بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل کدام است؟

بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل کدام است؟
راهنمای مطالعه

  بسته‌های اینترنت ثابت از نظر سرعت و کیفیت نسبت به اینترنت سیم‌کارت برتری دارند. در این مطلب با بهترین بسته‌های اینترنت ثبات ایرانسل آشنا می‌شوید.

  امروزه خرید بسته‌های اینترنتی به یکی از اجزای جدانشدنی زندگی دیجیتال ما تبدیل شده است. تنوع و گوناگونی بسته‌ها نیز باعث شده تا هر فرد بر اساس حجم و زمان مورد نیاز، دنبال بهترین بسته اینترنت ایرانسل، بهترین بسته اینترنت همراه اول یا بهترین اینترنت خانگی باشد.

  بیشتر کاربران برای اتصال به اینترنت از سیم‌کارت استفاده می‌کنند اما یکی دیگر از خدمات اپراتورها در ایران اینترنت ثابت یا TD-LTE است که نسبت به سیم‌کارت از نظر سرعت و پایداری شرایط بهتری دارد.

  پیش از این بهترین اینترنت ADSL، بهترین بسته اینترنت ایرانسل و بهترین بسته همراه اول را به شما معرفی کرده‌ بودیم. در این مطلب سراغ معرفی بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل خواهیم رفت.

  سرویس اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل

  سرویس اینترنت ثابت TDLTE

  بسته‌های اینترنتی نسل ۴ و ۴.۵، یکی از سرویس‌های ایرانسل است که از طریق سیم‌کارت ویژه و با اتصال مودم در اختیار شرکت‌ها و افراد قرار می‌گیرد.

  شما می‌توانید این بسته‌ها را برای یک هفته، یک ماه، سه ماه، شش ماه یا یک سال خریداری کنید. در ادامه شرایط هر کدام از بسته‌های اینترنت ثابت را توضیح می‌دهیم.

  بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۷ روزه

  [table id=862 /]

  بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۷ روزه

  همان‌طور که در جدول بالا می‌بینیم، از بین دو این گزینه، بسته ۱۴ گیگابایت ۷ روزه حجم بالاتر و قیمت بهتری دارد.

  بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۳۰ روزه

  [table id=864 /]

  بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل یک ماهه

  بسته‌های ماهانه به سه دسته ساعتی، ماهانه و بدون محدودیت حجمی تقسیم می‌شوند. در ادامه بهترین بسته را در هر ۳ دسته به شما معرفی می‌کنیم.

  • بسته‌های ساعتی (۲ تا ۷ صبح): در این بسته‌ها حجم ۳۰۰ گیگابایتی به‌ صرفه‌تر است.
  • بسته‌های بدون محدودیت زمانی: بین این بسته‌ها ارزان‌ترین بسته در ازای حجم به بسته ۴۲ گیگابایتی تعلق می‌گیرد.
  • بسته بدون محدودیت حجمی: بهترین بسته بین این ۳ مورد ۸ مگابیت در ثانیه است که آستانه مصرف ۸۰ گیگابایتی را به شما می‌دهد. این بسته‌ها به ظاهر نامحدود هستند اما با گذشته از آستانه مصرف منصفانه سرعت شما محدود می‌شود. در ادامه بیشتر درباره آنها توضیح داده‌ایم.

  بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۹۰ روزه

  [table id=867 /]

  بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۹۰ روزه

  در میان بسته‌های سه ماهه، هر گیگابایت از بسته ۲۵ گیگ، قیمتی حدود ۲ هزار‌ تومان دارد و بر همین مبنا هر گیگ از بسته ۱۴۰ گیگابایتی قیمتی حدود ۱۵۰۰ تومان دارد. به همین خاطر انتخاب ما برای بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۹۰ روزه گزینه ۱۴۰ گیگابایتی است.

  بسته‌ اینترنت ثابت ایرانسل ۱۸۰ روزه

  [table id=868 /]

  بهترین بسته‌ اینترنت ثابت ایرانسل ۶ ماهه

  اگر طرفدار بسته‌هایی طولانی مدت هستید، پیشنهاد ما بسته ۲۶۰ گیگابایتی است که نسبت به حجم ارائه شده، قیمت مناسبی دارد.

  بسته اینترنت ثابت ایرانسل ۳۶۵ روزه

  [table id=869 /]

  انتخاب بهترین بسته اینترنت ایرانسل سالانه باید بر اساس میزان استفاده صورت گیرد. همانطور که می‌بینید با افزایش حجم، قیمت هر گیگابایت کمتر می‌شود بنابراین اگر ماهانه دستکم ۳۰ گیگابایت اینترنت مصرف کنید، بهترین انتخاب بسته ۳۶۰ گیگابایتی است.

  [related]32284[/related]

  بهترین بسته‌های ترکیبی ایرانسل

  سرویس بسته های ترکیبی

  بسته‌های ترکیبی برای افرادی طراحی شده که همزمان از اینترنت همراه و ثابت استفاده می‌کنند. در این بسته‌ها با توجه به الگوی مصرف خود از اینترنت ثابت و همراه، می‌توانید بسته ترکیبی مناسب خود را انتخاب کنید.

  لازم به ذکر است در بسته‌های ترکیبی اینترنت ثابت و همراه، اینترنت ثابت تنها برای مشترکین اعتباری و اینترنت همراه برای مشترکین دائمی و اعتباری قابل استفاده است.

  اگر طرح‌های تشویقی یا تخفیفی دیگری برای شما فعال باشد، اولویت مصرف با بسته ترکیبی خواهد بود.

  بسته های ترکیبی اینترنت ایرانسل

  [table id=870 /]

  بهترین بسته اینترنت ترکیبی ایرانسل

  برای پیدا کردن بهترین بسته ترکیبی اینترنت ایرانسل بهتر است ابتدا مشخص کنید چه مقدار از اینترنت روی خط همراه و چه‌قدر از اینترنت را به‌صورت ثابت می‌خواهید. سپس به سراغ انتخاب بروید.

  نکاتی درباره اینترنت نامحدود ثابت ایرانسل

  ایرانسل در حال حاضر روی سیم‌کارت‌های معمولی اینترنت نامحدود بین الملل ندارد اما می‌توانید بسته‌های اینترنت نامحدود ثابت را از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من خریداری کنید.

  بسته‌هایی که تحت عنوان اینترنت نامحدود عرضه می‌شوند، در واقع نامحدود نیستند و با در نظر گرفتن خط مشی استفاده منصفانه باید از آنها استفاده کنید.

  طبق این خط مشی، اگر میزان مصرف اینترنت کاربر بیشتر از سقف منصفانه باشد، سرعت اینترنت به حداکثر ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه کاهش پیدا می‌کند. سقف استفاده منصفانه در بسته‌های مختلف به این طریق محاسبه می‌شود:

  • بسته تا ۲ مگابیت بر ثانیه آغازین      ۲۰ گیگابایت
  • بسته تا ۴ مگابیت بر ثانیه آغازین     ۳۰ گیگابایت
  • بسته تا ۲ مگابیت بر ثانیه ماهانه      ۴۰ گیگابایت
  • بسته تا ۴ مگابیت بر ثانیه ماهانه      ۶۰ گیگابایت
  • بسته تا ۸ مگابیت بر ثانیه ماهانه      ۸۰ گیگابایت

  یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید بسته‌ها مدنظر داشته باشید این است که هر کاربر فقط می‌تواند یک بسته نامحدود فعال داشته باشد و امکان خرید همزمان بیشتر از یک بسته نامحدود وجود ندارد.

  نکات خرید اینترنت ثابت ایرانسل

  • سرعت اینترنت حجمی، بدون سقف است اما سرعت بسته‌های نامحدود ایرانسل بین ۱ مگابیت تا ۸ مگابیت است.
  • هزینه‌های درج شده در جدول، بدون در نظر گرفتن ۹% مالیات است.
  • در صورت تمایل به فعال‌سازی بسته‌های TD-LTEبه وسیله کد دستوری، می‌توانید از یک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل استفاده کنید. در این صورت هزینه بسته از سیم‌کارت اعتباری کسر شده و حجم بسته در حساب اینترنت ثابت شما لحاظ می‌شود.
  • در صورتی که بیش از یک بسته خریداری کنید، اولویت مصرف با بسته‌ای است که مهلت پایان آن نزدیک‌تر باشد.

  جمع بندی بهترین بسته اینترنت ثابت ایرانسل

  در این مطلب، فهرست بسته‌های اینترنت ثابت ایرانسل را بررسی کرده و بهترین بسته‌ها را معرفی کردیم. به نظر شما کدام یک از بسته‌های معرفی شده از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است؟ [see_also]39303[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید