعل سبک حدود ۱۳۵ گرم وزن دارد. گاز مصرفی‌اش بوتان است و حداکثر دمای شعله آن هم ۱۳۰۰ سانتی‌گراد اعلام می‌شود. برای کارهای فنی، آشپزی، سفر و... می‌توانید از این شعله‌افکن استفاده کنید.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  کسانی که از این شعله‌افکن خریده‌اند به کاربردهای مختلفش اشارات جالبی کرده‌اند. برخی از مشتریان قبلی این محصول از آن برای درست‌کردن آتش برای کباب بهره می‌برند و از کیفیتش بسیار هم راضی‌اند. قدرت شعله این کالا هم بسیار زیاد است و با پیچ تنظیم حرارت قابل‌کنترل می‌شود. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۶.سرپیک شعله افکن مدل Flame کد 516

  خرید شعله افکن سرپیک شعله‌افکن مدل flame هم گزینه دیگری است که می‌توانید برای خرید شعله افکن در نظر داشته باشید. این شعله‌افکن حدود ۲۰۰ گرم وزن دارد و مجهز به قفل ایمنی هم هست. اما ویژگی‌های دیگر آن چیست؟

  کارایی و کیفیت ساخت

  گاز مصرفی شعله‌افکن flame گاز مایع است، برای آن فندکی سرخود در نظر گرفته شده و قفل ایمنی هم دارد. با پیچ کنترل موجود در آن می‌توانید حجم شعله را تنظیم کنید و از آن برای مصارف گوناگون بهره ببرید. [related]34293[/related]

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  شعله تیز یکنواخت این محصول باعث شده که مشتریان را راضی نگه دارد. بسیاری از خریداران قبلی این شعله‌افکن از قدرت و حجم شعله‌اش رضایت داشته‌اند. طراحی این محصول هم زیباست و از نقطه‌نظر ارگونومی نمره خوبی می‌گیرد. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۷.سرپیک شعله افکن آویژه صنعت کد AS-T99

  خرید شعله افکن
  این مورد با شعله‌افکن‌هایی که تا اینجا گفتیم، کمی فرق دارد. سرپیک شعله‌افکن آویژه فندک سرخود ندارد اما محصولی سبک به‌وزن ۲۳۰ گرم است و مخزن گاز خارجی دارد. با تعویض ژیگلور آن، می‌توانید شعله‌افکن را به گاز شهری هم متصل کنید.

  کارایی و کیفیت ساخت

  سرشعله این محصول برنجی است. پیچ کنترل حجم شعله دارد و برخلاف مواردی که تا اینجا گفته شد، برای آن، قفل ایمنی در نظر نگرفته‌اند. سر برنجی شعله‌افکن آویژه باعث می‌شود که شعله یکنواختی تولید کند.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  خریداران قبلی این شعله‌افکن از قدرت و ارگونومی‌اش رضایت داشته‌اند اما دقت کنید که می‌گویند، این محصول برای مصارفی مانند جوشکاری چندان مناسب و قوی نیست. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۸.سرپیک شعله افکن مدل SPR

  خرید شعله افکن
  این شعله‌افکن هم با مخزنی خارجی و پیچ کنترل حجم شعله ارائه و عرضه می‌شود. وزن آن حدود ۱۳۰ گرم است و وسیله‌ای سبک به‌حساب می‌آید. اهرم کم‌ و زیادکردن آن به‌خوبی کار می‌کند و گزینه قابل‌اعتنایی است.

  کارایی و کیفیت ساخت

  دهانه این محصول استاندارد طراحی شده و برای همین شعله به‌شکلی مطلوب و با ایمنی مناسب از آن خارج می‌شود. جنس آن هم مقاوم و آهنی است و از گاز بوتان به‌عنوان سوخت مصرف می‌کند. اما اجازه بدهید، ببینیم که نظر مشتریان قبلی درباره‌اش چیست؟

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  مشتریان قبلی سرپیگ شعله‌افکن از کیفیت و قدرت شعله‌اش رضایت دارند. آنها معتقدند که اگر اهل رفتن به طبیعت و کمپ‌زدن هستید، داشتن چنین وسیله‌ای برایتان بسیار خوشایند و البته ضروری خواهد بود. سبک‌بودن دستگاه هم مزیت دیگری است که در میان نظرات کاربران به آن اشاره شده و در کل، با مرور نظرات می‌توان دریافت که این محصول کارایی خوبی دارد.

  ۹.سر پیک شعله افکن مدل flame کد ۹۱۵

  خرید شعله افکن مورد بعدی که می‌خواهیم برای خرید شعله افکن پیشنهاد کنیم، سرپیک شعله افکن مدل flame با کد ۹۱۵ است. این محصول هم مخزن گاز خارجی دارد، فندکی سرخود برایش تعبیه شده و مجهز به قفل ایمنی هم هست.

  کارایی و کیفیت ساخت

  وزن این شعله‌افکن در حدود ۲۰۰ گرم است، با گاز مایع کار می‌کند و طراحی زیبایی هم دارد. البته در خرید محصولاتی مانند شعله‌افکن، زیبایی محصول احتمالا آخرین نکته‌ای است که به آن فکر می‌شود ولی طراحی و راحتی‌اش بسیار مهم است.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  مشتریان قبلی این شعله‌افکن از طراحی خوبش و راحتی آن در دست ابراز رضایت کرده‌اند. به‌گفته آنها، از این محصول می‌توان در طیف وسیعی از فعالیت‌ها استفاده کرد. برای مثال، هم برای جوشکاری جواب‌گوست و هم اموری مانند جواهرسازی. اگر قصد خرید شعله افکن دارید، روی این مدل هم حساب کنید. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  ۱۰. سرپیک شعله افکن مدل PA 1979

  خرید شعله افکن
  آخرین محصولی که در این مقاله معرفی می‌شود هم شعله‌افکن مدل ۱۹۷۹ است. طراحی این کالا مطلوب است و از نظر خریداران قبلی ارزش خرید خوبی دارد. اجازه بدهید که مروری بر مشخصات و ویژگی‌هایش داشته باشیم.

  کارایی و کیفیت ساخت

  این شعله‌افکن هم مخزنی خارجی دارد اما فندک سرخود ندارد، برای آن قفل ایمنی در نظر گرفته نشده است و پیچی دارد که می‌تواند حجم شعله را کنترل کند. شعله‌افکن ۱۹۷۹ حرارت خوبی به‌وجود می‌آورد.

  نظرات کاربران و ارزش خرید

  خریداران قبلی این محصول از کیفیت آن رضایت داشته‌اند و معتقدند که طراحی خوبی دارد، کار راه‌انداز است و قیمت خوبی هم دارد. مشاهده تصاویر و قیمت این شعله‌افکن

  در آخر

  با شناخت مواردی که گفته شد، راحت‌تر می‌توانید به خرید شعله افکن بپردازید. از میان مدل‌هایی که گفته شد، کدام را انتخاب می‌کنید؟ شما این محصول را برای چه کاربردهایی می‌خواهید؟ [see_also]36803[/see_also]
  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید