ویرایش نیتیو چیست؟

ویرایش نیتیو چیست؟
راهنمای مطالعه

  تا به حال به این فکر کرده‌اید که کاش جایی بود تا ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی را به خوبی و با کیفیت بالا انجام دهد؟ امروزه پیدا کردن یک موسسه ویرایش نیتیو انگلیسی مطمئن یکی از چالش‌هایی است که نمی‌توان نادیده گرفت زیرا این کار بسیار فنی و دشوار است. موسسه لینگالاین از پیشگامان این امر است که توانسته با تکیه به علم این کار،

  ویرایش نیتیو

  را تبدیل به اصلی‌ترین خدمت موسسه خود کند و این تضمین را برای مشتریان خود دارد که هیچ مقاله ای به دلیل مشکلات و نقص فنی ویرایش ریجکت نخواهد شد. در ادامه با خدمات این وب‌سایت آشنا خواهیم شد.

  ویرایش نیتیو چیست؟

  ویرایش نیتیو مقاله نوعی ویراستاری است که یک یا دو متخصص زبان شناس انگلیسی که به طور کامل و نیتیو به این زبان تسلط دارند کار ویراستاری مقاله انگلیسی شما را به عهده می‌گیرند و مزیت اصلی این نوع ویرایش این است که چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ دستوری متن انگلیسی مورد بازبینی قرار می‌گیرد. این امر کمک می‌کند که بتوان مقاله را به راحتی در مجلات معتبر علمی به چاپ رساند که استانداردهای مختلف نگارشی را برای چاپ مقالات دارند.

  یکی از اصلی‌ترین کارهایی که روی هر مقاله انگلیسی باید انجام شود ویرایش نیتیو است که می‌تواند یک متن کاملا خارج از اصول نگارشی را به بهترین شکل تغییر داده و تبدیل به یک مقاله فاخر کند. این دقیقا کاری است که موسسه ویرایش نیتیو لینگالاین برای شما و مقاله شما انجام می‌دهد. تیم لینگالاین تضمین می‌کند که سرویس ویرایش متن انگلیسی این موسسه تمامی ایرادات نگارشی موجود در متن شما را ویراستاری می کند. لینگالاین برای هر مقاله شما گواهی ویرایش نیتیو معتبری در نظر می‌گیرد که شناسه‌دار و قابل استعلام از کشور انگلیس است و این اعتبار مقاله شما را دو چندان خواهد کرد و شانس پذیرش مقاله شما در ژورنال مورد نظر را بسیار بالاتر خواهد برد.

  از مزیت‌های دیگری که لینگالاین دارد این است که تا زمان پذیرش، متن مقاله شما را گارانتی می‌کند تا شما با خیالی راحت به دیگر مسائل مقاله خود بپردازید. در نتیجه تا زمان پذیرش مقاله انجام اصلاحات نگارشی برای شما رایگان خواهد بود.

  نکته جالب و حائز توجه این است که این مجموعه برای بالا بردن کیفیت ویرایش متن انگلیسی شما از دو ویراستار استفاده می‌کند تا بتواند بالاترین کیفیت ویرایش نیتیو را برای شما فراهم آورد. همچنین بعد از انجام ویراستاری نیتیو متن شما به صورت کامل بازبینی خواهد شد تا از تمامی ایرادات ویرایشی به دور باشد. در طول مدت انجام فرآیند ویرایش، مشتری با ویراستار متن در ارتباط خواهد بود و می‌تواند تمامی نکاتی که مد نظر دارد را به وی انتقال بدهد تا تعامل متقابلی بین آنها برقرار شود و خواسته مشتری تا حد بسیار زیادی به صورت کامل انجام گردد.

  از دیگر مزایای مجموعه لینگالاین تعهد در انجام به موقع و سریع کار ویرایش نیتیو مقاله است که خاطر شما را تا حد بسیار زیادی از بابت زمان انجام این ویرایش آسوده می‌کند. در نتیجه کارشناسان این مجموعه، کار ویراستاری متون شما را درست در زمانی که به شما وعده داده‌اند تحویل خواهند داد و این مزیتی است که برای زمان‌های بحرانی می‌توان بسیار روی آن حساب کرد. همچنین در زمان تحویل متن مورد نظر شما فایل ترک چنچ هم ارسال می‌شود که در واقع به شما نشان می‌دهد که متن شما در چه وضعیتی قرار داشته است و بعد از ویرایش نیتیو مقاله به کجا رسیده است. به این ترتیب شما می‌توانید ببینید که دقیقا در چه قسمت‌هایی ایرادات نگارشی داشته اید.

  یک قابلیت کاربردی که لینگالاین در اختیار شما قرار می‌دهد امکان انتخاب شیوه نگارش مورد نظر شما است که آمریکایی یا بریتانیایی باشد. این قابلیت در مواقعی که شما می‌خواهید دقیقا بر اساس خواسته‌های ژورنال مورد نظر خود مقاله‌ای را چاپ کنید کاربرد به سزایی دارد.

  ویرایش نیتیو لینگالاین، در کنار کیفیت بالا، قیمتی مناسب و رقابتی نیز دارد. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ویرایش نیتیو با ارز خارجی انجام می‌شود، تلاش شده تا با در نظر گرفتن حداقل سود ممکن قیمت گذاری انجام شود.

  بررسی سرقت ادبی مقالات چگونه است؟

  مورد دیگری که برای چاپ مقاله باید به آن توجه شود سرقت ادبی است. تصور کنید که شما در نظر دارید تا مقاله‌ای را در نشریه معتبری چاپ کنید،‌ اولین نکته‌ای که حائز اهمیت است

  بررسی سرقت ادبی مقاله

  است و قبل از اینکه شما مقاله‌ای را برای داوری ارسال کنید حتما باید از اصالت متن خود مطمئن شوید. شما به کمک سرویس نرم افزاری آیثنتیکیت که از سایت لینگالاین دریافت می‌کنید خواهید توانست به صورت سطر به سطر تشابه متنی مقاله خود را بررسی کنید. گزارشی در قالب یک فایل پی دی اف به شما ارائه می‌شود که در آن قسمت‌های کپی شده و لیست منابع استفاده شده مشخص شده است. در نتیجه، شما تمامی مواردی که به ضرر انتشار مقاله خود است را به راحتی پیدا کرده و می‌توانید آنها را حذف یا بازنویسی نمایید. مجموعه لینگالاین با گردهم آوردن تعداد زیادی متخصص در امر ویرایش نیتیو و ارائه بهترین راه حل‌ها برای ویراستاری دقیق متون انگلیسی توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند و مقالات متعددی به کمک این مجموعه در مجلات معتبر جهانی به چاپ رسیده‌اند. برای شروع فرآیند همکاری با این مجموعه می‌توانید با کارشناسان این سایت در ارتباط باشید.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید