۹+۱ ترفند برای ست کردن مانتو سفید

۹+۱ ترفند برای ست کردن مانتو سفید
راهنمای مطالعه

  رنگ‌های روشن برای این فصل پرکاربرد هستند. سفید از محبوب‌ترین‌ها است. می‌توانید از پیراهن و مانتوهای سفید برای موقعیت‌های مختلفی استفاده کنید. اگر بتوانید به درستی ست‌های جذابی با رنگ سفید بسازید، این رنگ می‌تواند تبدیل به محبوب‌ترین رنگ لباس شما شود. با ما باشید تا چند ست جذاب با هم بسازیم.

  1. آبی و سفید

  این ست شیک، خاص و زیباست. لباس‌ها تاثیر زیادی روی دیدگاه افرادی که با ما در ارتباط هستند می‌گذارند. اگر می‌خواهید به عنوان فردی آرام و باوقار دیده شوید این دو رنگ را در کنار هم به کار ببرید. به یک مانتوی سفید و دخترانه احتیاج دارید. آستین و قد مانتو نباید خیلی بلند باشد. مانتویی را انتخاب کنید که آستین کار شده‌ای داشته باشد. شلوار جین آبی روشن تکمیل کننده رنگ سفید خواهد بود. کتانی اسپرت دخترانه به رنگ سفید آیتم بعدی است. ونس یا کتانی‌های لژ دار بپوشید تا کمی کشیده‌تر به نظر برسید.
  1. مشکی و سفید

  این ترکیب را زیاد دیده‌اید. همه آن را دوست دارند اما افراد کمی به درستی قوانین استفاده از این دو رنگ را رعایت می‌کنند. به کار بردن سفید و مشکی به تنهایی در کنار هم چندان زیبا و کافی به نظر نمی‌رسد. ما به رنگی مکمل احتیاج داریم. مناسب‌ترین رنگ زرشکی است. زرشکی با ترکیب تناژ نیلی و سرخابی می‌تواند سادگی رنگ سفید و تیرگی رنگ مشکی را بپوشاند. اگر یک مانتو یا بلوز سفید به تن می‌کنید و از شلوار مشکی استفاده می‌کنید، ترجیحا پیراهن یا مانتویی ساده انتخاب نکنید و به دنبال مانتویی بگردید که ترکیب رنگ زرشکی را در خود داشته باشد. در ادامه شال یا روسری خود را نیز با مانتو هماهنگ کنید. کیف و کفش را به رنگ مشکی انتخاب کنید و برای کف خود یک آویز یا دستمال زرشکی تهیه کنید.
  1. استایل مونوکروم با سفید

  سفید را با تناژ‌های خاکستری، کرم و بیشتر رنگ‌های ملایم می‌توانید استفاده کنید. در یک استایل مونوکروم ما به دنبال تناژ رنگی یکسان هستیم. به عنوان مثال اگر مانتو یا کت شما سفید است، می‌توانید از شلوار خاکستری ملایم و تاپ با تناژ تیره‌تری از خاکستری استفاده کنید. کتانی‌ را به رنگ سفید و جوراب زنانه ساق کوتاه خود را به رنگ خاکستری روشن انتخاب کنید. پاچه شلوار خود را کمی بالا بزنید و فراموش نکنید شلوار شما باید مام فیت باشد. استایل دیگری که می‌توانید با رنگ سفید داشته باشید، استایل مونوکروم با رنگ کرم است. می‌توانید مشابه همین استایل را با رنگ کرم نیز داشته باشید.
  1. کت‌های رسمی سفید رنگ

  این مدل‌ها بیشتر برای مراسم عقد استفاده می‌شود اما می‌توانید آن را در یک مهمانی هم بپوشید. یک کت سفید رنگ را به همراه شلوار دمپا گشاد یا شلوار بگ مشکی بپوشید. کفش پاشنه‌دار مناسب این پوشش است. رنگ مشکی را انتخاب کنید. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، پوشیدن تاپ مشکی برای زیر کت است. تاپ را داخل شلوار بزنید و کمربند ظریفی ببندید. یک کیف کوچک دستی بردارید. شما آماده یک مهمانی هستید.
  1. رنگ زرد و صورتی

  برای تابستان پوشش خود را تغییر دهید و لباس‌های شاد را امتحان کنید. اگر اصرار به پوشیدن مانتوی سفید خود دارید از اکسسوری‌های رنگی کمک بگیرید. مانتوی سفید و نخی خود را با شلوار جین و جذب بپوشید. کفش پاشنه دار زرد رنگی بخرید و آن را با یک کیف فانتزی با ترکیب رنگی زرد و صورتی استفاده کنید. برای شال یا روسری هم از این ترکیب کمک بگیرید. اکسسوری‌های طلا مانند دستبند کارتیه و انگشتر کارتیه استفاده کنید.
  1. پیراهن ساحلی

  پیراهن ساحلی با صندل‌های رنگی زیبا هستند. افراد با توجه به فرم بدن خود رنگ‌های مختلفی برای پیراهن خود انتخاب می‌کنند. کسانی که می‌خواهند لاغرتر به نظر برسند بهتر است تا رنگ‌های تیره را امتحان کنند. اگر شما لاغر هستید می‌توانید رنگ سفید را برای پیراهن خود انتخاب کنید. صندل سرخابی و لژ دار بخرید. دستبند و النگوهای رنگی استفاده کنید. رنگ‌های زرد، آبی و سرخابی برای النگو مناسب است. رنگ دیگری که می‌توانید برای صندل‌ خود انتخاب کنید رنگ قهوه‌ای خاکی است. یک رنگ ملایم که به خوبی با رنگ سفید ست می‌شود. به جای النگوهای رنگی نیز می‌توانید اکسسوری‌های طلا و استیل را استفاده کنید.
  1. دکمه‌های مانتو را باز بگذارید

  لباس‌های رنگ روشن شما را پر تر از آنچه هستید نشان خواهند داد. برای اینکه بتوانید بدون دغدغه چاقی مانتوی سفید خود را بپوشید، دکمه مانتوی خود را باز بگذارید و حتما از کمربند استفاده کنید. کمربند، کمر شما را باریک‌تر خواهد کرد و تاپ یا بلوز خود را داخل شلوار بزنید و کمربند ببندید.
  1. رنگ خاکی و سفید

  سفید و خاکی از ترکیب‌های ترند و جذاب هستند. مانتوی سفید شما به همراه یک شلوار کتان خاکی دیدنی خواهد شد. شلوار راسته بپوشید و انتهای آن را تا بزنید. می‌توانید کفش‌های پاشنه دار یا کتانی بپوشید؛ انتخاب با شما است. روسری‌های کوتاه و شال، هر دو مناسب هستند. عینک آفتابی بزنید. عینکی با لنز زرد استایلتان را دلنشن‌تر خواهد کرد. در نهایت شما به یک کیف چرمی قهوه‌ای یا کرم نیاز دارید.
  1. ترکیب رنگ‌های روشن

  شما می‌توانید از چندین رنگ روشن و درخشان کمک بگیرید تا هرچه بیشتر زیبا شوید. کت یا مانتو سفید خود را بپوشید و یک جین آبی جذب به تن کنید. تاپ شما باید ترکیب چند رنگ باشد. مدل‌های گلدار یا چاپی مناسب هستند. رنگ‌هایی مانند صورتی، زرد، نیلی، بنفش، آبی روشن و سبز بهترین هماهنگی را با سفید دارند. به دنبال تیشرت، کفش و شال با این ترکیب رنگ‌ها باشید. اکسسوری‌های رنگی می‌توانند به بهتر شدن استایل شما کمک کنند.
  1. تیشرت‌های چاپی

  می‌توانید مانتو یا پیراهن‌های سفید و ساده خود را با تیشرت‌های چاپی بپوشید. تیشرت‌هایی که چاپ‌های رنگی دارند برای زیر پیراهن کاربردی هستند و به همراه شلوارهای گشاد و مام استایل استفاده می‌شوند. این استایل نیز مورد توجه نوجوانان و جوانان است. ست کردن لباس‌های سفید با سایر آیتم‌ها کار چندان سختی نیست و تنها نیاز به الگو برداری صحیح دارد تا بهترین نتیجه حاصل شود.
  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید