پیشنهاد خریدهای هیجان‌انگیز چهارشنبه

پیشنهاد خریدهای هیجان‌انگیز چهارشنبه
راهنمای مطالعه

  چهارشنبه بوی شیرین تعطیلی می‌دهد. حالا وقت آن است که با خرید کردن چیزهایی که دوست و نیاز دارید، این خوشی و شیرینی را زیاد و زیادتر کنید. امروز هم درجه برای شما از هر بازاری، کالاهایی باکیفیت و البته با تخفیف آماده کرده است که دیدن و مرورشان خالی از لطف نخواهد بود. با ما همراه باشید.

  مد و پوشاک؛ کفش ورزشی زنانه

  کفشبرند مول اند موژ، برندی ایرانی است که در تولید کفش‌های ورزشی و محصولات اسپورت دیگر گل کاشته است. طراحی‌ها، کیفیت و از همه مهم‌تر قیمت کالاهای این برند بسیار مطلوب است. حال اگر دیجی‌کالا هم تخفیفی ۵۰ درصدی برای این کفش در نظر گرفته باشد که دیگر تعلل در خرید جایز نیست دوست عزیز! قیمت این کفش ۲۶۵ هزار تومانی در فروش ویژه به ۱۶۲ هزار تومان رسیده است. عالی به نظر می‌رسد، نه؟

  مشاهده دقیق‌تر این محصول

  [related]418[/related]


  مادر و کودک؛ شامپو نوزاد

  شامپو بچهحمام کردن نوزاد کار سختی است. اگر وسایل و لوازم مورد نظر هم کیفیت خوبی نداشته باشند این سختی چند برابر می‌شود. اما اگر لوازم و محصولاتی خوب و باکیفیت مانند شامپوی نوزاد آردن در اختیارتان باشد با لذت و راحتی بیشتری می‌توانید کوچولوی نازنین را حمام کنید. شامپو آردن را در فروش ویژه دیجی‌کالا با ۳۲ درصد تخفیف به قیمت ۸ هزار و ۴۰۰ تومان بخرید.

  مشاهده دقیق‌تر این محصول

  [related]6254-5[/related]


  زیبایی و سلامت؛ شامپو بدن

  شامپو بدنبرای شست و شوی بدن‌تان از شامپوهای باکیفیت و خوشبویی مانند شامپو اکس استفاده کنید. اکس از برندهای خوب و مطرح بازار محصولات بهداشتی است. با یک تخفیف ۳۲ درصدی، شامپو بدنی را که به قیمت ۲۹ هزار تومان به فروش می‌رسیده است به قیمت ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان بخرید. خرید خوب و به صرفه‌ای است.

  مشاهده دقیق‌تر این محصول


  خانه و سبک زندگی؛ ظرف آب و غذای حیوانات

  ظرف غذای حیواناگر گربه یا سگ خانگی در منزل دارید حتما می‌دانید که ظرف آب و غذای آنها باید کیفیت و شکل خوبی داشته باشد. دو ظرف ملامینی فرپلاست با ظرفیت ۱.۱۵ لیتر می‌توانند گزینه‌های خوبی برای پذیرایی از حیوان خانگی‌تان باشند. در دیجی‌کالا، این دو ظرف را با تخفیف بخرید. قیمت قبلی آن ۱۳۸ هزار تومان بوده است و حالا می‌توانید ۳۶ درصد از دیجی‌کالا تخفیف بگیرید و آن را ۸۹ هزار تومان بخرید.

  مشاهده دقیق‌تر این محصول


  ست رومیزیدکوراسیون؛ ست رومیزی ۵ تکه

  اگر دکوراسیون سنتی را برای منزل خود انتخاب کرده باشید قطعا دوست دارید که رومیزی‌هایی با همین حال و هوا روی میزها و وسایل‌تان بیندازید. ست رومیزی ۵ تکه سیمین از جنس ابریشم هستند و طرح زیبایی دارند. قیمت اولیه این محصول ۴۳۵ هزار تومان است. اما اگر به دیجی‌کالا مراجعه کنید و خریدتان را از آنجا صورت بدهید با یک تخفیف عالی (۳۲درصدی!!) می‌توانید مجموعه رومیزی را ۲۹۴ هزار تومان بخرید. عالی نیست؟

  مشاهده دقیق‌تر این محصول


   
  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید