با۱۰ پکیج‌ برتر آموزش زبان انگلیسی آشنا شوید

با۱۰ پکیج‌ برتر آموزش زبان انگلیسی آشنا شوید
راهنمای مطالعه

  یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از پکیج‌ها و بسته‌های آموزشی است. در این مطلب ۱۰ پکیج آموزش زبان برتر را معرفی کرده‌ایم که بین کاربران ایرانی با استقبال مواجه شده‌اند.

  اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دلیل مشغله‌های کاری یا تحصیلی، زمان یا هزینه شرکت در کلاس‌های خصوصی و موسسات را ندارند، بد نیست یادگیری زبان به صورت خود آموز و با استفاده از پکیج آموزش زبان را محک بزنید.

  در ادامه به معرفی ۱۰ پکیج پرطرفدار بین زبان آموزان می‌پردازیم و ویژگی‌ها و امکانات هر یک را بررسی می‌کنیم. بین موارد معرفی شده بسته‌های خارجی معتبر نظیر دولینگو و رزتا استون و پکیج‌های ایرانی مثل نصرت و سرزمین زبان قرار دارند که بر اساس نیاز و سطح زبان خود می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید.

  ۱. اپلیکیشن دولینگو

  بهترین پکیج زبان

  بهترین پکیج زبان را گاهی می‌توان به صورت رایگان نیز پیدا کرد. یکی از این دوره‌های رایگان دولینگو (Duolingo) است که ده‌ها میلیون نفر در دنیا از آن استفاده می‌کنند.

  در این اپلیکیشن با سپری کردن یک دوره و تکمیل آن به دوره‌های بعدی می‌روید. دولینگو آموزش را از طریق تصاویر انجام می‌دهد و در هر دوره فعالیت‌هایی مانند ترجمه و تلفظ لغات را برای زبان آموزان قرار داده است. یکی دیگر از قابلیت‌های خوب دولینگو آموزش زبان در قالب بازی است. با شرکت در این بازی‌ها که در قالب تکرار و تمرین است، نه تنها سرگرم می‌شوید، بلکه لغات بسیاری به مرور در حافظه شما ماندگار می‌شوند.

  در اپلیکیشن یادگیری زبان دولینگو علاوه بر انگلیسی، زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتقالی، ایتالیایی و ... نیز ارائه شده است. نرم‌افزار دولینگو را می‌توان در قالب اپلیکیشن‌های ویندوز و موبایل دریافت کرد.

  ۲. بسته نرم افزاری رزتا استون

  بهترین پکیج زبان

  از دیگر نرم‌افزارهایی که می‌توان آن را در دسته‌بندی بهترین پکیج زبان جا داد، رزتا استون است که زبان را به لهجه بریتانیایی و با‌کیفیت و سرعت بالا به مخاطب خود یاد می‌دهد. در این نرم‌افزار می‌توانید سه زبان‌ انگلیسی، ترکی‌ و فرانسه را از سطوح مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.

  شیوه یادگیری در این نرم‌افزار بر پایه یادگیری زبان مادری است. به عبارتی رزتا استون در تلاش است تا زبان‌آموز با استفاده از ارتباط لغات با تصاویر و با تکرار و شنیدن آن‌ها زبان را آموزش ببیند؛ بدون اینکه نیازی به حفظ ترجمه فارسی آن‌ها داشته باشد.

  برای هر زبان معمولا ۳ سطح در نظر گرفته شده و هر کدام از این سطوح شامل ۴ واحد است که خود این واحدها هم به ۴ درس اصلی مهارت‌های مکالمه، شنیدن، نوشتن، و درک مطلب تقسیم می‌شوند. در سطح اول مفاهیم ساده و ابتدایی، در سطح دوم مفاهیم مربوط به یک موضوع خاص مثل بانکداری یا خودرو در قالب ویدیوهای کوتاه و در سطح سوم ویدیوهای طولانی تر برای تسلط بر موضوع ارائه می‌شوند.

  لینک خرید این بسته آموزشی

  [related]35348[/related]

  ۳. بسته نرم‌افزاری ساتل Sweet English

  بهترین پکیج زبان

  نرم‌افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن را با کمک ویدیو و متون سطح بندی شده آموزش می‌دهد. در این نرم‌افزار نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی برای هر بخش به‌صورت تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان آموزش داده می‌شود.

  از مزیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به آزمون‌های آنلاین و ارائه مدرک اشاره کرد. آموزش‌های این نرم‌افزار براساس کتاب‌های Top Notch و Summit است و در ۶ سطح از پیش مقدماتی تا پیشرفته را شامل می‌شود.

  حین استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید در تمام صفحات جهت مرور درس‌ها یادداشت‌گذاری کرده و سپس به آن‌ها مراجعه کنید. این نرم‌افزار ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری را نیز برای کاربر نمایش داده و متن مکالمات صوتی را برای زبان آموزان مبتدی به نمایش می‌گذارد.

  لینک خرید این بسته آموزشی

  ۴. بسته نرم افزاری Nonstop English

  بهترین پکیج زبان

  پکیج آموزش زبان انگلیسی Nonstop English در ۶ سطح و بر اساس کتاب های جذاب TopNotch طراحی شده است. این دوره دارای نرم افزار شبیه ساز مکالمه انگلیسی در چند سطح مختلف است که از مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شود. پکیج مذکور شامل معرفی دقیق، تمرین و مرور گسترده لغات، ترکیبات و اصطلاحات به همراه دامنه وسیع تصاویر، عکس‌ها، تعاریف، مثال‌ها و عبارات مفهومی است.

  آموزش از طریق فیلم نیز یکی از ویژگی‌های این نرم افزار است و پس از هر مکالمه نیز سوالات مربوط به آن از زبان‌آموز پرسیده شده و برای تقویت یادگیری تمریناتی نیز در اختیارش قرار می‌گیرد. در این مورد از بهترین پکیج زبان این امکان فراهم شده که قبل از شروع به کار با نرم افزار، به ارزیابی سطح زبانی خود بپردازید.

  لینک خرید این بسته آموزشی

  ۵. پکیج سرزمین زبان

  بهترین پکیج زبان پکیج سرزمین زبان (sarzaminezaban.com) دوره‌های متنوعی را ارائه می‌کند که با استفاده آنها می‌توان آموزش زبان انگلیسی از پایه را آغاز کرد و تا سطوح بالایی مانند آزمون آیلتس رسید.

  این دوره‌ها شامل ۱۲۳ درس، ۶۰ درس برای انگلیسی در سفر، گرامر زبان انگلیسی در ۳۰ روز ، ۷ مرحله برنامه ریزی آموزش از پایه تا آیلتس و ۵۰ اصطلاح پر کاربرد زبان انگلیسی است.

  یکی از مزایای استفاده از این پکیج، اساتید بومی از انگلیس است که مکالمه، گرامر و مهارت خواندن و نوشتن را از سطح مبتدی تا پیشرفته با لهجه بریتیش به صورت کاربردی به شما آموزش می‌دهد.

  ۶. پکیج زبان نصرت

  بهترین پکیج زبان

  نصرت یکی از قدیمی‌ترین بسته‌های آموزش زبان است که در سال‌های گذشته بسیاری از طریق آن آموزش دیده‌اند. در سایت نصرت علاوه بر انگلیسی، برای زبان‌های آلمانی، فرانسوی، عربی، ترکی، و حتی گرجی نیز بسته‌های آموزشی ارائه شده است.

  دوره آموزشی نصرت شامل بسته‌های مختلفی نظیر آموزش در ۳ ماه یا آمادگی آیلتس و تافل است. پکیج آموزش کامل نصرت دارای سطح بندی مقدماتی تا پیشرفته بوده و شامل ۹۰ درس، ۶۲۰ مکالمه کاربردی و آموزش تصویری با ترجمه فارسی با لهجه آمریکایی است.

  لینک خرید این بسته آموزشی

  ۷. پکیج لایبر

  بهترین پکیج زبان

  در پکیج لایبر (liber.ir) می‌توانید زبان انگلیسی را با روش‌های مختلفی مانند فایل‌های صوتی، فیلم‌های آموزشی، نرم‌افزارهای آموزشی و فایل‌های PDF یاد بگیرید.

  در آموزش زبان انگلیسی مکالمه اهمیت بالایی دارد و  از این نظر بسته لایبر به لطف فایل‌های صوتی و تصویری، مهارت شنیداری و مکالمه زبان‌آموزان را نیز تقویت می‌کند.

  در این پکیج که برای سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته مناسب است، می‌توانید داستان‌، مجلات و کتاب‌های علمی انگلیسی نیز پیدا کنید که علاوه بر تقویت مهارت ریدینگ زبان انگلیسی، دایره لغاتتان را افزایش می‌دهند.

  [related]37268[/related]

  ۸. پکیج استاد نینا

  بهترین پکیج زبان

  پکیج آموزش زبان انگلیسی نینا بر پایه کتاب‌های استاندارد بین‌المللی تدوین شده و در کنار آن آموزش‌های ویدیویی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. کاربران این پکیج پس از تعیین سطح، توسط اساتید به صورت روزانه آموزش می‌بینند و اشکالاتشان نیز تصحیح می‌‌شود.

  علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانند در کلاس خصوصی آنلاین یک نفره و گروهی نیز شرکت کنند. پکیج آموزش زبان انگلیسی نینا جدای از آموزش کاربردی مکالمه، برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های آیلتس، تافل، GRE نیز مناسب است. در سایت این موسسه نیز آموزش‌های رایگانی درباره آزمون آیلتس، GRE و دولینگو ارائه شده است.

  ۹. دوره انگلیسی با یلدا اعلایی

  بهترین پکیج زبان

  آموزش‌ها در سایت «وای انگلیش» از دوره‌های مبتدی شروع شده و تا سطح پیشرفته و آزمون‌هایی مانند آیلتس را شامل می‌شود. تمام دوره‌ها به صورت ویدیویی آموزش داده شده و متناسب با نیاز زبان آموز به صورت جداگانه نیز عرضه می‌شود.

  در آموزش‌های این دوره نیز به مکالمه اهمیت زیادی داده شده است. دوره آموزشی مذکور از طریق سایت در دسترس است اما می‌توانید انها را دانلود کرده و به صورت آفلاین آموزش ببینید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن دوره را در گوشی نصب کرده و همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

  ۱۰. پکیج لینگمی

  بهترین پکیج زبان

  لینگمی (lingemy.com)، مدعی زبان آموزی به سبک مدرن و طبق متد کالج ترینیتی است. این پکیج شامل مجموعه‌ای از جلسات آنلاین تمرین، محتوای خودخوان، تست و تمرین و پروژه‌ و انجمن کلاسی پرسش ‌و ‌پاسخ از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۱۰ مرحله است.

  در این سایت دوره‌‌هایی مانند انگلیسی در سفر، در سطح شهر، در اقامتگاه، در خرید و در فرودگاه را متناسب با نیازتان تهیه کرده و آموزش ببینید.

  همچنین می‌توانید از دیگر امکانات رایگان سایت مانند تعیین سطح، پادکست‌ها و لیست منابع خودخوان انگلیسی نیز بهره‌مند شوید. این سایت در بخش سوالات متداول نیز به تمام سوالات زبان‌آموزان درباره آزمون مهم آیلتس پاسخ داده است.

  جمع‌بندی بهترین پکیج زبان

  در این مقاله به معرفی ۱۰ پکیج برتر برای زبان آموزی پرداختیم. بهترین پکیج زبان را نمی‌توان به طور قطع انتخاب کرد و شما با توجه به سطح زبان، نوع دوره، سطح کیفی آموزش‌ها و هزینه می‌توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید. تا حالا از هیچکدام از این پکیج‌ها استفاده کرده‌اید؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران درجه به اشتراک بگذارید. [see_also]16149[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید