قیمت ایمپلنت دندان در اروپا چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان در اروپا چقدر است؟
راهنمای مطالعه

  ایمپلنت دندان می تواند لبخند زیبایی را به شما ارائه دهد و از طرفی دارای طول عمر و کاربردی بالا می باشد به همین دلیل در بین بیماران نیز محبوبیت دارد. این محبوبیت باعث شده تا کشور های اروپایی مختلفی درمان ایمپلنت را ارئه دهند که در ادامه آنها را به صورت کلی مورد بررسی قرار می دهیم.

  قیمت ایمپلنت دندان در تهران در حدود 7.000.000 تومان الی 20.000.000 تومان به ازای هر یک واحد ایمپلنت می باشد. این هزینه وابسته نوع ، برند و میزان تخصص پزشک متغیر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و نرخ روز ایمپلنت دندان در ایران نیز می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

  قیمت ایمپلنت دندان

  قیمت ایمپلنت در اروپا چقدر است ؟

  به طور متوسط هزینه انجام ایمپلنت دندان در اروپا از حدود 600 یورو و تا 2200 یورو تفاوت قیمتی دارد. این تفاوت قیمتی وابسته به کشور و برند ایمپلنت متفاوت است.

  درمان ایمپلنت شامل مراحل متفاوتی می باشد که در این مراحل از محصولات مختلفی استفاده می شود به همین دلیل می توان گفت قیمت ایمپلنت دندان به فاکتور های مختلفی مربوط است از طرفی نیز کشور های مختلفی در اروپا وجود دارد به همین دلایل نیز نمی توان قیمت دقیقی را برای این درمان مشخص کرد.

  اما می توان گفت واحد پولی اکثر کشور های اروپایی یورو می باشد یا این کشور ها دارای واحد پولی ارزشمندی هستند به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که قیمت ایمپلنت دندان در اکثر کشور های اروپایی بالا است.

  بیشتر بخوانید : قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه

  هزینه ایمپلنت در اروپا به چه مواردی مربوط است

  همانطور که در بالا گفته شد قیمت ایمپلنت دندان به موارد مختلفی ارتباط دارد که معمولا این موارد در همه کشور ها یکسان است. اما قیمت آنها در کشور های مختلف، متفاوت است. باید گفت موارد تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت به صورت خلاصه به شرح زیر می باشد:

  • دستمزد پزشک
  • درمان های جانبی مورد نیاز
  • نوع ایمپلنت مورد نیاز
  • برند ایمپلنت انتخابی شده
  • تعداد پایه ایمپلنت مورد نیاز
  • تعداد روکش ایمپلنت مورد نیاز

  مزایا و معایب ایمپلنت در اروپا

  کشور های اروپایی دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند که شما حتما باید قبل از انجام این درمان  آنها را بدانید. در ادامه قصد داریم به بررسی مزایا و معایب ایمپلنت دندان در کشور های اروپایی پردازیم.

  مزایا ایمپلنت در اروپا

  می توان گفت انجام ایمپلنت در کشور های مدرن اروپایی به علت وجود تجهیزات پیشرفته دقت بیشتری دارد و درمان با کیفیتی تری را به شما ارائه می دهند. از طرفی باید گفت معمولا تنوع برند ایمپلنت در کشور های اروپایی بیشتر است پس شما انتخاب های بیشتری را خواهید داشت.

  به یاد داشته باشید که شما می توانید در مدت زمان حضور خود در کشور های اروپایی برای ایمپلنت دندان از جاذبه های تروریستی این کشور ها استفاده نمائید و تجربه خوبی را از این درمان به دست آورید که یکی از مزایای این درمان در کشور های اروپایی است.

  معایب ایمپلنت در اروپا

  انجام ایمپلنت دندان در کشور های اروپایی معایب مخصوص به خود را دارد. یکی از معایب ایمپلنت در این کشور ها قیمت این درمان است. به صورت خلاصه می توان گفت: قیمت ایمپلنت دندان در کشور های اروپایی بیشتر از اکثر کشور ها می باشد.

  در حقیقت شما می توانید با پرداخت هزینه کمتری درمانی با همین کیفیت یا حتی بالاتر را در دیگر کشور ها تجربه نمائید. از طرفی باید گفت: هزینه های سفر به این کشور ها را نیز باید در نظر بگیرید.

  ایمپلنت در اروپا مناسب چه افرادی است؟

  ایمپلنت در کشور های اروپایی مناسب افرادی است که دارای تمکن مالی مناسبی هستند و از طرفی نیز قصد دیدن کشور های اروپایی را دارند. در این شرایط این افراد می توانند با در نظر گرفتن برخی از نکات، درمان ایمپلنت با درصد موفقیت بالایی را در این کشور ها تجربه کنند.

  3 نکته مهم ایمپلنت در کشور های اروپایی

  باید گفت: برای انجام ایمپلنت دندان 3 نکته طلایی را باید همیشه به یاد داشته باشید. در حقیقت با رعایت این سه نکته کشوری که در آن ایمپلنت دندان را انجام می دهید اهمیت ندارد و شما همیشه درمان با کیفیت را تجربه خواهید کرد. در ادامه این نکات را بررسی می کنیم.

  انتخاب پزشک متخصص

  ایمپلنت دندان درمانی تخصصصی می باشد به همین علت شما باید در درمان خود از پزشک متخصص با تجربه بالا استفاد نمائید. به یاد داشته باشید که پزشک انتخابی شما بر درصد موفقیت این درمان تاثیر بسیار زیادی دارد.

  انتخاب کلینیک معتبر

  ایمپلنت دندان دارای انواع متفاوتی است که بر اساس شرایط درمانی، بیماران می توانند از این انواع استفاده نمایند. پس می توان نتیجه گرفت برای انجام ایمپلنت دندان به تجهیزات متفاوت و پیشرفته ای نیاز است. به همین دلایل بهتر است برای انجام ایمپلنت به مراکز معتبر مراجعه نمائید که دارای تجهیزات پیشرفته و کاملی باشند.

  برند ایمپلنت انتخابی

  به دلیل محبوبیت بسیار بالای این درمان برند های مختلفی در حال ساخت ایمپلنت می باشند که کیفیت آنها یکسان نیست. به شما پیشنهاد می کنیم برای ایمپلنت دندان از برند های با کیفیت بازار استفاده نمائید تا درصد موفقیت این درمان برای شما افزایش یابد.

  کمترین قیمت ایمپلنت در اروپا؟

  همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد کشور های مختلفی در قاره اروپا وجود دارند که قیمت ایمپلنت دندان در آنها متفاوت است. باید گفت کشور ترکیه را اگر بتوان در دسته کشور های اروپایی قرار داد ایمپلنت دندان در آن قیمت پایین تری دارد.

  ایمپلنت دندان در کشور ترکیه به علت پایین تر بودن ارزش واحدی پولی آن به نسبت دیگر کشور های این قاره قیمت پایین تری دارد به همین دلیل نیز می توان آن را یکی از بهترین کشور های اروپایی برای انجام این درمان با هزینه پایین تر نامید.

  بیشترین قیمت ایمپلنت در اروپا؟

  در بالا ارزان ترین کشور اروپایی را به شما معرفی کردیم. اما یکی از گران ترین کشور های اروپایی برای انجام ایمپلنت دندان انگلستان می باشد که هزینه ای این درمان در این کشور بسیار بالا است. باید گفت این مورد باعث می شود تا ارزش انجام این درمان در کشور انگلستان به شدت کاهش یابد.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید