شلوار جین یا شلوار لی، شلواری که به همه چی و همه جا میاد!

شلوار جین یا شلوار لی، شلواری که به همه چی و همه جا میاد!
راهنمای مطالعه

  یکی از مهمترین نکاتی که در تیپ اسپرت باکلاس باید در نظر داشته باشید داشتن بهترین ست شلوار لی با کفش است. امروزه انواع مدل‌های شلوار جین مردانه و زنانه ترند شدند و مدام شاهد بروز تغییر در شکل آن هستیم. پس برای این که در هر موقعیتی، چه کاری و تحصیلی چه مهمانی و دورهمی‌دیگران به چشم تحسین به شما نگاه کنند لازم است قوانین ترکیب کردن شلوار جین با انواع کفش را یاد بگیرید. ممکن است در این میان با سؤالاتی از جمله شلوار جین چه رنگی بخرم هم مواجه شوید؛ پس با ما همراه باشید.

  در انتخاب ست شلوار لی با کفش باید به چه نکاتی دقت کنم؟

  مهمترین نکته در انتخاب ست شلوار لی با کفش، توجه به رنگ شلوار است. معمولاً توصیه می‌شود که شلوارهای جین روشن مانند آبی کمرنگ یا سایر رنگ‌های پاستلی را در فصل‌های بهار و تابستان بپوشید؛ اما رنگ‌های تیره برای روزهای سرد سال مناسب هستند. همچنین شلوارهای جین تیره  استایل رسمی‌فراهم می‌کنند و با کفش‌های چرم و جیر یا مدل‌های آکسفورد به خوبی ست می‌شوند.

  خانم‌ها چگونه شلوار لی را با کفش ست کنند؟

  معمولاً یک خانم وقتی کفش مناسب دارد برای انتخاب شلوار لی از خود می‌پرسد شلوار جین چه رنگی بخرم؟ در زیر چند نمونه از شیک ترین ست‌های شلوار لی و کفش برای خانم‌ها آورده شده است:

  شلوار جین ساده و انواع کفش

  اگر جزو خانم‌هایی هستید که به استایل معمولی و کلاسیک علاقه دارند شلوار جین ساده و راسته بهترین گزینه است. شلوار لی ساده با انواع کفش ست می‌شود؛ کتانی، نیم بوت و صندل همه مدل‌های مناسبی برای این کفش به شمار می‌آیند. اما در انتخاب رنگ کفش دقت کنید؛ چون شلوار جین ساده رنگ آبی تیره دارد ترجیحاً آن را با کفش‌های رنگ روشن مانند سفید یا نیلی ست کنید. اگر دوست دارید با شلوار اسنیکر فانتزی بپوشید رنگ‌های عسلی، صورتی و نارنجی هم ایده‌های خوبی هستند.

  شلوار جین بگ و کتانی

  یکی دیگر از زیباترین مدل‌های ست شلوار لی با کفش، پوشیدن شلوار بگ با کتانی است. اگر دوست دارید اندامتان کمی‌پر به نظر برسد پیشنهاد می‌کنیم شلوار جین بگ تیره مانند آبی نفتی یا ذغالی را با اسنیکر سفید بپوشید. همچنین برای زیبایی بیشتر کتانی‌های لژدار را اولویت قرار دهید.

  شلوار جین زاپدار و کفش پاشنه بلند

  شلوار لی زاپدار یکی از زیباترین ایده‌ها برای استایل مجلسی و مهمانی است. کفش پاشنه بلند مانند مدل پامپ، استیلتو یا پاشنه شیشه ای در کنار شلوار جین طرح پاره با رنگ‌های محو مثل سنگشور و طوسی بهترین استایل را برایتان به ارمغان دارند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید انواع صندل را جایگزین کفش پاشنه بلند کنید.

  شلوار جین مام استایل و نیم بوت

  اگر دوست دارید زمستان امسال تیپ متفاوتی داشته باشید شلوار جین کوتاه مام استایل را با نیم بوت ست کنید. بسته به رنگ شلوار می‌توانید انواع نیم بوت جیر به رنگ‌های مشکی، نسکافه ای یا حتی رنگ‌های فانتزی مثل قرمز را در کنار شلوار لی به کار ببرید و با مانتوهای گرم خزدار استایلتان را کامل کنید.

  انواع ست شلوار جین با کفش برای آقایان

  فقط خانم‌ها نیستند که می‌پرسند «شلوار جین چه رنگی بخرم؟» و آن را چگونه با کفش ست کنم؟ بلکه آقایان هم چنین دغدغه ای دارند. بهتر است انواع ست کفش و شلوار مناسب مردانه را در پایین ببینید:

  شلوار جین اسکینی و کفش لوفر

  برای داشتن استایل کژوال و نیمه رسمی‌می‌توانید شلوار جین اسکینی را با کفش‌های لوفر ست کنید. اگر دوست دارید سنگین و باوقار ظاهر شوید بهترین رنگ برای شلوار لی مشکی است؛ رنگ‌های تیره مثل دودی یا بژ هم برای لوفر در نظر بگیرید.

  شلوار جین پاکتی و کفش چرم

  آقایانی که دوست دارند در تیپ اسپرت کفش چرم قایقی بپوشند می‌توانند شلوار لی مدل پاکتی را انتخاب کنند. در این استایل چون کفش چرم پوشیده اید بهتر است رنگ تیره برای شلوار جین در نظر بگیرید؛ رنگ‌های روشن و پاستلی خیلی مناسب نیستند. همچنین قد شلوارتان نباید خیلی کوتاه باشد و از جوراب‌های تیره استفاده کنید.

  شلوار جین اسلیم فیت با نیم بوت

  شلوار جین اسلیم فیت یا جذب برای آقایانی مناسب است که هیکل درشت و اندام ورزشکاری دارند. در فصل سرما بهترین «ست شلوار لی با کفش» برای خوش تیپ  شدن ترکیب شلوار جین اسلیم فیت به رنگ‌های ذغالی یا مشکی با نیم بوت اسپرت و تیره است. رنگ‌های قهوه ای سوخته و خاکستری گزینه‌های مناسبی برای نیم بوت محسوب می‌شوند.

  شلوار جین راسته با کتانی

  از آنجایی که کفش کتانی مدل‌های متنوع و رنگی دارد، باز هم ممکن است این سؤال در ذهنتان پیش بیاید که شلوار جین چه رنگی بخرم؟؛ در حقیقت ابتدا ببینید رنگ کفشتان چیست. اگر کتانی انتخابی شما سفیدرنگ است، شلوار لی به رنگ آبی نیلی یا یخی مناسب است؛ اگر کتانی  که می‌پوشید رنگ تیره دارد شلوار جین به رنگ مشکی یا سنگشور ایده مناسبی کنار آن به شمار می‌آید.

  نتیجه گیری

  با توجه به انواع ست شلوار لی با کفش، به نظرتان بهترین ست برای موقعیت رسمی‌کدام است؟ قطعاً همه در مرحله اول شلوارهای جین تیره به سبک راسته و ساده را برای چنین موقعیتی اولویت قرار می‌دهند. یادتان باشد قوانین ست کردن لباس در موقعیت‌های مختلف متفاوت است  و اگر این اصول را رعایت نکنید ممکن است دیگران به شما بخندند یا آنطور که باید رویتان حساب نکنند! با وجود نکاتی که در بالا مطرح شد، اگر کسی از شما بپرسد برای یک مهمانی دوستانه شلوار جین چه رنگی بخرم چه پاسخی به او می‌دهید؟ منبع: حراج شلوار ارزان بیکوپلاس حراج شلوار اسلش مردانه بیکوپلاس

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید