با ۱۰ مدل از بهترین تابه‌های گریل در بازار ایران آشنا شوید

با ۱۰ مدل از بهترین تابه‌های گریل در بازار ایران آشنا شوید
راهنمای مطالعه

  تابه گریل یکی از محبوبترین ظروف پخت‌وپز است که با آن می‌توانید با کمترین مقدار روغن، غذاهایی با طعمی بی‌نظیر و سالم تهیه کنید. در این مطلب درباره بهترین تابه گریل موجود در بازار ایران صحبت می‌کنیم.

  گریل کردن مواد غذایی به خاطر عدم نیاز به روغن و حفظ ارزش مواد غذایی به یک روش آشپزی محبوب بدل شده است. تابه‌های گریل با مدل‌های معمولی تفاوت‌هایی دارند و حین خرید باید به ویژگی‌های خاصی در آنها توجه کنید که در مطلب نکات مهم در خرید تابه گریل توضیح دادیم. در این مطلب نوبت به معرفی ۱۰ مدل از بهترین تابه گریل رسیده است.

  ۱. تابه گریل آگرین مدل A G_2 سایز ۳۳

  ption id="attachment_35788" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل آگرین عکس برگرفته از سایت همراه برتر

  تابه گریل آگرین از پرفروش‌ترین تابه‌های موجود در بازار است. این تابه بیضی‌شکل است و شیارهای خطی منظمی دارد. جنس آن از چدن است و روکش آن گرانیتی است. در آن دو دسته قرار داده‌اند که به‌راحتی بتوانید آن را حمل کنید. از این تابه می‌توانید هم روی اجاق خوراک‍پزی و داخل فر استفاده کنید. این محصول با یک زیره چوبی ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند غذا را از روی اجاق به میز غذاخوری سرو کنید.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۲. تابه گریل دایت مدل ۰۱ سایز ۲۷

  ption id="attachment_35787" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل دایت عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه گرد و دوطرفه است و یک روی آن شیارهای خطی دایره‍‌ای دارد که برای گریل مناسب است و سمت دیگر آن، ساده و تخت است که می‌توانید غذاها را روی آن سرخ کنید. جنس آن از چدن است و روکش گرانیتی دارد. دو دسته برای آن قرار داده‌اند که به شما کمک می‌کند راحت آن را حمل کنید و هم برای روی اجاق و هم برای درون مناسب است. این تابه در دارد که از جنس استیل ضدزنگ و پیرکس سوپاپ‌دار است و کمک می‌کند تا غذاها حسابی مغزپخت و  بخارپز شوند. همراه محصول یک زیره چوبی هم به شما ارائه می‌دهند.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۳. تابه گریل اس ال ام کد ۲۱۲ سایز ۳۷

  ption id="attachment_35786" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل اس ال ام عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه گریل، لبه‌دار و مستطیلی‌شکل است. فضای این تابه را به قسمت‌های مختلف تقسیم کرده‌اند که به شما کمک می‌کند همزمان چند غذای مختلف را بدون ترکیب طعم غذاها طبخ کنید. در قسمت وسط شیارهایی برای گریل و در قسمت کناری شیارهای دایره‌ای دارد و یک بخش آن صاف بدون شیار است. جنس این تابه آلومینیومی و روکش آن از سرامیک است و می‌توانید آن را هم روی اجاق خوراک‌پزی و هم داخل فر استفاده کنید. این تابه یک دسته دارد.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۴. تابه گریل دو طرفه آی تاج مدل Whitford سایز ۳۶

  ption id="attachment_35785" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل آی تاج عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه گریل دو کفه رژیمی مستطیلی‌شکل است و دو طرفه بودن آن به شما کمک می‌کند به سادگی مواد غذایی را داخل آن برگردانید. جنس این تابه از نوع چدن و روکش آن گرانیتی است. نچسب و ضد خش است که باعث می‌شود شستشوی آن بسیار راحت باشد.

  [related]8630[/related]

  دسته این تابه از جنس باکالیت است که دربرابر حرارت مقاوم است. دور تا دور لبه آن دارای نوار سیلیکونی است که از نشت مواد یا آب و روغن به بیرون جلوگیری می‌کند. این نوارها باعث می‌شوند هوا به داخل تابه نفوذ نکند و بنابراین موادغذایی طبخ‌شده در این محصول کاملا سالم بوده و کیفیت آن حفظ می‌شود.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۵. تابه گریل نالینو مدل F2 سایز ۲۸

  ption id="attachment_35784" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل نالینو عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه گریل مربعی‌شکل، دو طرفه است که یعنی می‌توانید از هر دو روی آن استفاده کنید. یک روی آن شیارهای خطی دارد که برای گریل مناسب است و روی دیگر آن ساده است که می‌توانید از آن برای سرخ‌کردن غذاها استفاده کنید. جنس آن چدن است و روکش آن دیسکاوری است.

  از این محصول هم می‌توانید برای تهیه غذا روی اجاق و هم درون فر استفاده کنید. اندازه آن برای دو نفر کفایت می‌کند. در شیشه‌ای آن باعث می‌شود مراحل پخت غذا را راحت کنترل کنید و علاوه‌برآن، غذا به‌خوبی مغزپخت می‌شود.

  همراه با این محصول یک انبر نسوز هم به شما می‌دهند که بسیار کاربردی است و باعث می‌شود بدون اینکه نگران خش‌افتادن کف تابه باشید غذاها را گریل یا سرخ کنید. نالینو یک برند ایرانی در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۶. تابه گریل کاندید مدل Pfluon سایز ۲۶

  ption id="attachment_35783" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل کاندید عکس برگرفته از دیجی کالا

  کف این تابه گریل مربعی‌شکل، دو بخشی است که یک قسمت آن صاف و قسمت دیگر آن شیاردار است. این قسمت شیاردار کمی شیب دارد که موجب خارج‌شدن روغن از غذا می‌شود. جنس آن از آلومینیوم است و روکش گرانیتی دارد. یک دسته بلند برای آن قرار داده‌اند که از جنس باکالیت است و امکان زیرورو کردن غذا و تکان‌دادن آن را بدون استفاده از کفگیر آسان می‌کند.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  [related]10828[/related]

  ۷. تابه گریل نالینو کد ۶۳۳۴۱

  ption id="attachment_35780" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل نالینو عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه تقریبا مربعی دارای سطحی شیاردار و کاملا مسطح است که باعث می‌شود خطوطی مشکی و اشتهاآور روی سطح غذاهای گریل‌کردنی ایجاد شود.

  در دوطرف آن دسته قرار داده‌اند که حمل آن را راحت‌تر می‌کند. می‌توانید از آن هم روی اجاق خوراک‌پزی و هم داخل فر استفاده کنید. جنس آن از چدن و روکش آن دیسکاور است و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد. یک انبر پلاستیکی هم ضمیمه آن است که حتما به شما در آشپزی کمک خواهد کرد.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۸. تابه گریل کرکماز مدل فاین کست اسکار سایز ۲۸

  ption id="attachment_35776" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل کرکماز عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه گریل یکی از محصولات پرفروش در بازار ایران است. سطح آن مربعی‌شکل و لبه‌دار است و شیارهایی پهن دارد که خطوطی زیبا و اشتهاآور روی غذاها ایجاد می‌کنند.

  هم جنس خود تابه از گرانیت است و هم روکش آن گرانیتی است. یک دسته محکم از جنس باکالیت دارد که کار زیروروکردن غذاها را آسان می‌کند. این دسته میله‌ای فلزی دارد و بنابراین می‌توانید آن را راحت تا کنید تا جای کمتری را در کابینت بگیرد. این برند محصول کشور ترکیه است.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۹. تابه گریل فیسلر مدل Spicial سایز ۲۸

  ption id="attachment_35777" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل فیسلر عکس برگرفته از دیجی کالا

  این تابه مشکی‌رنگ شیک محصول کشور آلمان است. سطح شیاردار آن مربعی‌شکل و لبه‌دار است و باعث می‌شود خارج‌کردن روغن از آن آسان باشد. جنس تابه از چدن و روکش آن از جنس تفلون بسیار باکیفیت است و فاقد مواد سمی ازجمله BPA است.

  تابه یک دسته از جنس باکالیت دارد که کار آشپزی را برایتان راحت می‌کند و البته این دسته زیاد بلند نیست که باعث می‌شود کنترل بیشتری در هنگام کار با آن داشته باشید. قیمت آن کمی بالاست ولی واقعا ارزشش را دارد.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  ۱۰. تابه گریل اُرکا تیم مدل H Series H-3 سایز ۳۰

  ption id="attachment_35778" align="alignnone" width="850"]بهترین تابه گریل - تابه گریل ارکا عکس برگرفته از دیجی کالا

  این هم یکی از تابه‌های گریل باکیفیت است که محصول کشور خودمان است. این تابه دورو است؛ یک سمت آن شیاردار است که در آن می‌توانید از گوشت و مرغ گرفته تا سبزیجات را گریل کنید و سمت دیگر آن صاف است که برای سرخ‌کردن غذاها مناسب است. البته این تابه در شیشه‌ای پیرکس هم دارد که اگر خوراک بخارپز یا آب‌دار بخواهید بپزید می‌توانید از آن استفاده کنید و البته که به‌خاطر شیشه‌ای بودنش راحت می‌توانید فرایند پخت غذا را کنترل کنید.

  جنس این تابه چدن است و روکش گرانیتی دارد که نچسب است و شستشوی آن بسیار راحت است. این تابه را می‌توانید به جز اجاق، روی باربیکیو و درون فر هم قرار دهید.

  مشاهده تصاویر و قیمت این تابه گریل

  جمع بندی بهترین تابه گریل

  پخت گریل یکی از بهترین روش‌ها در آشپزی است چرا که استفاده از روغن را به حداقل رسانده و به حفظ ارزش غذایی مواد کمک می‌کند. اصلی‌ترین بخش در گریل کردن مواد غذایی استفاده از یک تابه خوب است که در این مطلب ۱۰ مدل از بهترین‌ها را شما معرفی کردیم. تابه‌های گریل جدا از مدل‌های معرفی شده در این مطلب در انواع برقی هم تولید می‌شوند که با در نظر گرفتن نکات مهم در خرید تابه گریل برقی می‌توانید بهترین مدل را انتخاب کنید. آیا شما از هیچ یک از برندهایی که معرفی کردیم استفاده کرده‌اید؟ اگر برند دیگری را می‌شناسید که عالی بوده است به ما و دوستان‌تان در «درجه» معرفی کنید. [see_also]8293[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید