۸ پیشنهاد جذاب برای داشتن یک استایل زنانه خنک و تابستانی

با گرم شدن هوا، ذهن‌تان درگیر ست کردن استایل زنانه خنک می‌شود، چیزی که در طول روز شما را خنک نگه دارد و قشنگ هم باشد. در این مطلب «درجه» می‌توانید ۸ استایل متفاوت را پیدا کنید.‌ با ما همراه باشید.

اگر شما هم گاهی جلوی درهای باز کمد با سوال «چی بپوشم» معطل می‌مانید، درست آمده‌اید. مهم نیست چند دست لباس و کفش در کمد دارید. انتخاب و هماهنگی آنها با هم کار وقت‌گیری‌ست، به‌خصوص که لباس‌های تابستانه رنگ‌های متنوع‌تری دارند و ست کردن‌شان سخت‌تر است.

ممکن است به لباس نو نیاز داشته باشید تا با آن‌چه در کمدتان دارید، استایل تازه‌ای بسازید. ما این‌جاییم تا به شما ایده‌های جذابی بدهیم. از بین لباس‌های تابستانی چندتایی را بیرون کشیده‌ایم و کنار هم چیده‌ایم. ببینید کدام با سلیقه و نیاز شما جور است.

۱- ست لیمویی و آسمانی، خنک و تابستانیاستایل زنانه خنک

وقتی گرما طاقت‌تان را طاق می‌کند، باید سراغ خنک‌ترین لباس‌ها بروید. خوبی مانتو آندیا این است که ۱۰۰ درصد از پنبه تهیه شده و خیلی سبک و نرم است. این مانتو لیمویی رنگ است و قدش به زانو می‌رسد. شاید برش آن ویژگی خاصی نداشته باشد، اما شما به استایل خنک سبک خودتان تبدیلش می‌کنید.

کافی‌ست سراغ سرهمی آبی خوشگل بروید. یقه گرد آن هیچ بار اضافی برای‌تان ایجاد نمی‌کند. شلوار آن آزاد است و مدلش برای استفاده روزمره و مهمانی مناسب به‌نظر می‌رسد.

گیوه به خنک و راحت بودنش معروف است. نخ آن از پنبه و ابریشم است و می‌شود با خیال راحت آن را بشویید. این ترکیب را با شال آبی و زرد کامل کنید.

۲- ترکیب آبی و طوسی، همه‌پسند و راحتاستایل زنانه

مانتوی فصل گرما باید نرم و نخی باشد، مثل همین مدل مانتوی برند کالینز که خیلی سبک و خوش‌استیل است. شلوار طوسی اسپرینگ فیلد خوش‌رنگ و نخی‌ست. با پوشیدن این لباس‌ها اسپورت و راحت خواهید بود. شال رنگی نخی حس تابستانی را به این استایل تزریق می‌کند.

آبی دلچسب این مانتو با یک تاپ یقه گرد خوشگل جلوه بیشتر پیدا می‌کند. این تاپ  به‌رنگ آبی‌ست و گل‌های قرمزی روی سینه‌اش می‌بینید. ردیف چین ریز زیرسینه‌اش، مدل آن را خاص کرده. با یک جفت کفش طوسی راحت ریباک کار را تمام کنید.

انواع تاپ و تونیک زنانه را این‌جا پیدا می‌کنید:

و اما شلوار زنانه:

 

و اما کفش:

۳- مانتوی باغ ایرانی، لوکس و ابریشمیاستایل زنانه تابستانه

بعضی‌ها دوست دارند لباس‌شان تک باشد و استایل منحصربه‌فرد خودشان را به‌تن کنند. اگر شما هم چنین سلیقه‌ای دارید و بودجه‌تان محدود نیست، این مدل مانتو برند کلوتو از لاین کلوتو پریمیوم را بررسی کنید. قیمت بالای این لباس بی‌دلیل نیست؛ این مانتو از ترکیب نخ و ابریشم دوخته شده. رنگ گل‌های ابریشمی آن طبیعی‌ست و طراحی چشم‌نوازی دارد.

طرح این مانتو در تعداد خیلی کمی تولید شده و احتمال این‌که در یک مهمانی کسی درست مثل شما لباس پوشیده باشد، به اندازه احتمال وجود یک روز بارانی خنک در دل تابستان است.

قد این مانتو بلند نیست و باتوجه به زمینه‌ سفیدش با شلوار کتان کش سفید ست می‌شود. این شلوار مدل راسته است و کیفیت خوبی دارد. به رنگ گل‌های روی مانتو، شال صورتی یا بنفش انتخاب کنید. صندل پاشنه‌ بلند زرشکی هم راحت است و هم شیک. امتحانش کنید و جذاب شوید.

۴- مانتوی نخی، محبوب همیشگیاستایل زنانه تابستانی

یک استایل زنانه خنک دیگر این‌جاست. مانتوی برند اسپرینگ فیلد با چند دکمه در بالاتنه بسته می‌شود و جلوبسته به‌حساب می‌آید. این مانتوی جمع‌وجور و اسپورت را با شلوار جین تیره هماهنگ کنید. یک استایل اسپورت تابستانی که کاربرد روزمره دارد.

جین برند مل اند موژ فاق متوسط و استایل جذب دارد و کامل‌کننده‌ ترکیب سفید و آبی مانتوی شماست. کنارش صندل راحت بپوشید و تابستان را سخت نگیرید.

حالا یک روسری ظریف و لطیف لازم دارید، چیزی مثل این روسری که ترکیبی از آبی سیر و روشن و بنفش است و اصلا سُر نمی‌خورد.


حتما بخوانید: نکات مهم برای خرید لگ ورزشی زنانه

۵- استایل تابستانی رسمی، اما خنکست تابستانی

مانتوی کتی می‌تواند در استایل رسمی تابستانه جایی داشته باشد. مانتوی جذب و کوتاه یاسی رنگ را کنار شلوار طوسی بگذارید. مانتوی شما از جنس کرپ است و جلوی آن با قزن بسته می‌شود. می‌توانید قزن را هم نادیده بگیرید و استایلی شبیه کت بلیزر با آن درست کنید.

زیر مانتو، شلواری می‌پوشید که جنس آن هماهنگ با کت و از جنس کرپ تهیه شده. برش آن راسته است و کمربند خوشگلی از رنگ خودش دارد. باوجود کمربند شلوار، بهتر است تاپ جذبی بپوشید که توی شلوار قرار بگیرد. ما تاپ طوسی به شما پیشنهاد می‌کنیم که هم‌رنگ شلوار و در تضاد با کت‌تان است.

روسری نخی گل‌داری که رنگ‌های طوسی، صورتی و سفید دارد، پالت رنگ شما را کامل می‌کند. نگاهی به این روسری بیندازید. پینشهاد آخر برای این استایل خنک، صندل شیک نوک‌تیز و پاشنه‌دار است.

۶- ست نیمه‌رسمی و جذاباستایل زنانه خنک

قرار است به دورهمی بروید و می‌خواهید لباس‌تان نیمه‌رسمی، اما خنک و راحت باشد. نقش و نگار خال‌دار یکی از چیزهایی‌ست که همیشه طرفدار دارد. پیشنهاد ما تاپ خال‌دار، دامن و صندل راحت است. این تاپ یقه برگردان دارد و جنسش کرپ است.

مدل دامن خمره‌ای‌ست و با پوشیدنش می‌درخشید. جنس پارچه دامن ابریشم تافته است و با دکمه و زیپ بسته می‌شود.

صندل جلوباز گابور خیلی راحت و خوشگل است. بند صندل دور مچ پا می‌افتد و با سگک بسته می‌شود. استایل شما چیزی کم ندارد؟ یک ساعت هیجان‌انگیز معجزه می‌کند، آن را دست‌کم نگیرید.

۷- لباس خانگی، لطیف و رویاییلباس خانه تابستانی

وقتی بعد از یک روز طولانی به خانه برمی‌گردید و حسابی گرما کشیده‌اید، هیچ چیز جای یک لباس نرم و خنک را نمی‌گیرد. سرهمی گارودی جنس لطیفی دارد و پوشیدنش حس خوبی به شما می‌دهد. این سرهمی یقه گرد، در قسمت کمر کش دارد. دو تا جیب هم برایش طراحی شده.

لباس راحت‌تان را با دمپایی گل‌دار تابستانی هماهنگ کنید. بعد به آشپزخانه بروید و با یک ظرف هندوانه خنک برگردید.

۸- کم و مختصر، به کوتاهی تابستان

ست لباس تابستانی

مناسبت‌ها و فضاهای مختلف، استایل متفاوتی لازم دارد. اگر بخواهید سراغی از شلوارک بگیرید، پیشنهاد ما شلوارک رنگ روشنی است که حس‌وحال تابستانی دارد. این شلوارک از جنس لینن تهیه شده و می‌توانید استایل خنکی با آن درست کنید.

شلوارک را با تاپ یقه رومی طوسی ست کنید. تاپ را توی شلوارک بگذارید و با تیپ ساده‌ای به رنگ خنثا ظاهر شوید.

استایل زنانه خنک‌تان را با صندل لژدار و راحت کامل کنید. این صندل از کناف و چرم مصنوعی درست شده و پای شما را خسته نمی‌کند. اگر می‌خواهید حسابی تابستانی به‌نظر برسید، از کیف حصیری غافل نشوید. جمع‌وجور و سبک و کاربردی‌ست.


در ادامه بخوانید: ۷ پیشنهاد استایل‌ خاص تابستانی با صندل زنانه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.