بهترین سایت‌های نوبت‌دهی و ویزیت آنلاین پزشکان

بهترین سایت‌های نوبت‌دهی و ویزیت آنلاین پزشکان
راهنمای مطالعه

  سایت نوبت دهی پزشکان امکان دسترسی سریع و آسان به بهترین متخصصان پزشکی در زمینه‌های مختلف را فراهم می‌کند. با درجه همراه شوید تا بهترین سایت‌‌های نوبت دهی و ویزیت آنلاین را به شما معرفی کنیم.

  مزایای سایت‌های نوبت دهی و ویزیت آنلاین پزشکان

  تماس پشت تماس؛ اما خبری از آقا یا خانم منشی نیست. برایتان پیش آمده است؟ یا تلفن مطب و کلینیک اشغال است یا کسی جوابگو نیست. این شرایط نه‌چندان جالب برای همه کسانی که می‌خواهند وقتی برای ملاقات با دکترها داشته باشند، پیش می‌آید.

  اما خوشبختانه از طریق سایت نوبت دهی پزشکان کارتان سریع و بی‌دردسر پیش خواهد رفت. سایت نوبت دهی پزشکان بستر و پلتفرمی است که با مراجعه به آن می‌توانید بی‌دردسر و بدون صرف انرژی و زمان از پزشک موردنظرتان وقت بگیرید.

  در این مقاله، شما را با تعدادی از این سایت‌های ویزیت و نوبت دهی آنلاین آشنا می‌کنیم. آماده‌اید؟

  ۱. میهن پزشک

  ption id="attachment_44566" align="aligncenter" width="850"]سایت نوبت دهی پزشکان سایت نوبت دهی پزشکان میهن پزشک

  سایت نوبت دهی آنلاین میهن پزشک (mihanpezeshk.com) به شما کمک می‌کند که در چند گام ساده بتوانید از متخصص یا پزشک عمومی موردنظرتان وقت بگیرید. این سایت با دسته‌بندی پزشکان در رده‌های تخصصی مختلف مثل مغز و اعصاب، قلب و عروق و... به شما کمک می‌کند که متخصص مورد نظر را سریع‌تر پیدا کرده و روند جستجو را ساده‌تر پیگیری کنید.

  خدمات میهن‌ پزشک مخصوص تمام شهرهای ایران است و امکانات خوب دیگری مانند ارائه مشاوره پزشکی از راه دور هم دارد. یعنی برخی از پزشکان به شکل آنلاین در بستر این سایت به ویزیت بیماران مشغول می‌شوند.

  مقالاتی علمی هم در این سایت وجود دارد که به قلم پزشکان نوشته شده و کاملا قابل‌استناد و اعتماد هستند.

  ۲. دکتریاب

  ption id="attachment_44572" align="aligncenter" width="850"]سایت نوبت دهی پزشک سایت نوبت دهی پزشکان دکتریاب

  سایت نوبت دهی آنلاین دکتریاب (doctor-yab.ir) هم گزینه دیگری است که می‌تواند در نوبت‌دهی به کمکتان بیاید. لازم نیست برای نوبت‌گرفتن از پزشکان راهی مطب‌ها و کلینیک‌ها شوید یا اینکه ساعت‌ها پشت خط تماس اسیر و گرفتار بمانید. دکتریاب کمکتان می‌کند که با جستجو در میان دسته‌بندی‌های تخصصی به پزشک موردنظرتان برسید.

  فرقی نمی‌کند که اهل کدام شهر هستید، این سایت برای همه نقاط ایران خدمات ارائه می‌کند. ضمن اینکه دکتریاب اپلیکیشنی به همین نام هم دارد که امکان جستجوی پزشکان و دریافت نوبت از آنها را در موبایل مقدور می‌کند.

  دکتریاب فهرستی از پزشکان هم دارد که رضایت‌مندی از عملکردشان بیشتر است و بیماران از ویزیت آنها نتیجه بهتری گرفته‌اند.

  ۳. طبینجا

  نوبت دهی پزشکان

  طبینجا هم سایت نوبت دهی پزشکان است و به شما اجازه می‌دهد که به‌راحتی از پزشک موردنظرتان وقت بگیرید. دیگر خدمت مفید این سایت، امکان ویزیت آنلاین است.

  بهترین پزشکان کشور در حیطه‌های مختلف در این سامانه به‌طور آنلاین حضور دارند و می‌توانید از شهرهای مختلف با متخصصانی از نقاط گوناگون ایران در ارتباط قرار بگیرید.

  طبینجا اپلیکیشنی برای موبایل هم دارد و در کنار این امکانات، مجله پزشکی معتبری هم دارد که به شما اطلاعات مفیدی درباره مسائل پزشکی می‌دهد. این سایت و اپلیکیشن طراحی خوبی دارند و می‌توانید به‌سادگی از آنها استفاده کنید.

  [related]35348[/related]

  ۴. سامانه پزشکان شفاداک

  نوبت دهی پزشکان

  سامانه پزشکان شفاداک (shafadoc.ir) گزینه دیگری است که می‌توانید از طریق آن خدماتی مشابه دیگر سایت‌های نوبت دهی پزشکان دریافت کنید. در این سایت، پزشکان به تفکیک تخصص و شهر قابل جستجو هستند و اطلاعاتی درباره کلینیک‌ها، مطب‌ها، بیمارستان‌ها و... وجود دارد.

  اگر اهل استفاده از اپلیکیشن‌ها باشید و آنها را به سایت ترجیح بدهید، می‌توانید با دانلود اپلیکیشن سامانه پزشکان شفاداک نوبتتان را از پزشک موردنظر دریافت کنید.

  ۵. دکترتو

  ption id="attachment_44576" align="aligncenter" width="850"]نوبت دهی پزشکان سایت نوبت دهی پزشکان دکترتو

  دکترتو (doctoreto.com) به شما کمک می‌کند که بی‌معطلی از پزشک موردنظرتان وقت بگیرید. خدمات این سایت هم برای استان‌های مختلف کشور در دسترس است. علاوه بر نوبت‌دهی اینترنتی، امکان مشاوره آنلاین، تلفنی و حتی مکتوب هم از طریق این سایت وجود دارد.

  مجله سلامتی سایت نوبت دهی پزشکان دکترتو به شما اطلاعات خوب و تخصصی درباره مسائل مختلف پزشکی می‌دهد. علاوه بر این‌ها، خدمت دیگری هم از سوی دکترتو ارائه می‌شود که این روزها کاربرد زیادی دارد: تست کرونا در منزل.

  با مراجعه به این سایت می‌توانید به‌سادگی مسیر درمان را پیگیری کنید و خیالتان تا حد زیادی از این بابت راحت باشد.

  ۶. دکتردکتر

  نوبت دهی پزشکان

  دکتردکتر (drdr.ir) هم گزینه مناسب دیگری برای دریافت نوبت غیرحضوری و بدون نیاز به تلفن است. این سایت هم برای همه نقاط ایران خدمات ارائه می‌کند. از خدمات دیگرش می‌توان به ارائه خدمات پزشکی مانند تست کرونا در محل اشاره کرد.

  سایت نوبت دهی پزشکان دکتردکتر خدمات دیگری هم دارد. برای مثال، می‌توانید به‌طور تلفنی با پزشکان گفتگو کنید و از این طریق ویزیت آنلاین شوید. امکان پرسش و پاسخ‌های پزشکی هم وجود دارد. شما می‌توانید سؤالاتتان را مطرح کنید و یکی از پزشکان مجموعه نهایتا چند ساعت به شما پاسخ خواهد داد.

  در این سایت، خدمات دامپزشکی هم وجود دارد. پس اگر مشکلی برای حیوان خانگی‌تان پیش بیاید، با مراجعه به بخش دامپزشکی سایت دکتردکتر، پیگیری مسأله بسیار ساده خواهد شد.

  ۷. پذیرش ۲۴

  نوبت دهی پزشکان

  پذیرش ۲۴ (paziresh24.com) هم سایت نوبت دهی پزشکان مفصلی است که خدمات گوناگونی را ارائه می‌کند. برای دریافت نوبت ویزیت متخصصان و پزشکان مختلف سراسر ایران می‌توانید روی این سایت حساب کنید.

  خدماتی مانند تفسیر آزمایش، مجله پزشکی، مشاوره آنلاین، پرسش و پاسخ اینترنتی و... در این سایت وجود دارد.

  در پذیرش ۲۴، امکان مشاوره تلفنی روانشناسی هم میسر است و می‌توانید به‌سادگی به بهترین متخصصان متصل شوید و مشکلاتتان را در گفتگو با آنها حل کنید.

  ۸. نوبت دات آی‌آر

  نوبت دهی پزشکان

  آخرین سایت نوبت دهی پزشکان در این فهرست، نوبت‌ دات‌ آی‌ آر (nobat.ir) است. این سایت هم به شما کمک می‌کند که اینترنتی از پزشک موردنظرتان وقت بگیرید و اصلا معطل نشوید.

  پزشکان فعال در این سایت، به‌طور اینترنتی هم مشاوره و خدمات ویزیت ارائه می‌دهند.

  کاربران در پایان استفاده از خدمات پزشکی به سطح کار هر پزشک امتیاز می‌دهند. از روی این امتیازها می‌شود به میزان رضایت کاربران از یک پزشک پِی برد.

  جمع‌بندی بهترین سایت‌های نوبت دهی پزشکان

  آشنایی با بهترین سایت‌ها در زمینه‌های خدماتی مختلف در این روزها زندگی را به‌شدت ساده‌تر می‌کند. در روزهایی که کرونا سایه به سایه زندگی‌مان است و ما را رها نمی‌کند و البته به خاطر گرفتاری‌ها و برنامه‌های شلوغ روزانه‌مان، استفاده از خدمات آنلاین راهی مناسب برای صرف‌جویی در وقت و انرژی است. با استفاده از سایت‌های نوبت‌دهی آنلاین دغدغه‌تان در استفاده از خدمات پزشکی بسیار کمتر از گذشته خواهد شد. تجربه استفاده از سایت نوبت دهی پزشکان را داشته‌اید؟ [see_also]44596[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید