آیا ساعت هوشمند دوربین دارد؟

آیا ساعت هوشمند دوربین دارد؟
راهنمای مطالعه

  ساعت‌های هوشمند تقریبا به بلوغ رسیده‌اند و حالا می‌توانند تقریبا هر کاری انجام دهند و به‌نوعی می‌توان گفت این محصولات قادر هستند اکثر وظایف گوشی‌های هوشمند را در غالب یک محصول بسیار کوچک‌تر انجام دهند. مثلا نصب اپلیکیشن روی اسمارت واچ یا امکان مکالمه تلفنی در همه مدل‌های پرچمدار دیده می‌شود، اما آیا ساعت‌های هوشمند دوربین دارند؟ آیا می‌توان ساعت‌های دارای دوربین را در بازار ایران تهیه کرد؟ در ادامه به ساعت هوشمند دوربین دار خواهیم پرداخت.

  ساعت هوشمند برندهای مشهور دارای دوربین هستند؟

  در دنیای ساعت‌های هوشمند برندهایی مانند اپل، سامسونگ، هواوی، گوگل، شیائومی، آمازفیت و بسیاری از برندهای دیگر فعالیت می‌کنند و همگی قابلیت‌ها و امکانات فراوانی هم دارند، اما قابلیت ثبت تصویر جزو ویژگی‌های هیچ‌یک از ساعت‌های هوشمند برندهای بالا نیست. در واقع نه اپل واچ‌ها و نه گلکسی واچ‌ها از دوربین استفاده نمی‌کنند و این ویژگی را حتی در برند شیائومی، هواوی، گوگل، آنر، آمازفیت یا بسیاری از برندهای دیگر نیز نمی‌توانید یافت کنید.

  البته از طریق همه این ساعت‌ها شما می‌توانید دوربین گوشی را کنترل کنید و در نقش یک ریموت از ساعت کمک بگیرید ولی امکان عکاسی یا فیلم‌برداری دیده نمی‌شود و هیچ دوربینی در این محصولات وجود ندارد. شاید در آینده نزدیک این شرکت‌های بزرگ تصمیم بگیرند و دوربین را به ساعت‌های خود اضافه کنند، اما در واقعیت هم وجود دوربین برای ساعت هوشمند اصلا ضروری به نظر نمی‌رسد و بیشتر یک قابلیت فانتزی است.

  همه توضیحات به معنای این است که ساعت دوربین دار هوشمند در بازار وجود ندارد؟ خیر شما می‌توانید ساعت‌های هوشمند دارای دوربین را خریداری کنید و در ادامه در مورد این محصولات توضیح می‌دهیم.

  ساعت هوشمند دارای دوربین

  در بازار می‌توان ساعت‌های هوشمند دارای دوربین را یافت کرد اما در نظر داشته باشید که این محصولات همگی از برندهای کمتر شناخته شده هستند و نمی‌توان در مورد کیفیت ساخت و میزان دوام آن‌ها حرفی زد. قیمت ساعت هوشمند دارای دوربین از این برندها خیلی هم بالا نیست. این مدل‌ها در بازار ایران هم یافت می‌شوند اما موجودی آن‌ها بسیار کم است و باید برای یافتن مدل‌ها مقداری سایت‌های مختلف و یا مغازه‌های موجود در سطح شهر را جستجو کنید.

  دوربین ساعت هوشمند در کجا قرار دارد؟

  دوربین ساعت‌های هوشمند دارای دوربین معمولا بالای صفحه نمایش قرار می‌گیرد و تقریبا مانند دوربین سلفی گوشی‌های هوشمند است. این دوربین‌ها کیفیت خیلی عالی ندارند و همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم استفاده از دوربین در ساعت هوشمند را بیشتر می‌توانیم یک قابلیت فانتزی بدانیم تا یک ویژگی کاربردی و مفید!

  جالب است بدانید که برخی از ساعت‌های هوشمند دارای دو دوربین هستند و یکی در بالای صفحه قرار گرفته است و دیگر در کنار ساعت دیده می‌شود تا به شما امکان دهد که راحت‌ از محیط اطراف عکاسی کنید. این قابلیت قطعا ما را بیش از هر چیز دیگری به یاد فیلم‌‌های هالیوود و عکاسی مخفیانه می‌اندازد.

  ساعت هوشمند دوربین‌ دار ارزش خرید دارد؟

  شما می‌توانید این ساعت‌ها را در بازه‌های قیمتی اقتصادی تا پرچمدار خریداری کنید ولی محصولات مشابه و بدون دوربین از برندهای آشناتر ارزش خرید بالاتری دارند و مثلا شما با خرید یک ساعت یا بند سلامتی از شیائومی اطمینان بسیار بیشتری می‌توانید به عملکرد و کارایی محصول داشته باشید. از طرفی اگر به هر دلیلی به ساعت هوشمندی نیاز دارید که دارای دوربین باشد می‌توانید با یک جستجوی ساده مدل‌های موجود در بازار کشور را یافته و خریداری کنید.

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید