سرم تقویت ابرو سریتا؛ بخریم یا نه؟

آیا این محصول به خریدش می‌ارزد؟

در این مطلب «درجه» از ویژگی‌های سرم تقویت ابرو سریتا برایتان نوشته‌ایم و مروری هم بر بازخوردهای کسانی خواهیم داشت که از این محصول استفاده کرده‌اند. با ما همراه باشید.

سریتا؛ تولیدکننده تخصصی محصولات مراقبت مو

خالی‌شدن ابروها در خصوصا ما خانم‌ها اتفاق شایعی است و می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، مثلا استفاده مکرر از لوازم آرایشی ابرو یا اصلاح ناشیانه. همین که چند وقتی بگذرد و خبری از رشد مجدد ابروهای ریخته یا برداشته‌شده نباشد، معمولا اغلب‌مان به فکر خرید تقویت‌کننده ابرو می‌افتیم. اگر تابه‌حال برای خرید تقویت‌کننده ابرو اقدام کرده باشید، احتمالا با سرم تقویت ابرو سریتا ناآشنا نیستید. سریتا از برندهای بنام داخلی درزمینه تولید محصولات تخصصی سلامت و زیبایی موست؛ برندی که با بهره‌گیری از مواد گیاهی و رویکردی علمی در تلاش است تا گوی سبقت را از همتایان خارجی خود برباید. محصولات سریتا برای تقویت ابرو در دو مدل کرم و سرم تولید می‌شوند. در ادامه، ویژگی‌های سرم تقویت ابرو سریتا را بررسی می‌کنیم.

سرم احیاکننده ابروی سریتا

چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های سرم تقویت ابرو سریتا

سرم احیاکننده ابروی سریتا محصولی قلمی با سر رولی است. بیایید مروری بر توضیحات و ادعاهای سریتا درخصوص این محصول داشته باشیم:

 • حاوی ترکیبات تخصصی تقویت‌کننده و محرک رشد ابروست و ابروها را طی چهار هفته پرپشت می‌کند.
 • مهم‌ترین ترکیبات موجود در این محصول عبارت‌اند از: بیماتوپراست، رزماری و کرچک.
 • بیماتوپراست روی فاز رشد مو (آناژن) اثر می‌کند و موجب تحریک فولیکول‌های ابرو و تسریع رویش مجدد ابروها می‌شود.
 • رزماری به‌دلیل افزایش خون‌رسانی در تقویت ریشه‌های ابرو مؤثر است.
 • نقش کرچک هم بهبود خون‌رسانی و تنظیم pH پوست در محل رویش ابرو و نیز تنظیم رنگ‌دانه‌سازی در ابروهاست.
 • ترکیبات موجود در این محصول در افزایش استحکام و ضخامت تارهای ابرو و همچنین کمک به رویش مجدد ابروها مؤثرند.
 • ترکیبات موجود در این محصول موجب افزایش رطوبت‌رسانی و جلوگیری از خشکی و شکنندگی ابروها می‌شوند.

حتما بخوانید: انواع مختلف برس ریمل چه تفاوتی با هم دارند؟

چگونه باید مصرف شود؟

سرم احیاکننده ابروی سریتا روی ابروهای رنگ‌شده، برداشته‌شده، تاتوشده و تیغ‌زده قابل‌استفاده است. طبق دستورالعمل خود سریتا، ابتدا باید سطح ابروها را تمیز کنید و سپس سرم احیاکننده را در جهت رویش تارهای ابرو بمالید، روزی دو بار (صبح و شب).

چند قیمت است؟

سرم احیاکننده ابروی سریتا (حجم ۱۰ میلی‌لیتر) در حال حاضر ۱۳۵٫۲۰۰ تومان قیمت دارد؛ یادآوری می‌کنیم که قیمت مذکور مربوط به روزهای پایانی اسفند ۹۸ است. 

مصرف‌کنندگان چه نظری دارند؟

نظر مصرف‌کنندگان درمورد سرم تقویت ابرو سریتا
تصویر برگرفته از صفحه اینستاگرام سریتا

برای بررسی نظر مصرف‌کنندگان درمورد سرم احیاکننده ابروی سریتا به دیدگاه‌های ثبت‌شده در دیجی‌کالا و همچنین صفحه اینستاگرام سریتا (cerita_haircare@) سر زدیم. برایند بازخوردها به شرح زیر است:

 • تقریبا اکثر مصرف‌کنندگان از خرید سرم احیاکننده ابروی سریتا راضی به نظر می‌رسند، اما طبیعتا هر محصولی ناراضیانی هم دارد.
 • به‌دلیل دارابودن سر رولی به‌راحتی قابل‌استفاده است.
 • گویا برای عده زیادی اثربخش بوده و موجب رویش مجدد ابروهای ریخته شده است.
 • در بازخوردهای متعددی به افزایش ضخامت ابروها و اثربخشی محسوس و قابل‌مشاهده اشاره شده است.
 • حجم بالای بازخوردهای مثبت نشان می‌دهد که این محصول برای عده زیادی اثربخش بوده است، اما برخی‌ هم ادعا می‌کنند که هیچ تأثیری مشاهده نکرده‌‌ و انتظاری که داشتند، برآورده نشده است.
 • گویا برخی‌ مصرف‌کنندگان در پی استفاده از این محصول با ریزش ابرو مواجه شدند، اما ادمین صفحه اینستاگرام سریتا که می‌گوید ریزش اولیه طبیعی است.
 • برخی کاربران از تأثیر موقتی این محصول گله داشتند و از ریزش مجدد ابروها پس از قطع مصرف نوشته بودند. ادمین صفحه اینستاگرام سریتا در پاسخ به چنین بازخوردهایی یادآوری کرده که سرم احیاکننده ابروی سریتا محصولی تقویتی‌ است و محصولات تقویتی دارای تأثیر دائمی نیستند. درضمن، ادمین صفحه تأکید دارد که برای نتیجه‌گرفتن باید دوره مصرف را به‌طور کامل ادامه داد؛ در هایلایت‌ نحوه قطع مصرف هم تأکید شده که مصرف محصول باید تدریجی قطع شود.
 • خیلی‌ها از قیمت بالای سرم احیاکننده ابروی سریتا گله‌مندند، چراکه اغلب ماها از محصولات ایرانی قیمت مناسب‌تری انتظار داریم.  این محصول در حال حاضر قیمت نسبتا بالایی دارد و خرید مجددش دیگر برای برخی مصرف‌کنندگان قبلی نمی‌صرفد؛ اگر باز هم افزایش قیمت پیدا کند، برای عده کمتری نسبت به قبل قابل‌خرید و تکرار خواهد بود. البته، ناگفته نماند که بخشی از افزایش قیمت محصولات تولید داخل به‌دلیل سیر صعودی قیمت مواد اولیه است.

جمع‌بندی

این‌طور که به نظر می‌رسد، خیلی‌ها از این محصول نتیجه گرفته‌اند، اما گویا برای برخی هم چندان اثربخش نبوده است.

دقت داشته باشید که خالی‌شدن ابروها می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و در مواردی باید در کنار استفاده از محصولات تقویتی به فکر درمان علت اصلی ریزش بود. نکته دیگری که جا دارد یادآوری کنیم، به نحوه مصرف می‌گردد؛ جواب‌گرفتن از محصولات تقویتی تا حد زیادی منوط به مصرف مداوم طبق دستورالعمل است.

با همه اینها، سرم احیاکننده ابروی سریتا جزو محصولات پرطرفداری است که عده زیادی از روی تعریف دیگران به خریدنش ترغیب شده‌اند. این محصول قادر است، ابروهای از بین رفته بر اثر اصلاح ناشیانه را دوباره به شما برگرداند.

شما چطور؟ آیا تابه‌حال از این محصول استفاده کرده‌اید یا کسی را می‌شناسید که استفاده کرده و نتیجه گرفته باشد؟ ممنون می‌شویم در بخش نظرات کاربران برایمان بنویسید.


در ادامه بخوانید: بهترین برندهای لوازم آرایشی ایرانی کدامند؟
75%
مؤثر و آسان‌مصرف

سرم احیاکننده ابروی سریتا

 • میزان تأثیرگذاری
 • سرعت تأثیرگذاری
 • استفاده آسان
 • ارزش خرید به نسبت قیمت
منبع http://shop.cerita.ir/

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.