خدمات پس از فروش محصولات اپل و مایکروسافت در شرکت آرتان پرتو پایتخت (آرتل)

خدمات پس از فروش محصولات اپل و مایکروسافت در شرکت آرتان پرتو پایتخت (آرتل)
راهنمای مطالعه

  کمپانی‌های اپل و مایکروسافت سال‌هاست که در کنار آمازون جزء سه شرکتی هستند که ارزش سهام آنها از ۱ تریلیون دلار گذر کرده است، این دو کمپانی محبوب هر سال با ایده و نوآوری‌هایشان کاربران دستگاه‌های دیجیتال را مجذوب خود می‌کنند. کمپانی مایکروسافت در طی سال‌های اخیر با معرفی مایکروسافت سرفیس سر و صدای زیادی را در میان دوست داران تکنولوژی به پا کرده است. و در کنار مایکروسافت، کمپانی اپل قرار دارد که هرسال با معرفی محصولات جدید خود بسیاری از توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند.

  خب همانطور که واضح  است نگهداری کردن از محصولات این غول‌های تکنولوژی احتیاج به دقت زیادی دارد و در معرض آسیب‌های فیزیکی و نرم افزاری گسترده ای قرار دارند. به عنوان مثال آمار‌ها نشان می‌دهند که در سال‌های اخیر حدود ۴۱ درصد مراجعات تعمیر سرفیس را شکستگی و پرش تصویر ال سی دی سرفیس تشکیل می‌دهد.

  رایج ترین مراجعات آرتل در خصوص مشکلات رایج محصولات سرفیس مایکروسافت است که در ادامه به بررسی مشکلات این دستگاه‌ها در سه سال گذشته می‌پردازیم:

  شکستگی ال سی دی سرفیس۴۱%
  پرش تصویر سرفیس۲۸%
  بادکردن باتری سرفیس باتری سرفیس۱۵%
  آب خوردگی و نوسانات برق سرفیس۷%
  مشکلات نرم افزاری سرفیس۴%
  روشن نشدن سرفیس۳%
  و...۲%

   

  شکستگی ال سی دی سرفیس

  برای خیلی از مشتریان آرتل پیش آمده است که دستگاهشان در اثر ضربه، دچار شکستگی ال سی دی و یا پرش تصویر شده است، که شکستگی‌های حاصل از ضربه خوردن ال سی دی سرفیس دو نوع است، یا به صورت شکستگی کامل ال سی دی و یا به صورت ترک‌های کوچک خود را نشان می‌دهند. که در هر صورت نیاز است که ال سی دی دستگاهتان را تعویض کنید. ممکن است برایتان این سئوال پیش بیاید که وقتی ترک کوچک روی دستگاه من آزار دهنده نیست، چرا باید آن را تعویض کنم؟ باید به شما بگوییم که آب و ذرات ریز گرد و غبار توسط این ترک‌های کوچک می‌توانند به دستگاه شما نفوذ کنند و در سیستم الکتریکی دستگاه شما اختلال ایجاد کنند، که این به معنی هزینه ای حدودا چندین برابر هزینه تعویض ال سی دی است.

  آیا می‌توانیم با ال سی دی شکسته شده سرفیس کنار بیاییم؟

  کاملا واضح است که در شکستگی‌هایی که ال سی دی به صورت کامل آسیب دیده است نیاز به تعویض ال سی دی دارند، در عین حال ممکن است شکستگی ال سی دی به گونه ای باشد که به صورت ترک‌های مویی ظاهر شوند و چندان مهم نباشند و اختلالی در کارهای روزانه شما ایجاد نکند. با این حال حتی کوچکترین ترک‌ها نیز می‌توانند در آینده منجر به هزینه‌های گزاف شوند و نیاز است که ال سی دی سرفیس شما تعویض شود.

  تعویض باتری مایکروسافت سرفیس

  گرچه کمپانی مایکروسافت، سرفیس‌های خود را به عنوان تبلتی که جایگزین لپ تاپ شما خواهد شد، معرفی کرد. و با این حال که با ویندوز ۱۰ و بسیاری از ویژگی‌های عالی دیگر ارائه می‌شود اما همواره باتری سرفیس‌های مایکروسافت مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است، و با توجه به اینکه مایکروسافت ادعا کرده بود که باتری آن ۹ ساعت مداوم کار می‌کند، اما برخی از کاربران متوجه شدند که مدت زمان کمتری کار می‌کند و از آنجایی که باتری یک قطعه مصرفی در تمام لوازم الکترونیکی است، پس از مدتی استفاده از آن، این مقدار کاهش می‌یابد، خوشبختانه شرکت آرتل این مشکل را برای شما حل می‌کند و می‌توانید با ارسال یا مراجعه حضوری به مجموعه آرتل مراحل پذیرش تا تعمیر دستگاه را طی کنید.

  مشکلات باتری سرفیس چند نوع است؟

  مشکلات باتری سرفیس می‌تواند به صورت باد کردن باتری، خاموش شدن زود هنگام دستگاه و یا روشن نشدن دستگاه خودش را نشان بدهد.

  در تمامی این موارد تکنسین‌های آرتل به تعویض ال سی دی دستگاه می‌پردازند.

  آیا باتری‌هایی که روی دستگاه نصب می‌شوند اورجینال هستند؟

  در مورد دستگاه‌های جدید که برای سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ هستند شرکت آرتل دو نوع باتری را به مشتری پیشنهاد می‌دهد، یکی باتری که با عنوان بهترین نوع باتری در بازار ارائه می‌گردد و دیگری با عنوان باتری رو دستگاهی ارائه می‌گردد.

  در مورد باتری رو دستگاهی باید بگوییم که این نوع باتری‌ها کاملا سالم هستند و از روی دستگاه‌های نو باز می‌شوند و روی دستگاه شما نصب می‌شوند.

  اما در مورد سرفیس‌های قدیمی تر که تولید این دستگاه‌ها متوقف شده است باید بگوییم که تنها از باتری‌های با کیفیت داخل بازار روی دستگاهتان نصب می‌کنیم که کیفیتی به اندازه باتری اورجینال مایکروسافت دارند.

  آیا باتری‌ها و ال سی دی‌های تعویض شده گارانتی دارند؟

  بله؛ باتری‌ها و ال سی دی‌های تعویض شده توسط مجموعه آرتل تا ۳ ماه گارانتی دارند و ظرف این ۳ ماه هر مشکلی برای ال سی دی یا باتری تعویض شده که ناشی از ایراد ذاتی آنها باشد پیش بیاید تحت پوشش گارانتی قرار می‌گیرد و مجموعه موظف به تعویض یا تعمیر قطعه می‌باشد.

  اگر به تعمیرات سرفیس نیاز دارید با کارشناسان ما در آرتل با شماره تماس ۰۲۱۸۸۸۷۵۶۸۰ تماس حاصل نمایید. و یا می‌توانید از طریق وبسایت ما به نشانی Rtel-co.com به صورت آنلاین از همکاران ما مشاوره بگیرید.

  در صورت نیاز به تعمیرات سرفیس میتوانید از طریق ثبت درخواست آنلاین تعمیرات، مشکل دستگاه خود را برای کارشناسان ما در آرتل بنویسید و در کمتر از چند ساعت همکاران ما در آرتل با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را جهت تعمیرات، ارسال و بازگشت دستگاه در اختیار شما قرار خواهد داد.

  گارانتی آرتل

  همچنین علاوه بر خدمات تعمیرات، شرکت آرتل جزو ۴۰ شرکت برتر سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان (irangs.ir) می‌باشد، که با دو گارانتی ۱۸ ماه و ۱۸ ماه پلاس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. گارانتی ۱۸ ماهه آرتل شامل ۱۸ ماه گارانتی دستگاه و ۳ ماه گارانتی شارژر است، در صورتی که دستگاه درای ایراد ذاتی باشد در ۲۴ ساعت اول دستگاه تعویض می‌گردد، پس از گذشت ۲۴ ساعت در صورت مشاهده شدن ایراد ذاتی با تایید کارشناسان شرکت آرتل سعی در تعمیر مشکل دستگاه می‌کند که اگر پس از ۲ بار تعمیر مرتفع نگردد، مجموعه موظف به تعویض دستگاه می‌باشد. اما شکستگی، نوسانات برق و ... از عهده گارانتی آرتل خارج است که در این صورت برای مشتریانی که سلامت دستگاهشان برایشان اهمیت زیادی دارد شرکت آرتل بیمه را به گارانتی خود افزوده است که ۱۸ ماه گارانتی به همراه ۱۲ ماه بیمه ارائه می‌گردد و با نام گارانتی آرتل پلاس معرفی می‌گردد. در گارانتی آرتل پلاس اگر دستگاه در مدت بیمه دچار مشکلات سخت افزاری طبق استاندارد کارخانه سازنده گردد، در صورتی که در مدت سه ماه مشکل مرتفع نگردد، با دستگاه سالم (بدون لوازم جانبی) تعویض خواهد شد، در صورت موجود نبودن دستگاه در انبار شرکت، دستگاه با مدل مشابه با توافق خریدار تعویض یا عودت وجه می‌گردد. و در انتها باید اضافه کنیم که همکاران ما در آرتل همواره در صدد جلب رضایت شما عزیزان و خشنودی شما از اعتماد به این خانواده بزرگ  هستند.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید