بهترین سشوارهای بازار ایران را بشناسید

تقریبا هر کسی که مو دارد به یک عدد سشوار خوب و باکیفیت نیاز دارد. اما اگر بهترین سشوارهای بازار را نشناسید، خرید خوبی نخواهید داشت. پس بهتر است قبل از مراجعه به بازار با گزینه‌های مطلوب آشنا شوید.

معیار انتخاب بهترین سشوارهای بازار چیست؟

بهترین، واژه بسیار عمیق و گسترده‌ای است. هر کس از «بهترین»، تعریف خاصی دارد. اگر بخواهیم بهترین سشوارهای بازار را به شما معرفی کنیم باید معیارهایی عمومی و کلی را در نظر بگیریم که به طور کلی از نظر عموم افراد، مطلوب و مهم هستند. در ادامه به معرفی مدل پرداخته‌ایم که از نظر خریداران ایرانی و خارجی از نظر کیفیت، قیمت، ظاهر و فناوری‌های مختلف بهترین سشوارهای بازار ایران بوده‌اند. بازار فروش سشوار بسیار متنوع و رنگارنگ است. پس باید قبل از خرید با نکات قبل از خرید سشوار آشنا باشید و از مدل‌هایی که محبوب و معروف هستند، سر دربیاورید.

۱. سشوار بابیلیس مدل D342E

بهترین سشوارهای بازار

بابیلیس یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین برندهای سشوار در دنیاست. اگر به دنبال سشواری هستید که موهای‌تان را سریع خشک کند و از قدرت خوبی برخوردار باشد، بهتر است به سراغ خرید این مدل از سشوارهای برند بابیلیس بروید.

 • سشوار D342E، موتور ۲۲۰۰ وات دارد اما ساختار آن طوری طراحی شده است که در حد یک سشوار ۱۶۰۰ وات برق مصرف می‌کند. در واقع، بهینه‌سازی ساختار و عملکرد این سشوار مانع از اتلاف انرژی الکتریکی می‌شود.
 • از ویژگی‌های مثبت آن می‌توان به مجهز بودن به باد سرد، سری دیسپانسر (برای حالت دادن به مو به شکل تاب‌دار) و قابلیت تنظیم سرعت و حرارت در درجات مختلف اشاره کرد. اگر موهای‌تان را با این سشوار مدل بدهید و از دکمه باد سرد آن استفاده کنید، حالت موها بهتر تثبیت خواهد شد.
 • این مدل از سشوارهای بابیلیس در قسمت دسته سشوار، یک عدد حلقه برای آویختن دستگاه به گیره و پایه و… هم دارد.
 • سشوار بابیلیس D342E، مجهز به فناوری تولید یون نیست و سشواری معمولی به شمار می‌رود.
 • قیمت D342E در حدود ۲۵۰ هزار تومان است و اگر به دنبال سشواری باکیفیت هستید به راحتی می‌توانید روی آن حساب کنید. بسیاری از کاربران ایرانی و خارجی در وبسایت‌های خرید آنلاین معروفی مانند آمازون از خرید این دستگاه راضی بوده‌اند و چند سال بدون افت کیفیت از آن استفاده کرده‌اند.

۲. سشوار حرفه‌ای بابیلیس مدل 6609E

بهترین سشوارهای بازار

اگر از سشوار برای آرایشگاه استفاده می‌کنید یا موهای‌تان را زیاد مدل می‌دهید و خوشبختانه موهای پرپشتی هم دارید، سشوار حرفه‌ای بابیلیس مدل 6609E یکی از بهترین سشوارهای بازار نسبت به مدل دیگر بابیلیس که در قسمت قبل معرفی شد برای شما خواهد بود. البته باید بدانید که قیمت این مدل از سشوارهای بابیلیس هم کمی گران‌تر از مدل قبلی است و برای خرید آن باید حدودا ۳۵۰ هزار تومان هزینه کنید.

 • مدل 6609E از سشوارهای بابیلیس، مجهز به فناوری تولید یون است. فناوری تولید یون از آن دسته فناوری‌های تشریفاتی و بی‌فایده نیست که فقط روی جعبه دستگاه عنوان می‌شوند و در عمل کاربردی ندارند. سشوارهای یونی به غشا و پوسته درونی و بیرونی مو آسیب وارد نمی‌کنند و به چربی موجود در مو اجازه می‌دهند تا در بافت داخلی مو باقی بماند.
 • این سشوار هم حلقه آویختن دارد و مجهز به باد سرد هم هست.
 • اما یادتان باشد که سری دیسپانسر در این مدل وجود ندارد.
 • برخی از خریداران این دستگاه معتقدند که قدرت و سرعت خشک کردن و مدل دادن این سشوار به موها مناسب و باکیفیت است اما برای استفاده در منزل. به عبارت دیگر، قدرت این وسیله برای استفاده در آرایشگاه‌ها، آن‌قدرها هم که تبلیغ می‌شود زیاد نیست.

۳. سشوار رمینگتون مدل D3711

بهترین سشوارهای بازار

سشوارهای رمینگتون هم از تنوع خوبی برخوردار هستند و تقریبا مدل‌های مختلف آن با هر قیمتی قابل خریداری هستند. اما مدل D3711 با داشتن ویژگی‌هایی مانند مجهز بودن به فناوری تولید یون و شکل و ظاهر بسیار زیبا از گزینه‌های پرطرفدار میان مدل‌های مختلف خانواده رمینگتون و یکی دیگر از بهترین سشوارهای بازار است.

 • رنگ این مدل از سشوارهای رمینگتون زیباست و طوری طراحی شده که به راحتی می‌توان با آن کار کرد. مثلا اگر در آرایشگاه از این سشوار استفاده می‌کنید یا عادت دارید که موهای خود و اطرافیان‌تان را مدل بدهید، کار کردن با این وسیله بسیار خوشایند و راحت خواهد بود.
 • شِش حالت مختلف کنترل سرعت و حرارت در این سشوار وجود دارد و برای اشخاصی که موهای ظریف و نازک یا آسیب‌دیده دارند هم گزینه‌ای مناسب است. این افراد به خاطر اینکه کنترل میزان پخش حرارت و تنظیم سرعت را در دست خواهند داشت؛ باد قوی این سشوار یونی باعث تشدید آسیب به موهایشان نمی‌شود.
 • رمینگتون D3711 مجهز به سری دیسپانسر برای مدل دادن به موهاست و برای خرید آن باید حدود ۲۸۰ هزار تومان هزینه کنید.
 • نکته مهمی که باید در نظر بگیرید، این است که به طور کلی، محصولات برند رمینگتون به گواه بسیاری از خریداران عمر کوتاه‌تری نسبت به سشوارهای مطرح دیگری مانند بابیلیس یا فیلیپس دارد. البته عمر دستگاه تا حد زیادی به نوع و شکل استفاده از وسیله هم وابسته است ولی با نگاهی به نظرات خریداران می‌توان به این نتیجه رسید که دوام را نمی‌توان از ویژگی‌های رمینگتون دانست.

۴. سشوار فیلیپس مدل HP8229

بهترین سشوارهای بازار

سشوارهای فیلیپس هم از گزینه‌های سرشناس بازار هستند. این مدل از سشوارهای فیلیپس دارای المنت سرامیکی است و به همین خاطر برای کسانی که موهای ظریف‌تر دارند، مناسب به شمار می‌رود. چون حرارت به طور یکنواخت در سشوارهای سرامیکی تولید می‌شود و المنت آن هم زود داغ و به همان اندازه زود هم خنک می‌شود. پس خبری از حرارتی داغ و تند نخواهد بود و موها آسیب نمی‌بینند.

 • سشوار HP8229 برای استفاده در منزل مناسب است و قدرت باد آن در مقایسه با سشوارهایی که تاکنون مطرح شد، کمتر است. ضمن اینکه سری دیسپانسر ندارد و برای مدت طولانی هم نباید آن را روشن بگذارید چون موتور آن کوچک است و قدرت خروجی هوای آن، برای روشن بودن مداوم زیاد نیست.
 • انتظار هر کسی از حجم باد و حرارت با دیگری متفاوت است اما به گواه نظارت کاربران مختلف در وبسایت‌های خرید معروف دنیا مانند آمازون، حرارت و فشار باد این دستگاه در درجات پایین‌تر چندان قوی نیست و اگر به دنبال تولید باد گرم و پرفشار در یک سشوار هستید، استفاده از این وسیله در درجات پایین‌تر باد و حرارت، ممکن است اعصاب‌تان را خرد کند.
 • شکل و ظاهر این سشوار فیلیپس هم زیباست و دست گرفتن آن برای خشک کردن مو و مدل دادن به آن کار ساده‌ای است. به عبارت خودمانی، سشوار خوش دستی به شمار می‌رود.
 • قیمت سشوار فیلیپس HP8229، حدودا ۲۵۰ هزار تومان است و اگر به دنبال یک سشوار عادی می‌گردید که در منزل از آن استفاده کنید، گزینه خوبی خواهد بود.

خرید سشوار مناسب باید با در نظر گرفتن حالت و جنس مو، وضعیت بودجه و جیب شما، عملکرد دستگاه، برند و مدل آن و نکات دیگری همراه باشد. امیدواریم خواندن این مقاله برای یک انتخاب خوب به شما کمک کند.

منبع coolblue.nl amazon.co.uk

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.