مشاوره پزشکی اینترنتی با دکترهای متخصص مشهد

مشاوره پزشکی اینترنتی با دکترهای متخصص مشهد
راهنمای مطالعه

  انتخاب بهترین پزشک در هر حوزه یکی از معضلاتی است که نیاز به وقت و هزینه زیادی دارد. درگذشته باید با جستجوی محلی یا پرس‌وجو از آشنایان به دنبال پزشکی با تخصص موردنظر می‌گشت.

  اما امروزه با وجود خدمات آنلاین پزشکی می‌توان به‌راحتی به متخصصان زیادی دسترسی داشت و باتوجه‌به موقعیت مطب، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان و میزان تخصص، پزشک موردنظر را پیدا کرده و برای تعیین وقت اقدام کرد.

  اطلاعات تماس و آدرس بهترین پزشکان مشهد در سامانه دکترتو شامل آدرس مطب، سوابق، میزان تحصیلات، مقالات پزشکی و روزهای حضور در مطب ذکر شده است. همچنین شما می‌توانید باتوجه‌به نظرات مراجعه‌کنندگان و میزان رضایت آنها از تشخیص و نحوه درمان پزشک برای انتخاب پزشک تصمیم بگیرید.

  زمانی که به سایت دکترتو مراجعه می‌کنید، با انتخاب پزشکان مشهد می‌توانید لیست پزشکان را بر اساس آدرس، تخصص، نوع بیمه، جنسیت یا نوبت آزاد فیلتر کنید. شما می‌توانید نوبت خود را در کوتاه‌ترین زمان تنظیم کرده و در صورت نیاز نوبت خود را لغو کنید.

  در سامانه دکترتو پزشکان با تخصص و فوق‌تخصص‌های مختلف حضور داشته تا افراد با بیماری‌ها و مشکلات مختلف بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

  انتخاب بهترین پزشک در هر حوزه یکی از معضلاتی است که نیاز به وقت و هزینه زیادی دارد. درگذشته باید با جستجوی محلی یا پرس‌وجو از آشنایان به دنبال پزشکی با تخصص موردنظر می‌گشت.

  اما امروزه با وجود خدمات آنلاین پزشکی می‌توان به‌راحتی به متخصصان زیادی دسترسی داشت و باتوجه‌به موقعیت مطب، میزان رضایت مراجعه‌کنندگان و میزان تخصص، پزشک موردنظر را پیدا کرده و برای تعیین وقت اقدام کرد.

  اطلاعات کامل بهترین پزشکان مشهد در سامانه دکترتو شامل آدرس مطب، سوابق، میزان تحصیلات، مقالات پزشکی و روزهای حضور در مطب ذکر شده است. همچنین شما می‌توانید باتوجه‌به نظرات مراجعه‌کنندگان و میزان رضایت آنها از تشخیص و نحوه درمان پزشک برای انتخاب پزشک تصمیم بگیرید.

  زمانی که به سایت دکترتو مراجعه می‌کنید، با انتخاب پزشکان مشهد می‌توانید لیست پزشکان را بر اساس آدرس، تخصص، نوع بیمه، جنسیت یا نوبت آزاد فیلتر کنید. شما می‌توانید نوبت خود را در کوتاه‌ترین زمان تنظیم کرده و در صورت نیاز نوبت خود را لغو کنید.

  در سامانه دکترتو پزشکان با تخصص و فوق‌تخصص‌های مختلف حضور داشته تا افراد با بیماری‌ها و مشکلات مختلف بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

  دکتر ارتوپد مشهد

  برای تشخیص و درمان آسیب‌ها و بیماری‌های مربوط به سیستم اسکلتی عضلانی شامل استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، مفاصل و بافت‌های نرم باید به دکتر ارتوپد مراجعه کنید. برای دریافت نوبت از بهترین دکتر ارتوپد مشهد می‌توانید از طریق سایت دکترتو اقدام کنید. در سایت دکترتو می‌توانید متخصصان ارتوپد مشهد را بررسی کرده و باتوجه‌به آدرس مطب، نوبت آزاد و نظرات مراجعه‌کنندگان از دکتر موردنظر خود وقت ملاقات بگیرید.

  متخصص ارتوپد یا ارتوپدیست کمک می‌کند تا درد و مشکلات حرکتی بیماران که ناشی از مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی است، درمان شود. اگر هرگونه درد یا اختلالی استخوان‌ها، غضروف، مفاصل، رباط، ماهیچه، اعصاب یا تاندون‌های شما را تحت تاثیر قرار داده است، باید برای تشخیص بیماری به دکتر ارتوپد مراجعه کنید.

  پس از جراحت یا جراحی نیز می‌توان برای توان‌بخشی، کمک به حرکت، افزایش قدرت، دامنه حرکتی و انعطاف‌پذیری به متخصص ارتوپد مراجعه کرد. در بیماری‌های مزمن مانند آرتریت نیز مدیریت بیماری و معرفی استراتژی‌هایی برای جلوگیری از آسیب توسط این متخصص انجام می‌شود.

  به‌طورکلی درمان به دو بخش جراحی و بدون جراحی تقسیم می‌شود. در بخش غیر جراحی ارتوپد تمرینات و کشش‌های خاصی را به بیمار معرفی کرده و گاهی برای جلوگیری از فشار از روش‌های بی‌حرکتی مانند آتل و گچ استفاده می‌کند. تجویز برخی داروها و توصیه‌هایی برای تغییرات سبک زندگی نیز در این بخش درمان قرار می‌گیرند.

  اما گاهی آسیب یا بیماری با این روش‌ها بهبود پیدا نکرده و نیاز به جراحی است. جراحی‌های مختلفی در این حوزه وجود دارد که برای درمان مشکلات مختلف انجام می‌شوند. به‌عنوان‌ مثال ارتوپد می‌تواند جراحی تعویض مفصل، تثبیت داخلی، استئوتومی، ترمیم بافت نرم و جراحی رهاسازی را برای بیماران انجام دهد.

  بیماری‌های شایع مربوط به ارتوپد

  طیف وسیعی از بیماری‌های مربوط به استخوان، ماهیچه، مفصل و تاندون توسط متخصص ارتوپد تشخیص داده شده و درمان می‌شود. رایج‌ترین بیماری‌هایی که باید برای تشخیص و درمان آنها به ارتوپد مراجعه کرد، عبارتند از:

  • آرتریت به‌ویژه آرتروز
  • تومورهای خوش‌خیم بافت نرم
  • سرطان استخوان
  • بورسیت

  متخصص مغز و اعصاب مشهد

  اگر بیماری مربوط به مغز، نخاع یا اعصاب دارید و یا قسمتی از بدن شما تحت تاثیر علائم این بیماری‌ها قرار گرفته است، باید به متخصص مغز و اعصاب یا نورولوژی مراجعه کنید. برای پیداکردن متخصص مغز و اعصاب در مشهد می‌توانید از طریق سایت دکترتو اقدام کنید. بهترین متخصصان مغز و اعصاب مشهد در سایت دکترتو حضور داشته و می‌توان با تعیین وقت از مشاوره حضوری، آنلاین یا تلفنی با دکتر استفاده کرد.

  دکتر مغز و اعصاب یا نورولوژی اختلالات مغز و سیستم عصبی را تشخیص داده و درمان می‌کند. یک متخصص خوب باید اطلاعات کافی از آناتومی، عملکرد و شرایطی که روی اعصاب و سیستم عصبی تاثیر می‌گذارد، داشته باشد. سیستم عصبی مرکز فرماندهی بدن است و تمامی افکار، احساسات و حرکات تحت تاثیر این سیستم انجام می‌شود.

  گروهی از متخصصان مغز و اعصاب تخصص اطفال داشته و در صورت بروز مشکلات مغزی و سیستم عصبی کودک می‌توان به این متخصص مراجعه کرد. اگر کودک دچار مشکلات مغزی یا سیستم عصبی باشد، متخصص اطفال برای درمان موثرتر او را به متخصص مغز و اعصاب ارجاع می‌دهد. گروهی دیگر از این متخصصان نیز در بخش جراحی مغز و اعصاب تخصص دارند.

  فوق‌تخصص‌های مغز و اعصاب بسیار زیاد بوده و برخی از این متخصصان ممکن است در هر زمینه برای فوق‌تخصص اقدام کنند. به‌عنوان‌مثال ممکن است پزشک در زمینه اطفال، ناتوانی‌های عصبی رشدی، داروی عصبی عضلانی، آسایشگاه و نورولوژی مراقبت‌های تسکینی، اختلالات حرکتی یا اختلالات خودمختار فوق‌تخصص کسب کرده باشد.

  متخصص مغز و اعصاب چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند؟

  تمامی بیماری‌های مربوط به مغز و سیستم عصبی توسط متخصص اعصاب تشخیص داده شده و درمان می‌شود. برخی از شایع‌ترین اختلالاتی که می‌توان برای تشخیص و درمان آنها به دکتر نورولوژی مراجعه کرد، عبارتند از:

  • بیماری آلزایمر و سایر بیماری‌های زوال عقل
  • اسکلروز جانبی آمیوتروفیک
  • آسیب مغزی، آسیب نخاعی و ناهنجاری‌های عروقی
  • آنوریسم مغزی و ناهنجاری‌های شریانی وریدی

  دکتر گوارش مشهد

  امروزه به دلیل سبک زندگی و رژیم غذایی ناسالم مشکلات گوارشی بیش‌از پیش شده است. اگر شما هم علائم مربوط به بیماری‌های گوارشی را دارید، باید برای تشخیص و درمان به ‌موقع آنها به دکتر گوارش مراجعه کنید. برای مراجعه به دکتر گوارش در مشهد می‌توانید از طریق سایت دکترتو اقدام کنید.

  در سایت دکترتو لیست بهترین متخصصان گوارش مشهد به ترتیب نوبت آزاد یا موقعیت مطب ثبت شده است. شما می‌توانید علاوه بر تعیین نوبت حضوری برای مشاوره آنلاین یا تلفنی نیز از خدمات سایت دکترتو استفاده کنید.

  گوارش یکی از فوق‌تخصص‌های داخلی است که مربوط به مشکلات و بیماری‌های اندام‌های گوارشی، حرکت مواد در معده و روده، هضم و جذب مواد، حذف مواد زائد و بیماری‌های کبد می‌شود. اگر در اندام‌هایی مانند مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ، راست‌روده، پانکراس، کیسه صفرا، مجاری صفراوی و کبد دچار بیماری یا علائم مشکوکی هستید، باید به دکتر گوارش مراجعه کنید.

  معمولا علائم بیماری‌های گوارشی شامل مشکل در بلع، دل‌درد، تهوع و استفراغ، سوزش سر دل، اسهال، یبوست و زردی می‌شود. متخصص باتوجه‌به این علائم آزمایش‌های لازم را تجویز کرده و پس از تشخیص بیماری درمان را آغاز می‌کند. برای تشخیص بیماری گوارشی ممکن است پزشک آزمایش آندوسکوپی، کولونوسکوپی، سیگموئیدوسکوپی، پولیپکتومی یا اتساع مری را تجویز کند.

  اگر دچار علائمی مانند سوزش سر دل، حالت تهوع، استفراغ یا درد معده هستید، باید به دکتر گوارش مراجعه کنید.

  شایع‌ترین بیماری های گوارشی

  در صورت بروز ناراحتی یا علائم مشکوک در هر یک از اندام‌های سیستم گوارش باید به دکتر گوارش مراجعه کنید. شایع‌ترین بیماری‌هایی که توسط متخصص گوارش تشخیص داده شده و درمان می‌شوند، عبارتند از:

  • زخم معده
  • درد معده
  • ورم معده
  • کبد چرب
  • سیروز کبدی

  راهنمای دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان مشهد

  اگر ساکن مشهد هستید و برای تشخیص و درمان بیماری، مدیریت بیماری مزمن یا چکاپ سالانه می‌خواهید به پزشک مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات سامانه دکترتو استفاده کنید. همین حالا به وب‌سایت دکترتو مراجعه کنید. از میان شهرهای مختلف تحت پوشش دکترتو شهر مشهد را انتخاب کرده تا لیست بهترین پزشکان مشهد را مشاهده کنید. پس از واردشدن به صفحه پزشکان متخصص و فوق‌تخصص مشهد می‌توانید موارد لازم را فیلتر کنید تا راحت‌تر پزشک موردنظر خود را پیدا کنید. سه گزینه نوبت‌دهی مطب، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی در این صفحه وجود دارد که به طور پیش‌فرض برای شما نوبت‌دهی مطب انتخاب شده است. اگر در انتخاب پزشک منطقه مطب برای شما مهم است، روی گزینه منطقه کلیک کرده تا موقعیت مطب را انتخاب کنید. پس از انتخاب تخصص یا فوق‌تخصص پزشک و نوع بیمه انتخاب‌ها محدودتر شده و به پزشک موردنظر خود نزدیک می‌شوید. در لیست پزشکان مشهد می‌توانید اسامی را بر اساس بیشترین امتیاز یا اولین نوبت آزاد تعیین کنید. شما می‌توانید در کنار نام پزشک میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را به‌صورت در صد رضایت مشاهده کنید. همچنین اولین نوبت آزاد پزشک ذکر شده است تا انتخاب راحت‌تر شود. پس از انتخاب پزشک روی دکمه “نوبت بگیرید” کلیک کرده و وارد صفحه دکتر شوید. در این صفحه می‌توانید کد نظام‌پزشکی، آدرس کامل مطب، نظرات کاربران و نوبت‌های آزاد را مشاهده کنید. پس از تعیین روز و ساعت ملاقات با پزشک شماره تماس خود را وارد کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهید. در دکترتو تعیین نوبت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیاز به‌صرف وقت زیاد برای پیداکردن بهترین متخصص نیست. درصورتی‌که به هر دلیلی در زمان تعیین شده نمی‌توانید در مطب پزشک حاضر شوید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو نوبت خود را لغو کنید. هدف دکترتو ارائه خدمات پزشکی آنلاین و دسترسی سریع به پزشکان مشهد و سایر شهرها برای شهروندان بوده و هرروزه در تلاش است تا خدمات خود را در شهرهای بیشتری ارائه دهد.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید