بهترین شیشه‌پاک‌کن‌های بازار ایران از نظر مصرف‌کنندگان کدامند؟

بهترین اسپری‌ها و ابزارهای نظافت شیشه

در راهنمای خرید شیشه پاک کن بهترین مایع‌ها، اسپری‌ها و ابزارهای نظافت شیشه‌ها بر اساس کارایی و کیفیت بالا، مقرون به صرفه بودن و نظر خریداران قبلی انتخاب شده‌اند.

چند هفته‌ای بیشتر تا پایان اسفندماه باقی نمانده است و طبق روال هر سال، بیشتر مردم به سراغ خانه‌تکانی عید نوروز و تمیز کردن خانه می‌روند. شیشه‌پاک‌کردن یکی از کارهای سخت خانه‌تکانی است اما اگر با ابزارهای مناسب آن را انجام دهید، کاری ساده و بی‌دردسر می‌شود. در این راهنمای خرید شیشه پاک کن بهترین مدل‌ها را از نگاه خریداران معرفی کرده‌ایم.

معیار‌های انتخاب بهترین شیشه‌پاک‌کن‌های بازار

مدل‌هایی زیر بر اساس کارایی و کیفیت بالا، مقرون‌به‌صرفه بودن و همچنین شکل بسته‌بندی و شرایط نگهداری برای راهنمای خرید شیشه پاک کن انتخاب شده‌اند. خریداران بسیاری از این محصولات راضی بوده و آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده‌اند. در ضمن تمام محصولات معرفی‌شده در این مقاله، مجوز سازمان غذا و دارو را دارند.

۱. مایع شیشه‌شوی اکومویست مدل آبی

بهترین شیشه‌پاک‌کن‌، اکومویست

 

مایع شیشه‌شوی اکومویست، مدل آبی که در حجم ۱ لیتری به فروش می‌رسد، قدرت تمیزکنندگی مطلوبی دارد.کارایی بالا، قدرت بالای تمیزکنندگی و مقرون‌به صرفه بودن، از ویژگی‌های این محصول است که بسیاری از خریدارانش را راضی نگهداشته است.

رایحه و بوی این محصول بسیار ملایم است و موجب حساسیت در مصرف‌کننده نمی‌شود. در این محصول از مواد مضری چون آمونیاک، الکل و فرمالین استفاده نشده است.

این مایع شیشه‌شوی از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۹ ستاره دریافت کرده است و با قیمت ۲۱هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

این محصول در رنگ‌های مختلف دیگر مانند نارنجی و سبز هم به‌فروش می‌رسد. همچنین این نوع شیشه‌پاک‌کن در بسته‌بندی‌های اسپری ۵۰۰ میلی‌لیتری هم در بازار وجود دارد.

مزایامعایب
مقرون‌به صرفهکم‌حجم بودن (فقط برای دو بار پر کردن اسپری شیشه‌شوی کافی است)
قدرت پاک‌کنندگی بالا
فاقد مواد مضر

۲. شیشه‌پاک‌کن آبی گلرنگ

بهترین شیشه‌پاک‌کن، گلرنگ

مایع شیشه‌پاک‌کن گلرنگ یکی از بهترین مواد برای برطرف کردن لکه‌های چربی و آلودگی‌های روی سطوح شیشه‌ای است. قدرت تمیزکنندگی این مایع بسیار بالاست و می‌تواند سطوح کار را کاملا برق بیندازد.


حتما بخوانید: راهنمای شستن انواع مدل پرده به صورت دستی و با ماشین لباسشویی

از مزایایی که باعث ورود اسپری گلرنگ به فهرست خرید شیشه پاک کن ما شده باید به رایحه مطبوع، اصطکاک کمتر و ویژگی آب‌گریزی اشاره کرد که باعث می‌شود شیشه سریع خشک شده و اثری از لکه و رگه‌های مواد روی آن باقی نماند.

این مایع شیشه‌پاک‌کن که در رنگ‌های سبز و قرمز تولید می‌شود، از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۲ ستاره گرفته است.

مزایا معایب
ضد بخارحجم کم
ضد گردوغبار
کارایی بالا
دارای غلظت مناسب

۳. شیشه‌پاک‌کن دیاموند‌پلاسG501

شیشه‌پاک‌کن، دیاموند

شیشه‌پاک‌کن دیاموند‌پلاس کد G501 خاصیت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد و می‌تواند به‌راحتی لکه‌ها و غبار روی سطوح شیشه‌ای را پاک کند. این مایع پس از پایان کار، هیچ ردی از خود باقی نمی‌گذارد و شیشه را کاملا برق می‌اندازد.

رایحه این محصول، ملایم و خوشایند است و برای استفاده در فضاهای داخلی، مانند فضاهای خارجی، مناسب است.

دیاموندپلاس، سطوح شیشه‌ای مانند آینه، پنجره، شیشه روی میزها و دیگر شیشه‌ها را به‌راحتی تمیز می‌کند و به‌دلیل خاصیت آب‌گریزی بالا، بدون اینکه ردی از خود به‌جا بگذارد، خشک می‌شود.

این محصول از خریداران خود، از ۵ ستاره، ۳,۱ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۱۳هزار و ۹۷۰ تومان به فروش می‌رسد.

مزایا معایب
کارایی و کیفیت بالاحجم کم
مقرون‌به‌صرفه بودن
رایحه ملایم
دارای افشانه پرقدرت

۴. شیشه‌پاک‌کن اتک مدل ارغوانی

بهترین شیشه پاک‌کن، اتک

شیشه‌پاک‌کن اتک مدل ارغوانی به‌‌شکل اسپری در بازار وجود دارد. این اسپری بسیار خوشبوست و بوی مطبوعی در فضای داخلی منتشر می‌کند.

شیشه‌پاک‌کن اتک قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد و می‌تواند بدون اینکه لکه یا ردی از آلودگی روی سطوح شیشه‌ای باقی بگذارد، این سطوح را کاملا تمیز کرده و برق بیندازد.

این محصول ویژگی آب‌گریزی دارد و به همین دلیل پس از استفاده روی سطوح، به سرعت خشک می‌شود.

شیشه‌پاک‌کن اتک از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۱ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۲۷هزار تومان به فروش می‌رسد. البته از این محصول نوع ۱ لیتری آن هم در بازار وجود دارد.

مزایا معایب
کارایی و کیفیت بسیار بالاحجم کم
ضد بخار قیمت بالا
خوش‌رایحه

۵. شیشه‌پاک‌کن آبی اکتیو

بهترین شیشه پاک‌کن، اکتیو

این شیشه‌پاک‌کن بدون اینکه ردی از لکه و چربی به‌جا بگذارد، تمام سطوح شیشه‌ای را به‌خوبی تمیز می‌کند. از این مایع شیشه‌شوی می‌توان برای تمیز کردن آینه، شیشه ماشین و عینک استفاده کرد.

این مایع شیشه‌پاک‌کن با استفاده از مواد روان‌کننده‌ای که در آن است می‌تواند تمام آلودگی‌ها را پاک کند. این مدل هم به سرعت از روی سطوح خشک شده و با رایحه‌ای خوشایند فضای داخلی را بسیار خوش‌بو می‌کند.

مایع شیشه‌پاک‌کن اکتیو، از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۱ ستاره دریافت کرده است و قیمت آن ۹۶۰۰ تومان است.

مزایامعایب
قیمت بسیار خوبحجم کم
کارایی و کیفیت بالافاقد ویژگی ضد بخار
مناسب برای آینه و عینک

۶. شیشه‌پاک‌کن فدیشه مدل گل رز

خرید شیشه پاککن

این مایع قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد و ضد غبار و ضد بخار است. شیشه‌پاک‌کن فدیشه بدون اینکه ردی از لکه‌ها باقی بگذارد، سطوح شیشه‌ای را کاملا تمیز کرده و برق می‌اندازد و در عین حال ضد قطرات آب است. فدیشه، خوشبوست و رایحه‌ای با اسانس گل رز دارد. البته از این نوع مایع با رایحه مخلوطی از چای سبز و هلو هم تولید می‌شود.

کارایی این مایع بسیار بالاست و حجم آن در مقایسه با شیشه‌پاک‌کن‌های دیگر خوب و مناسب است. این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود، از ۵ ستاره، ۳,۱ ستاره دریافت کرده است.

مزایا معایب
قدرت تمیزکنندگی عالیفاقد محفظه اسپری
قیمت مناسبابزارهای مناسب تمیز کردن سطوح شیشه‌ای
حجم زیاد

۷. شیشه‌پاک‌کن تاژ با رایحه سیب سبز

بهترین شیشه پاک‌کن، تاژ

این شیشه‌پاک‌کن به‌صورت اسپری و در حجم ۵۰۰ لیتری در بازار به‌فروش می‌رسد. قدرت تمیز‌کنندگی و کیفیت آن بسیار بالاست و خریداران خود را راضی نگهداشته است. این شیشه‌پاک‌کن به‌راحتی جرم و لکه‌های روی شیشه‌ها را پاک می‌کند و برق می اندازد. ظرف نگهداری مایع شیشه‌شوی پلاستیکی و با مدل سه‌گوش خود بسیار خوش‌دست است.


حتما بخوانید: بهترین مایع ظرفشویی های بازار ایران از دید کاربران کدامند؟

اسپری شیشه‌شوی تاژ در سه رنگ سبز، آبی و بنفش موجود است و با توجه به قیمت مناسب آن که در بازار ۱۵هزار تومان است، خریداران بسیاری دارد.

این محصول از ۵ ستاره، ۳ ستاره از مشتریان خود دریافت کرده است.

مزایامعایب
قدرت بالای تمیزکنندگیحجم کم
رایحه خوش سیب
استفاده آسان

۸. شیشه‌پاک‌کن هوم‌کر مدل ۱ در۳ زرد

خرید بهترین شیشه پاک کن

شیشه‌پاک‌کن هوم‌کر مدل ۱در۳ زرد آن، به‌صورت اسپری تولید می‌شود و قدرت پاک‌کنندگ بسیار بالایی دارد. این مایع شیشه‌شوی، حاوی رایحه‌ای است که فضای محیط را خوشبو می‌کند.

این اسپری شیشه‌شوی به‌راحتی انواع لکه‌ها، از چربی گرفته تا دوده و گرد و غبار را از روی سطوح شیشه و آینه پاک می‌کند.مایع شیشه‌شوی هوم‌کر ویژگی آب‌گریزی دارد و بدون اینکه ردی از خود روی شیشه بگذارد، به‌سرعت خشک می‌شود.

این شیشه‌پاک‌کن از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۱۰هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

این محصول علاوه بر رنگ زرد، در رنگ‌های دیگری مانند بنفش و آبی هم تولید می‌شود.

مزایا معایب
مقرون‌به‌صرفهکم‌حجم
خاصیت پاک‌کنندگی بالا
خوش‌رایحه
ضد بخار

۹. شیشه‌پاک‌کن آذین مدل آبی

بهترین شیشه پاک کن ، آذین

شیشه‌پاک‌کن آذین که به‌صورت اسپری تولید می‌شود، از کارایی بسیار بالایی برخوردارست و می‌تواند به‌راحتی تمام آلودگی‌های روی سطوح شیشه‌ای را برطرف کند.

این محصول بدون رایحه است و افرادی که به بوهای مختلف آلرژی دارند، بدون دردسر می‌توانند از این محصول استفاده کنند.

اسپری شیشه‌پاک‌کن آذین از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳ ستاره دریافت کرده است و قیمت آن در بازار ۱۹هزار تومان است.

مزایا معایب
ضد حساسیتحجم کم
کیفیت خوب

۱۰. شیشه‌پاک‌کن بنفش راپیدو

بهترین شیشه پاک کن ، راپیدو

قدرت تمیزکنندگی این محصول بسیار عالی است و بدون اینکه اثری از لکه باقی بگذارد، تمام سطوح شیشه‌ای را به‌خوبی تمیز می‌کند. این مایع علاوه‌بر شیشه‌های معمولی برای تمیز کردن سطوح آینه، کروم و استیل هم مناسب است.

این شیشه‌پاک‌کن به‌دلیل اینکه در بسته‌های دوتایی است از نظر قیمت در مقایسه با نمونه‌های مشابه خود، قرون‌به‌صرفه است.

شیشه‌پاک‌کن راپیدو دارای ویژگی ضد بخار است و به‌سرعت خشک می‌شود و همچنین سطوح را کاملا برق می اندازد.

این محصول از خریداران خود، از ۵ ستاره، ۳ ستاره گرفته است و در بازار ۴۷هزار تومان قیمت دارد.

مزایا معایب
اقتصادیحساسیت‌زا
براق‌کننده سطوح
خوشبو
باکیفیت

۱۱. شیشه‌پاک‌کن آبی گلی حجم ۵۰۰ میلی‌لیتر

خرید شیشه پاک کن - گلی

شیشه‌پاک‌کن آبی گلی از کیفیت بالایی برخوردارست. این مایع می‌تواند به‌راحتی آلودگی‌ها را از روی سطوح شیشه‌ای پاک کند و آنها را برق بیندازد. این محصول را می‌توان برای تمیز کردن انواع سطوح شیشه‌ای از جمله، شیشه اتومبیل‌ها، پنجره‌ها و آینه‌ها به‌کار برد.

در ضمن شیشه‌پاک‌کن گلی برای تمیز کردن سطوح استیل هم مناسب است. سرعت تبخیر آن بالا بوده و به‌سرعت خشک می‌شود. رایحه خوش آن هم فضای داخلی را بسیار خوشبو می‌کند. شیشه‌پاک‌کن گلی در رنگ‌های مختلف قرمز و سبز تولید می‌شود.

این محصول از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳ ستاره گرفته است.

مزایا معایب
کارایی بالاحجم کم
مقرون‌به‌صرفه
رایحه خوش
ضد بخار

۱۲. شیشه‌پاک‌کن هگزان مدل پینک

خرید شیشه پاک کن - هگزان

 

این شیشه‌پاک‌کن که در بسته‌های دو عددی با دو نوع محفظه‌ نگهدارنده معمولی و اسپری تولید شده است، قدرت تمیزکنندگی بالایی دارد و می‌تواند سطوح شیشه‌ای را کاملا برق بیندازد. مایع آن در حجم ۸۰۰ میلی‌لیتر عرضه شده که در مقایسه با بیشتر شیشه‌پاک‌کن‌ها که ۵۰۰ میلی‌لیتری هستند، حجم بیشتری دارد. این شیشه‌پاک‌کن در کنار کیفیت بالا بسیار خوشبو است.

شیشه‌پاک‌کن هگزان از خریداران خود، از ۵ امتیاز، ۳ امتیاز به‌دست آورده است.

مزایا معایب
کیفیت بالا
اقتصادی
خوشبو
حجم کافی

ابزارهای لازم برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای

بهترین شیشه پاک‌کن، انواع تیغه

هنگام تمیز کردن سطوح شیشه‌ای مانند پنجره‌ها یا شیشه‌های خودرو، علاوه‌بر مایع‌ شیشه‌پاک‌کن، به ابزارهایی برای این کار نیاز دارید. از این ابزارها می‌توان به تیغه شیشه‌پاک‌کن، شیشه پاک کن مغناطیسی و رباتیک اشاره کرد که در انواع و قیمت‌های متفاوت در بازار وجود دارد.

برخی از تیغه شیشه‌پاک‌کن‌ها، ابر و اسپری دارند و در همان حال که با ابر مشغول تمیز کردن شیشه هستید، می‌توانید محلول شیشه‌پاک‌کن را هم اسپری کنید. برخی از تیغه‌های شیشه‌پاک‌کن‌ها، ساده و معمولی‌اند و برخی دیگر تا ۳۶۰ درجه قابلیت چرخش دارد.

شیشه پاک‌کن‌های رباتیک قیمت نسبتا بالایی دارند اما کار را برای افرادی مثل ساکنین برج بسیار راحت می‌کنند. مدل‌های مغناطیسی هم برای پاکسازی سطح بیرونی شیشه به شکلی آسان و ایمن کاربرد دارند.

شیشه پاک کن مغناطیسی

شیشه پاک کن مغناطیسی

یکی از کارآمدترین ابزارها برای پاک کردن شیشه‌‌ پنجره به ویژه در مدل‌های دو جداره شیشه پاک کن مغناطیسی است. در مواردی که ضخامت پنجره‌ها زیاد است و دسترسی به سطح بیرونی چندان آسان نیست، می‌توان از شیشه پاک کن مغناطیسی استفاده کرد.

این محصول از دو بخش تشکیل شده که یکی از آنها روی لایه داخلی و دیگری روی لایه بیرونی قرار می‌گیرد. با توجه به وجود نیروی مغناطیسی قوی بین این دو لایه، کافی است شما محلول تمیزکننده را در دو طرف پنجره اسپرى کنید، سپس بخش اول را روی سطح داخلی پنجره بکشید تا بخش دیگر هم هماهنگ با آن حرکت کرده و سطح بیرونی پنجره را تمیز کند.

جمع‌بندی راهنمای خرید شیشه پاک کن

با استفاده از ابزارها و مایع‌های شیشه‌پاک‌کنی که در این مقاله معرفی شده است، می‌توانید سطوح شیشه‌ای را بدون دردسر تمیز نگهدارید. اگر شما هم درباره شیشه‌پاک‌کن‌ها تجربه‌ای دارید، خوشحال می‌شویم با دیگر مخاطبان درجه در میان بگذارید.


در ادامه بخوانید: قبل از خرید پاک کننده چندمنظوره این نکات را بدانید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.