راهنمای خرید و ۱۰ مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی

راهنمای خرید و ۱۰ مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی
راهنمای مطالعه

  پیچ گوشتی شارژی از ابزارهایی که در هر خانه‌ای باید باشد. در این راهنمای خرید نکات مهم در خرید پیچ گوشتی برقی و بهترین مدل آن را معرفی می‌کنیم.

  پیچ گوشتی شارژی و برقی چیست؟

  پیچ گوشتی شارژی، نوعی ابزار دستی برقی اما بی‌سیم است که برای باز و بسته کردن پیچ‌ها استفاده می‌شود. این پیچ گوشتی‌ها برخلاف همتایان معمولی و غیرالکتریکی‌شان، در وقت و نیرویی که باید در کار با پیچ‌ها و نصب آنها مصرف کرد، صرفه‌جویی می‌کنند. مثلا، افرادی که در تاسیسات، ساختمان‌سازی یا نجاری کار می‌کنند و گاه مجبور به باز و بسته کردن تعداد زیادی پیچ می‌شوند، به‌جای استفاده از پیچ گوشتی‌های معمولی می‌توانند از پیچ‌ گوشتی‌های شارژی استفاده کنند و سرعت کارشان را بالا ببرند.

  پیچ‌ گوشتی‌های شارژی مثل بهترین فازمتر القایی بی‌سیم برخلاف نوع برقی سیم‌دار، با باتری کار می‌کنند و خیلی راحت در دست جا می‌شوند. به دلیل اینکه وزن کمی دارند، قابل حمل هستند. بیشتر مردم برای مراقبت از تجهیزات منزل خود و انجام دادن برخی تعمیرات از پیچ گوشتی‌های شارژی استفاده می‌کنند. باتری‌های پیچ گوشتی‌های شارژی معمولا از نوع لیتیوم‌یونی و قابل شارژ هستند. این موارد باعث شده پیچ گوشتی برقی بخشی مهم در بهترین مجموعه ابزار باشد.

  مزایا بهترین پیچ گوشتی شارژی و برقی

  پیچ گوشتی شارژی

  یکی از بهترین ویژگی‌های پیچ گوشتی‌های شارژی باز و بسته کردن پیچ‌هایی است که در مکان‌های سخت و دور از دسترس قرار دارند. از دیگر فواید پیچ گوشتی‌های شارژی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی: کار با پیچ‌ گوشتی‌های شارژی در مقایسه با پیچ گوشتی‌های دستی، انرژی کمتری از شما می‌گیرد. همچنین روی دست‌تان خراش یا بریدگی هم به وجود نمی‌آورد.
  • صرفه‌جویی در وقت: کار با پیچ گوشتی‌های شارژی علاوه‌بر انرژی در وقت‌تان هم صرفه‌جویی می‌کند و تقریبا به نصف زمان کار با پیچ گوشتی دستی نیاز دارد و در عین حال بهره‌وری‌تان را افزایش می‌دهد.
  • دقت: دقت کار با پیچ گوشتی‌های شارژی، به‌دلیل گشتاور و سرعتی که دارند، به‌مراتب بهتر از پیچ گوشتی‌های معمولی است.
  • تنوع و تطبیق‌پذیری: از آنجایی‌که پیچ گوشتی‌های شارژی مجهز به انواع سری هستند، برای انجام دادن کارهایتان در محل کار یا هنگام تعمیرات در خانه مجبور به حمل انواع و اقسام پیچ گوشتی نیستید.
  • مقرون‌به‌صرفه: خرید یک کیت پیچ‌ گوشتی برقی با انواع سری‌های قابل تعویض مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید چندین پیچ گوشتی دستی و معمولی است.

  نکات مهم در خرید پیچ گوشتی شارژی

  هنگام انتخاب بهترین پیچ گوشتی شارژی به‌دلیل اینکه طیف وسیعی از این محصول در بازار وجود دارد، کار کمی سخت و مشکل می‌شود. پیچ گوشتی‌های شارژی بزرگ و قدرتمند برای بیشتر کارهای صنعتی مناسب هستند. اما به دلیل اینکه این نوع پیچ گوشتی‌های شارزی چندمنظوره نیستند، برای کارهای سبک منزل کارایی ندارند.

  قدرت پیچ گوشتی‌های شارژی و بی‌سیم به ولتاژ باتری‌های آن بستگی دارد. هرچه ولتاژ بیشتر باشد، توان ابزار هم بیشتر بوده و به‌طبع گران‌تر هم می‌شود. از طرفی پیچ گوشتی‌های شارژی با ولتاژ بیشتر، سنگین‌تر از نوع پیچ گوشتی‌های شارژی با ولتاژ کمتر  است. البته اگر قرار باشد از این نوع پیچ گوشتی برقی هرازگاهی استفاده شود، وزن آن مشکلی به حساب نمی‌آید.

  مقدار ولتاژ پیچ گوشتی شارژی روی بدنه دستگاه یا باتری آن نوشته می‌شود.

  موقع خرید بهترین پیچ گوشتی‌های شارژی باید به جنبه‌های مختلفی توجه کنید. از ویژگی‌های اصلی پیچ گوشتی‌های شارژی باید به سرعت، قدرت گشتاور و ولتاژ اشاره کرد. به طورکلی ولتاژ پیچ گوشتی‌های شارژی از ۳ تا ۱۰.۸ است.

  ویژگی‌های اصلی پیچ گوشتی‌های شارژی

  موقع خرید پیچ گوشتی‌های شارژی تمام موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • سرعت: پیچ گوشتی‌های شارژی‌های متنوع با سرعت‌های گوناگون در بازار وجود دارد که می‌توان سرعت آنها را برای باز و بسته کردن  انواع پیچ‌ها از جنس‌های مختلف تنظیم کرد. پیچ گوشتی‌های شارژی برای باز کردن پیچ‌های بسته‌شده، حرکت معکوس هم دارند.
  • کنترل گشتاور: هنگام استفاده از پیچ گوشتی‌های شارژی می‌توان برای کنترل بهتر پیچ گوشتی، نیروی چرخش آن را (که با نام گشتاور شناخته می‌شود) تنظیم کرد. هرچه پیچ‌ها بزرگتر و سنگین‌تر باشند، به نیروی بیشتری نیاز دارند.
  • قفل اسپیندل: برخی از پیچ گوشتی‌های شارژی به قفل اسپیندل (Spindle) مجهز هستند و هر زمان که لازم بود می‌توانید دستگاه را قفل کنید و از آن مانند یک ابزار دستی استفاده کنید.
  • دسته: برای اینکه بتوانید پیچ گوشتی شارژی را بدون زحمت به دست بگیرید، معمولا دسته‌های این ابزار را با روکشی از لاستیک می‌پوشانند یا در تولید این ابزار از دسته‌های نرم استفاده می‌کنند. این نوع دسته‌ها مناسب کارهای سخت یا کاربرانی است که دست‌هایشان خیلی عرق می‌کنند.
  • قیمت: هرچه ولتاژ پیچ گوشتی برقی بیشتر باشد،‌ این ابزار گران‌تر می‌شود. البته اگر احتمال دارد در آینده بخواهید از این وسیله در کارهای سنگین‌تر استفاده کنید پس بهتر است کمی بیشتر هزینه کرده و پیچ گوشتی با ولتاژ بالا بخرید. اما اگر از این وسیله فقط برای کارها و تعمیرات سبک منزل‌تان نیاز دارید، ابزارهای با ولتاژ پایین هم به‌کارتان می‌آیند.
  • ویژگی‌های بیشتر: برخی از پیچ گوشتی‌های شارژی با اقلامی چون جعبه ضد ضربه، انواع متفاوت سری فروخته می‌شوند و البته برخی از این دستگاه به چراغ‌های LED مجهز شده‌اند تا در محیط‌های کم‌نور و تاریک هم بتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.

  انتخاب اندازه مناسب ولتاژ

  اگر پیچ گوشتی شارژی را برای نصب پیچ درون مواد نرم‌تر مانند چوب‌های نرم (کاج و سرو)، پلاستیک، پلاستربرد لازم دارید، پس نیازی به خرید ابزار با ولتاژ بالا نیست. ولتاژ‌های تا ۴ ولت هم کفایت می‌کند.

  اما اگر پیچ گوشتی شارژی را برای نصب پیچ درون سطوحی مانند چوب‌های سخت (بلوط و گردو) یا سرامیک لازم دارید، باید پیچ گوشتی شارژی با ولتاژ ۷ ولت به بالا بخرید.

  فرق پیچ گوشتی شارژی با دریل شارژی

  دریل شارژی

  دریل شارژی برای سوراخ کردن انواع سطوح با جنس‌های مختلف طراحی شده است و معمولا قدرت بالایی دارد. این ابزار برای کارهایی که به گشتاور و سرعت بسیار بالا نیاز دارند، استفاده می‌شود. برای کار با این ابزار باید مهارت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آن را به‌خوبی کنترل کنید. این ابزار معمولا سنگین‌تر و همچنین گران‌تر از پیچ گوشتی‌های شارژی است.

  اما همانطور که گفتیم، پیچ گوشتی شارژی جمع‌وجور و سبک‌وزن است. قدرت کمتری در مقایسه با دریل دارد و برای کارهای سبک مانند باز و بسته کردن پیچ گوشتی‌های سبک کاربرد دارد. کنترل این ابزار راحت است و نیازی به مهارت کاربر ندارد.

  البته در بازار انواع دریل پیچ گوشتی برقی هم هست که کار هر دو ابزار دریل و پیچ گوشتی را انجام می‌دهد.

  [related]45583[/related]

  انواع سری پیچ گوشتی شارژی

  سری انواع سری پیچ گوشتی شارژی

  انواع متفاوتی سری پیچ گوشتی شارژی برای تطابق با سر انواع پیچ‌ها تولید شده است. از این سری‌ها می‌توان به دو سو، چهار سو، ستاره‌ای، آلن، بکس، چهار سوی خاردار، ستاره‌ای سوراخ‌دار، مثلثی، سه‌پر، چهارگوش و ... اشاره کرد.

  • سری فیلیپس- رایج‌ترین نوع سری و به شکل صلیب است.
  • فیلیپس ضددستکاری- درست مانند فیلیپس است، با این تفاوت که یک پین ضددستکاری در وسط آن قرار دارد.

  فیلیپس- فیلیپس ضد دستکاری

  • سری پیچ گوشتی پوزیدریو (Pozidriv) شبیه سری پیچ گوشتی فیلیپس اما دارای دو شیار ضربدری است که در زاویه ۴۵ درجه نسبت به همدیگر قرار می‌گیرند.
  • سری تورکس (Torx)- شبیه سری ستاره‌ای است اما شکل شش ‌ضلعی دارد.

  تورکس-پوزیدریو

  • سری تورکس‌پلاس- این نوع سری که شبیه تورکس است، اما طوری درست شده است که بتواند در برابر گشتاور و سرعت بالا دوام بیاورد.
  • سری مربعی- نوک این سری چهارگوش و مربعی است.

  تورکس پلاس- مربعی

  • سری تری‌وینگ (Tri-wing)- این سری که با نام شیار مثلثی هم شناخته می‌شود دارای سه شیار شعاعی است.
  • سری آچاری- این سری دو پین گرد شبیه هم دارد که درون حفره‌ای روی سر پیچ آچار مانند آن قرار می‌گیرد.

  تری‌وینگ- آچاری

  • سری آلنی (Hex)- این سری هم شبیه سری شش‌ضلعی آلن است اما برای مکان‌هایی استفاده می‌شود که سری آلن به آن دسترسی ندارد.
  • سری Nutsetters- این سری هم شکل شش‌ضلعی دارد اما برای باز و بسته کردن پیچ، به‌جای اینکه داخل پیچ برود، روی آن را می‌گیرد.

  آلنی-نات‌ستر

  • سری درای‌وال (Drywall)- این سری پیچ گوشتی، در اصل سری فیلیپس است، با این تفاوت که نزدیک انتهای آن، یک حلقه فلزی وجود دارد.

  درای‌وال

  انواع پیچ گوشتی شارژی

  از انواع پیچ گوشتی شارژی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیچ گوشتی‌های صاف و مستقیم (قلمی): در این نوع پیچ گوشتی، دسته و سری پیچ گوشتی مستقیم و در یک راستا قرار دارند و تقریبا شبیه پیچ گوشتی‌های معمولی هستند.
  • پیچ گوشتی‌های تفنگی: این پیچ گوشتی‌ها خیلی شبیه دریل‌های شارژی و البته سبک‌تر، جمع‌وجورتر و کم‌قدرت‌تر از آنها هستند.

  صاف و تفنگی

  • پیچ گوشتی شارژی تاشو: این نوع پیچ‌گوشتی به دو ‌صورت صاف و تفنگی درمی‌آیند و قدرت عمل بیشتری به کاربر می‌دهند.
  • پیچ گوشتی شارژی معمولی: این نوع پیچ‌ گوشتی برقی شبیه پیچ‌ گوشتی‌های دستی معمولی اما از نوع برقی است و برای کارهای سبک طراحی شده است و به علت اینکه ولتاژ آنها معمولا ۳.۶ یا ۴ ولت است، برای کارهای سنگین مناسب نیستند و بهتر است برای کارهای ساده خانگی از آنها استفاده شود.

  تاشو و معمولی

  • پیچ گوشتی شارژی ایمپکت: این نوع پیچ گوشتی قویترین نوع پیچ گوشتی‌های شارژی است و برای کار با پیچ‌های بزرگ و زنگ‌زده یا صدمه‌دیده مناسب است.
  • پیچ گوشتی دریلی (دریل پیچ گوشتی برقی): این ابزار هم برای باز و بسته کردن پیچ گوشتی‌های شارژی مناسب است، هم اگر نیاز به سوراخ کردن دیوار برای کارگذاشتن پیچ داشتید، به‌کارتان می‌آید. هر دو سری‌های دریل و پیچ گوشتی‌های شارژی مناسب این نوع ابزار هستند و بدین‌ترتیب با خرید این دستگاه در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می‌کنید.

  شارژی ایمپکت- دریلی

  [related]4164[/related]

  بهترین پیچ گوشتی شارژی و برقی

  در این بخش با تعدادی از پیچ گوشتی‌های شارژی بازار که نیاز روزمره‌تان را برطرف می‌کنند، آشنا می‌شوید:

  پیچ گوشتی شارژی رونیکس (Ronix) کد ۸۵۳۰

  رونیکس ۸۵۳۰

  پیچ گوشتی شارژی رونیکس ۴۰ عدد سر پیچ گوشتی متنوع دارد و از ویژگی‌های خوب آن تاشو بودن آن است. این پیچ گوشتی که برای استفاده در صنایع الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک و مصارف عمومی مناسب است، قابلیت تا شدن دارد و به دو حالت تفنگی و مستقیم تغییر شکل می‌دهد. این ابزار دارای سه نظام دقیق ۱/۴ اینچی است و عملکردی بسیار قوی دارد. همچنین این پیچ گوشتی دارای ترکمتر ۱+۱۵ حالته و گشتاوری معادل ۵ نیوتن بر متر است. ترکمتر ابزاری برای اعمال دقیق گشتاور به یک اتصال‌دهنده پیچ و مهره است. این پیچ گوشتی برقی مجهز به نگهدارنده سریع پیچ‌ گوشتی است و البته قابلیت شارژ سریع طبق استاندارد CE دارد. همراه با این ابزار، ۲ عدد چراغ LED جداگانه برای تامین نور کافی و یک کیف BMC مقاوم است.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۲۵۰×۱۰۰×۲۰۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۴کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری لیتیومی
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۵۰۰-۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۲۱۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

  این پیچ گوشتی شارژی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۳.۹ امتیاز کسب کرده است.

  پیچ گوشتی برقی آاگ (AEG) مدل SE 3.6

  آاگ

  این مدل از پیچ گوشتی شارژی آاگ، می‌تواند با سرعت چرخش بسیار بالای ۲۰۰ تا ۶۰۰ دور در دقیقه، پیچ‌ها را ببندد. این ابزار مجهز به گیربکس دو سرعته است که در حالت اول با سرعت کمتر اما با قدرت بیشتر و در حالت دوم، با سرعت بیشتر و البته قدرت کمتر، پیچ‌ها را می‌بندد. این پیچ گوشتی برقی دارای حداکثر گشتاور ۶.۵ نیوتن‌متر است و می‌توان آن را با استفاده از شماره‌های درج‌شده روی پیچ گوشتی تنظیم کرد. سری پیچ گوشتی شش گوش ۱.۴ اینچی است و می‌توان نوک پیچ گوشتی را روی آن نصب کرد. در ضمن بدنه این ابزار قابلیت خم شدن دارد. همچنین این ابزار گارانتی ۲۵ ماهه شرکت اطلس کوشا را دارد.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۵۰×۵۰×۲۰۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۶کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری لیتیوم‌یونی قابل تعویض (با ظرفیت شارژ ۱.۵ ساعته)
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۵۰۰-۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۲۰۰- ۶۰۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۴ میلیون و ۱۵۷هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴.۳ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی شارژی لیدو (Liduo) مدل 4.2v

  پیچ گوشتی شارژی لیدو

  این پیچ‌ گوشتی شارژی تفنگی ۴,۲ ولتی، دارای باتری قوی است که کارایی و عمر آن را طولانی‌تر می‌کند. این ابزار ۱۰ عدد سری کاربردی دارد که از مواد اولیه باکیفیتی تولید شده‌اند. همچنین این ابزار به سیستم ابزارگیر عالی با گیرایی بسیار قوی حین کار مجهز است. با استفاده از چراغ LED آن می‌توانید در محیط‌های کم‌نور و تاریک از این ابزار استفاده کنید. این پیچ گوشتی، نگهدارنده سریع پیچ گوشتی یا مگنت دارد و کاربری آن را آسان و سریع می‌کند. برای شارژ این ابزار که مجهز به کابل شارژ نیز هست می‌توانید از تمامی شارژر‌های USBدار مانند موبایل، کامپیوتر و غیره استفاده کنید.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۱۵×۱۲×۴ میلی‌متر
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۴,۲ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۵۰۰-۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۱۶۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۸۹۰ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴,۳ امتیاز دریافت کرده است.

  پیچ گوشتی برقی کنزاکس (Kenzax) مدل KCD-136

  کنزاکس

  این مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی از محصولات شرکت معروف کنزاکس (Kenzax) است که طراحی جالب با ساختاری محکم دارد. کار با این پیچ گوشتی راحت و بی‌دردسر است. منبع تغذیه این محصول یک عدد باتری لیتیوم‌یونی با ولتاژ ۳,۶ است که از ظرفیتی ۸۵۰ میلی‌آمپرساعتی برخوردارست. این باتری برای شارژ کامل به ۱ ساعت زمان نیاز دارد. این پیچ گوشتی به ابزارگیر اتوماتیک، چراغ  LED، پوشش ضدلغزش بدنه، کلید چپ‌گرد و راست‌گرد مجهز است. بدنه این پیچ گوشتی قابلیت خم شدن ندارد، اما به‌گونه‌ای ساخته شده است که کاربر بتواند در شرایط مختلف از آن استفاده کند.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۵۰×۱۸۰×۸۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۲۵کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری لیتیومی بدون قابلیت تعویض
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • سرعت حرکت آزاد: ۲۸۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۶۸۴ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی برقی ادون (Edon) مدل AD-21C

  ادون

  این مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی دارای گشتاور ۱۸+۱ حالته برای باز و بسته کردن پیچ و مته‌کاری است و کلید گازی کنترل سرعت دارد و می‌توانید سرعت آن را تنظیم کنید. این مدل از پیچ گوشتی شارزی برند ادون دارای گیربکس دوسرعته و سه نظام اتوماتیک ۱۰ میلی‌متری است و با وجود این سه نظام می‌توانید بدون استفاده از آچار، سری‌های پیچ گوشتی را عوض کنید. این ابزار یک ست سری ۶ عددی پیچ گوشتی دارد.  بدنه مقاوم آن، این ابزار را در برابر ضربات احتمالی حفظ می‌کند. با استفاده از نشانگر باتری می‌توانید از مقدار باتری پیچ گوشتی آگاه شوید. همراه با این پیچ گوشتی، قلاب برای آویز، یک عدد پایه شارژر، یک کیف مقاوم BMC است.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۲۱۰×۸۰×۱۹۰ میلی‌متر
  • وزن: ۱.۷کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۲۱ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۱۰۰۱- ۱۵۰۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۱۴۵۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴ امتیاز به دست آورده است.

  [related]49531[/related]

  پیچ گوشتی برقی دیوالت (DeWalt) مدل DCF008

  دیوالت شارژی

  این مدل از پیچ گوشتی شارژی دیوالت را می‌توانید به سه حالت تنظیم کنید که یکی از حالت‌های آن قلمی است. بدین‌ترتیب کار با این پیچ گوشتی شارژی بسیار راحت می‌شود. همچنین بدنه این ابزار قابلیت خم شدن دارد. وجود روکش لاستیکی روی سطح دسته این پیچ گوشتی و دکمه قفل‌کننده، کار را بیش از هر پیچ گوشتی دیگری برای کاربر راحت می‌کند. موتور این دستگاه ۸ ولتی است و قابلیت گشتاور ۱۰ نیوتن‌بر‌متر را دارد.  درضمن گشتاور این پیچ گوشتی شارژی را می‌توان در ۲۱ حالت مختلف تنظیم کرد. وجود چراغ‌های LED این پیچ گوشتی امکان کار با آن در فضای کم‌نور را می‌دهد.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۴۵×۲۸×۱۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۶۵کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری لیتیوم‌یونی ۱.۵ آمپری
  • ولتاژ: ۸ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۰ تا ۵۰۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۱۸۰ تا ۶۰۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴,۷ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی برقی تاشو اکتیو (Active) مدل AC2436B

  اکتیو

  این پیچ گوشتی برقی به دلیل اینکه تاشوست، قدرت مانور خوبی دارد. دسته ارگونومیک و روکش نرم آن کار با این پیچ گوشتی را راحت‌تر کرده است. باتری لیتیومی این ابزار نه‌تنها انرژی کار با آن را تامین می‌کند، بلکه می‌تواند یک لامپ LED تعبیه‌شده در این پیچ گوشتی را هم روشن کند و حتی هنگام تاریکی هم بتوانید از آن استفاده کنید. درضمن یک نشانگر مربوط به شارژ وجود دارد که با کمک آن می‌توانید وضعیت انرژی ابزار را  متوجه شوید. یکی از ویژگی‌های مفید دیگر این دستگاه، وجود قابلیت‌ کنترل سرعت است که به وسیله آن می‌توان سرعت و قدرت دستگاه را برای باز و بسته کردن پیچ‌های متفاوت تنظیم کرد. این ابزار دارای کلید چپ‌گرد و راست‌گرد است و از اقلام همراه آن می‌توان به کیف ضدضربه پلاستیکی، دفترچه راهنما، شارژر و سری های پیچ‌ گوشتی اشاره کرد.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۱۵۰×۴۰×۱۶۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۵کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • سرعت حرکت آزاد: ۱۸۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۸۸۱ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۳,۹ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی برقی تاشو رونیکس مدل 8536

  رونیکس

  بهترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس دارای گشتاور تا ۳ نیوتن‌متر است و ترکمتر آن در ۱+۶ وضعیت مختلف تنظیم می‌شود. باتری لیتیوم یونی آن با ظرفیت ۱۵۰۰ میلی‌آمپر می‌تواند انرژی مورد نیاز کاربر را به‌خوبی تامین کند و در عین حال نشانگر شارژ باتری و چراغ LED آن را هم (برای کار در محیط‌های تاریک) روشن نگهدارد. این پیچ گوشتی به سه نظام ۱/۴ اینچی مجهز است و با استفاده از آن برای تعویض سری پیچ گوشتی به آچار نیازی نخواهید داشت. اقلام همراه این ابزار، ۱۱۷ عدد سرپیچ گوشتی CRV با روکش تیتانیوم و کیف ضد ضربه است.

  • ابعاد:  ۴۰×۱۵۰×۱۵۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۴۲کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۰ تا ۵۰۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۲۰۰ دور بر دقیقه
  • قیمت:۱ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۳,۹ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT22024 MC

  کرون

  این مدل از پیچ گوشتی‌های شارژی کرون (Crown) برای راحتی و استفاده آسان، دسته ارگونومیک دارد. این ابزار قابلیت تنظیم حالت راست‌گرد و چپ‌گرد دارد. منبع تغذیه آن باتری شارژی ۱,۵ آمپری است و تقریبا ۳,۵ ساعت مدت زمان شارژ آن است. وجود درایو ۶ گوش ۱.۴ اینچی و گشتاور ۳,۵ نیوتن‌متری، کارایی آن را افزایش داده است. این مدل از پیچ گوشتی برقی به سه نظام خودکار مجهز و کاربری آن را آسان کرده است. این پیچ گوشتی در بخش‌های مختلف تاسیسات، کارهای ساختمانی عمومی و صنعتی و همچنین نجاری کاربرد دارد. همچنین پیچ گوشتی شارژی کرون ۱۲ ماه گارانتی شرکت توسعه صنعت اهداست. از اقلام همراه این ابزار باید به دفترچه راهنما، جعبه فلزی و ست سری پیچ گوشتی ۳۰ پارچه اشاره کرد. درضمن این ابزار به چراغ LED و نشانگر شارژ باتری مجهز است.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۱۸۰×۵۰×۱۸۰ میلی‌متر
  • وزن: ۰.۴۵کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۳,۶ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۰ تا ۵۰۰
  • سرعت حرکت آزاد: ۲۰۰ دور بر دقیقه
  • قیمت: ۹۵۲هزار و پانصد تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴.۲ امتیاز به دست آورده است.

  پیچ گوشتی شارژی بوش مدل GDR 120-LI

  پیچ گوشتی شارژی بوش

  بهترین پیچ گوشتی شارژی مدل GDR 120-LI یکی از انواع پیچ گوشتی شارژی‌هایی است که برند معتبر بوش، آن را طراحی و تولید کرده است. این پیچ گوشتی با توان یک باتری لیتیوم‌یونی ۱۲ ولتی با ظرفیت ۱۵۰۰ میلی‌آمپر و نرخ ضربه ۰ تا ۳۲۰۰ ضربه در دقیقه کار می‌کند. گشتاور آن هم ۱۰۰ نیوتن‌متر است. این پیچ‌گوشتی مجهز به درایو ۱,۴ اینچی است. وجود لامپ LED در این ابزار، کار با آن را در محیط‌های تاریک یا کم‌نور راحت کرده است. البته بدنه این پیچ گوشتی قابلیت خم شدن ندارد، اما سرعت حرکت آن را می‌توان تنظیم کرد.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی شارژی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۵۸×۲۰۰×۱۶۶ میلی‌متر
  • وزن: ۱.۱کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۱۲ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دور در دقیقه
  • سرعت حرکت آزاد: در دو حالت (۰ تا ۱۳۰۰ و ۰ تا ۲۶۰۰ در دقیقه)
  • قیمت: ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴,۴ امتیاز به دست آورده است.

  دریل پیچ گوشتی بوش (Bosch) مدل GSR 180-LI

  اگر می‌خواهید پیچ گوشتی شارژی و بهترین دریل برقی را در یک ابزار داشته باشید، پس به سراغ دریل پیچ گوشتی شارژی بروید. با این ابزار نه‌تنها می‌توانید، روی سطوح مختلف سوراخ ایجاد کنید، بلکه پیچ‌ها را نصب و باز و بسته کنید.

  دریل پیچ گوشتی شارژی

  این مدل از بهترین پیچ گوشتی شارژی بوش دارای گشتاور قابل تنظیم در محدوده ۲۱ تا ۵۴ نیوتن‌متر است. این محصول با ۲ عدد باتری دارای ظرفیت ۱۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی کار می‌کند. وجود سه نظام خودکار ۱۰ میلی‌متری از دیگر مزایای این دستگاه است و سرعت تعویض مته و سری پیچ گوشتی را افزایش می‌دهد. از مزایای این محصول می‌توان به قابلیت کنترل سرعت چرخش و گشتاور آن اشاره کرد. کنترل سرعت آن به دو شکل لحظه‌ای و بازه‌ای انجام می‌شود و البته کنترل بازه‌ای کمک می‌کند تا  سرعت دستگاه از مقدار مشخصی بالاتر نرود. از اقلام همراه این ابزار کیف، شارژر، باتری اضافه و سر پیچ گوشتی است.

  از دیگر ویژگی‌های این پیچ گوشتی برقی باید به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد:  ۲۲.۵×۸×۱۹ میلی‌متر
  • وزن: ۲.۸کیلوگرم
  • منبع تغذیه: باتری
  • ولتاژ: ۱۸ ولت
  • بازه سرعت گردش آزاد: حالت اول (۰ تا ۵۰۰)، حالت دوم (۰ تا ۱۹۰۰ دوربردقیقه)
  • قیمت: ۴ میلیون و ۶۵ هزار تومان

  این پیچ گوشتی از خریداران خود از ۵ امتیاز، ۴ امتیاز به دست آورده است.

  کلام آخر

  امیدواریم مطالعه این مقاله به شما در خرید پیچ گوشتی شارژی مناسب کمک کند. اگر تجربه و توصیه‌ای در این زمینه دارید، خوشحال می‌شویم با ما هم در میان بگذارید. [see_also]31735[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید