علیرضا محمدپور

علیرضا محمدپور

عضویت: شنبه، 26 اسفند 1402
موبایل بررسی پوکو M6 پرو شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی پوکو M6 پرو شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی پوکو M6 پرو شیائومی از نظر سخت افزار، نمایشگر، دوربین، باتری و شارژدهی ارزش خرید آن را در مقایسه با رقبای هم قیمت مشخص می‌کند. در این مطلب همچنین مزایا و معایب پوکو M6 پرو را نیز مشخص خواهیم کرد.

 • موبایل
 • ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
 • علیرضا محمدپور
موبایل نقد و بررسی ردمی نوت ۱۳ شیائومی، بهترین گوشی زیر ۱۰ میلیون تومان

نقد و بررسی ردمی نوت ۱۳ شیائومی، بهترین گوشی زیر ۱۰ میلیون تومان

گوشی‌های سری ردمی شیائومی در طیف‌های گسترده‌ای از نظر قیمت به بازار عرضه می‌شوند و ردمی نوت ۱۳ یکی از ارزان‌ترین و بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید با بودجه زیر ۱۰ میلیون تومان داشته باشید. در بررسی ردمی نوت ۱۳ این گوشی را از نظر پردازنده، دوربین، باتری و نمایشگر محک می‌زنیم.

 • موبایل
 • ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
 • علیرضا محمدپور
موبایل بررسی گلکسی A55 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی گلکسی A55 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی گلکسی A55 سامسونگ از نظر سخت افزار، باتری، نمایشگر و دوربین نشان می‌دهد که قابلیت‌ها و امکانات زیادی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در بررسی مزایا و معایب گوشی A55 خواهیم دید در مقایسه با گلکسی A54 و S23 FE چقدر ارزش خرید دارد. 

 • موبایل
 • ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
 • علیرضا محمدپور
ابزارهای پوشیدنی راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند ایمیکی

راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند ایمیکی

در راهنمای خرید ساعت ایمیکی ۵ مدل پرفروش و محبوب از بهترین ساعت هوشمند ایمیکی را معرفی می‌‌کنیم که نظر کاربران را به خود جلب کرده‌اند. اگر می‌خواهید بدانید ایمیکی ساخت کجاست این مطلب را از دست ندهید.

موبایل نقد و بررسی گلکسی A15 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه بار قبا

نقد و بررسی گلکسی A15 سامسونگ؛ مزایا، معایب و مقایسه بار قبا

گوشی‌های سری گلکسی A1 شرکت سامسونگ همواره با استقبال خیلی خوبی در بازار ایران مواجه شده‌اند و حالا گلکسی A15 برای بررسی روی میز تحریریه درجه قرار دارد؛ دستگاهی که این بار با نمایشگری سوپر امولد وارد بازی شده تا معادلات قدرت در بازه قیمتی زیر ۸ میلیون تومان را بر هم بزند. در بررسی گلکسی A15 مزایا و معایب سخت افزاری و نرم‌افزاری را محک می‌زنیم تا ارزش خرید گوشی A15 مشخص شود. 

 • موبایل
 • ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
 • علیرضا محمدپور
ابزارهای پوشیدنی بهترین ساعت های هوشمند هایلو - ۶ مدل برتر از نظر کاربران

بهترین ساعت های هوشمند هایلو - ۶ مدل برتر از نظر کاربران

بهترین ساعت هوشمند هایلو در بازار ایران را از نظر کاربران را بررسی کرده و ۶ مدل برتر را از نظر کارایی و قیمت انتخاب کرده‌ایم. هایلو یک برند چینی زیر مجموعه شیائومی است که با هدفون و اسمارت واچ شناخته می‌شود. 

موبایل بررسی پوکو X6 شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی پوکو X6 شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

پوکو ایکس ۶ جدیدترین گوشی برند پوکو است که همراه با مدل پرو، رویای تصرف تاج و تخت بهترین گوشی‌های میان‌رده بازار را در سر دارند. در بررسی پوکو X6 این گوشی را از نظر سخت‌افزار و نرم‌افزار، دوربین، نمایشگر و دیگر مشخصات محک زده و آن را با رقبای هم قیمت مقایسه کرده‌ایم.

موبایل بررسی پوکو X6 پرو شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

بررسی پوکو X6 پرو شیائومی؛ مزایا، معایب و مقایسه با رقبا

پوکو X6 پرو آمده تا میراث از دست رفته گوشی‌های سری X را زنده‌کنند. در بررسی پوکو X6 پرو سخت افزار، دوربین، نمایشگر، باتری و نرم افزار این گوشی پوکو را محک می‌زنیم تا شما با اطلاعات کامل‌تری برای خرید این گوشی اقدام کنید.