دانیال نوروزی

دانیال نوروزی

عضو تحریریه
عضویت: دوشنبه، 22 آذر 1400
بررسی 360 درجه بررسی گلکسی A05 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی گلکسی A05 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

در بررسی گلکسی A05 سامسونگ این گوشی اقتصادی را از نظر پردازنده، دوربین، نمایشگر و باتری آن محک می‌زنیم تا ببینیم چه تفاوتی با نسل گذشته داشته و آیا می‌تواند از پس رقبای خود بر بیاید یا خیر.

بررسی 360 درجه بررسی شیائومی 13T ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی شیائومی 13T ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی شیائومی 13T به محک زدن سخت‌افزار، دوربین، ظاهر، صفحه‌نمایش و باتری این محصول جدید شیائومی نگاهی پرداخته و آن را با رقبای هم قیمت مقایسه می‌کند. آیا شیائومی 13T یک گوشی قاتل پرچمدار مقرون به‌ صرفه و رقابتی است؟ پاسخ این سوال را در ادامه بررسی این گوشی خواهیم داد.

ابزارهای پوشیدنی بهترین ساعت هوشمند کودک و ردیاب بچه گانه در ایران

بهترین ساعت هوشمند کودک و ردیاب بچه گانه در ایران

بهترین ساعت هوشمند کودک و بچه گانه کدام است؟ این ساعت‌ها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟ در ادامه، به معرفی بهترین ساعت ردیاب کودک و انواع آن بر اساس کارایی و بودجه‌های گوناگون پرداخته‌ایم.

موبایل بررسی گلکسی S23 FE سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی گلکسی S23 FE سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی گلکسی S23 FE سامسونگ نشان می‌دهد که آیا ارزان‌ترین عضو خانواده گلکسی S23 با تراشه‌ی قوی‌تر  و دوربین بهترنسبت به رقبا چقدر ارزش خرید دارد. در این مطلب عملکرد سامسونگ S23 FE را از لحاظ طراحی، نمایشگر، دوربین، پردازنده و باتری بررسی می‌کنیم.

ابزارهای پوشیدنی بهترین ساعت هوشمند سیم کارت خور در بازار ایران

بهترین ساعت هوشمند سیم کارت خور در بازار ایران

 بهترین ساعت هوشمند سیم‌کارت خور بازار کدام است؟ در این مقاله، به معرفی بهترین ساعت‌های هوشمند بازار با قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت و مکالمه بدون نیاز به گوشی موبایل می‌پردازیم.

موبایل بررسی ردمی نوت 13 پرو پلاس شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی ردمی نوت 13 پرو پلاس شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

در بررسی ردمی نوت 13 پرو پلاس شیائومی این گوشی میان‌رده را  از نظر صفحه‌نمایش، بدنه، تراشه، باتری و دوربین، محک می‌زنیم. در ادامه با بررسی مزایا و معایب ردمی نوت 13 پرو پلاس شیائومی همراه باشید.

موبایل بررسی شیائومی 13T پرو؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی شیائومی 13T پرو؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی شیائومی 13T پرو نشان می‌دهد که با یک گوشی قدرتمند که تراشه‌ای فوق‌العاده، بدنه‌ای شیک، صفحه‌نمایش کم‌نظیر، شارژ فوق‌سریع و دوربین‌های عالی به همراه دارد، روبه‌رو هستیم. در ادامه با بررسی مزایا و معایب شیائومی 13T پرو همراه باشید.