۹ راه برای جذاب‌تر کردن چیدمان ورودی خانه

۹ راه برای جذاب‌تر کردن چیدمان ورودی خانه
راهنمای مطالعه

  اثری که چیدمان ورودی خانه می‌گذارد،‌ خیلی زیاد است، چرا که هر کس وارد خانه می‌شود، اول جذب این‌جا می‌شود. یا خودتان اولین صحنه‌ای که بعد از یک روز کاری سخت هنگام ورود به خانه با آن مواجه می‌شوید، همینجاست.  پس اگر تا حالا حواس‌تان به خوشگل‌سازی ورودی خانه‌تان نبوده، با خواندن همین مطلب تغییر را شروع کنید.

  فرقی نمی‌کند خانه شما کوچک باشد یا بزرگ. تفاوتی ندارد با چه سبکی آن را چیده باشید. به‌هر حال باید فکری برای تزیین ورودی بکنید. بعضی از خانه‌ها با راهرو شروع می‌شوند؛ بعضی دیگر با یک پاگرد دلباز. گاهی هم یک‌راست وارد اتاق نشیمن می‌شوید. به‌هر حال شما باید بتوانید حس‌وحال ورودی را در آن ایجاد کنید. چطور؟ با قرار دادن وسایلی خاص که ما به شما می‌گوییم.جذاب کردن خانه

  این مطلب از «درجه» می‌خواهد وسایلی را پیشنهاد کند که باعث می‌شوند با رسیدن به خانه دل‌تان باز شود و حس خوبی بگیرید. این چیدمان باید استایل و سبک موردنظر شما را نشان دهد و البته کاربردی باشد. وقتی مهمان وارد خانه می‌شود، گرمی و راحتی و البته سلیقه خوب شما را احساس می‌کند و در نگاه اول عاشق خانه‌تان می‌شود. پس با ما باشید و برای جذاب تر کردن چیدمان ورودی خانه ایده بگیرید.

  ۱- پاف یا نیمکت؛راحت و چشم‌نواز

  تزیین ورودی خانه

  هر کسی که وارد خانه می‌شود، می‌خواهد کفشش را از پا درآورد. این‌جاست که نیمکت یا پاف حسابی کارتان را راه می‌اندازد. پاف و نیمکت گذشته از کاربردی بودن، ظاهر جذابی دارند و اگر در انتخاب رنگ و استایل آن دقت کافی داشته باشید، همه در نگاه اول جذب خانه می‌شوند. پاف ممکن است با پایه یا بدون آن باشد. این دیگر به سلیقه شما برمی‌گردد.

  بعضی از مدل‌های نیمکت کاربردی‌تر هم هستند، به این ترتیب که درش باز می‌شود و فضای ذخیره‌سازی دراختیار شما می‌گذارد. رویه آن می‌تواند از جنس پارچه، چرم، حصیر، چوب یا چیزهای دیگر طراحی شده باشد. ما می‌توانیم چند مدل به شما پیشنهاد کنیم.

  اگر طرح‌های سنتی را می‌پسندید، پاف با رویه طرح فرش یا گلیم انتخاب کنید، چیزی شبیه این مدل که با لمس دکمه پایین می‌توانید جزییات آن را ببینید.

  پاف‌های سنتی میم‌کاف

  شاید طرحی کلاسیک‌تر بپسندید، پس این پیشنهاد را بررسی کنید.

  مشاهده نیمکت کلاسیک سهیل

  ۲- آینه؛ زیبا و کاربردی

  آینه دکوراتیو

  آینه‌های گروهی که به شکل‌های مختلفی طراحی شده‌اند و می‌توانند چیدمان متفاوتی هم داشته باشند، حسابی به ورودی خانه جان می‌دهند. هم قشنگ هستند و هم نور را بازتاب می‌دهند. چه چیزی بهتر از این؟ قبل از این‌که میخی به دیوار بکوبید یا برچسب پشت آینه را بکنید، اول آنها را با طرح‌های مختلف روی زمین یا دیوار کنار هم قرار دهید. هر وقت از طرح موردنظرتان مطمئن شدید، بعد دنبال میخ و چسب بگردید.

  آینه‌های مختلفی در بازار پیدا می‌کنید، از گرد و چهارگوش تا چند ضلعی، اشکی و برش‌های دیگر. اگر دوست دارید چیدمان ورودی خانه منظم به‌نظر برسد و چشم‌تان طرح‌های موازی را بیشتر دوست دارد، این مدل آینه چندتایی را ببینید.

  مشاهده پرفروش‌ترین آینه‌های چندتکه

  اگر همیشه دنبال طرح‌های خاص و غیرتکراری هستید، این آینه را ببینید که با خط نستعلیق تزیین شده.

  مشاهده آینه سالی وان نستعلیق

  پرفروش‌ترین آینه‌های دکوری را ببینید

  ۳- نورپردازی؛ انتقال حس گرما و صمیمیت

  جذاب کردن ورودی

  ورودی کم‌نور و دلگیر هیچ حس خوبی به شما نمی‌دهد. خواه نور طبیعی داشته باشد یا نه، نورپردازی ورودی خانه را دست‌کم نگیرید. نور حس خوش‌آمدگویی را تقویت می‌کند؛ از طرف دیگر با انتخاب لوستر یا آباژور قشنگ، سلیقه‌تان را به رخ می‌کشید. سبک لوستری که می‌خرید، براساس سلیقه‌تان،‌ وسعت فضا و هماهنگ با وسایل دیگری‌ست که در چیدمان ورودی خانه استفاده کرده‌اید. برای مثال می‌توانید چراغ‌ها و آباژورهای ایستاده را انتخاب کنید، شبیه این مدل‌ها:

  پرفروش‌ترین چراغ‌ها و آباژوهای ایستاده

  این لامپ سقفی را هم ببیند که مناسب دکورهای صنعتی و مدرن است و واقعا خاص به نظر می‌آيد.

  لوستر سقفی ۳شعله آرتا

  ۴- کاغذدیواری با رنگ و طرح شلوغچیدمان ورودی خانه

  ممکن است رنگ‌ محافظه‌کارانه و خنثا را برای رنگ‌آمیزی خانه بپسندید که خیلی هم عالی‌ست. ولی برای ورودی خانه می‌توانید به رنگی تند یا کاغذ‌دیواری طرح‌دار فکر کنید. چیزی که در موقع ورود فرد را غافلگیر کند. ممکن است انتخاب شما رنگی باشد که دوستش دارید،‌ ولی آن را برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب نمی‌پسندید. خوبی کاغذ دیواری این است که هر زمان از آن خسته شدید، به‌سادگی قابل تعویض با رنگ و طرحی دیگر است.

  مشاهده پرفروش‌ترین انواع کاغذ دیواری

  [related]15845[/related]

  ۵- چیدمان مونوکرومچیدمان خانه

  درست است که ترکیب رنگ حرفه‌ای و هماهنگ منظره جذابی ایجاد می‌کند، اما گاهی استفاده از یک رنگ می‌تواند جلب توجه کند. کافی است یک رنگ یا طیفی از آن را برای دیوار، کف و وسایل انتخاب کنید.

  پرفروش‌ترین رنگ‌ها را ببینید

  ۶- انتخاب تمدکور ورودی خانه

  با انتخاب تم برای چیدمان ورودی خانه، از همان قدم اول مشخص می‌کنید که استایل خاصی برای خانه‌تان دارید. تم سفید و آبی از آن ترکیب‌هایی‌ست که قدیمی نمی‌شود و طرفدار خودش را دارد. اگر چینی و ظرف‌های قدیمی دارید، وقتش رسیده آنها را از کمد بیرون بیاورید و به‌ نمایش بگذارید. بشقاب میناکاری دست‌ساز

  پرفروش‌ترین بشقاب‌های مینا کاری

  یا بشقاب سفید با گل‌های آبی انتخاب خوبی به‌نظر می‌رسد:

  این بشقاب جذاب را ببینید

  ۷- کنسولکنسول در ورودی

  اگر ورودی خانه شما جای کافی داشته باشد، انتخاب کنسول خیلی هوشمندانه است. بالای کنسول را با آینه یا تابلو تزیین می‌کنید. از داخل آن به‌عنوان فضای ذخیره‌سازی بهره می‌برید، و رویش را با لوازم جانبی دکوراتیو مثل گل، کتاب یا مجسمه تزیین می‌کنید. همه جوره به‌نفع شماست.

  بعضی از مدل‌های کنسول همراه با آینه هستند که در آن صورت کار شما کمی راحت‌تر می‌شود. چند مدل کنسول پیشنهاد می‌کنیم که برای سلیقه‌ها و بودجه‌های مختلف مناسبند.

  محبوب‌ترین میز کنسول‌ها را ببینید

  ۸- جالباسی؛ یک دیزاین کاربردی

   

  جالباسی

  هیچ خانه‌ای نیست که نزدیک ورودی به جالباسی نیاز نداشته باشد. هر کس از راه می‌رسد، کت، مانتو، کاپشن، کیف یا وسایلی دارد که بهتر است در جلوی ورودی از آنها جدا شود. خوشبختانه انواع جالباسی برای انواع سلیقه‌ها وجود دارد. بعضی از مدل‌ها فضای ذخیره‌سازی برای کیف، کفش و چتر هم دارند.

  پرفروش‌ترین انواع جالباسی را ببینید

  ۸- تابلوجذاب تر کردن چیدمان

  بعضی‌ها چیدمان شلوغ دوست ندارند، اما می‌خواهند ورودی جذابی داشته باشند. این طور وقت‌ها می‌شود سراغ تابلو رفت. یک تابلوی بزرگ یا چند تابلوی کوچک کنار هم جلوه قشنگی به راهرو یا ورودی خانه می‌دهند.

  محبوب‌ترین انواع تابلو را ببینید

  ۹- تخته سیاهچیدمان ورودی خانه

  در تزیین خانه هیچ‌ عاملی به‌اندازه خلاقیت اثرگذار و چشم‌گیر نیست. اگر می‌خواهید چیدمان ورودی خانه را جذاب کنید، چاشنی خلاقیت را وارد ماجرا کنید. اگر بیشتر آدم‌ها آینه و تابلو به دیوار می‌کوبند، شما تخته سیاه بخرید. تخته سیاه و گچ‌های سفید و رنگی نه‌تنها حس نوستالژیک را زنده می‌کنند، امکان نوشتن یادداشت‌های مهم، لیست خرید، درست کردن تقویم هفتگی، پلنر یا حتا یک دوستت دارم همراه با قلب را به شما می‌دهند.

  پرفروش‌ترین انواع تخته سیاه

  [see_also]4307[/see_also]

  تهیه شده در: درجه
  {{totalCount}} دیدگاه‌
  {{name.error}}
  {{email.error}}
  {{commentViewData.commentLength - commentMessage.value.length}} کاراکتر باقی مانده
  {{commentMessage.error}}

  ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید